• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Jéjej tak to je Baruška pěknej macík!!!!!!!kolik váží? :wink: to Neli nosí tedkom 86 ale některý věci oblíkne ještě i 80...
MMB je bazárek na netu...dává se tam oblečení a prodává...a taky tam hodně nakupuju dají se tam sehnat moc hezký značkový věci na děcka a za dobrou cenu...ale pořídíš tam i nový oblečení a cokoli si můžeš nechat dovíst z Anglie nebo Německa.
Zdenda teda zatím plavat neumí!!!sice má u babičky bazén ale nijak ho tam ted nidko neučí....a já se s ním zatím nikam nedostala... :confounded: tak ani nevímjestli to letos zvládnemse naučit!!ale na přesrok chci jed už na dovču!!!!tak snad to u moře dožene...letos se tatkovi s Neli ještě nechtělo,že je malá.... :unamused: kdyby záleželo jen na mě jela bych hned!!!!!! :slight_smile:
A to Petřík nemůže chodit u vás do školy?když je tam pořád a hlavně rád!!A ty se mu určo věnuješ a máš naněju víc času než máma která pracuje...a jestli se klukovi nestýská?
Se teda máš že sis užívala koníčků.....jéjá se budu muset k vám konečně zajed podívat!!!!
Dnes jsme byli s Neli na druhé dávce Prevenaru,takmáme týden pauzui ze cvičením...aspon si trošku odpočnem obě...tak jen doufám že bude O.K.bez reakce....
20. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdeme s malou na půlroční kontrolu, tak jsem sama zvědavá jak dopadne. Kolik bude mít a podobně. Přítel jí chce mermomoci píchat naušnice, tak se to sfoukne při jedné návštěvě.
O tom bazárku už jsem slyšela, ale jěště jsem tam nic neobjednavala a ani jsem tam nekoukala. No na zimu budu muset něco nakoupit určitě, ale netuším jakou veikost, takže musím počkat a pak uvidíme.
Pokud chcete jet k moři, tak by Zdenda asi měl něco málo umět, co kdyby náhodou něco. Já na moře moc nejsem, ale děti bych tam jednou vzít chctěla, tak budeme taky učit plavat.
Nevím, jak to s Péťou bude, ale myslím si, že by měl být s mamkou, ikdyž se nám bude stýskat. Z druhé stanky, tady by mu bylo lépe. Záleží na tom, jak se domluví, ale nevadilo by mi, kdyby byl tady.
Jak to je s tím Prevenarem? Platí se a kolik?
21. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten Prevenar jsme nechávali dávataž v roce protože jsou pak už jen dvě dávky!!!!a do roka 4..to je hodně a i dosti stojí!!!jedna dávka přes 2000kč.My jsmestejnako měli to očkování tak posunutý že by nám to dříve ani nevyšlo a i kdyby nešla bych zdá se mě to mooc peněz...ty dvě se daj....jednu nám dokonce uhradila pojištovna,ale záleží co máte!
Tak aspon to bude mít Barča už za sebou a bude kočka s naušničkami!!!!!dej vědět jak jste dopadli a kolik váží....
Mybyli naneurologii tak dokrorka konstatovala že Nelka asi ani lozit na čtyřech nebude!!!!prej když sezačíná stavět tak jí to víc zajímá a lození ji nezajímá,a když se potřebuje někam přemístit tak se plazí jak partizán...sice má v pohybu opoždění ale měla by to dohnat!!!tak doufám žeto tak bude a do zimi budeme aspon trochu capat...
22. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte přece dobrou zpávu od neurologa, prostě Nelča je šikovná holčina. na co se někam trmácet po čtyřech, když to půjde po dvou. :slight_smile: Je to holka mazaná....
My byli včera taky na půlroční kontrole. Bára má 65 cm a 8840, bála jsem se, že bude mít přes 9 kg, ale nemá. Dneska jsem jí po ránu položila na zem a otáčela se z leva do prava a dokonce na obě strany ze zad na břiše. No pak samozdřejmě byl vždycky kravál, ale povedlo se jí se dostat i zpátky... s kraválem :grinning:
Tak já jdu zase na plantáže, už tři dny tady na zahradě sbírám rybíz :confounded:
23. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máme naušnice, ani jsem moc na cestě u auta nebrečela. Ikdyž jsem malou slyšela až tam :grinning:
23. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...tak to je Barča macíček!!!Nela měla tuhle váhu v roce :slight_smile: A je pěkně šikovnoučká když se takhle obrací..počkej za chvíli se ti začne plazit...
Jétak to nezávidím...rybíz!co z toho pak děláš marmeládu?já si jedu příští týden k máti pro okurky a řepu tak mudu doma zavařovat!!!vůbec se mě do toho nechce ale zase v zimě se to bude hodit :wink: Horší to bude s Neli ta mě už všude vleze a kramuje..včera jsem jen nachvíli odskočila do kuchyně a ona mě totálně vyhrabala květináč!!!!Takže jsem jí musela nanovo umýt a měla jsem ukízení navíc..ach jo..asi se toho i najedla ale dobrý....
Koukala jsem do albíčka Koníčci jsou hezcí a sluší ti to na nich...pomalu zacvičuješ i Barču,že? :sunglasses:
A jaký jste kupovali naušničky...tak hlavně že to má za sebou..ne?
23. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi, Nelinka je vážně šikovná holčička a bude z ní kuchařka nebo zahradnice... Jen to není moc dobře placené.
My tady teď o víkendu máme velkou Anenskou pouť, tak jsme na ní byli a pěkně jsme zmokli a to mi zmoklo i prádlo, co jsem pověsila venku na sušák. Nejlepší na tom je, že mám pauzu od sbírání rybízu. Zase někdy v týdnu.
Naušničky dostala malá od mé sestry, vybírala jsem je na netu s ní. Trochu jsem jí ukazala, co si tak představuju a ona pak něco v tom stylu vybrala. Zlaté s pěti kamínkama, vypadají jako květinky.
No a taky jsme teďkoupili sportovní golfáč. Máme malé auto a dvě děti my a klasický kočár do něj nevlezl. Tak jsme šli do obchodu s metrem a vybírali jsme podle rozměru. Hned jsme to vyzkoušeli, prototže jsme měli malou sebou, tak se v něm hned i vezla.
Co Zdenda, už je doma?
25. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,moc se nesměj...neboj taky tě to čeká.....jen co Barča začne lozit!Taky máme naučničky ve tvaru kytičky..modré.A jakou značku golgrk jste vybraly?já se tedkom trápím na netu cca 4dny výběremgolgek,taky bych je užila at pořád nemusím skládat sporták do auta...ale zase si sporták chci ještě nechat přes zimu....Tak nakonec se mě nejvíce líbí golfky od firmy TFK-Baggster jestli znaš?Ale stojí kolem 7000kč tak pořád přemýšlím jestli koupit!!!!!!!!No ale zase co jsem četla na diskuzích tak je nně samá chvála....tak mám dilema...
Zdendu mám od včerejška doma,ani se mu moc nechtělo jed domů....většně tam lítal venku,jezdil nakole at.to víš panelákovýmu dítěti je to vzácný.. :wink:
26. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme museli vybírat podle rozměru, takže moc velký výběr jsme neměli. Nakonec je to Baby design mini a vleze nám tam tak akorát. Další variantou bylo větší auto, ale my vybrali tu levnější variantu. Stal nás něco přes 2000 i s pláštěnkou. Fíííha, 7000, to se mi zdá dost drahé. Taky si jěště nechám sporťák, na zimu je daleko lepší. Má větší kolečka.
Zdendu chápu, malý se tady u nás pěkně vylítá. V Praze to nemá. navíc ho nemáme strach nechat jezdit na kole kolem baráku. Máme tady v ulici obytnou zonu. Jestli někdy přifrčíte, zak si spolu určitě vyhrajou
26. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k té pouti moje drahá polovička poprvé v životě vytáhla na velký řetízák, teda já jsem to ukecala tak, že on pak půjde na střelnici. Takže mám zážítek z kolotoče :zipper_mouth: a vystřelemou kytičku a navíc jsem dostala velké perníkové srdce :slight_smile: . malá byla tak šikovná, že na té pouti i usla. Těším se na příští rok, to už s ní půjdeme na nějaké atrakce.
26. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asponjste měli príma víkend!Až na to počasí asi nic moc,že,teda aspon u nás pršelo...počkej příští rok to malou nedostaneš z kolotočů...
taky mám celkem malý auto..fiat punto,ale svůj kočár tam narvu jen se mě nechce pořad skládat a rozkládat..takhle bych si nechala j´golfák v autě a u bytu sporták...no ještě uvidím pořád jsem koukalajestli bych ho nesehnala třeba za polovic použitej,ale je to dovou anglie a nedělaj se dlouho takjich moc není..chci se na něj ještě podívat někde v obchodě a vyzkoušet ho a pak bych ho objednala přes net,výjde to levněji...jenže tady vSpk.ho samozřejmně nemaj tak budu muset zajed asi do Ol.
Tak hlavně že jstesehnali golgky co se vám vlezou do auta...
my dnes začínáme opět cvičit!tak z toho moc nadšená nejsu ale co se dá dělat snad už to dlouho nebude trvat...
27. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
S golfákama se fajn cestuje, ale musí se fakt trefit dobrá koupě. Zítra jedem na otáčku k našim, tak snad je užijeme. Přeju ať taky najdete ty pravé.
Tak jsme měli dneska venku zase nádherné počasi. Na chvilku jsme vytáhli deku a trochu venku odpočívali. Malá si chtěla sednout, tak jsem jí chvilinku nechala. na dece jsem měla i kabelku, chvilka mé nepozorností a už si v ní malá hrála. Všechno lítalo ven a malá mi v kabelce pěkně uklidila :grinning: To bylo poprvé, co si něco až tak moc k sobě přitáhla :slight_smile:
Jen kdyby chtěla zase spát, v poslední době usíná až kolem 22.00. Je to děs.
Je mi líto, že se tak trápíte s tím cvičením, hlavně ať to pomáhá a už dlouho netrvá
27. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představ že nám pro zatím ukončili rehábky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Prej se malá pěkně zvedá a taky začla lozit po čtyrech..sice více používá plazení než lezení ale snad to vypilujem nebo začnem chodit!!!
No s golgákem se pořád trápím..prostě jsem si vzalado hlavy že chci jen tu jednu značku!!úplně jsem se do něj zbláznila!!!použitý se natrefí jen těžko tak nakonec objednáme nový!!!našlajsme na netu stránky kde je maj za 7500kč v plné výbavě tak je vemu...je to sice tosti ale značka a kvalita u mě zvítězila..a zase si říkám že ho po malé jistě dobře prodám...hodně je po nich shánka...
Tak to my,musím zaklepat,máme noci celkem O.K.malá chodí spávat mezi 19-20h.a stává kolem 7ráno..v noci ji občas dám čaj ale většnou spí hezky...
a co Baruš?už leze nějakej zoubek??a jak jí chutná papkat maso?dáváš už ne?já dělala včera mrkev na husto a malá baštila jako život...tak má i na dneska..
29. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vám moc moc moc gratuluju, je to super, že udělala Nelča takový skok ku předu. Třeba do Vánoc budete chodit a o Vánocích budete hlídat stromeček, aby vám ho neschodila :slight_smile:
Já bych asi do tak drahého golfáku nešla, ale pokud ses zamilovala, tak s tím nic nenaděláš. Když jí miluješ, není co řešit... kofola :slight_smile: Pokud je po něm vážně scháňka, tak ho určo prodáš. My si necháme kočáry jěště pro druhé mimčo, ale do té doby snad bude větší auťák. Chceme nějakou takovou tu dodávku. Jinak se tam potom asi jinak neposkládáme.
No někdy má Bára klidnou noc. Usne kolem 20.00 a spí do 7.00, ale někdy to je s ní děs. Dneska jsem jí snad 6 krát dávala dudlík.
Maso malá dostala zatím dvakrát, ale snědla všechno. Tak to zkusíme zase. Dneska jí dělám mrkev s bramborem, tak si dám asi i já.
29. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska se chystáme na koupák..venku krásně!!snad se malé bude ve vodě víc líbit než minule...a co vy už jste s malou byli někde u vody???Nelka má dneska koprovku s vajíčkem tak snad jí bude šmakovat!!!ikdyž s jídlem sní nějak problémy nejsou akorát moc nechce zeleninu....mrkev ano ale třeba papriku ,rajče atd...
Ty stím dudlem to bylo u nás to samí taky jsem několikrát za noc stávala..pak už mě to ani nepřišlo a stávala jsem jako by ve spánku automaticky...tedje to lepší alejsou taky horší noci...hlavně když leze nějakej zub!!!!!!!!
:wink: a co vy pořád nic???
30. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní noc byla už lepší, vstávala jsem dvakrát. Hurááá.
Nakoupáku jsme s malou jěště nebyli, ale přítelova mamka děla provozní na hotelu, kdy mají bazén. Takže jsme byli tam. Ona si užívala Báry a my vody. Zkusili jsme jí v té vodě svlažít jen nohy. Tu vodu tam mají dost studenou.
Malá taky sní všechno, jenom květák jí moc nejede. Myslíš, že může mít průjem z horka?
Jinak mám pocit, že se ty její zvuky už nějak zakulacují jakoby do slov. Už to není takové všelijaké. Jak jste na tom s mluvením vy? Zoubky pořád nic
31. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Nelka zase květák a brokolicu může!!má ráda polívečky i třeba mozeček... :wink: dneska má být venku vedro tak asi vyrazíme někam k vodě,chtěli jsme jed na výlet ale v tom horku bysme to asi nerozdýchali... :grinning:
Počkej za chvíli ti bude Barča breptat a pusinku nezavře!!Nela taky furt mele....sice hodně po svým ..tou svou hatmatilkou....její hlavní slovo je Tata,(mámu nemá do dneška)začla říkat hají,aa,bác,namnam jako jídlo,kytí jako kytka,všem zvířatům říká Gaga protože jiný neumí krom někdy řekne čiči...tak stou řecí nic moc,ale Zdenda nemluvil do 2let,pak se rozvykládal a pusu nezavřel až když šel spát :grinning: takže to nějak zvlášt neřeším...ale nechce se jí vůbec na nočník nějak ji sice násilím nenutím,zatím zkoušíme ale zatím bez úspěchu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska i včera jsme hned po práci u koni jeli k vodě, jinak bychom toasi nerozdýchali. Mám tady na prázdninách pro změnu neteř, tak jsme jí dneska v bazéně topili, chudák ona i já. Je už dost velká a tak má sílu a vracela mi to. Bára seděla opodál na dece a koukala s otevřenou pusou. A to mi ve středu přijede jěště jednou na pár dní synovec Bude veselo.
Bára se už pěkně válí, dělá sudy do všech stran. No a dneska jsme zjistili, že se pěkně zapírá nohama. Když jí chtěl přítel posadit tak prostě nechtěla. Tak mě volal, je to malá potvůrka :slight_smile:
Prosím tě, kdy jste začali dávat Nelči polévky? To jako i ochucené?
2. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme zub :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak jsem nakonec byli o víkendu v Ol.v ZOO..malé se už taky líbili zvířátka,čučela a každý zvíře bylo"GAGA! :wink:
Moc vám gratulujeme k zoubku!!!!a jak to Barča snášela?byla v poho?jinak coo se jídla týče tak polívky Neli dávám od těch 8měs ale vždy jsem jí vařila zvlášt neochucené..jen trochu soli a mletý kmín nebo ze zahrádky libeček a zelená petrželka....má ráda zasmažený květákový atd..i bramboračku...vývary mě moc nechce..narvu to do ní ale nic moc...tedkom už jí zvlášt nevařím ale přestala jsem dávat masox do polívky a podravku...koupila jsem speciální bez glutamátu a kdo chce tak at si dá pepř a magi na talíři....už bych se vyprdla vařit pořád zvlášt!!!tak to dělám ted ze vším i s máčkou atd.
Baruš je šikula že pěkně válí sudy...uvidíš ani se nenadáš a bude lozit..pak už si chvíli nesedneš... :grinning:
Tak jsme se nakonec s manžou dohodli že kočár prodáme,nebudu ho nechávat na zimu...(snad ho teda prodám)všude je tolik kočárů... :unamused: musím rozhodit inzeráty!nevíš o někom kdo by sháněl?
4. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to je fajn, že se Nelce v Zoo líbilo. Zatím to asi s ní bylo fajn, nebylo u každého stánku, že to chce a tamto chce a podobně. Byl tam i Zdenda? My máme u stáje 3 psi a malá na ně volá aaaa a kouká s otevřenýma očima a pusou.
No já právě uvažuju, jak mám doma udělat báře do jídla maso. Myslela jsem, že uvařím polévku a vezmu z ní maso a dám jí ho. Myslím, že to tak udělám a polévku dochutím potom.
No malá navíc zjistila, že ve stoje je to lepší než v sedě, tak je znovu vztek a křik. Děkujeme ke gratuaci, mám slíbeno oblečení, protože ten zub jsem našla já...
K tomu kočárku nevím, kdo by chtěl, ale koukej na inzeráty, třeba někdo i schání a nejen prodává
4. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak už mám krasavce-golfák doma!!!!nemohla jsem ani vydržet až dojede večer manža s práce a složila sama...tak snad budu spokojená já i Nelča,ale je to nezvýk sním jed ,lehkej jak pírko! :wink:
Já dělala teda malé hlavně kuřecí a krůtí prsa ze začátku pak jsemppřidala hovězí a vepřový nedávám dodnes..ani my ho moc nejíme...vždycky jsem jí to vařila nad párou nebo podusila na másle..pak zozmixovala do zeleniny nebo do bramborové kaše,tu jsem dělala do roka jen z nutrilonu.Tedkom už jí dávám kravský...tak uvidíš jak jí bude šmakovat....Tak už se ti malá staví???o tom křiku mě ani nemluv!!!malé je tedkom úplná píštalka až mě zalíhaj bubínky.. :grinning:
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc se omlouvám, ale vůbec nestíhám psát. Je krásně a máme pořád někoho na koních, takže makam a makam. Jsou u nás na prázdninách neteř a synovec, chudáci musí makat taky. Myslím, že je to baví, ale jsou dost zničrní a unavení. Neteř jsem poprvé posadila na koně, má 14 let a dost se jí to zalíbilo. Jezdí, ky jen to je možné.
Včera jsme byli na chvilku u tchýně na bazéně. Synovec, ten má 15 skočil do vody šipku a zlomil si kousek zubu. Tak bude mít moje sestra radost, doufám, že mi vynadá.
Jinak jsem dneska Báře udělala poprvé kuřecí maso s bramborem. Jedla až se jí dělaly boule za ušima. UVidím, jestli bude noc a zítřek ok. Když ano, tak dostane zítra zase.
Zkusila jsi dát Nelči už melouna?
9. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..taky jsem nějak nestíhala..přes celej víkend jsme jezdilipo výletech...byli jsme v tý Ostravě v dinoparku a pak ve Dvoře v ZOO tak se děckám líbilo!I Nelka byla hodná a nemrčela..až jsemkoukalajak snášela i cestu autem.... :wink: sice moc nespala ale jinak dobrý..ona totiž nechcespát v kočáru§!!pouze v postýlce.
Tak máš doma veselo že?Ale s tak velkejma dětma už to zase není taková hrůza už se nemusíš tolik starat,že?
Už jsi zkoušela molou dát do bazénu?jestli se jí líbí ve vodě?já se furt chystám do těch Losin ale zase se pokazilo počasí,u nás furt leje!!A tojsemdnes chtěla jed do Spk.koupit Zdendovi věci do školy at už to mám z krku!Taksnad zítra....
Melou jsem malé zkoušela dát ale nechce ho..ana mě ledasco nejí..nektarinku pouzenamačkanou s banánem,holou ne atd.ale co jí hodně chutnalo tak byli maliny a ostružiny to jsem čuměla že zrovnatoa spoustu jinejch dobrejch věcí nesní...
11. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem netušila, že v Ostravě je Dinopark, kde tam prosím Tě? Je fajn, že jste si to užili. My jedeme dneska k rodině do Usova a pak na nějakou pouť co tam mají, chceme tam vzít malého Péťu, když nebyl tady na té naší.
Koupili jsme malý bazének, ale počasí není od té doby na to, abychom ho napustili. Tak snad zítra a uvidím, co bude dělat malá. Těším se na to.
Zdenda jde vlastně letos do školy, no to bude zápřah na peněženku. Jen ty aktovky, kolik stojí. Na dětech člověk opravdu teprve vidí, jak ten čas utíká. Malý už jde do školy, což je 6 let života za Tebou. Těšíš se na ten den až ho povedeš?
Jinak máme už druhý zub... a opět průjem a teploty.
15. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je tam otevřený nově asi měsíc..tak jsmeprávě byli zvědaví jaký to tam bude.Tak na tu pout taky jezdíme,je to tam príma!Teda spíše pro děcka,kolotoče atd...pro rodiče je to pořádný vyvětrání peněženky...jezdíme tam skoro každej rok.Dnes asi vyrazíme po obědě,teda jestli manža dorazí brzy z práce,jeli se Zdendou umývat cisternu...
Tak my už do školy naštěstí vše máme!!Tašku koupila tchýně k narozeninám(1490kč)tak jsem byla ráda...to byla největší položka..a tak nějak jsem už nakupovala průběžně celý prázdniny at toho pak není moc..v pátekjsme jen dokoupili papuče a tenisky do tělocviku..Zítra jde ještě do konce prázdnin do školky tak už se nemůže dočkat jak se těší...chybí mu děcka a doma se nudí.Tak jsu zvědavá jestli se bude těšit i tak do školy!!!První den budu muset brát sebou do školy i Neli,manža bude určo v práci jestli si neveme volno ale pochybuju že mu ji daj.. :unamused:
Tak grtuluju k zoubku :wink: nám taky zrovna roste stolička tak jsme na tom stejně-průjem,ale bez teplot!!!!A roste nám 11zub :grinning:
16. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyi, je mi to moc líto, ale v poslední době nestíhám ani psát ani číst. Máme strašně moc práce venku na ohradách. Až bude trochu více času, tak se zase rozepíšu více. Přišla jsem jen kouknout, jestli jste v pořádku. Naštěstí musím říct, že malá je tak šikovná, že v kočárku vydrží i 4 hodinky.
Jinak je malá čiperka. Průjem jí konečně ustal. Vypadá to, že se jí tlačí dvojka dole. Má to celé nateklé. No a včera, když seděla v postýlce, tak se přitáhla do stoje. No tak jsme opět sundali patro v postýlce.
Jinak taky gratuluju k zoubkům.
Na té pouti jsme byli jen na skok, ale stačilo nám to. Malý byl hodně spokojený. Povozil se, dostal balonek a perníkové srdíčko, které koupil mamce.
18. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík..tak taky nějak nestíhám na net!!pořád někde lítáme když je tak hezky...tak se to o víkendu trochu pokazilo,takže jsme doma...sice včera jsme byli v Spk.na hasičské soutěži a vystoupení rytířů ale začlo pršet takjsme museli jed domů...jinak u nás celkem nic novýho,Nelča všude vyleze,tak se celej den nezastavím a furt ji musím hlídat...A co Barča už teda stojí ???to je pěkná šikulka!!!za chvíli budete chodit...
Tak nevímnevímjestli to vůbec stihnem se do konce prázdnin vůbec setkat,manža přes týden pořád dělá a o víkendu toho času taky moc není,tak třeba v září bude taky ještě hezky!!!že bysme se dojeli k vám mrknout,aspon tě poznám i osobně a Baruš samozřejmně taky!!!!
23. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyi, tak jsem se konečně zase vrátila. Doufám, že už to bude zase na delší dobu. Sezona nám končí a tak budu mít snad konečně trochu času. Teda musím říct, že domácnost dost trpěla. než to tady zase uklidím to bude trvat. A to prý teď budu pomáhat se dřevem na zimu :confounded:

No mezitím Bára začala zjišťovat, že nohy jsou fajn a že na nich je to lepší než sedět na zadku, takže se zkouší postavit kde to jen jde... v postýlce , u ledničky, kolem postele... Má už dva zuby a asi jí leze další. Už se dokonce snaží plazit sice se odráží do zadu.
Kdy jsi začala dávat dětem jogurt, a jaký?
I u nás je to u krmení zábavné, malou zajímá cokoliv, ale pusu u toho otevíra. Krmím jí v polohovacím křesle a musím ho často prát, je to děs :slight_smile:
Poradíš, naučila jsem si malou na to, že jí uspávám, ale musím jít na pár dní do nemocnice. Jak jí to odnaučit? Taťka asi příjde v té době o všechny vlasy :slight_smile:
No na koně určo přijeď
28. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík..tak to je fajn že Barča je taková šikulka a všude stojí!!!!!!!!!!!!jen budeš mítvětší zápřáh,že...a umí si už slést zasezpět na zem??A na to plazení jistě brzy příjde ...tak děti zařínaj že se plazí prvně dozadu... :wink: ajak zvládáte zoubky??nám zrovna leze opět stolička a jeto nic moc teda hlavně noci...mrčí a mrčí...tak toho moc nepospím...snad bude líp jak ty zuby všechny vylezou..
Já nelču než zašla sedět taky krmila v pol. sedátku pak jsme měli po Zdendovi krmísí židličku,takooooooooasi od roka sedí tam..s jídlem to u nás celkem jde..sice větší kousky moc nechce,musíme mačkat vydličkou ale celkem sní vše...
No nevím co poradit abys odnaučila na uspávání!!!uspáváš na rukách nebo v posteli?já malou asi do 4měs.uspávala narukách,pak zašla být těžší a těžší takjsemjíjednoho dne šupla dopostýlky,zavřela dveře do ložnice a bylo...pár nocímrčela ale zvykla si....chce to jen vydržet a nevzít jí když řve,jít za ní,pohladit jí nebbo jí dát napít,dát dudlík a zase odejít!! :wink: unás to zabraloa od tý doby jí večer položím do postýlkya odcházím..sama usne i po obědě to tak dělám...
30. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek