• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj dnes jsem byla u doktorky,tak nás měřila a jsme o týden dopředu :slight_smile: O proti minule jsme pěkně vyrostly.Prý tam sebou pěkně šije a ukázalo mi celou páteř.Zítra dám vědět,jak na té genetice.Ahoj ve středu pa :wink:
26. lis 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď to s tou docházkou zas nějak flinkáte vy. :slight_smile:
28. lis 2007 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem tady :wink:. Včera bylo to plavání a bylo to dobrý. Akorát mě večer bolely kyčle a nohy :slight_smile: Dnes nám konečně dovezli sedačku, tak to máme konečně stopro. 12. jedeme do OL na gen.
29. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj borůvko,ale to už je nějaká ta další genetika, na srdíčko a tak,že? No já byla včera na pohotovosti,zas jsešm špinila tak jsem prostě dostala strach, do břicha nevidím a chtěla jsem mít jistotu.Tak naštěstí je vše v pořádku jen musím,ležet a zvedat se jen na záchod,ale manža je zlatej nádherně se o mě strá,před chílí mi šel do obchodu,protože jsem dostala chuť na nanuka :sweat_smile: . Na pohotovosti nic moc nejdřív jsem bulela strachem a pak ještě víc dojetím,bylo krásný slyšet jak mimču tluče srdíčko a dostala jsem i fotečku,tak jsem ji hned šoupla do alba,je tak sladký,manža říka že mu připomíná mimizemšťánka :angry: . Tak jsem se trochu rozepsala a teď zase vy :wink:
30. lis 2007 v 16:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bajunko.
Já jsem ještě na žádné genetice nebyla. Máme jenom jedinou, a to právě co bude teď ve 20.týdnu. Tam se bude zjišťovat úplně všechno, i nám to nahrají na DVD a dají 3D fotku. Ve 13tt jsem byla na vyšetření ultrazvukem normálně u svojí doktorky a říkala, že bude kontrolovat hlavičku (otok kvůli mozku), jestli má ruce, nohy a dokončenou páteř. Takže jdeme na gen.až teď. Hele a řekli vám, co čekáte??? Jsem zvědavá :sweat_smile: Ale jestli to máte jako tajemství, tak niiic :slight_smile: A jdu se podívat na tu novou fotku v Tvým albu.
Jinak já bych jela radši stokrát včas na pohotovost, i když třeba naplano, než jednou, ale pozdě.
30. lis 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no já jdu v úterý na genetiku prvního trimestru,už se těším až zas drobka uvidím.Já už se taaak těším až ucítím jak mimčo kope.Kdy tebe začlo mimčo kopat?
1. pro 2007 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na začátku pátýho měsíce, ještě mě mimčo nekoplo :slight_smile: . Ale podle takovýho kalendáře výpočtovýho (moje mama podle něho porodila úplně přesně), bych měla cítit první pohyby 14.12., tak jsem zvědavá. Prý se to těžko rozpozná od prdíků.. :sweat_smile: :grinning:
2. pro 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, borůvečko no tak pokud se to plete s prdíkama tak budu mít docela problém :sweat_smile: :grinning: , nebo si můžu myslet,že mě kope už od prvního měsíce :grinning:
3. pro 2007 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo, tak to máme úplně stejně :grinning: Je to prý jiný v tom, že pak žádnej prdík nepřijde.. No, máme to složitý, ale prej to určitě poznám, takže baju, žádnej strach :slight_smile: Má to být teoreticky příští týden, takže se budu pekelně soustředit :dizzy_face:
3. pro 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsi už v tom obchůdku na opavské? Určitě si tam zajdi mají tam hračky od mattela za zlomkové ceny :wink:
4. pro 2007 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Dneska jsem tam jenom proběhla, čekala jsem na Zuzku, šly jsme na plavání. Hledala jsem spíš něco na postýlku nebo do kočárku, no, musím si udělat procházku a projít to tam pořádně! Koupila jsi tam něco?
5. pro 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo koupila jsem tam na postýlku toho medvídka mám fotku v albu za 300,ale kolotoče nad postýlku už prý nedostanou,ale měli(zrovna ten co jsem chtěla),ale i z toho médi mám radost, koupila jsem jednoho i pro bráchu :slight_smile:
5. pro 2007 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, ten je hezkej. Dávej pozor, aby se Ti mimčo neotáčelo pořád jenom na jednu stranu. Jinak já jsem zatím při zemi, mám zatím jenom ty oblečky od kamarádky. Počkám raději na tu genetiku. Screening krve dopadl sice negativně, ale mám jeden hormon sníženej, tak mi brali krev znovu. Ve středu jedeme do OL.Jo a bajunko, KOPEME!!! Od včerejška mimčo cítím. Jenom když jsem v klidu, třeba ležím nebo ráno v posteli. Tím se nám posouvá termín porodu skoro o deset dní dopředu! To jsem teda zvědavá.. :slight_smile:
6. pro 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to je krásný borůvko tiše závidím. Jinak mám ty medvídky dva(jednoho pro bráchovo mimčo, čekají taky v červnu,ale u nich to zas tak ,plánovaný nebylo,jsou spolu 4 měsíce,ale oba se moc těší) no tak jim ho kdyžtak nedám a dám ho na druhou stranu postýlky aby se točilo rovnoměrně :grinning: .
Jsem to, ale vůbec jsem se nepochlubila,že výsledky na geneice dopadly dobře jak screening tak i krev, no pak jsem v té radosti vyrazila do obchod utrácet, ještěže tak druhej den jsme zjistili,že musíme zaplatit poslední splátku za byt dřív než jsme čekali a to jako hned(40tis.) takže se teď budeme muset hodně uskrovnit, a takové utrácení za hračky jako den před tím by mi manža určo nedovolil.
6. pro 2007 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, mně říkala doktorka, že screening je v poho,že by to nemělo nic znamenat, ale co si budem říkat,na klidu to člověku nepřidá. Tak to k výsledkům gratuluju!S tou splátkou je to blbý, ale aspoň to budete mít za sebou a pak už budete utrácet jenom za mimčo :slight_smile: ...a do konce života :grinning: Já taky začínám počítat,protože nám jeden příjem chybět rozhodně bude,až budu brát mateřskou. To máš ale pořád něco, hlavně, ať jsme všichni zdraví a mimča taky. Naše mimi mě ráno vzbudilo.Asi se mu nelíbil můj plný močový měchýř, tak boxovalo :sweat_smile: :grinning: . Včera už to cítil rukou i tatínek, že se mu mimi v mamince mele jak divý.Je to zvláštní. Zrovna se hýbe :slight_smile: Ale můžu říct, že bych si to s prdíkama rozhodně nespletla.Je to úplně jiný a takový, že když to začne, tak Tě to okamžitě zaujme. Už ho cítím i v sedě.Je to čím dál silnější.Den odedne. Mělo kopat až příští týden, je moc moc šikovný :grinning:
Bajunko, víte, co čekáte? A řekneeeš???
7. pro 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bajunko koukala jsem,že jste taky slavili 50.My taky 1.12. měla tchýne,tak to zas byla pořádná žranice.Jinak já už mám taky genetiku za sebou byli jsme tam 27.11. a příjemná doktorka.Taky jsme v pořádku.Musím končit vyhání mě z netu.Bourovecko mám radost,že cítíš pohyby a v úterý půjdem na cvíčo ju?pa
7. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na kopání se těším moc. Necháme si to říct,jsem zvědavá a čekat ještě půl roku než vyleze bych asi nevydržela a taky chci bříšku říkat jménem. A řeknu. A co ty borůvečko řekneš, až budeš vědět, ty už bys mohla vědět? A co ty psíčku řekneš? :grinning:

Taky jsem měla doktorku moc příjemnou,byla jsem tam tak zblblá,že mě musela na konci upozornit,abych si ztáhla halenku dolu, nějak mi zůstala držet na prsách a já už si to štrádovala ven z ordinace.

No já se taky nadlábla, ještě máme salámy a sýry strčený v mražáku.
8. pro 2007 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nevím, co to bude. Paní doktorka to zatím nepoznala, ale říkala, že genetik by měl. Ale sestřička u doktorky říkala, že loni byla taky ve 20. týdnu na genetice a prostě jí to neřekl, že prostě neví, ani kdyby se zbláznil :slight_smile: Prej na 60% holka a nakonec to holka byla.Ale nevěděli to až do konce! Takže já jsem na středu napnutá jak kšandy, ale holky, je mi to líto, nemůžu říct. Budeme to vědět jenom my dva. Domluva. Já se stejně někde prořeknu, protože jak budu doma říkat, že se on nebo ona mele, tak mi to určitě někde ujede :grinning:
8. pro 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, ahoj holky :grinning:
Já tu dlouho nekoukala, protože jsem myslela, že sem nikdo nechodí :wink:
A teď kouknu a ono přece :grinning:
Hlásím se taky z okresu Šumperk :grinning:
Momentálně z Pustých Žibřidovic, a asi v únoru už to bude z Bohutína :wink: :grinning:
Jinak já byla asi před 10 dny na velkém UTZ na genetice v Olomouci a řekli nám holčičku :wink: Už mi ji potvrdil i můj gynekolog. (Chodím k Hoždorovi, je super :grinning: ) Tak v dubnu se uvidí, jestli to vyšlo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, já bych chtěla taky holčičku! :slight_smile: Ty to máš asi daleko do Šumperka třeba na plavání, co?
8. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko, třeba ji tam máš schovanou :wink: , koukám, že to ještě nevíte :wink:
Já si celou dobu myslela, že čekám chlapečka, víc jsem trošku chtěla holčičku, ale prostě jsem s tím klukem byla smířená :wink: Všichni mi říkali, že dobře vypadám, že to bude kluk, břicho mám jen dopředu, pleť normální, vlasy taky, jediný, co by pasovalo, bylo blbě od 4tt až do 5 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: , do 3.měsíce ze mě byl nedobrovolnej vegetarián :zipper_mouth: :grinning: a chuť na sladký a ovoce v mega porcích :grinning:
Když mi pak dr. na velkým UTZ ukazoval stydké pysky, tak jsem málem spadla z lehátka :grinning: Jsem to fakt nečekala, ale jsem moc ráda :grinning: Malá držela jak hluchý vrata a nechala se zkoumat, tak to bylo dobře vidět :wink: Pokud jí do dubna nenaroste pindík :grinning: , budeme mít asi Sandrušku :grinning:
Do Šumperka to mám teďka asi 25km :unamused: No, ale z Bohutína to pak budu mít přes kopeček :grinning: Tam je to fakt kousínek :wink: Tak uvidíme, kdy se uskuteční stěhování, mohli bysme pak třeba něco spáchat :grinning:
9. pro 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No třeba jooo :slight_smile:. Já nevím, naši říkají, že to bude kluk, tatínek si je jistej, že bude konečně holčička. Ale teda, blbě mi nebylo ani jednou, žádný zvláštně speciální chutě, otřesný vlasy a pleť taky není co bývala :rolling_eyes: :grinning: . Předevčírem tady byla kamarádka a říkala, že čekáme holku, podle toho, jak vypadám :confounded: :slight_smile: Břicho, to mám nemám, jak kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Těžko říct, zatím nepoznám, jestli je dopředu nebo do boků. Akorát ještě zkusím kroužit prstýnkem. Jenom nevím, co je co. Myslím, že když se točí, tak je to kluk a když se houpe, tak holka. Nevíte někdooo??? :confused: A ještě ta jedna blbost podle stáří krve nám vychází holčička, tak jsem fakt zvědavá.
Spácháme něco určitě. Pak se přestěhuje i bajunka a bude hlavní třídou chodit průvod kočárků :grinning:
9. pro 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko, když se prstýnek točí, je to holka, když se houpe, tak kluk, alespoň tak to psaly holky z Koníka :wink: Mě to vyšlo :grinning:
Nám podle stáří krve vychází chlapeček :grinning: :grinning: :grinning:
Ale vyšla mi ta růžovomodrá čínská tabulka :wink:
9. pro 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak honem, kde tu tabulku najdu??? Nad rukou se to točí a nad břichem se to houpe. A s tou krví jsi mě ranila :angry: :grinning: Určitě jste špatně počítali :grinning:
9. pro 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko :grinning: :grinning: :grinning:
Ono, tyhle ty věci vychází fakt 50:50 :grinning:
Alespoň teda holkám u nás, někomu vyšlo podle krve, to, někomu zase něco jinýho :grinning:
Některý holky si nechaly i hádat od kartářky a co myslíš? zase to někomu vyšlo a někomu ne..... :grinning:
Dej na to co se Ti zdá a co Ti říká manžel :grinning: To mě totiž vyšlo spolehlivě, ačkoliv jsem nevěřila, že má pravdu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: On pořád říkal, že udělal holku :grinning: No a mě se 3x zdálo, že se mi holčička narodila :grinning: No a to jsem byla přesvědčená o tom, že nosím kluka :wink: Hodně holkám co jsem četla se zdálo co čekají a pak to byla pravda :wink: Jsme to řešily, jestli třeba nejde o nějáké podprahové vnímání, nebo něco takovýho :wink:
Tu růžovomorou tabulku jsem nenašla, ale tohle je ta stejná, jen ji někdo přepsal na svý stránky....
http://zeth4beatz.blog.cz/0705/cinsky-kalendar-pohlavi-miminka
9. pro 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když on manžel je tak trochu holkou posedlej, takže to neberu vážně. Pravda ale je, že se mi mockrát zdálo, že máme holčičku. Dvakrát se mi to zdálo, že mi to řekli na ultrazvuku a pak jednou, že se narodila. A ty zbylý sny si nepamatuju, jenom vím, že jsem se vzbudila a věděla, že se mi zdálo o holčičce. Chci to už vědět, protože z toho magořím :grinning:
Věci vychází 50:50, jo??? :grinning: :grinning: Jaké překvapení! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jdu vyzkoušet tu tabulku a vrátím se :dizzy_face:
9. pro 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi vyšel kluk :slight_smile:
9. pro 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko, podle mě to ale bude holka :grinning: Já na ty sny věřím nejvíc :grinning:
9. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme. Chodíš někam do cvičení nebo na plavání? A máš neschopenku nebo chodíš do práce?
9. pro 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na PN :wink: Dr. mi napsal rizikový, ale nevím, jestli to nebylo jen skrz práci. Dělala jsem na směny a s chem.látkama. No, taky jsem učila hudbu, ale to nějak rizikový povolání není, tak kvůli tomu to určitě nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, ale bylo mi dost blbě a dlouho :confused:
Jinak cvičit nikam nechodím, protože tady od nás je to všechno trochu z ruky :unamused: V zimě se udržují cesty jen plužením, tak abych se ještě někde zbytečně nenabourala :confounded: No, ale koupila jsem si ten veliký balon a občas se na něm houpu......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek