• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahojky já jsu z toho taky už na prášky...před 2týdny jsme se vyhrabaly z laringitýdy a zase je nachlažená!!!!Zatím teda teplotu nějak nemá jen trochu zvýšenou,jen rýmu a kašel tak uvidím jestli v Po.půjdem k Mudr. :unamused:
Tak toje teda barunka pěknej cvalíček!!! :wink: a hladovec..to mě už Nela teda spala celou noc a vypila cca 180ml.mlíčka,dávala jsem už dvojku a taky prodávaj přímo na noc sytící..ale kašička bude asi lepší :grinning:
My máme dneska na oběd rybičku s bram.kaší...teda Nelinka,dělala jsem jí ju v Po.poprvé a moc jí chutnala!!!!kupuju toho pangaciuse,ten je úplně měkoučký a bez kostiček,tak je to O.K. a aspon má nějakou změnu v jídelníčku...
Už jsem si říkala že jak bude tak hezky tak se musíme domluvit a dojela bych....asi některej výken :slight_smile: jak bude malá zdravá!!!!!!
23. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..no holky co je s váme všema????nějak to tu vázne poslední dobou!!! :angry:
28. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla na pár dní u mých rodiču... teda to byl plán. Nakonec z toho byla jen jedná noc. Bylo špatné počasí a při večerním uspávání byl takový řev, že jsem tu další noc vzdala. Myslím si, že to bylo jiným prostředím a malá už okolí docela vnímá.

Začínáme přecházet na pevnější stravu a docela jí to jede, mlaská si u toho, jen má malé problémy s kakáním- Má to hrozně tvrdé a musí hodně tlačit.
Klidně přijeďte na koníčky, rádá vás poznám...
28. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o tom mě něco tellulah povídej...my byli taky na 2dny u rodičů...teda tedkom už dobrý protože jsme tam pořídili postýlku!!ale dříve to bylo pro mě utrpení a pro malou asi taky nespali jsme celou noc ....co tam máme postýlku tak se večer položí jako doma a chrní i odpol. :wink:
S tou stolicí jsme to měli to samé to bývá často u dětí než si zvyknou na něco jiného...hlavně to trápí ty nekojené...vyzkoušej malé dávat hodně pít at má dostatek tekutit a taky štávičky ze švestek nebo hrušky!vyrábí to hiip to nám hodně pomohlo..jo a i přesnidávky hruškový jsou dobrý... :wink:
29. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za rady, přesnídavky jí jedou hodně. Jsou sladké, tak asi proto. Hruškovou jsem jěště nekoupila, tak jí koupím a uvidíme. Ono i mléčné kaše, na nich si pochutnává, dělám jí je trochu rídké, aby je mohla pít z flašky. Uplně se na to až třepe. Ta kaše chutná i mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na cestování jsme pořidili cestovní postýlku, ale doma je zvykla usínat u televize, možná i to jí chybělo. Uvidíme příště, pokud nějaké bude...

Sím tě, když ti začala malá sedět, jak to udělala? Bára se strašně o to snaží, ale nejde jí to se posadit, tlačí se přímo z lehu a to si myslím, že takto to nepůjde ani náhodou. Šíleně u toho remcá a vzteká se. Když si jí posadím sama, tak už chvilinku i vydrží.

Jak vůbec dopadla rybička? Já je moc nemusím, ale panganius je jediná, kterou sním... teda jěště povinně na vánoce filé
30. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky,tak jak jste na tom?už to mámalá lepší?zabrali přesnidávky? :wink: To máš fajn že ti malá papká kašenku z flašky to Neli nikdy nechtěla!!§dávala jsem jí vždy za lžičky a hodně hustý...a tak to jí dodnes...
Tak to je Barča šikulka že se snaží přitahovat do sedu...naše malá se v sedě udrží,přitáhne se i v kočárku z lehu do sedu ale sama si ze země sednout ještě neumí!!!!tím jak ještě neleze po kolínkách a nestoupá tak to máme všechno pozadu kvůli té hipotonii... :unamused:
S rybkou to dopadlo skvěle už jsme ji měli podruhé jekej měla úspěch!!!!!snědla pomalu tolik co Zdeneček a ten má 6let.!!!!!
Dneska jsem lítala po nemocnici ,strávila jsem tam celý dopol.protože zítra jdu na malý zákrok tak tu nějakou dobu nebudu...asi do konce týdne..nebo tak nějak.... :wink:
1. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se na tom zákroku drž. Budu na Tebe myslet, ať Ti to dobře dopadne.

Dneska jsem měla malou posazenou mezi nohama a najednou koukám a sedí sama, sice jen pár sekund, ale překvapila mě. No máte to posunuté, ale říkám si, že i to je dost dobrý. Bývalá sousedka taky cvičila vojtovku a malá Klárka chodila snad až ve dvou letech... Jak Nelinku bere bráška, je to v pohodě?

Drž se...
1. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dala nové fotky do alba...
1. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak už jsem doma!!! :wink: fakt štastná!!v nemocnici opruz...hlavně to jejich hnusný jídlo!nevím kde jsi rodila ale jestli v Spk.taj jistě víš o čem mluvím... :confounded:
Doma to taky v poho zvládli,z toho jsem měla trochu obavy jak to manža zvládne ale dobrý!!!ted mě čeká akorát to doma zase dát do původního stavu,to víš nikdo tu týden skoro neuklízel... :grinning:
Tak to je Barča šikulínka!!!!třeba bude brzy sedět sama!!!jinak jsem koukala na fotečky je malá kočka a jak jí to sluší na koníčku!!! :wink:
Já doufám že se to počasí už trochu spraví,je to oničem ani se mě nechce chodit ven a to máme celej příští týden jezdit zase cvičit!!!! :cry: ted o víkendu jsem jí dala pauzu nějak ještě nejsu ani já ve své kůži a manža sní cvičit nebude!
No,a Nelča Zdendu přímo zbožnuje,pořád se za ním plazí do pokojíku a chce si sním hrát!!!když je ráno ve školce tak furt bouchá na dveře do pokojíku a hledá ho..tak snad jim to vydrží a nebudou se midlit jak budou starší :grinning:
7. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mno huráááá, už jsem se bála co s Tebou je a jestli jsi ok. Koukala jsemse tady už od pátku a ty nikde.
Já rodila v Šumperku, na personál a na vše okolo si stěžovat nemůžu. Byli fakt skvělí, měla jsem trochu komplikovaný porod, takže byli fajn. No jídlo se někdy dalo jíst, ale někdy to fakt byl děs.

S tím uklidem po týdenní absenci Ti rozumím, když měla malá zápal plic, tak jsem s ní byla v nemocnici týden. Po návratu jsem dlouho prala a uklízela. A to byl doma přítel a malý Péťa jen týden sami....

Tak to je fajn, že je Nelča taková na brášku. Jen aby to vydrželo i bráškovi.
Jakpak Ti je, hlavně se šetři...
7. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak jsem se sem na chvíli dostala!!!nějak nestíhám... :unamused: já už jsu celkem O.K. příští týden jdu ještě na kontr.ale dobrý...s malou jezdím zasde každej den cvičit...tak toho je dosti...
To počasí mě taky už točí...už by mohlo být pěkně....
Jsem přemýšlela kde se všechny holky poděli,že?bylo jich tu tolik a zůstali jsme tu sami!!!!! :astonished:
A co Barča?ještě jí zoubek žádný nevylezl?
10. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to počasí je fakt na dvě věci. Už jsme museli zrušit i pár lidí, co chtěli na vyjížďku. Včera jsem došla ke stájí s jednou skupinou a sotva jsme uklidli sedla, tak se spustilo... jěště ke všemu mě včera kopla Medina do hlavy při čištěni kopyt... potvora

To mě taky zajímá, kde jsou všechny... No o třeba nemají čas

Bára je šikulka, zuby nemá, ale libí se jí paci paci... no trochu ten text občas měním... třeba táta koupí mámě botičky... třičko... naušnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že se ti nic vážnýho nestalo!!!a máte koně okutý?
To j sem včera byla taky ráda že začlo lít až na večer,protože Zdenda byl na tom výletě ze školkou tak jim to aspon tak tak vyšlo :wink: ale líbylo se mu v Lešné!
To se líbí i naší Nele..paci paci...tedkom pořád dělá tak tak všelijak...a taky se naučila mě hrozit rukou tytyty...to na nidělámjá když mě chce vypínat PC nebo škubat kytky a ona to samozřejnmě pochytila...
My máme zatím 5zubů,včera nám vylezl další nahoře,ale ještě nemáme ani jednu stoličku takse hrozím až začnou lézt!!!A už dáváš malé zeleninku?papká ti hezky?to já dnes malé kuchtila mrkev na husto a baštila jak pominutá!!ani jsem nečekala že takovej talíř co jsemjí nandala pojí!! :wink:
10. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky vložila pár foteček,tak mrkni...ale mám jich tolik že to bude na dýl :wink: takjak budu mít zase chvilku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdeme na Vítání občanku, tak jsem zvědavá, jaké to tam bude a kolik děti se narodilo. Jeden klučina u nás se narodil ve stejný den, ale rodili v Jeseníku. Vybírám, co jí dám na sebe. Jsem z ni chtěla udělat Lady od koní... ryflové šatičky a klobouček, ale asi nám na to neklapné počasí.

Nelinka je šikovná, když dělá na maminku tytyty, ono dětí asi často dělají to co nesmí, ono se jím to asi moc líbí. Pět zoubku je taky dost, jsou děti, jak jsem četla, co jěště nemají ani jeden. Zlobí se Nelča moc u cvičení?

Dávám jí jen po troškách, zatím mrkev brokolici květák a brambor... střídavě a v kombinaci s bramborem
11. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děti jsou šikovné, ale kouká jím teda z očí... Jinak dort byl pěkný...ňam ňam
11. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...už mě z toho počasí začíná hrabat!!!!taky u vás pořád lije??nic se mě nechce dělat,potřebovala bych umýt okna ale když stále prší tak se mě do toho nechce.....
jako naschvál Nela dostala dnes horečku takjsme ani cvičit nejeli,tak musíme trčet doma...snad se z toho nic nevyklube a bude dobrá!!!zatím nemá kašel ani rýmu tak uvidím přes výkend... :confounded:
A to jsem slíbila Zdendovi že pojedem na víkend k babičce,tak má chudák smůlu...dnes naštěstí nešel do školky chtěla jsem ho vzít totiž sebou do Spk.koupit tepláky ze všeho mě vyrostl..tak aspon pro něj nemusím s malou chodit.
to víš to cvíčo moc příjemné pro děti není,prej je to nebolí a pláčou proto že nechtějí být v danné poloze...ale zase prý musí plakat abyse roztahovali plíce a dobře to prodýchali...
Tak hlavně že Barušce chutná a papká,pak písni jak jste dopadli na vítání a co jste dostali...u nás dostala malá hadrovou panenku a tisícovku do obálky a já nějaký keramicky šálky.. :wink:
12. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska byli na tom Vítání občánku, malá byla moc hodná a ani neplakala. jen v jednu chvilku hodně prděla do plínky... Dostali jsme dvě leporela, kosmetiku, ručník a podobné drobnosti a já jsem dostala kytičku. Hodně se tam fotilo, tak se těším na fotečky.

Počasí je tady pořád na houby.. prší, vítr a pak sluníčko a nakonec vše nanovo. Až budeš umývát ty okna u vás, tak to vem i rovnou k nám. Taky by se mi to hodilo...

Nevím jaké jsou ty cviky, ale myslím si že žádná slává ani pro Nelču ani pro Tebe. Když píchájí malé injekci, tak já brečím i u toho. U toho cvičení bych brečela s ní. Z druhé stránky společné cvičení s dalšíma maminama je lepší než sama doma.
Nelinka je zase nemocná, to je děs.
12. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak se u nás udělalo konečně trošku lepší počasí,svítí sluničko :wink: škoda že musíme býtdoma...malá má pořád teplotu,dám jí čipek tak jí to klesne a po nějaký době to zase začne lízt nahoru :angry: kašel ani rýmu zatím nemá tak marně pátrám co jí může být!!Nevím,že by to bylo od zubů?Tak uvidím do Po.jak na tom bude jinak budeme muset v Mudr.
No,do těch oken se chstám zítra!teda jestli bude manža doma,dnes je v práci tak jsem ráda že jsem si povysávala a vytřela dokud Neli spala!!Moc toho sní neudělám..chce aby se jí někdo furt věnoval..
U toho cvičení právě nesmíš brečet!!tím by to bylo pro dítě horší!!!!Lepší je si pustit nějakou uklidnující hudbu zatnou zuby a rychle to odcvičit,tak to aspon dělám já...jinak do rehabilitačního centra jezdím cvičit k fizioterapeutce,já tam sní necvičím...jsme vždy objednáni na určitou dobu,je to cca půl hod.a jedeme..jiné maminy tam nejsou.Každé mimi má totiž jiné cviky dle diagnozy.
13. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera u nás bylo konečně sluníčko a my jsme opékali buřtíky. Malý Péťa, to je syn bývalé přítelkyně mého přítelé, tady měl kamarády, tak jsme se pořádně vyblbli. No a konečně jsme si taky prohřáli kosti. huráá. Dneska je taky krásně...
Já myslela, že to cvičení je nějaké kolektivní... a koukám, že ne. Musíš asi u toho hodně zatínat ty zuby??
14. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak jste si užily hezky sluníčka,že?No jo my byli zavření doma...malá má pořád teploty tak srážíme čípkama,hlavně že pije protože tomu jídlu moc nedá!!!Zdenda je pěkně otrávenej že celej víkend trčíme doma tak se nemůže dočkat až půjde do školky...
Na okna jsem se samozřejmně nedostala,manža jel do práce, dojede dnes večer v 22h.a ráno v 5h.zase vyráží...tak většnu času válčíme doma sami.
Tak Péta s váma bydlí nebo jen jezdí na návštěvy?a kolik má roků?třeba by si rozuměl s naším Zdendou?!!!kdyby jsme se teda konečně setkala!!já doufám že nám to výjde... :wink:
To víš cvičení není žádný med ale musím ....nerada bych si někdy vyčítala že jsme neudělala maximum!!!!Je to hodně těžký,tak celkově lidi jsou zvědaví a pořád se někdo vyptává jestli malá chodí atd.co jim chceš vykládat..já to prostě neovlivním a když začne chodit ve 2letech tak nic nenadělám!!!!!Ale hlavně at je zdravá...příští týden máme jít do rizikové poradny tam chodíme na kontr.tak jsuzvědavá co nám tam řekne...
a co vy?Barča už spí celou noc nebo jí ještě děláš jídlo,už zkoušíte pomalu masínko?já malé ze začátku dávala kuřecí prsíčka,to jí rozmixovaný do zeleninky šmakovalo.
14. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak tady bylo teď pár dní bez deště. Bylo to fajn. Malá se trošinku na tváří opálila, ma tam dudlík.
My se dneska vrátili od Jesseho babičky. Dostali jsme odšťavňovač, jsem zvědavá jak často ho budu používat. Ona je moc hodná a myslím, že to myslela dobře... třeba to fakt budu používat. Malá už docela papá zeleninu s bramborem i bez, má ráda mrkev. Nejdříve s ní měla problémy, ale teď už je v pohodě. No a samozdřejmě přesnídavky a to ve velkém. Maso jěště nezkouším, to až asi po dohodě s doktorem, ale začala bych kuřecím. Klidně by snědla celou skleničku, ale to jí zatím nepovoluju. Koupili jsme i banánovou frutapuru, nevěděla kdy skončit. Tak snad ten odšťavňovač použiju.
S Péťou je to složité, většinu času je tady u nás. Ona bývalá chodí do práce a její ex-manžel na otázku, zda jí pomůže s hlídáním, když ona bude v práci, odpověděl... upravíme styk a alimenty. Takže nakonec Péťa je u nás a ona k nám za ním jezdí. Malý má 4,5 roku a je skvělý.
Bývalá sousedka taky cvičila Vojtovku a Klárka dneska běhá a není k zastavení. Teda má už 18 let, ale taky to byla určitě makačka. Nelinka je určo šikovná, vždyť už sedí sama
15. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec...tak tak odštavnovač jsem taky kupovala pro malou na štávičky,ale abych ti řekla pravdu použila jsem ho jen párkrát že bych to mohla na prstech spočítat!Raději ji kupuji ve sklince protože ta práce stím vždycky se mě to nechce umývat a ještě když si spočítáš jak je drahý ovoce v obchodě tak se to ani nevyplatí!!!Leda že máte svý ovoce pak jo...
Tak to já blbě s Pétou pochopila!!myslela jsem že je to syn tvýho přítele...to je od vás teda moc hezký že se o něj staráte....musí vás mít hodně rád!
To Nelča má dodnes moc ráda přesnidávky každej den slupne jednu...hodně kupuju od Hamánka maj celkem dosti výběr..a co s kakáním už je to u Barči lepší?
Včera mě na rehábce skazila náladu,musím s malou doma cvičit častěji a dostaneme dnes ječtě cvik navíc.....malé se pořád nechce na čtyři.... :confounded:
16. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dneska ten odšťavňovač rozbalila a koukal na něj. No tak nějak se mi nechce ho skládat, je to nějaké složité. Musím mít na to klid a prostudovat to pořádně. Vlastní stromky nemáme, tak zkusím koupit kilo jablíček a uvidím kolik šťávy z toho uděláme.A podle toho se zařídím.
S kakáním už problémy nemáme, je to sice tvrdší než to měla dříve, ale nedivím se. Dneska jsem jí dala rýží se zeleninou, měla rýží poprvé. Tak čekám, jak jí bude a zatím je spokojená.
Tak to je mi líto, ale vy dvě to zvládnete... Nelča si sedá sama nebo jí musíš pomáhat. Bára chce sedět, ale neví, jak se má sama posadit. Tak jsem zvědavá, jak se to dělá
16. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak jsme před chvílí dorazili z grilovačky!Malá mě dneska totálně odpadla že ani kaši večer nechtěla....ale pořád něco žvejkala že asi hlad ani neměla!
S tím seděním ti asi moc neporadím,my jsme měli od rehábky zakázáno jakkoli vysazovat,dokud si nesedne sama...takže jsem nikdy nebádala jak ji učit sedat!Ale dnes už sedíme,protože jinak bych to s Nelou nevydržela...sama si sednout neumí takže přes den jí mám většnou doma na zemi a plazí se různako po bytě,sedí jen v kočarku nebo na klíně....jo a ještě ve vaně na zemi ji neposazuju,sice mě to usedí,nepadá ale nechávám ji na zemi si hrát v leže...ono prej to sezení není dobrý na záda,pokud teda mimi neumí sedět sedět samo!!!můžou mít pak problémy s kulatýma zádíčkama nebo skoliozou třeba v pozdějším věku.
Jinak ze cvičenímje to bojale co jinýho se dá dělat!!!snad bude líp :wink:
17. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsme byli včera na třetí hexavakcíně, v poledne to vypadalo, že to bude ok, ale kolem 15.00 začala malá být protivná, uplakaná, prostě nebylo jí nejlépe. Nožičku měla lehce zarudlou, ale teplotu žádnou. Já z toho byla dost na prášky, nemohla jsem se od ní hnout, to bylo pláče. Jěště teď je malinko protivná, ale už svítí na lepší časy

Jinak jsem dneska konečně použila ten odšťavňovač. Malá vypila celých 200 ml a myslím, že by si dala jěště. Nechtěla jsem jí to dát najednou, ale pořád se po tom natahovala. Bylo to z jablíček. No a ten zbytek dřeně jí dám zpapat ke svačině, jěště jí k tomu dám přesnídavku a smíchá jí to.

My jí taky moc nedáváme sedět, ale ona dost brečí a když má rozhled, tak je klidnější. No a myslím, že za pár dní už se stejně přitáhne do toho sedu sama.

No jinak je malá asi alergik, uvidíme co na to doktor
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že Barče chutná štávička!! :wink:
Jakto že myslíš že bude malá alergik?vy jste na něco alergičtí?u nás jsme teda pomalu do 6let bojovali se Zdendou...lítaly po různých vyšetření a žádnej výsledek...měl pořád dávivej dusivej kašel,ale na produškách nic...pak se přišlo na to že je to zvýšenou hladinou astmatu..dostal nějaké léky co bere každý den a je vcelku dobrej!!teda musím zaklepat...
Nelinka už teda bylataky několikrát nemocná ale zatím to nebylo nic vážnýho,samozřejmně vyrozy a vysoký teploty ale to asi je u dětí na denním pořádku...ikdyž na to že má rok tak jsme brali už hodněkrát antibiotika!!!
Jinak když byla malá naposledy očkovaná na Prevenar tak měla pak sníženou imunitu a omarodila mě...po hexa bylacelkem dobrá.Snad i Bárča bude O.K.
Zítra máme jed k rodičům grilovat tak už vidím že počasí bude stát za ....a to se zdenda těšil jak si zaplave v bazénu... :angry:
19. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme zkoušeli mrkvovou, ale tu vyplyvovala. Tak přemyšlím, jakou jí mám jěšte udělat.
No já jsem alergik-astmatik, takže by to měla po mě. V pondělí byla celá natekla, oči napuchla z nosa jí teklo a v úterý byla v pohodě. Tak jsme to probírali s doktorem a on nám napsal Fenistilové kapičky, kdyby náhodou, tak jí je máme dát.
I přesto všechno, čím si nelinka prochází, je moc šikovná. ty jo rok a už tolikrát antibiotika, to je v háji...
Dneska jsem byla hodinku s koňma venku, byla to skvělá procházka a počasí nám vyšlo. Koukala jsem, že jsou už zralé lesní jahody... ňam ňam ňam. Půjdeme asi sbírat
20. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,tak jsem konečně doma...není nad to se pěkně vyvylit v obýváku-doma je doma!Malá mě konečně chrupe tak mám veget.
Já dělala tu mrkvovou štávu vždy napůl s jablíčkem taky mě ji jinak nechtěla...někdy i přisladila.
Nela taky brala celkem dlouho fenistil.kapky když byla malá kvůli tomu ekzému,svědilo jí to.Mám je taky doma ale už jen pro jistotu.tak uvidíš třeba bude Barča dobrá..
od včera se Neli začlapěkně zvedat na kolínka a pérovat tak snad jí to zůstane a bude se snažit!At se co nejdříve postavíme u nábytku!Tak nám držte pěstičky!!! :wink:
Jé to ti závidím!!!jak bych se jela projed do lesa na koni,už ani nepamatuju kdy jsem si tak zajezdila.Když ten čas tak letí... :unamused:
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem měla v pondělí odjet na pár dní k mým rodičům. Jen já a Bára. Jenže od neděle u naších prší, tak jsme to zrušili. Co bych tam s Bárou v bytě tři dny v kuse dělala. To by se asi zbláznila ona já i rodiče. Ono prší i tady, přesněji padají trakaře...
Tak nelinka dělá pokroky :slight_smile: To je super, jen tak dál. To jí asi budeš hlídat jěště více než doteď. Držím jí palečky, jen tak dál... Nám si Bára sedla s mojí pomoci, ale pak se opřela jednou rukou o hrazdičku a seděla si sama takto.
Z toho počasí mám pořád blbou náladu :unamused:
23. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek