• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj marketka, to je v poho, já přibrala při prvním těhu 27 kg, při druhém 16 kg a při třetím 16 kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vždy jsem to měla do 3 měsíců dole, teď mám dokonce ještě o 5 kg míň než před těhu :grinning:
18. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka neboj :wink: jak se mimi narodí tak budeš mít tolik lítání a nespání že kila půjdou sami dolů...a hlavně když kojíš!!!!já teda nabrala u prvního 12kg. a měla jsem to hned dole a ještě jsem zhubla..u druhého jsem nabrala 16kg.a pořád mám zatím 6kg.navíc a to má malá 8měs.tak nevím jak to zvládnu shodit do léta nemám totiž moc pevnou vůli ale zase si říkám jak mě začne malá lítat tak budu pořád v jednou kole...třeba to půjde :unamused:
18. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandaj to máš pravdu ti lidi jsou jak blázní!!!s tím nakupováním a to začínaj ještě slevy!!!raději tam ani nechodím pokud nemusím...chtěla jsem se tě zeptat jaký dáváš malýmu jídlo?pořád mu to mixuješ nebo už jen mačkáš vidličkou?já totiž malé koupiloa jídýlko-zeleninu od 6měs a byli tam takový kusiska že se mě dávilla a nechtěla to!!!já ji to zatím mixuju tak ani nevím kdy začít dávat kousky už si to nějak nepamatuju jal to bylo u Zdendy :astonished:
18. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba, taky mixuju. Už jsem teda zkoušela jen namačkat vydličkou a docela to šlo, ale moc mu to tak nejelo. Pak byl nemocnej, tak jsem zase mixovala, a pak jsem to zase zkusila a zase mu to moc nechutnalo. Zkoušela jsem mu dát do ručičky sušenku nebo kůrku od chleba a on vždy ukousne velkej kus a pak se dáví. Taky nevím jak ho to naučit :frowning2: Tak snad to časem půjde. Skleničky taky občas dávám, ale nějaký velký kusy jsme zatím neměli. Jakej příkrm jsi koupila, že tam byli takový kusance?
18. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě já kupuju většnou hamánek nebo sunárek ale byl v obchodě manža a koupil od hami!tam byli teda kusance :angry: a taky bych řekla že je z těch jídýlek nejdražší!jinak dávám klido i skleničky ukončený 9měs.a zblajzne to...koukala jsem na složení a je to úplně stejný jak 6měs.tak nevím podle čeho to píší....
jinak kupuju malé různé sušenky od hami-safary nebo sunárek ted máme nějaké špaldové a ty ji strouhám do přesnidávek ale taky ji je dávám do ručenky sice nemá zuby ale dásinkama to rozmělní a spapá,teda něco něco je na zemi,ale aspon se zabaví ikdyž je jak čunátko.. :slight_smile:
19. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak Hami od 6 mes. mám teď taky ve skříni, zatí jsem nezkoušela. Tak to jsem zvědavá, jestli tam jsou velký kusance tak to budeme mít taky veselo. Dnes jsem malýmu dala Hami od 4 měs. s králičím masem, nechtělo se mi vařit a zblajl mi 2 skleničky, ale byly to ty malinký. :slight_smile:
19. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je šikulínek já kupuju teda ty velký ta malá nám taky nestačí ale dnes jsem vařila...kuř.maso a bram.kaši taky to slupla a ještě jsem si udělala zeleninu na mražák.Ty vaříš každý den??
Tak jsem dneska koukala na stránky školy v Rudě a V Olšanech..docela mě překvapilo že v Olšanech je první stupen-to jsem věděla ale že jsou třídy spojené do sebe!tak to u mě rozhodlo že jdeme do Rudy co se tam můžou naučit když má učitelka 1 a 2 třídu dohromady?to jsem ani nevěděla že to takhle někde je... :unamused:
Tak snad nás do Rudy vemou... :confused: a ty půjdeš taky s Míšou k zápisu ?nebo až za rok..
Malá mě zase začla stávkovat s mlíkem...tak jen papáme ze lžičky a budu muset skusit ji dát ve spaní to někdy vypije...nevím co jí zase je,nejhorší je že nevím co ji pořád dávat aby to neměla pořád stejný... :frowning2:
19. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
S vařením je to jak kdy, někdy toho uvařím víc, tak to dám do ledničky a dám mu to druhej den. Dnes se mi vyloženě nechtělo.
S tou školou je to u nás stejný, s tím rozdílem, že u nás jsou dohromady 1, 2 a 3 třída :frowning2: Je to na hovno, ale Janičce to zatím jde, tak tam dám i Míšu a uvidím, jak to bude fungovat. Do Rudy bych je musela zatím asi vozit, a to se mi nechce, ale kdyby mě tu v Bušíně něco naštvalo, tak jsem rozhodnutá pro Rudu. K zápisu jdeme 4. února. V Rudě je myslím 3. února, známá tam bude mladýho dávat taky, protože se tu v Bušíně pohádala s ředitelem :unamused: Akorát ještě neví jak to udělá s dojížděním. Jak to budeš dělat ty? Necháš ho jezdit samotnýho autobusem?
S tím mlíčkem ti neporadím, já zatím ještě kojím, ale je fakt, že nejvíc vypije v noci, přez den už moc nechce, jen tak před spaním. Teď jsem mu začala dávat na noc kašičku, tak nám odpadá večerní kojení, ale trošku se pak ode mě ještě napije. Dnes už teda moc nechtěl, ale včera po té kaši ještě tak moc hltal, že mě pak poblil, se přžral :grinning:
S vařením mrkni sem http://www.varime-detem.cz/
jsou tam dobrý recepty a inspirace
19. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem se sem konečně zase dostala po dlouhlé době, nešel nám net. Zítra mám druhej termíntak jsem zvědavá. V úterý jsem byla na kontrole a soktor mě na zítra poslal do nemocnice do rizikovky ať se s nima domluvím co těď se mnou když už budu mít po termínu tak se asi zkusím pozeptat jestli mi to už nechtěj nějak popohnat :slight_smile: už je to opravdu dlouhý.

Jinak koukala jsem že jste rozebíraly kg na víc, já mám nahoře 22 kg a co říkali doktoři tak je to většinou voda takže doufám v to že z porodnice půjdu už jen s nějakým minimem a přinejlepším se všim dole :grinning: .
21. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak jsem nějak nestíhala se sem dostat... :confounded: doma pořád v jednom kolem,včera jsem tu měla tchýni a tchánem tak si to dokážete představit!Dnes jsem ráno jela do Zábřeha a potkala jsem za Kláštercem havárku,hned dvě!kamion a osobák...tak jsem potom jela celou cestu krokem!!nevím že do té křižovatky pořád jezdí jak hovada!!!Jinak Nelinka mě vůbec tu kašičku večer nechce!! :confounded: občas jí ji dám odpol.tak sní tak kolem té stovky a ty vaříš kolik té kašičky??Zajímavý je že když měla 6měs.tak tu kaši jedla na noc a ve velkým...tak nevím ale jinak jí hezky a špatně nevypadá...
Ale to ti malej hezky baští ...kolik už váží?já jsu taky zvědavá na Nelu v Po.jdeme k Mudr.jen doufám že nás konečně naočkují!!!slyšela jsi to v telce???že prej nejsou vakcíny!!!

Hanimaf,tak držím pěstičky at to máš brzy zasebou a vše ti proběhne hladce... :dizzy_face:
21. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, už jsem si říkala, kde jsi, že pořád nepíšeš :grinning: Manža dnes taky jel, ale do Šumpra a říkal, že tam byla nějaká bouračka, že se to nedalo projet a musel jet přes Bohutín :unamused: Tam je to fakt nějaký začarovaný, je tam 70, tak to nechápu, už tam bylo toliko smrťáků :frowning2:
Nevím kolik malej váží, ale tipuju něco kolem 10 kg, kašička mu dřív vůbec nechutnala a teď ji začal baštit, otvírá pusinku, že ani nestíhám nabírat na lžičku :slight_smile: Dělala jsem mu ze 120 ml vody, dnes jsem mu jí udělala trochu víc, dala jsem vody jen tak od oka a zase to zblajzl, ale on je hroznej, stejně ho pak ještě musím kojit, jsem dnes měla strach, že mě zase poblije, musel být totálně přežranej :grinning: Nojo, když on bez toho cecíka neusne, on to prostě před spaním potřebuje, je to závislák :sweat_smile:
Myslím, že jestli je Nelinka zdravá, tak by ji měli naočkovat, ale o těch vakcínách jsem slyšela. Ale hlavně to chybí v čechách, tady snad ne. Nebo jo?
21. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes jsem byla v nemocnici na prohlídce a doktor mi udělal ten hemiltnův chvat a když se mi to nerozjede přes víkend tak v úterý to mám na 100 procent, mi slíbil.

A už nějakou dobu cítím bolesti tak jsem zvědavá ještě vydržím a půjdu si dát horkou sprchu a ta to nejspíš rozhodne.

Konečně je v dohlednu konec :grinning: :grinning: .

Tak mi držte palce kdyby to už bylo tady ať je to hodně rychlý a co nejmíň bolestný :slight_smile: :grinning:
22. led 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanimaf, ten hamilton je fakt účinej, tak snad se ti to rozjede a budeš mít mimiska konečně u sebe :wink: Hlavně ti přeju ať to jde rychle a bez komplikací
22. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem se konečně chvíli utrhla k PC.Malá spí tak je pohoda... :wink: včera jsem byla pěšky v Rude že si v Quelle objednám napínací potahy na sedačku,ale zdá se mě že na netu je to o něco levnější tak to musímještě porovnat..tak jsme přišli domů zbití jak psi(nejsu moc zvyklá chodit pěšky)ale chtěla jsem at se děcka trochu provětraj když polevili ty mrazy!Večer jsem si ještě dělala papíry na daně,víš to Jandaj že si manžel může odepsat na manželku která je na MD 24 800kč za rok?tak když není to společný tak aspon něco..
Já taky doufám že u nás ty vakcíny maj!!tak jsu taky zvědavá kolik malá váží!!zdá se mě že tedkom nějak nabrala..zakulacuje se..
Jo ještě jsem se chtěla zeptat jak jsi psala o té známé že bude dávat dítko do Rudy do školy.To má domluvené??já totiž volala ředitelovi a on že bysme měli jít k zápisu k nám!!!nakonec teda říkal at dojdeme ale ted abych trnula jestli nás tam vemou..prej přednostně berou místní..jinak co se týče dopravy\ do školy ještě přesně nevím asi první týdny ho budu vozit když bude mannža doma budeme jezdit autobusem at se to naučí a pak začne jezdit sám!!pro mě by to bylo zdlouhavý každý ráno a dopol.ho vozit autem a vláčet se s malou....musí se naučit..
23. led 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak se mi broucek narodil v pondeli rano mel 3290kg 50cm $pustili me uz vcera rano citim se dobre sem to vsechno cekala horsi.Malyho u sebe nemam je od vcera v brne na kontrole mel lehkou aritmii.ALe dnes sem tam volala a je vsechno v poradku uz ho nekontrolujou a zitra si pro neho rano jedeme nemuzu se dockat uz aby to bylo.jem i moc smutno :frowning2:
23. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka gratuluji k narození mimča. Jak to, že nejsi s ním v nemocnici? Nekojíš?
Ahoj keba: o tom odpočtu nic nevím, musím se zeptat manži, předpokládám, že ten bude vědět :slight_smile:
Známá do Rudy ředitelovi volala taky, včera se jí měl ještě ozvat, že prý jestli bude hodně dětí, tak otevřou 2 třídy po 15 dětech. Zatím nevím jak to dopadlo, budu vědět zítra, sejdeme se na tom maškarním karnevalu, tak se jí zeptám. Taky jsem přemýšlela, že tam děcka dám, ale Janička nechce, že tam nemá kamarádky. Tak zatím vydržím v Bušíně a uvidím, co bude dál
Dnes jsem byla taky v Rudě v Quelle, koupila jsem si tam rifle za 1200,- :fearful: :zipper_mouth:
23. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka taky se přidávám ke gratulaci!!!tak hlavně at už máš broučka doma a užíváte si spolu domácí pohody :wink: a můžeš si začít všechno s mimi vychutnávat...užívej každý minuty,protože věř že to strašně rychle uteče!!!ani se nenadáš a bude lítat...

Jandaj tak já zatím pořád nevím jestli se na ten karneval dostanem!!manža ještě neví jestli nebude muset do práce :frowning2: a malou sebou určitě brát nechci!!tak uvidíme ale prej je i karneval v Rudě tak mě ho tam kdyžtak veme ségra...
V tom Quelle se ale dá..paní tam nemá zase tak hrozný ceny,koukala jsem tam na bundy Alpinky pro sebe aZdendu a všechno maj ve slevě..tak asi koupíme po výplatě...
Dej mě kdyžtak vědět jak dopadla ta tvá známá ale nejspíš by chodili děti spolu do třídy..Zdendovi taky vadí,že tam nikoho nebude znát nikdo totiž od nás tam jiný nejde..ale on je zase takovej společenský že si myslím že tam hned zapadne... :grinning:
23. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ti napíšu, jak dopadla. Ona Miška by si tam taky v pohodě zvykla, ale Janička už do školy chodí a má tam svoje kamarádky, tak by to pro ni bylo asi dost těžké, zatím ji tomuto nechci vystavovat, ona je hodně citlivá a myslím, že by z toho byla nešťastná
23. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
však uvidíš..když budou holky spokojený v tý vaší škole a bude jim to tam vyhovovat tak to neřeš ...však stejně pak do Rudy přestoupí???ne?
24. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že přestoupí, od 4 třídy.
Dnes jsem mluvila s tou známou, tak neví jestli jí ho vezmou. Záleží kolik budou mít dětí, přednost mají děti z Rudy :confounded:
24. led 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je právě ono..taky mám z toho ztrach a hlavně se tady u nás pak dívat na ty protáhlý gsichty učitelek a ředitelky!!!tak uvidíme..
Malá mě už spí...tak se můžu těšit že bude ráno stávat kolem 6h.a jak tobě spí malej?
24. led 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem ho dala lehnout, ještě kňourá, nějak se mu nechce usnout. Dnes celý den kýchal, tak mám hrůzu, co z toho zase bude. Tobě spí malá celou noc? Mě se malej budí docela dost často, i 5x za noc :frowning2: Asi je rozmazlenej
24. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty Jandaj bud bez starosti mě se malá taky budí..sice stačí jen abych dala dudu a spí dál ale já vztát z postele musím!!!tedkom ještě v noci stávám já a dávám jí ve spánku flašku s mlíkem at aspon trochu něco vypije jinak do ní nic nedostanu...já myslím že všechna mimi vnoci mrčí..a kojíš ještě i v noci??
A jakej byldnes karneval?tak my nakonec jít nemohli,manža byl v práci...zase já jsu ráda že dělá tedkom je to takový naprd s práci všude když na tokoukáš v telce jak všechno krachuje...hrůza. :cry:
25. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v noci pořád kojím. Ten karneval byl včera, a bylo to dobrý. Holky si to užily.
Dnes byl den na hovno, malej mi vypadl z postýlky, nevím jak se mu to podařilo, sedět neumí, na nožičky se ještě nestaví, ale nějakým způsobem se mu to povedlo a on vypadl. Byly jsme ve nemocnici na rentgenu, tak naštěstí lebku prasklou nemá, teď ho musím 24 hodin hlídat. Mám nervy, jsem úplně hotová strachy :frowning2:
25. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je strašný Jandaj a ty jsi tu postýlku neměla zavřenou??tak hlavně že je v pořádku..to kdyby měl otřes mozku by určitě v nemocnici zjistili!!!My máme taky dneska den na prd :frowning2: jsu nasraná protože nás samozřejmně nenaočkovali!!!nikde prej nejsou vakcíny až dojdou daj nám vědět tak bůhví kdy to bude...ach jo!!!A do toho budeme muset začít chodit na rehabilitace...kvůli tomu že neleze,otáčí se počád na jednu stranu a to by prej taky neměla jinak je v pohodě atop.ekzém je taky v klidu a váží 7910gtak za dva měs.nabrala 1kg.ale jí mě hezky...tak se tedkom hrozím těch cviků..ve středu jdeme na kojenák se domluvit s reh.sestrou...
Jo.jinak mám info.že dětí moc v rudě mít nebudou takže by děti měli vzít...volala tam známa dnes a říkal jí to ředitel... :dizzy_face:
26. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, postýlku jsem měla zavřenou, jen jsem neměla matraci danou až úplně dole :frowning2: Ještě nikdy si nesnažil vytáhnout na kolínka, ale včera se mu to prostě nějak podařilo. Naštěstí je v pohodě. A dnes se předváděl, začal lozit po kolenách a 3x se vytáhl na kolínka, myslím, že to nebude dlouho trvat a postaví se a to pak bude hlídání :unamused: Mám z toho normálně strach.
To je blbý s těma vakcínama, mi už to máme za sebou, teď čekáme na ten Prevenar. Je mi moc líto, že budete muset na ty rehabilitace, ale zase určo jí to pomůže a uvidíš, že to bude dobrý.
Manža vážil malýho na osobní váze a navážil 10 kg, máme doma pořádnýho cvaldu, to Nelinka je takovej drobeček malinkej. :slight_smile:
26. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej tak to jste teda macínci...ani se nenadáš a bude ti Daneček lítat po bytě!!ještě že máš takový velký chůvičky...to náš Zdenda se do hlídání dvakrát nehrne!A vy jdete vůbec kdy k tomu zápisu?já jsu zvědavá teda dopadnem,Zdenda má slíbený že po zápisu jdeme koupit tašku do školy už se nemůže dočkat až si vybere...teda jestli ho vemou...
27. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi jdeme k zápisu 4. února, aktovku už máme doma, donsl ji Ježíšek. Taky jsem zvědavá jestli nás vezmou, ale myslím si že jo. To pak bude doma veselo, dělat dvoje úkoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten náš ředitel je totiž cvok a každej den maj 2 úkoly a někdy se zadaří, že i 3 :angry: Je to hrůůůůůůza
27. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak uz sme od soboty doma konecne jinak sme docela hodni napapa se pak ho pochovam nekdy si pobreci a pak usne.sem strasne pysna ze ho mam.je to milacek.jinak je zdravej v tom brne byl jen na kontrole vsechno dopadlo dobre snim sem tam nebyla protoze tam nemeli misto a musela bych byt kdesi na ubytovne mliko mel mmoje odstrikany dve flasky tak mu to stacilo na dva dny.akorat jednou ho prej dokrmovali śvym.
27. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marketka, tak to je dobře, že je malej v poho :slight_smile: Tak ať mu to vydrží být hodný :wink:
27. led 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek