• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj, mám to zatím na 14 dní, ale mám strach, aby mi pak ještě nedali sádru, to by bylo v pr.... úplně :frowning2: No snad se to spraví a bude to dobrý. Musala jsem přerušit rehabilitaci se zádama, a ty taky nejsou v poho, připadám si jak stará babka, totální lazar :frowning2:
Jinak hurá, že půjdete na očkování, náušničky se už blížijou :wink: Malej lítá jako čert, je pořád, co hlídat, si manža užívá :grinning:
5. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

jandaj, prosím tě kde jsi objednávala ten batoh pro malou do školy?Mě se moc po obchodech lítat nechce, tak že bych to mladýmu taky objednala z netu, děkuju za tip :wink:
6. bře 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirule objednávala jsem to tady

www.topgal.cz
6. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A manža si vzal volno??nebo to doma zvládáš??vždyt to bys asi nemohla ani holky vozit do školy,školky?že?tak at ti to dobře dopadne a máš to O.K. myjsme od včera začli cvičit i doma..3krát denně tak je to utrpení :frowning2: nejde mě to ,malá se mě vysmekává no prostě to stojí za prd...snad se to naučím jí správně držet..když ona má takovou sílu...jinak se nám pořádjen kulí po obyváku ale potvůrka je taky..klidně si otevře dolní šuplík od stěnynebo mačka video s dvd co máme dole...takže začíná bádat..dneska mě dokonce ráno snědla na snídani celou půlku chleba s kiri sýrem..sice žvékala půl hodky ale snědla :wink:
6. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandaj dík tak na to jsem koukala taky ale jen v rychlosti a přišlo mi to nepřehledný :confused:
6. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža má zatím dovču do pondělka, pak už to budu muset zvládnout sama, tak doufám, že už to nebude tak bolet.
To ti teda nezávidím to cvičení s malou, vůbec si to nedovedu představit. Včera jsem malýmu taky zkoušla dávat na snídani chlebík s kiri a sbaštil mi čtvrtečku a ani se na tom nedávil. Děláme pokroky, už mu dávám do ručičky aj piškotky, ty mu taky chutnají a normálně krade holkám z ruky krekry, potvůrka jedna malá :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirule: mě to nepřijde nepřehledný, v pohodě jsem si tam vybrala a přišla mě super aktovka a k ní spousta dárečků, byla jsem spokojená :wink:
6. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pěknej malejšibal!!!to jsme teda zatímmalénezkoušeli dát...jen ji nednou Zdenda dal bebe sušenku a ta mě připadne stejná jako ty její děcký sušenky od sunaru co kupujem...ten kiri sýr není špatný,že??mě ho malá lépe baští než lučinu..prdím co píší v diskuzi :wink:
dneska pro změnu dostala průjem tak nevím :frowning2: ale baští hezky ani teplotu neměla takjestli to nemůže mít z toho dnešního očkování!!!????ale raději ji udělám zítra dietní jídlo...snad z toho nicnebude!!!!
A co vy jste už zdraví????je na tom malej líp???u nás jsu na hromadě zase já...manža je od Po.ve švětě tak tady musím s děckama bojovat!!ještě že je už víkend a nemůsíme se ráno štrachat do školky...jen kdyby malá dýl spala!!! :unamused: v kolik tobě stává Daneček???
6. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na ty diskuze taky prdím, přečtu si to, ale ohledně jídla se řídím podle sebe.
Tak mě napadá s tím průjmem, nezačínají jí růst zoubky? Některý děcka mají průjem, když jim lezou.
Mi ještě zdraví úplně nejsme, Janička byla celý týden doma, má kašel, šílenou rýmu a hodně ji bolela hlava, ale teploty teda neměla vůbec. V pondělí už pofrčí do školy. A Daneček má taky kašel a rýmu, a teplotu taky neměl. No snad už z toho nic horšího nebude.
To máš docela záhul, když jsi takhle celej týden sama doma ne? Já jsem ráda, že je manža doma, nechtěla bych, aby jezdil s kamionem, taky měl období, kdy chtěl jít jezdit, ale já jsem mu bránila a odrazovala ho co to šlo.
No a s tím spaním nevím, nevím. Malej se mi budí v noci co 2 hodiny a ráno vztává v 6. To Nelinka určo chrupká celou noc ne?
6. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak jsem vůbec nestíhala..to víš manža se v so.vrátil tak jsemjen prala a vařila :wink: dneska odpol.už zase frčí až do pátku...je to na prd,ale co se dá dělat...to víš když jsu doma,peníze jsou potřeba a tady by nikde tolik nevydělal takže namáme na výběr... :unamused: ale je to i o zvyku mě už to tak nepříjde...nějak jsem se naučila si všechno povyřizovat a udělat sama..jen když jsou třeba děcka marod tak pak je to horší..ale mám vedle v paneláku ségru tak se to dá nějakprovíst,třeba že mě veme Zdendu do školky atak..
tak hlavně že jste na tom už líp!!Neli taky chytla trochu rýmu asi ode mě,byla jsem nějaká nachlazená...ale už je to v poho jen vykašlávám...tak snad bude dobrá!!!
Jo taky jsem si říkala že to může být od zubů taky ještě nemá ani jeden!!!ale dívala jsem se a pořád tam nic nemá...takjestli je ten průjem i před tím nějakou dobu než se vyklube?,
S tím spaním to teda tak drsný jak vy nemáme..Nela chodí kolem 19-19 30h.a většnou spí až do 6 30h.samozřejmně v noci zamrčí ale dám jí dudu nebo čajík je to O.K.ale bud ráda že pije mlíčko co já bych za to dala i bych klido stavala!!!
Jinak včera jsem Neli udělala pudink z nutroše-vanilkový a spráskala 200g.tak jí chutnalo... :wink:
9. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už jsem si říkala, co se s tebou děje :slight_smile: A jak jsi ten pudink vařila ve vodě? Taky bych to zkusila, aby měl malej zase nějakou změnu, protože se mi zatím nechce ho večer krmit chlebem, je vždycky utahanej, tak si myslím, že bych to do něj ani nedostala. Už přemýšlím, že zkusím uvařit i normální krupici. Holkám jsem ji taky dávala a byly v poho. :wink: Mě v noci vztávání ani tak nevadí, když vidím, že fakt pije, ale jsou dny, kdy jen tak cucne a nepije, je jasný, že chce jenom pomazlovat. A to mi taky až tak nevadí, ale když to pak dělá co hodinu, tak to jsem fakt naštvaná. Už si říkám, že ještě taky 2 měsíce, do toho roku a chtěla bych ho pomalu odstavit.
9. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten budink jsem normálně udělala z nutrilonu...prostě jsem zahřála nutroš stejně jako mlíko a pak tam nalila pudink rozmíchaný taky v nutrošu..míchala jak zhoustl apak dala ždibec másílka..a ta to zblajzla jak nic...tak to budeme asi střídat s kaší at nemá pořád to samí.....jinak s chlebíkem je to u nás to samí taky bych to do ní nedostala :unamused: a kolik ti malej sní krupičky večer??Nela tak ze 120-150ml.vody a na návodu je že se má od 8měs.dělat 200ml.tak to by mě vžádným případě nesnědla...ale je pravda že Zdenda když byl malej tak tu 250ml.slupnul...taky jsem mu od půl roku dělala obyč.krupku ale Neli jsem zatím nedávala kupuju většnou humanu....
9. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale pudink se musí vařit :confused: To jsi ten nutroš vařila?
Já malýmu kupuju kašičky od Hami nebo Sunarku. Teď jsem zkusila koupit od Nestle dětskou krupičku rýžovou a rozmýchala jsem to v Sunaru, dala jsem tam malou lžičku medíku a malej se olizoval až za ušima :slight_smile: Dělám mu tak ze 180 ml vody a zbaští to, ale myslím, že je plnej fakt nadoraz.
Zítra se chystám dám malýmu poprvé Pribináčka, tak jsem zvědavá, jak mu to bude chutnat.
Dnes jsme byli na 10. měs. prohlídce a dr. říkala, že kromě vaječnýho bílku, koření a soli mu už můžu dát všechno. No tak nevím no, budu zkoušet. On je takovej malej žroutík, jak vidí někoho jíst, tak hned přicupitá a otvírá pusinku a dělá ham ham :slight_smile: je s ním sranda.
10. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik Daneček vážil??my máme 8100g.a měříme 77cm.taky jsem už zkoušela dávat bobíka ale nechtěla to ,slupla raději bílej jogurt....tu rýžovou kaši jsem taky koupila ale u nás neměla úspěch!!nejí mě jí ani nechce moc mléč.rýži a rýži v jídle...tak raději dáváme těstovinky a brambory. :wink: asi rýžová nebude...
a bud ráda že malýmu chutná :slight_smile: to teda slupne dosti kašičky!!a co jinak už jste zdraví??a jak to máš s tou nohou??je to lepší...zvládáš doma :wink:
11. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček váží 1020 a měří 82 cm. Pribináček měl úspěch, sbaštil ho celýho :slight_smile: Taky dávám hodně těstoviny a brambory. Ale, co tak pozoruju, tak malýmu chutná zatím všechno, kromě umělýho mlíka. To mu teda nejede vůbec.
Jinak zdravý už docela jsme a s mojí nohou je to na prd. Nevím proč, ale mám modřinu skoro až pod koleno :unamused:
Už to trochu splasklo, ale pořád to ještě bolí. No uvidíme, snad už to bude jenom lepší
11. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak Daneček je pěknej kus chlapa!!!ten je velikej!!hm..my to mlíko taky nechceme..ale aspon do jídla jí ho dávam.konečně to vypadá venku trochu líp,že?už by to mohlo zůstat,včera jsme byli ve městě s kočárkem tak se tak pěkně chodilo když svítilo sluníčko :wink: dneska jedeme cvičit,už jsme to zkoušeli i ráno ale moc se nám nevedlo...Spává ti daneček ještě dvakrát za den?mě právě malá už moc nechce spávat odpol.když chodí před obědem tak si říkámjestli ji nedávat už jenjednou za den.. :confused:
12. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, Daneček je velkej chlapák. No tady u nás bych teda neřekla, že je to už venku lepší. Včera tu sněžilo a napadlo zase 5 cm sněhu :unamused: No ale ono to zase roztaje, doufám.
Dany spinká už jenom jednou denně a to po obědě, když mi náhodou usne dopoledne, třeba v autě, tak pak taky nechce odpoledne spát, tak proto už ho dávám jen po obědě. Je to tak lepší, i když je někdy hodně náročný ho udržet vzhůru, ale jde to. :wink:
12. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..tak u nás jsme asi na tom stejně taky mě nechce spávat dvakrát!!ale protože jezdíme hned po obědě denně cvičit musím ji zatím dávat pát dopol. :confounded: ale večer je už dosti unavená takže kolem 18 30h.chodí spát a ráno pak stává brzo..
S tím počasímje to takový všelijaký... :frowning2: ale u vás je to asi o trochu horší jak jste víš,že?ale neboj taky se dočkáme a pak vyrazíme s kočárame..nebo možná vy už po svých :wink:
12. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je možný, malej už capká kolem nábytku, frajer malej. A jak jste na tom vy? Už je to lepší? Pomáhá to cvičení?
U nás je sice víc sněhu, ale za se když začne svítit sluníčko tak tady svítí od rána až fakt do večera. To když jedu k našim do Bušína, tak tam sluníčko zapadá o hodinu dřív než tu u nás. No jo jsme víš. Musíš se sem někdy přijet podívat. V létě je to tu super.
12. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já zůstala dnes sama s malou :unamused: Zdeneček mě odjel k babičce ,dnes nebyl ani ve školce lítal se mnou po Spk.a pak na cvíčo.a před chvíli mě volal manža že taky nedojede!!Tak budeme muset s malou hospodařit sami...jen to ticho,to mě deprimuje :angry: když dám malou spát tak je to takovej divnej pocit...nejsu už zvyklá být bez děcek...
Jinak dneska ne cvičení prej mlá hezky cvičila i prý se mnou...ale že by se dalo mluvit o nějakých pokrocích ohledně jejího ohybu,tak žádná změna :unamused: stále jen válí sudy..prý musíme být trpělivy,ale ono se to lehce řekne....čas letí a obavy jsou :confused:
To víš že jak bude hezky se přijedem podívat i k vám nahoru,teda jestli to tam někde najdeme,já neznám ani Bušín...prostě tam tu stranu vůbec,snad jsem tam ani nikdy nebyla možná jen projížděla do Polska teda myslím...
13. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to se máš, že máš malýho u babičky. To já bych brala, když jsou holky někdy u našich, tak si užívám toho klídku. Už se těším až zase budou prázdiny a pofrčijou.
Chápu tě, že máš obavy kvůli malé, ale já si myslím, že to bude dobrý a že začne lozit a chodit najednou. To bude určo v pořádku.
14. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dlouho tam zdenda nepobyl včera už po obědě byl doma ale bylo hezky takjsme valili ven byl štastnej že může konečně jezdit na kole!!!Tak Neli mě taky spí už jen jednou denně ale je blbí že dopol.zvykla si tak kvůli tomu cvičení a tedkom chce spát a je protivná..a tobě malej v poho vydrří a jde spát až po obědě?není unavený?u nás už to bude o prázdninách s děckama horší,máti chodí do práce tak to je taky o ničem...uvažujem i že bysme jeli k moři ale záleží jak na tom bude Nelinka..jestli v létě nebude sedět a aspon trochu stát na svých,tak je to asi o ničem :frowning2: no ještě je skoro půl roku tak snad do tý doby bude změna... :wink:
15. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsi si fakt moc dlouho klidu neužila. Malej mi v poho vydrží až do oběda, je fakt, že někdy už je v 11 hotovej, ale pak se napapá a jde chrnět. Chvilku to trvalo neř si zvykl, ale teď už je to dobrý.
Moje máti taky chodí do práce, tak k ní můžou na prázdniny jen když má dovču, ale aspoň něco.
Taky se chystáme na dovolenou, ale ne k moři. Pojedeme jen tady u nás, už má zarezervovanej hotel. Tak už se moc těším a holky taky. Jen doufám, že to malej bude dobře snášet tu změnu prostředí a nebude protivnej :wink:
15. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam přímo pojedete??tak hlavně aby vám vyšlo počasí a byli jste zdraví!!!To já mám strach hlavně z těch nemocí..že někde složím zálohu a pak nebudeme moci jed!!Tak většnou jezdíme na last minut,sice je to pak všechnona rychlo ale dá se...jen ještě fakt nevím jak to v létě bude,no necháme se překvapit bud pojedeme letos nebo příští rok!!! :wink:
Tak to je malej dobrej že ti tak hezky vydrží!!!to Nela po desáté už mrčí a jde spát...ale zase už nespí odpol.dneska ji dělám koprovku s vejsem a bramborem tak snad bude baštit..... :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedeme na Lipno, rezervovala jsem si tam hotel a nemusím dávat žádnou zálohu. Taky mám trochu strach, aby byli děcka zdravý, ale to už neovlivním. Uvidíme jak to dopadne.
Malej je tady protivnej během dopoledne. Dnes začal kolem 10 mrčet, ale vydrželi jsme až do půl 12 a teď už chrní :wink:
16. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ten sraz nam aasi nevyjde ze?Já ted jsem trochu ve stresu.Pod malou se min.týden propadl sportak a byla dodrena a roztrzenej ret,jely jsme aj do nemocnice na rengen a nastesti dobry.Jenze se ji diky tomu oslabila imunita a tak byla nemocna,jeste ted neni ok.Dnes nam prijde novy sportak,tak se tesime.Jinak vazime kolem 9kg,ale merime nevim jdem zacatkem dubna do poradny.Jinak stehovani furt nic des mam s toho nervy a potrebovala bych pokecat.Mějte se a písněte,kdy spachame ten srazik :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak tady pracně vypisuju a klelk mě PC...štve mě že to tady docela často blbne,máme net tady z Olšan a nic moc :unamused:
Na lipně je krásně to budete mít fajn,aspon se holky vyřádí že?to jseš teda dobrá že to tak s malým vydržíte a chodí spát až po obědě,to je šikulínek. :wink:
Já jsemmalé dneska dělala poprvé mrkev na husto s hovězím a bramborem tak baštila o sto šest...jelo jí to teda víc jak včerejší koprovka! :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrkočko:takještě že se malé nic nestalo a je v pořádku!!!!ten kočárek je moc pěknej už jsem ho i viděla ve skutečnosti kamarádka si ho taky objednávala přes net akorát jiné barvy.....
To jste teda pěkní cvalínci!!!a jak s cvičením chodíte ještě???my pořád a cvičíme i 3krát denně doma!!je to boj a nervy,ale asi to znáš.... :unamused:
17. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky máme net od Rýznara z Olšan a je to docela dobrý.
Na dovču už se moc těším, hlavně aby bylo pěkně. Koukám, že už malé dáváš normální jídlo, já už teda taky pomalu zkouším a malýmu chutná všechno. Nejvíc se mi líbí, když já nebo manža něco jíme a maĺej hned přileze a chce ham. To je fakt super, a vždycky se tváří hrozně důležitě, když to žvejká :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek