• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
telullah tak jsem chtěla kouknout na ty vaše stránky ale měla jsem tam napsáno že prezentace na této stránce je nedostupná!!! :frowning2: tak nevím jestli vám ty stránky třeba nejedou????nekoukala jsi na ně tedkom někdy?????
28. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tetullah: taky mi ty vaše stránky nejedou :unamused:
28. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba: určo se sejdeme, jen co bude trachu pěkně. Dnes už to vypadalo nadějně, byla jsem s děckama na dlouuuhé prochajdě, tak jsme si to užily, ale mě teď bolí noha jako s........ jsem to asi trochu přehnala
28. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm..tak to jsi asi trošku přepískla,že?tak dávej bacha at si ji zase nenamůžeš a nemáš zpátky ortézu!!! :wink: My byli taky venku už jeaspon trochu větší teplo,tak ještě to sluníčko aby trošku bylo!!! :slight_smile:
29. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,tak jsme konečně s naušničkama!!! :wink: a malá dokonce ani neplakala,byla to taková rychlovka že to asi ani nepostřehla!!!že můžeme cca.za 6týdnů vyměnit za zlatý tak jsu jen zvědavá jak jí to zvládnu nasadit!! :unamused:
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Nechala jsi jí je nastřelit? Je to lepší, já nechala Janičce pýchat jehlou a bylo to hrůza, Míše už jsem je pak nechala nastřelit a to bylo super. Kde jsi byla? V tý vile v Šumpru u autobusáku?
30. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo nechalijsme nastřelit!!pročetla jsem si pár diskuzí a už jsem to vůbec neřešila :wink: je už dosti velká a měla jsem taky strach že by si za ně mohla táhat..dělali nám to na ušním u pivovaru!!jediný co mě dosti zarazilo že po nás chtěli at si na uších uděláme tečky fixou... :confused: asi kdyby to udělala blbě tak at to není na ní...no ještě že byl semnou manža!!!!nechala jsem to na něm :wink:
31. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi, tak to je dobrý. Mě se akorát zeptali, kde to mají pýchnout a poradili, kde je to nejlepší :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě objednala golfáč pro malýho, tak jsem zvědavá kdy přijde a jak se s ním bude jezdit. Máš taky nějakej sporťák nebo golfáček?
31. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem nějak na tuto tému zapomněla, tak se mooooc omlouvám :sweat_smile:
jakpak se máte? a co je nového? nám už se to začíná krátit. nákupy výbavičky v plném proudu, že už mě to přestává bavit:slight_smile: jste zkušené maminky, tak mi nejspíš poradíte... je potřeba odsávačka hned na začátek? jako jeslti ji mám koupit teď, nebo se pak uvidí?
31. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, omlouvám se. Napsala jsem tam o tečku navíc :wink: Takže www.cernykun.eu

keba - a jste spokojení? My o tom uvažujeme, malá má 2 měsíce takže jěště chvilku počkáme, ale určitě chceme. Ikdyž asi budu brečet více než malá
31. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandaj my máme sporták!!ale protože malá nesedí tak to má pořád na lehnutí...musela jsem ale vyměnit za hlubokej,v prosinci se mě tam totiž už nevlezla :wink: a jakej golfáč jsi objednávala??Taky by se mě nějakej zamlouval,hlavně kvůli skládání do auta...aleasi by to bylo pro nás tedkom zbytečný když ani nesedíme.A bůhví kdy budeme...chjo...přes zimu budu určitě ještě využívat sporták.. :wink:
Tak se nám konečně udělalo hezky že??my jsme dnes byli přes dvě hodky venku,Zdenda řádil na kole :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus:tak to je pravda že jsi tu pěkně dlouho nebyla...asi nebylo mooc času že??tak se ti to blíží :wink: kde budeš rodit??v Spk?co se týče té odsávačky tak v nemocnici si jí můžeš vyzkoušet,maj tam manuál i elektrický..ale jestli ti můžu poradit tak bych si jí koupila do předu a vzala si jí rovnou do porodky!!!kup si tu elektr.má několik stupnů výkonosti a je to bez práce :wink: skoro..já udělala tu chybu že jsem si jí nekoupila a měla jsem strašně málo mlíka a tak jsem kojila jen necelý 3měs. :unamused: malámě nechtěla táhat a ručně to stálo za prd..
31. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
telullah:jestli můžu poradit tak běžte na nastřelení je to oproti píchání sto a jeden!!!! :wink: malá vůbec neví že na ouškách něco má zatím je nemá ani začervenalý nebo tak nějak!!mudr.nám pro jistotu napsala i framik.mast ale doufám že ji ani nebudem potřebovat :wink:
31. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj keba
Objednala jsem tento http://www.babylife.cz/zbozi/33-chicco-multiway-s-ochranym-madlem-2008 v barvě manhattan
a představ si, že jsem ho dnes objednala a zítra už ho budu mít. Tomu teda říkám fofr. Jsem na něj celá natěšená a hlavně zvědavá. :wink:
Koukám, že jsi smutná, malá pořád žádná změna? Neboj ono se to zlepší. Já vím, že ti tohle asi říká každej, ale fakt se to zlepší. :wink:
Taky jsme dnes byli dlouho venku, svítilo krásně sluníčko, holky jezdily na motorce, kterou dostaly na Vánoce, tak to bylo super :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak kočárek???spokojenost?? :wink: je moc hezkej mě by se líbil ten oranžovej....
tak to vypadá že nám konečně dole poleze zub!!! :slight_smile: má to nateklý a je tam vidět pod dásínkem bílý hrbolek...taky už by bylo na čase!!!!už 3týden má prujem takjestli to nemá od toho...protože jinák jí nic není!!!
1. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak kočárek je supeeeer. Jsem nadšená, je fakt úúúúúžasnej :slight_smile:
Teeeda Nelinka bude mít první zoubek? Tak to je super, to bude velkej den co? Janičce taky začaly lízt zuby tak pozdě, první zub měla až v 10 nebo v 11 měsících, už přesně nevím, ale vím, že jí rostly taky hodně pozdě.
To je možný, že ten průjem má od těch zubů, když je jinak v pohodě. A kolikrát za den kadí?
1. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se budeš muset s kočárkem pochlubit!!!Jak bude tak hezky tak si můžem konečně dát někde scuka!!! :wink: Doufám že se jí brzo vyklube,je protivná i v noci mrčí :unamused: takže spánek o ničem do toho má tedkom trochu rýmu,ve 2h.v noci jsme odsávaly tak byl kravál na celej panelák!!!!ale jinak je O.K. tak snad se z toho nic nevyklube...
právě že kaká tak pořád na řídko a třeba 4krát za den...a to do ní rvu banány :angry: ještě nedávno jsem řešila že se nemohla vykakat a kupovala švest.štávičky a hruškový tedkom jí to raději ani nedávám...když má furt průjem......no už budu ráda až jí vyleze...ona totiž pořád vypadá jak mimi...jak je plešatá,bezzubá a do toho neleze a nesedí tak vypadá oproti ostatním v jejím věku jak půlroční akorát trochu přerostlejší :confounded:pamatuju že Zdenda v jejím věku lítal jak drak a baštil pomalu vše s námi...zrovna dnes jsem přemýšlela jak s dortem na narozeniny!!Zdenda slupl plátek dortíku jako nic..ale pochybuju že ona to bude jíst!!!je zvyklá na to svý ani toho pribináčka nechce...radějí bílý jogurt...
A jakej budete mít vy dortík??děláš nějakej speciál pro malýho jak píší některý maminy nebo klasiku???já asi nechám objednat klasický nějaký děcký!!!beztak tu bude návštěv jistě fůra tak se to pojí a Neli si ještě dortíků užije....
2. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já se s kočárkem určo pochlubím. Vypadá to, že už bude hezky :wink: Dnes jsem si na tom sluníčku nořmálně spálila pusu :unamused: to je hrůza, první sluníčko a taková síla.
Jak popisuješ ten průjem u malé, to je úplně stejný jako to bylo u nás, taky nejdřív zácpa jako hrom, to jsem nevěděla, co mu mám dát, aby se vykadil a pak najednou průjem jak hrom, až jsme s tím zkončili v nemocnici. Ale mi jsme to asi měli z alergie na čokoládu, kterou já jsem do sebe tlačila ve velkým, protože jak jsem ji přestala jíst, tak průjem najednou přestal. :slight_smile:
Dort si budu píct sama a budu dělat klasiku, už mám koupenej jedlej papír s obrázkama. Vždycky jsem dělala i holkám normální dort, já to zas tak neřeším, abych dělala něco speciálního. Malej určitě ochutná, ale že by snědl nějakej dort třeba celej, tak to by asi nehrozilo. Tak to bude tak, aby si ho užili všichni. Ale já budu píct za 14 dní ještě jeden dortík, protože Míša bude mít 6 let. Tak budeme mít předortováno. Myslím, že budeme všichni přeslazení až až :wink:
2. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJÍK tak byl dneska opět krásný den,že?my jsme byli celej den venku,nazahradě u máti...dorazily jsme domů až večer..a to sluníčko fakt dosti pálý!!na to pozor... :wink:
Tak to jsi šikovná že pečeš dortíky!!!já abych se přiznala tak na to moc nejsu...nemám na to zdobení,se s tím prčit,tak si ho raději koupím..
Jinak se musíme pochlubit!!!!Neli se začíná plazit,sice je to ještě pár centimetrů ale snaha je...jen nevím jestli to nedělá blbě?ona totiž vystrčí zadeček,zohne kolínka a přítáhne se rukama..takže se neodstrkuje střídavě nožkou...tak nevím :unamused:
3. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak tady u nás je už pár dní krásné sluníčko. Na zkoušku jsem z kočárku vytáhla fusák a dala jen deku. Malá je spokojenost sama a krásně spinkala. Dokonce jsem mohla jezdit na koni a nemusela mít strach, že bude brečet. Tatínek hlídal. Jen přemýšlím nad opalovacím krémém, taky jsem trochu chytla. Tak ať nechytí i malá.
jandaj - ten tvůj kočárek je fakt krásný, na cestování a podobně jak dělaný. Dokonce i ta barva je dle mého výběru.
Keba - od ktrého týdne se může nastřelovat? Nevíš náhodou?
4. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda. Tak už je zase krásně. Holky jsou venku před barákem a já s malým doděláváme oběd.
Keba no vidíš, že malá dělá pokroky :wink: To je šikulinka. Jak na to přijde, tak už to půjde určo rychle a všechno dožene :slight_smile:
4. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
telullah: co já si pamatuju tak se můžou náušničky dávat po posledním očkování hexavakcíny. Nebo aspoň to tak bylo před 6 rokama, když jsem nechávala dávat náušničkci Mišce :wink:
4. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík nastřelit naušničky si můžeš nechat po druhé dávce hexa!!my to měli až tak pozdě protože malá byla teprve tedkomna očkování,ještě nám chybí třetí dávka...to jdeme příští týden...
Tak to máš telullach super že??tedkom se musí jezdit parádně jak vylezlo sluníčko... :wink: na stránky jsem koukala i s manžou...krásný koně,vy jezdíte vestern?
4. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandaj:kéž bys měla pravdu a malá všechno dohnala!!! :slight_smile: Budu úplně spokojená když začne hezky lozit a sedět v tom roce...
Taky se po obědě chystáme ven když je tak hezky...Zdenda chce kolo :confounded: tak půjdem asi na procházku do Rudy po černé...
4. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na naušnice máme habakuk času, jěště nemáme ani první očkování.

jj, je to paráda. Na kopcích je jěště sníh, ale tady bylo 30 na sluníčku. Ne ne, sice tady máme jedno western sedlo, ale nejezdíme. Máme tady v létě tábory pro děti a jsou zvyklé na klasik.
5. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj taky se naušniček dočkáte...vždyt jste ještě malý drobečci!!! :wink: a co malá v noci nechá tě trochu vyspat??já pamatuju že u nás byli první 3měs galeje... :frowning2: ale zato tedkom je to príma spí celou noc :slight_smile:
A tabory pro děti pořádáte od kolika let??to tam jako učíte jezdit i úplné začátečníky nebo už něco musí umět???to já se ptám kvůli mímu mladýmu... :wink:
5. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky holky, tak z pěknýho počasí nám toho moc nezbylo, co? uvidíme, snad se to zlepší. jinak já teda teď dělám věci, který už za pár týdnu nezmáknu, tak jsem v jednom kole. v kolikátým týdnu jste šly na mateřskou? mě přijde, že mi to u doktorky nějak blbě zpočítali, no, ale mě to je v celku jedno, jsme na UP, takže co... Ještě se mě tu někdo ptal na porodnici. Mě je to v celku jendo, kdy bych měla rodit, ale chci ve Šternberku, protže tam odebírají tu pupečníkovou krev, kterou chci darovat. Snad to vyjde. Těšíte se na Velikonoce? já to přímo nesáším :frowning2: ale budu dělat perníčky, pro děcka, který přijdou, tak jsem zvědavá, jak se mi podaří. mám nějakej novej recept, uvidíme.
6. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš:taky nesnáším velikonoce,chlapy se akorát ožerou a ženský aby lítaly... :confounded: já jedu raději prač,nechce se mě totiž nic chystat,děcka mít doma nebudu,teda Zdendu protože jede k máti,půjde s bráchou hrkat tak je celej natěšenej :wink: a já s malou a manžou jedem k rodičům a natakový ty povinný rodinný návštěvy!!!!

Jinak ve Šternberku je moc pěkná porodnice,byla jsem se tam koukat taky jsem tam chtěla rodit ale nějak to nevyšlo a musela jsem rychle do Spk.ale taky jsem to přežila ikdyž opravdu nic mooc..... :unamused:
6. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky úplně bych zapoměla!!!!!!dnes ráno jsem Neli našla konečně první zoubek :slight_smile: a já si říkala že byla tedkom taková umrčená...
6. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek