• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
AHoj tak zas nakukuju,ale jen na skok, protože mě začíná bolet hlava tak si půjdu radši lehnout. No mě většina lidí tipuje holku,ale já všude tvrdím,že to bude kluk. :grinning: Asi jen z principu, je mi to docela jedno,ale tak nějak počítám,že to bude ten klučík, manža je taky ze dvou bratrů jeho otec ze tří atd.
No já chci od příštího týdne začít konečně plavat,furt mi to nějak nevycházelo nebo jsem špinila a nemohla...Tady v Litoměřicích je i cvičení pro těhule každou středu tak ho chci taky zkusit.
Teď se mi docela zhoršil ekzém na ksichtě tak mám docela radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vůbec nevím co s tím.
9. pro 2007 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, no, já na intuici nedám, protože mě nevyšla :grinning:
Nebýt mýho muže, tak už jsem měla nakoupený modrý dupačky s balónem:grinning: :grinning: :grinning:
Ale je to fakt jedno, hlavně ať je mimi zdravý, jestli kluk, nebo holka, toje celkem jedno :wink:
Baju a když jsi špinila, myslíš, že je vhodný chodit teď plavat?
Já nevím, ale holky co chodí na plavčo, nebo na cvíčo od nás z dubnovek, tak říkaly, že pokud jsi měla nějáký problémy, nebo jsi na rizikovým, tak Tě prý ani nevezmou, že si to prý nechcou vzít na triko, tak nevím.... :confused:
Jinak mě beřáky a exém chvilkama trápil na začátku, ale teďka už nic, tak fakt Ti naporadím..... :unamused:
9. pro 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja byla dnes u doktorky i kdyz jsem mela jít až 17.12.,ale jelikož mě dost bolelo břicho,tak jsem radši šla.Mimi je v pořádku dokonce na mě roztáhlo nohy,ale doktorka nepoznala co to je.Jinak mi si myslíme kluka teda spíš manžel nejdřív tvrdil,že mu to je jedno a ted furt mluví Ondrášek,Ondrášek.Tak mu tvrdím,aby se nedivil!!! :slight_smile: Jinak mně se zdá o mimi s šuldou dokonce nedávno,že máme čínánka,,,,,,,tak nevím jestli s toho neblbnu :slight_smile:Jinak mám šílenej ekzém na rukách.Trpím na to už od malička,ale ted to mám teda fest a je to šíleně nepříjemný.Taky mi doktorka tvřdí,že jme vetší o týden takže 15.týden.Tak papa :pensive:
10. pro 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda rizikový, kvůli začátečním problémům, ale na plavání chodím a zítra jdeme poprvé na cvičení. Prý se tam hodně probírá předporodní a porodní téma, tak si myslím, že by to mohlo být zajímavý. Myslím ale, že plaváním nic nezkazíš. Je fakt, že my taky musíme mít potvrzení a některý plavací metody dělám jenom do půlky bazénu nebo třeba o bazén míň, protože je to docela vyčerpávající a bříško pak táhne, když se to přežene, takže všeho s mírou.
10. pro 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci jít plavat, po špinění už ani náznak(asi to bylo fakt tím dobíháním vlaku),ale pro jistotu si vezmu tampon.Potřebuju se už začít nějak hejbat, nebo ze mě bude koule a taky je to dobrý na páteř,jsem křivá jak paragraf, takže to risknu. No ve středu je tu cvičení pro těhule a to chci taky zkusit,jsem zvědavá jak to probíha a aspoň se třeba dozvím nějaký rady atd. No jo kéžbychměla ekzem na rukách,ale já ho mám na ksichtě a teď docela fest(trpím tim asi rok), a nejde to nijak zamaskovat,protože když si dám make up tak ty vysušený fleky ještě vystoupí, no vypadám jak beruška.
10. pro 2007 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsme dnes absolvovali genetický ultrazvuk. Bylo to úžasný! Viděli jsme úplně všechno. Mozek, vnitřnosti, nosánek, srdíčko - všechny komory (bije jak o závod :slight_smile: ). Mimi je v naprostém pořádku a už víme, co to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . Je to naše tajemství, takže neřeknu :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko, to je skvělý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Moc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jen je škoda, že nám to neřekneš, když jsme tak zvědavé :grinning: :grinning: :grinning:
Ale mohla bys naznačit, co? :grinning: Jako třeba jestli mi vyšla ta má předpověd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Psíčku, tak to bude holčička, ne? :grinning: I když v 15tt to je ještě špatně poznat :wink: Uvidíš na velkým UTZ :wink:
Bajunko, ekzém je na nic, no... :unamused: A v těhu se to obvykle zhorší, co naděláš.....
Já teď dostala mastičku na ta dole, protože se mi objevily kvasinky :angry: :angry: :angry: V těhotenství taky veleoblíbené :angry:
No, zítra jdeme na 3D, tak snad se myšička ukáže a hezky zapozuje :wink:
12. pro 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibulko, je to skvělý :grinning: :grinning: Chtěla jsem taky 3D, ale prý nám to zatím nejde udělat. Tak nevím, jestli to někdy půjde.
Nemůžu to ani naznačit, protože to neřekneme ani rodičům a sem to psát už vůbec, protože by si to tady mohli přečíst!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Když mi řekl, že je všechno naprosto v pořádku, tak mi spadl takovej kámen ze srdce, že jsem dostala i hlad :slight_smile:
12. pro 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoooolkyyyy, kdybyste viděly, jak jsme utráceli! :slight_smile: Koupili jsme si postýlku, madraci do ní, nebesa, držák, kolotoč nad postýlku..budu se na to pořád dívat :grinning: Magor, nooo :slight_smile: Ale jinak obchod vedle ASKA v Olomouci - jmenuje se SAM BABY, tam jsme to koupili. Najdete tam, když máte štěstí jako my dneska, dobrý věci za dobrý ceny!
12. pro 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko, ten obchůdek znám :wink: Je super :grinning:
A na 3D jsem si taky volala až ve 20tt, když jsem tam volala dřív, tak mi taky řekli, že to zatím nejde.
Zkus si tam brnknout teďka, objednávají stejně až tak za měsíc :wink:
Já jdu do Olmika, k dr. Polákovi (u letadla)
Jestli chceš číslo, tak písni :wink:
12. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Dr. Poláka jsme byli dneska :grinning: . A Ty už jsi u něho byla? Asi joooo, ne? :grinning: Já už k němu nemusím a kvůli 3D fotce se mi tam nechce. Přežiju to. Mám krásný 3 snímky mimča a babičky hned spekulovaly. Byla jsem z toho hotov, co vymýšlely :slight_smile:
Holky, mně je blbě. Mám totálně ucpaný dutiny a sedá mi to na průdušky. Hotovo. Už v noci jsem nemohla spát :confounded:
12. pro 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvečko moc gratuluju, už se taky těším,doufám,že na ten velkej UTZ už půjde manža se mnou.
No řekla bych,že se mi ten ekzém teď zhoršil.No co se dá dělat, jinak kvasinky jsem už taky měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už je to v pohodě.Dostala jsem na to gelové čípky a už je to v poodě hurá,ale já to ani nepoznala,žádné svědění nebo výtok prostě nic.
12. pro 2007 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám furt něco a taky nepozoruju žádný příznaky.Je to divný :rolling_eyes: Jak jste na tom s pečením? Já jsem si toho zase naložila. Problém je v tom, že u toho moc dlouho nevydržím stát, dnes jsem dala 10 plechů a konec. Vždycky mě začne tak divně tahat bříško, tak toho raději nechám. Navíc dnes si mě asi mimčo plete s kopačákem a dává mi bomby, že už to jde vidět i okem!!! A to prý bude hůř :grinning:
Bajunko, Ty taky chodíš k Dr. Purové, že jo? Zuzka tam chodí taky a byla na genetice taky ve 13. týdnu, krev jí dopadla dobře, UZ taky a jí doktorka říkala, že už ve 20. týdnu nepojede. Já jsem zase nebyla ve 13. týdnu. Jak to, že je to pokaždé jinak?
14. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem u našich na počítači,tak jsem zkusila založit album s fotkami a snad to vyšlo.Mám tam dané 2 alba pod psíčkem.Jedno je prcek a druhé svatba.Tak se můžete mrknout a okomentovat to.Jinak už se těším,jak půjdem s borůvečkou v uterý na cvíčo,teda pokud není stále nastydlá.Jinak ted na plavčo nemůžem.Mám momentálně ty Vám dobře známé kvasinky.Jinak jak píše borůvečka na genetiku už ve 20.týdnu nemusím,protože ted vyšlo vše v pořádku :slight_smile: Cibulko proč myslíš že to bude holka?V čínským horoskopu teda vychází,tak uvidíme.Mějte se hezky Zuzka :astonished:
15. pro 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak jsem mrkla do alba a říkal můj muž, že budeš mít kluka :grinning: Nevím, jak na to přišel.. :wink: Jinak já jsem byla teď 3 dny mrtvola, ale dnes je to lepší - jsem inhalovala celou dobu Vincentku a přírodní metody díky bohu zabraly. Ale na plavání to ve středu není ani náhodou. Ale protáhnout do cvičení se už taky těším! Jinak jsi měla stejnou svatební kytku jako já! Akorát já jsem ji měla úplně holou. Jenom ty kaly svázaný dohromady. Ale barva, všechno stejný.
15. pro 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším na cvíčo hlavně si tentokrát musím hlídat tašku at jí tam nezapomenu.Jinak se zeptej manžy jak to poznal.Doufám,že se mě nelekl.Tak máme stejný vkus v kyti to je fajn.A jsem ráda,že jsem tě poznala,že můžu s někým prožívat miminkovství :slight_smile: :wink:
15. pro 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo chodím k Purové, no já jdu na další kontrolu 2.ledna to už budu v nějakým 18 týdnu(upravila jsem si to nastavení podle UTZ,protože podle MS to bylo napřed),tak uvidíme co mi řekne. Já jsem ráda,že nemusím na tripple testy,ale na ten velkej UTZ po 20 týdnu do Olmiku určitě chci(kdyžtak si ho zaplatím) to je zas na vývojové vady páteře a kontroluje se srdíčko,což v tom 13 týdnu ještě nejde. Konečně jsem si vyfotila svůj těhu špek :grinning: .
15. pro 2007 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bajunko, myslím, že těhu ŠPEK není ten pravej výraz :slight_smile: Taky jsem měla takový krásný malý bříško a pak jsem se ráno vzbudila a byl tam pěknej kopec a mám pocit, že co tři dny je větší a větší. Taky naráz váha šla nahoru. Naposledy kilo za týden!!! :rolling_eyes: :grinning: A půjde to prý ještě rychleji :slight_smile: A máš pravdu, doktor kontroloval ukončení páteře a srdíčko. Ty brďo, přes celou obrazovku bijící srdce, rozdělený do těch komor, no fakt jsme zírali. Garantuju Ti, že o tom bude Tvůj muž dlouho mluvit. Můj byl totálně naměkko. A taky Ti zkontrolujou rozštěp rtu.
Zuzi, přes zaměření fotek na ten pupek tam vůbec nejdeš vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nevím, jak to poznal, on taky ne, ale říkal, že podle toho bříška to bude kluk :wink: Ale neber ho vážně :grinning:
Bajunko s Cibulko, už se přestěhujte, budem dělat dýchánky, joooo? :sunglasses: :grinning:
15. pro 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkně to flákáte!!! :angry:
17. pro 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme s manžou dnes po ránu pozorovali,že už je tam dole pěkně napuchlé bříško :slight_smile:.
Borůvko a ty jsi na tom UTZ byla v olomouci ve fakultce? Vím,že tam na dveřích měli ceníky ,ale nějak jsem si nezapamatovala co co stojí,Tak jsem se chtěla zeptat jestli si třeba nepamatuješ co tam kolik stojí(nahrání na dvd, 3D UTZ atak dále).
No my se budeme stěhovat někdy v březnu a to budem rekonstruovat,ale určitě si nějakej čásek udělám.Budu ráda,když tam někoho nového poznám.
17. pro 2007 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bajunko já byla ve fakultce.Borůvka ne.Tam stojí klasické foto 50-100kč na 3D se nás neptali,tak nevím.Ale v tom 20.týdnu je 3D lépe vidět.Jinak,když máš vlastní Cd na nahrátí 300kč a za určení pohlaví 100kč.Jinak já jdu na kontrolu k
Půrové 21.12.,tak jsem zvědavá třeba mi řekne co to bude a já to budu moct dát manželovi pod stromek.Jinak já mám taky pupendo už začínáme pomalu,ale jiste růst :slight_smile:
18. pro 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jdu až 2.1,ale půjdu až 3.,protože by se mi do šumperku prvního blbě jelo. Ach jo já jdu ještě do práce ve čtvrtek a v pátek a pak už mám volno,ale úplně se toho děsím,protože musím 6 hodin v kuse stát,a jak jsem teď dělala 4 dny po sobě tak mě docela rozbolely záda a teď mi stačí,abych chvíli stála nebo chodila a rozbolí mě,tak mám strach jestli to vůbec ustojím.

Zítra chci zavolat svému ortopédovi jestli by mi nepředepsal ten těhotenskej podpůrnej pás materna,abych za něj nemusela platit. Tak uvidíme co mi řekne.
18. pro 2007 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Zuzi až teď jsem si všimla,že jsi už nakoukla i do června 2008,no třeba se nám podaří se potkat někdy aspoň v jedné diskusi,než se zadaří na živo :wink:
18. pro 2007 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bajunko, já jsem byla na genetice u Dr. Poláka v OL. A za určení pohlaví jsem teda neplatila nic. Přijde mi to docela nechutný, vybírat za určení pohlaví prachy. Baju, já myslela, že se válíš doma a ne, že chodíš do práce. Já si teda maximálně užívám, že do práce nemusím. Ještě se napracujem :slight_smile:
18. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem doma,ale chtěla jsem si trochu přivydělat brigádou(hosteska),platí docela dobře 117kč/hod,plus kilometrovné,ale nevěděla jsem,že mě to bude tak unavovat.
18. pro 2007 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já taky už nevydržím dlouho stát. Ani sedět na židli. To je pro mě snad nejhorší. V práci bych to nevydržela ani půl hodiny :slight_smile: .
Co přesně znamená, že děláš hostesku? A to máš přes nějakou agenturu?
18. pro 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela dobře jsem se tím živila při škole v Brně, a i mě to bavilo,ale tam taky bylo víc práce. Určitě to znáš jsou to holky co nabízejí nebo prostě propagují nějaké zboží občas kolem nich poskakuje maskot a tak, v Brně jsem dělávala i na veletrhu,ty byly asi nejlíp placený. Teď dělám na cigarety,prostě, když si koupí určitý počet krabiček tak jim za to dám dárek.Nesmím oslovovat mladší 18 let, těhule,rodiče s dětmi zdravotně nebo mentálně postižené,nebo důchodce, a když řeknou že nekouří tak taky nic nenabízím,ale i tak si občas vyslechnu pěkný kecy.No už se těším až to skončí.
18. pro 2007 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, už v tom mám jasno. No joooo a teď si představ, kdyby věděli, že jsi taky těhule :grinning: a nabízíš cigarety :grinning: :grinning: Těhule, co nesmí oslovovat těhule. Dobrýý :slight_smile:
18. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jme dnes byli na kontrole a mimi je pěkně rozverný.Pohlaví mi neřekla.Podle měsíčků jsem 15týd,ale podle ultrazvuku 16+4.Na kontrolu jdu 4.1.,tak to už by prý mohla videt.A taky nás pošle na srdíčko do nemocnice a tam ten ultrazvuk mají lepší,tak snad ukáže co má mezi nožkama.Vám holky přeji hezké Vánoce a pořádně si je užijte příští rok nás bude už o jednoho více a ty Vánoce budou ještě lepší :slight_smile:
21. pro 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju psíčku, no já jsem dnes podle MS v 16tt+0,ale podle UTZ o týden míň, na kontrolu jdu 3.1. tak třeba už něco uvidí. Mám radost,že posílá na ten velkej ultrazvuk na srdíčko,už jsm si říkala,že si ho sama zaplatím pokud mě tam nepošle.

PŘEJU VŠEM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A JEŠTĚ ŠŤASTNĚJŠÍ NOVÝ ROK A HLAVNĚ AŤ JSOU MIMČA ZDRAVÝ.
21. pro 2007 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek