• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
:wink: ahojky takže máte pěknou makačku,že?? :confounded: a to nakoních vůbec nejezdíte a máte je ve výběhu třeba..nebo vám je tam chodí někdo jezdit?
Jinak máte pěknou váhu na tři měs. :wink: !!a to je fajn že malá neměla žádné reakce po očkov.my sice taky na první dávce nic neměli ale u druhé už byla více protivná a taky měla dlouho místo vpichu zatvrdlé..prý je ta druhá agresivnější..tak uvidíš až půjdete :confused:
To my když je tak krásně jsme pořád venku!futr někam s děckama jezdím,je to fajn že malou si v poho přebalím venku i nakrmím,všude na městě mě ohřejí jídlo,tak pořád někde lítáme,zrovna nemusíme až do Po.cvičit tak je to fajn..už se těším na 1.5.to jezdíme každej rok na Zábřeha na jarmark,je tam spousta stánků a kolotoče,prostě pastva pro děcka!a pak je v Spk.autosalon taky na městě tak většnou ráno vyjedem a večer se vracíme..
24. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si mě teda malinko postrašila tím druhým očkováním, snad to nějak přežijeme. Snad si zase jenom lehce pofňuká a bude hotovo.

My máme koně ve výběhu, máme tři ohrady na pevných kůlech a v létě potom stavíme mobilní ohrady, které se dají posunovat. No a na jedné louce teď stavíme další pevnou ohradu. Jde o to, že někteří lidé nechápou, co je to soukromý pozemek a jezdí nám po pastvinách autem. Takže to celé postupně ohradíme a ať si jezdí jinde.
Koně si jezdíme sami, když nechodí lidé na projížďky, ale teď už začíná sezona, takže máme vystaráno.

Asi to nějak nechápu, ale ty chodíš s malou někam cvičit? No já už si taky malou přebaluju venku. Když jsme u koní, tak je v kočárku a vím, že spí a je blízko. Jídlo si pro ní beru sebou a ve stájí si ho udělám. Takže pohoda. Až na to, že mě bolí z toho celé tělo.
25. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je koníčci miluhji a ráa bych si na nich jeste nekdy zajezdila :slight_smile:
25. dub 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
telullah:tak vy bydlíte někde jinde než máte stáje?ale jinak asi musíte mít hodně velké pastviny,že?aspon maj koníčci spoustu místa na proběhnutí :wink: a pastvu...
Jojo chodíme cvičit do Spk.na rehabitační centrum,vojtovu metodu!tedkom teda budeme mít pěkně dlouhé volno,protože malá mě včera onemocněla a to se necvičí..hned ráno jsme byli na pohotovosti,celou noc jsem nespala má chudina laringitýtu,tak snad bude brzy dobrá!!!
26. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: vrkočko:ty jsi taky někdy jezdila???a jak zvládáte stěhování?už máš vše zabaleno?
26. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak to tady nějak vázne,ne??? :wink: tak my už jsme na to líp!!sice kašlem jak tubery,v noci špatně spíme ale teploty nám klesly a i se nám líp dýchá!!!tak snad to bude brzy dobrý,za dva týdny máme 1.rok tak pomalu vybíráme dáreček....původně jsem chtěla malé koupit tu tříkolku s vodící tyčí!ale to jsem ještě nevěděla že nebude chodit a sedět!!!tak by to bylo pro nás zbytečný... :unamused: koupím ji toho mluvícího pejska od Fischer price,jestli víte.... :wink:
29. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky keba. Tak jsem se konečně trhla a dostala se sem. Jsem pořád v letu. Teď jsem zrovna dodělala kostýmy pro děcka do školy na zítřek. No jo ty čařodějnice. Jinak malej už je zdravej, máme za sebou další dávku Prevenaru a už chodíme. Tak je u nás veselo, protože malej lítá jako čert. Jen venku mu to samotnýmu ještě nejde a tak s ním musím chodit za ruku, což je docela náročný. Tak jsem každej den úplně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chudina Nelinka, to asi bude docela dost brutální ten kašel. Teda fakt nezávidím, tak hlavně, že už je to lepší. :wink:
29. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak já mám Zdendu ze školky odhlášenýho,protože mě ho nemá kdo vodit a s malou nechci lítat po venku..ikdyž už je bez teplot tak asi zítra půjde na chvíli na procházku!!Zdenda se doma nudí a otravuje :angry: chtěl by dnes jít na pálení čarodějnic co pořádaj hasiči na hřišti,ale manža se asi z práce nestihne brzo vrátit tak má smůlu...
No,já si myslela že už jsi sem přestala úplně chodit!!!když jsi se tak dlouho neozvala....tak to je Daneček šikulínek!!!!!!!!!!!!!!gratulujeme k chození..tak se nám ty narozeninky dětí blíží,že??? :wink: U nás pořád žádná změna Neli se pořád jen plazí :frowning2:
30. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme nakonec na pálení včera byli....bylo tam celkem dosti lidí i jsem koukala..Zdenda pařil na podiu jak o život v deset jsem ho musela táhat domů... :grinning: ani se mu nechtělo...dnes ráno jsme jeli do zábru na jarmak dojeli jsme až kolem 16h.tak jsu úplně hin...mám toho až až.... Nela to taky zabořila a chrní jak dudek jen Zdenda je nezmar!!!!!!! :wink:
1. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, konečně jsem se zase dostala na PC. Malá už spinká a velký kouká na zprávy. V poslední době jsem toho měla dost. Byli jsme jěště v mém starém bytě pro zbytek věci. Zjistila jsem,že skoro všechny záclony mi do nových oken vůbec nesedí, budu muset všechny přešívat.

Jinak jsme dostavěli další dřevěnou ohradu, ale ti lidi jsou fakt praštění. Nemůžou skrz, tak dělají nové koleje kolem ohrady... chjo :frowning2:
KOnici byli vypuštění na zelenou trávu, tak si frčeli a kdyby mohli, tak jí sežerou najednou. Bylo užasné na ně koukat

keba - to jsem netušila, ale zníš pohodově, tak držím palečky
Jinak mě letos neupálili a košťátkou mám zase schované a dneska jsem dostala pusu pod třešní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no balení děs holky,už na mě dolíhá t,že tu nebudu :frowning2: Tak se mějte.Jojo jezdila jaem,ale už je to dýl klído bych si to zopakla,ale není kde :frowning2:
3. kvě 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ...všem!!! :wink: vrkočko..přeju pevný nervy při stěhování..my se stěhovali skoro před 2roky a bylo to hrůza!!!raději vyhořet než se stěhovat jak se říká!!!sama jsem si říkala jak jsme do tak malýho bytu mohli nastřádat tolik krámů....ale neboj taky to bude za tebou a pak se budeš radovat z novýho bytečku a zvelebovat si ho :wink:

telulah:tak jsi asi v jednom kole,že?na baráku je pořád práce že??co malá je aspon hodná??naše Neli tedkom začla zlobit s pitím..vůbec nevím co s ní:::nechce pít za den mě vypije tak 100ml.zkoušela jsem všechny možný druhy čajíků a štáviček ale všechno odmítá.. :frowning2: tak nevím co má za období...jinak ještě pokašláváme taksní raději zítra zajdu na konrt.at si jsu jistá že to nemá na poslechu...a pak se musíme dát zase do cvičení... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandaj:prosím tě potřebuju poradit!!!!malá mě odmítá pít čaj z flašky.... :unamused: nevím sice proč už jsem vyzkoušela nezpočet druhů i štáviček ale nechce to pít..takže mě třeba vypila pouze ve spánku cca100ml.za celý den.Tak jsem si vzpomělana tebe že tobě malej taky nechtěl z flašky pít kvůli kojení??jak jsi to vyřešila aby pil???nebo jak jsi ho naučila pít???
4. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem se sem zase na chvilku dostala, malej už chrupká :wink: uff konečně chvilka klidu :grinning: Se za celej den nezastavím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Keba: s tím pitím to u nás taky není úplně super, ale je fakt, že je to mnohem lepší než to bylo, vypijeme někdy i 400 ml čaje, ale ne každej den někdy jen 200 ml, ale hlídám si jak čůrá a to je v pohodě tak mu to asi stačí. Baští ještě polívky a nějakou tu přesnídávku. A když nechce moc pít tak mu dám trošku meruňkovýho džusu a ten mu chutná moc, tak je schopnej vyžahnou klidně 100 ml najednou. S flašky se to malej nikdy nenaučil, nebo možná že to umí, ale prostě nechce tahat. Nakonec jsem koupila kouzelnej hrneček od Aventu, oddělala jsem z něj tu těsnící gumičku a ono to tak teče samo, takže to do něj v podstatě liju, nesaje z něj. Jen poliká. Ale už si na něj zvykl, tak je to úplně v pohodě. Je fakt že to chvilku trvalo, ale podařilo se a teď už mi ani z ničeho jinýho pít nechce. Chce to trpělivost. Nic víc ti asi neporadím. :unamused:
Možná ti malá nechce pít kvůli tý nemoci, to někdy prckové dělávají, a jak se uzdraví, tak se to zase upraví.
A co jinak, jak se máš? :wink:
4. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:tak díky za radu,vyzkouším koupitnějakej ten hrníček..zatím jí dávám z hrnku a když spí tak z flašky pije.....ale myslím že by bylo dobrý ji pomalu učit na hrníček...jinak už jsme celkem zdraví,včera jsme byli na kontr.jen ještě trochu vykašláváme tak máme brát mucosolvan.Ale v Po.už začínáme cvičit. :unamused: tedkomjsme měli delší pouzičku,takjsu zvědavá jak jí to půjde....byli jsme už i na roční prohlídce,tak už máme 3zuby :wink: vážíme 8,8kg.to jsem teda myslela že bude mít víc a měří ca 80cm.to jsem ji měřila doma u doktora neměří...ale jinak žádná velká změna...pořád se jen plazíme...příští týden máme jít naneurologii takjsu zvědavá jak dopadnem... :confounded: A co vy kdy slavíte Daníkovi narozky?my budeme už tuto So. :wink: no nevím dortík si sice Neli asi nedá...ale snad bude spokojená s dárky...
Chtěla jsem chodit s malou doSpk.na plavání je tu od roka,alemaj to úplně plný až do konce léta tak začnem až od září.... :wink: třeba jí to na tu hipotonii taky pomůže...
A jak jste na tom vy??malej určo lítá jak drak,že? :slight_smile: takjak budeš mít čas můžeme se konečně domluvit a dát si někde scuka!!!????
5. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak dneska a včera to je počasí na houby. Je zima a prší a k tomu mě bolí v krku...

vrkocka - s tím stěhováním Ti rozumím a moc. Je to všude sama krabice. Problém je v tom, že se stěhuju do zařízeného baráku a nemám kam, poskládat svoje věci. Tak přemýšlím, co se mi bude hodit a co můžu vyřadit a vyhodit.

keba- No na baráku je toho dost. Na jedné straně skončíš a na druhé můžeš znova začínat.
S tím pitím si určitě nějak poradíš a koukám, že ty rady okolo se mi třeba někdy hodí. malá zatím pije a když byli ty velké tepla tak pila i čaj. Jakpak už jí je, jěště Ti kašle?
6. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky telulah:tak my pořád tak pokašláváme..nějak se mě zdá že sirup nezabírá.... :unamused: prostě jak jí položím tak pokuckává...alejinak je O.K.V So.slavíme narozeniny tak snad bude v poho,dnes mě došel pro malou dáreček tak snad se jí bude líbit. :wink: S tím pitímje to u nás pořád boj,ale když už fakt dýl neppije takjí dám tou stříkačkou...plínky má počůraný tak asi jí o stačí...a možná je to i zoubkama... :wink: zatím máme 3 :grinning: a co Barča je pořád tak hodnoučká???a pase už koníčky??? :wink:
6. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba- tak snad to bude u vás brzo dobrý. Na narozeniny bude dortík? Jaký? Určitě nějaký ňam ňam. Jakýpak dáreček?
Já jsem se dneska koukal na nějaké hračky pro malou na netu, ale ono je asi nejlepší to nejdříve vidět na živo a pak to teprve kupovat.
Malá je hodňoučka, ale v poslední době je nějaká mrzutá. Pořád si cucá prstíky a slintá a u koníčku pořád pofňukavá
6. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
telullah:jestli u vás nepříjdou zoubky!!!to by bylo przo,že?ale aspon by jste to měli rychleza sebou...malá bude mít dortík hlavičku kočičky,a kupovali jsme jí toho mluvícího pejska od fischer price,je nádhernej včera mě došel poštou...jak budu mít trochu času hodím pak fotky na net.. :wink:
7. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba - Myslím si, že to asi budou zoubky. Dneska jsem jí nahmatala trojku v levo dole, má tam nějakou bilou bouličku. Tak uvidíme...
Fischet Price má pěkné hračky, trošinku drahé, ale jsou fajn. Fotečku dortíka taky prosím... nam nam
7. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ..tak máme zdárně narozeniny Nelinky za sebou....i trošku dortíku ochutnala :wink: a s pejska byla nadšená!!!pořád ho zapíná...

Jandaj.a co vy taky jste slavili???
10. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...co je sváma že se tu žádná neukážete?????nestíháte???????? :wink:
12. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holki, tak jsme měli doma trochu frmol. Stěhovala jsem si poslední zbytky svých věci, vypadalo to tady jak po vybuchu.
Malé se na dásních ukázala malá bílá ošpička, myslela jsem, že zoubek, ale do večera to bylo pryč. K tomu byla a je protivná a má průjem. Dr. říkal, že to jsou jen nějaké cestičky a může to trvat i pár dní až měsícu. Se mám na co těšit.
Keba- co pejsek, jěště funguje?
16. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj telullah,taky jsu v jednom kole...nějak nestíhám...ale vidím že tady je to taky mrtvý,že?nikdo sem nezavítá!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: pejsek nám zatím funguje,no počáteční nadšení opadlo tak už ho tak často nezapíná :grinning:
Tak jseš ráda že máš to stěhování za sebou,že?
hele a třeba malé vylezou zoubky co nevidět!!naše měla taky vždycky prujem a byla protivná!!!!
18. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že tady nějak asi všichni mají jarní frmol. Dali jsme se do úklidu baráku. Začal nám utíkat pozemek kolem domu. Prý po povodních to hnulo svahem, dům z toho praská a příjde tedy nějaká firma, která nám bude stahovat stěny. Tak bude veselo.

Třeba máš s těma zoubkama pravdu, třeba porostou. Nebo další možnost, že už ví, co je to mít společnost a je vzteklá, že u ní nikdo není.
Jak jde jinak cvičení? Nelinka už je jinak zdravá?
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj jsem u nasich jinak si v Pce zvykame a net budem mit od utery.Je mi po Vas smutno papa pak pisnu vic.Ted obe s malou marodime :frowning2:
20. kvě 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkocka - tak se držte a hodně zdraví :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. kvě 2009 ve 13:50 • kocurek
ahojky...to je dosti vrkočko že jste se taky ozvali!!!tak hlavně že si pomalu zvykáte...co Elinka už začíná tapkat???? :wink:

tellulah...tak máte doma makačku,že?my jsme taky nějaký nachcípaný...malá má rýmu..a to jsme v út.nechali naočkovat prevenar!!!ale jinak myslím že nijak velký reakce namá...je hodně umrčená ale možná taky proto že jí dole leze další zoubek!!tak už máme 4 :wink:
A co vy?Barče už něco vylezlo?nebo zatím to byl planej poplach!!
22. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no frmol máme, ale s úklidem mi tady nikdo nepomůže... nechcete přijet??? :wink:
Bára zatím zoubek nemá, byl to jen planý poplach. Dokonce se už i zklidnila. Byli jsme na druhou hexavakcínu, zase to hezký zvládla. Chvilinku plakala, ale pak to bylo fajn. Já jsem si taky malinko zaslzela. Váží 7060, je to malinky tlusťošek. Ptala jsem se doktora, jaktože se mi budí v noci 3 krát hlady. Tak jsme se domluvili na kašičce. Dneska jí má poprve, jsem zvědavá...

Jakto, že jste zase nemocní, sotva se z jednoho dostala? Vy se máte, tolik zoubku. Za chvilku bude baštit řízek :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek