• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
No tak od včerejška to zkoušíme spolu. Přítel je u ní taky a až si zvykne, tak jí bude uspávat jen on. No ve čtvrtek se dozvím, kdy půjdu na pár dní do nemocnice, takže to musíme stihnout. Uspáváme jí v posteli, to jsem totiž tak nějak zavedla při kojení a špatně jsem udělala to, že jsem v tom i pokračovala přesto, že už nekojím.
Bára už se snaží vstávat častěji a častěji, ale zpátky na zem to jěště nejde. Je ve fázi, kdy na ten zádek prostě jen spadne. Včera jsme zjistili, že se v autosedačce naučila posazovat, což je dost nebezpečné. Takže budeme měnit vajíčko za klasickou velkou.
Nebudeš náhodou chodit s Nelčou na plavání?
31. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...no jasně budu s ní chodit,tady v Spk.už jsem nahlášení od jara,je hroznej nával tak nám to sice výjde až na zime ...ale nedá se nic dělat!!!Jsem zvědavá jak to bude zvládat,třeba si na vodu více zvykne...vy budete chodit taky?????
Toje fakt nebezpečný!!!Neli měto také dělala,hned jsme dali velkou sedačku....měla jsem po Zdendovi tak to bylo O.K.
A tak at ti to v nemocnici dobře dopadne a rychle tě pustí!!to jdeš na nějaký zákrok?já když byla na tom zákroku na gyndě tak jsem z toho taky měla obavy jak to tu zvládnou,ale dobrý!!!
Zdeda je už ve škole,dnes stával v 5 30h.už se moc těšil do družiny,sice by chodit nemusel,ale chce být s děckama a hrát si...sem zvědavá jak to budeme zvládat,maj toho celkem dosti!!!!
2. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych právě na to plavání moc ráda, ale neznám nikoho, kdy by chodil. Tak se ptám. Jinak jsem koukala na jejich stránky, že je to až od 1 roku dítěte, takže dříve než v lednu to nepůjde. To je tam až takový nával? Tak bychom mohli spolu, když jdete až na zimu. Musím se doma pořádně dohodnout a nahlásit.
Tak jsme autosedačku vyměnili a já jsem klidnější. Už teda Bára sedí po směru jízdy a já na ní vidím.Už v ní i spinkala a zdá se, že je to v pohodě.
Ten Zdenda je teda aktivní, to koukám. Jakpak je tam spokojený? Náš Péťa chodí do školky. Přes prázdniny se budil mezi 5-6 a teď, když se má probrat, tak by spal. :slight_smile:
Já jdu taky na gyndu, ale do Jeseníka. Náš doktor operuje tam. Bojím se, že to přítel nebude zvládat... to uspávání. Teď to po večerech trénujeme, tak snad to zvládne.
4. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vím, že sem ta diskuze nepatří, ale nedávno se na Šumpersku našel světlý labrador. Nevíte, třeba náhodou, komu patří? Můžete se, kdyžtak, zkusit zeptat po okolí? http://www.cz-pes.cz/sos-detail-2126-q-Labradorsky-retriever S díky za pomoc , Hanka z Kladna
4. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj...oni to doma zvládnou :slight_smile: Prostě budou muset,u nás to bylo to samé,taky jsem se obávala..a nakonec dobrý!Nakonec jsem to nejhůře snášela já protože jsem byla poprvé bez Nelky sama :grinning:
Co se týče toho plavání tak by bylo nejlepší abysis co nejdříve zajela vyplnit přihlášku na krytej bazen,ale musíš počítat že chodit byste začli až od září!na tento školní rok je kapacita zaplněna...stojíto cca:1000kč ale my teda budeme chodit určo..kvůlitomu našemu pohybu-opoždění.A jestli se nám bude líbit tak budeme chodit určo i na přesrok...plavání je od 1.roku do 3.
No,Zdenda je aktivní jak kdy..ale ze stáváním problémy nemáme,horší je to s jeho pomalostí,strašně mu všechno trvá!!Tak už chodí do školy sám...teda ho vodímke školea pak už musí vše zvládnout.Od příštího týdne mu začíná hudebka tak jsu sama zvědavá jak to zvládne...
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako s tím bazénem vážně? Tak to asi zase nestihnu bo budu možná těhule, pokud se zadaří. Můžou tam chodít i tatínkové?
Na co dávate Zdendu učit? Ono je to fajn, když děti mají nějaké zájmy, protože se pak nechytí žádné party a podobných... Malého Péťu dáme taky do nějakého kroužku. Ve školce je v přípravce aprý jim budou nějaké otevírat.
Nevíš, jak to řeší rodiny s třema dětma a autem? Chceme třetí dítě, ale netuším jak tam poskládat tři děti.
5. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já myslím že je úplně jedno jestli chodí na plavák maminky nebotatínci nebo i babičky...a také tam klidně můžeš jako těhule!!§teda jestli se budeš cítit....tak chcete ještě toho kluka???nno na druhou stránku si to rychle odbydeš a děti rychleji vypipláš...za sebou a také si spolu tejnako steré dítkavíce vyhrají!!!!!!!!!
No s tím autem je to kolikrát problém,že?A co máte tedkom za auto?se neposkládáte?tak leda koupit větší auto...já mám fiata Punto a dozaduhorko těžko dám 3děcka(2sedačky a jeden podsedák)to jsou tamjak harinci....
5. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka- ahojky, to fakt netuším :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás to je v posledním týdnu hodně akční. Bára je pořád protivná, nevím jestli zoubkama nebo tím, že se snaží lézt po čtyřech a pořád jí to nejde. Když se snaží plazit, tak jenom dozadu. Navíc na bříšku je ubrečená, nelíbí se jí ta poloha. kdykoliv se v sedě někam dosune, tak se snaží stavět na nohy. Nebo i když si někdo sedne vedle ní, tak se hned snaží postavit. V postýlce už jí to jde, tak je snížená až úplně dolů.
K tomu má Péťa večer teploty, tak je doma. Taky je protivný, že nemůže do školky ani na kolo. Přitom je venku krásně.
o maximálně tam bude chodit s malou tatínek. Jen to budeme muset nějak skombinovat.
Auto jsme vybrali Renault Scénic. teď už na něj jen našetřít :slight_smile:
Jak to jde ve škole Zdendovi? Už má nějaké razítka? Teda aspoň za nás dávli razítka nebo hvězdičky
9. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé jěště jsem zapoměla, začala jsem aukčit na MMB :slight_smile: Je to asi závislost :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky..tak na mě taky něco vlezlo :confounded: mám rýmu,jsu pěkně nachlazená!!Tak se jen hrozím aby to nechytli děcka...to mám od příští středy chodit s Nelou na to plavání,nakonec mě ta cvičitelka volala že jim vypadla jedna paní,že mě veme přednostně dříve,minulý týdenjsem tam byla a ukecávala jsem jí....nechtělo se mě moc chodit přes tu zimu právě kvůli těm nemocem!!Tak snad budeme do středy O.K.
Jinak jsem byli na kontr.na rehábce,tak nás zatím nechala bez cvičení,za měs.máme dojít na kontr.tak pakse uvidí..ale prej by sní stejnako asi cvičila jen ona,doma už bych to asi nedala...Nela je strašně dlouhá!oproti dětěm v jejím věku...
Jinak Zdenda celkem dobrý...zatím ...známky do žákajdy dostávat nebudou..maj jen slovní hodnocení..ale razítek už pár má i jedničky ale jen v sešitě.Taky nevím pro to tu ve škole tak maj...v Spk.nornálně známkují..
No,jo aukce..to je věc že?? :wink: mě o tom něco povídej...pěkná závislost!!Ale kolikrát se ty ceny tak hrozně vyšplhaj,že to ani neodpovídá té dané věci.. :confounded:
Neboj Baruš je šikulka za chvíli na to příjde a bude lozit jak střela....my pořát obcházíme nábytek a taky lezeme....Nelaje hrozně opatrná,za ruku jde hezkyale sama se pustit bojí a takyje hrozně vratká...
11. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pár dní jsem opět neměla moc času pořádně psát, protože Péťa taky onemocněl. Nevíc z čeho, ale najednou mu večer vyskočila teplota nad 38 a druhý den byl ok až opět do večera a zace teplota. Takže žádná školka a je byl doma. No a ve čtvrtek to naskočila až přes 39, takže jsme měli užasnou noc. Dávali jsme zábaly a obklady. Náš doktor měl dovolenou, tak jsme jeli do Šumpru do nemocnice. Prý angína. Už je to dobré, teploty nemá.
Tak na sebe dávej pozor, aby to děti nechytli. To je pak hůř. Jak ti je? Je to lepší?
je fajn, že Nelinka je s tím cvičením už v pohodě. Aspoň se netrápíte. Kolik Ti měří? My jdeme na 8m kontrolu 21, ale jde tam s ní jen přítel. Já nastupuju do nemocnice. Jsem zvědavá kolik měří a váží... určo 10 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bára se snaží postavit o co to jde, je si jistější, ale pořád to není ono
No a Zdenda je pořád spokojený, baví ho to ve škole? Už se klasický učí? Písmenka a takové ty čárky v písance?
Už jsem vyhrála i jednu aukci. Budu závislák. Někdy jsou ty ceny děs a katastrofa, přesně jak říkáš
14. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak já se pomalu z nachlazení dostávám..zatím musím zaklepat děcka jsou dobrý!!!Ale pro změnu jsem se dnes ráno probudila a nemůžu hnout hlavou,nevím asi mám skříplej nerv-krční páteř!!Tak jsu z toho na prášky!!!A to mám dnes jít s malou poprve na to plavání..tak vůbec nevím jak budu zvládat!
Tak snad i vy jste už fit a malej má po angíně?A Baruš to nechytla?hlavně že tak...
Zdenda ve škole celkem dobrý,zatím se pořád nějak zvlášt neučej..spíše to berou formou hry...
A co uspávání jak přítel zvládá??už se Baruš trochu naučila?
O aukcích mě ani nemluv já tu mám tedkom vyhraný 4aukce za 1500kč.Ale mám i pro Nelku už na vánoce,pomalu musím začít kupovat protože pak toho bude moc naráz!!!!Mám pro ní už hrací stoleček od FP.a hrací a svítičí žirafí tobogán taky od FP.Maj sice hračky dražší ale zase kvalitní a myslím že pak zase za nějakou kačku prodám až jí nebudou bavit a odroste znich.Horší to je ze Zdendou to nemám ani páru co koupit..snad mě ještě něco napadne..
16. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se vrátila z nemocnice. Jsem totálně unavená a pořád bych spala. Super je, že přítel mi pomáha, jak to jen jde. V nemocnici jsem byla v Jeseníku, protože můj gynekolog v ní pracuje. První sestra byla děsná, ale pak byly všechny hodné. Bolí mě celý spodek, ale snad to k něčemu bylo a bude už jen dobře.
Přítel se od víkendu rzhodl, že malá začne usínat ve své postýlce. Jsem ráda, ale stojí to nervy. Malá dost řvala, spíše se vztekala, tak uvidím jak to bude dneska. Zvládli to tady spolu dobře. Já moc ne, já to obrečela.

Jakpak to dopoadlo s tím plaváním? Nebála se Nelča? Jakpak je tobě?
23. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se za poslední týden hodně rozpovídala a hodně věci se naučila. Říká papa a mává u toho rukou a taky dada, lala, jeje... ale hlavně se naučila sama posadit a už se staví daleko jistěji a i na různějších místech.
No a v pondělí s ní byl přítel na 8m prohlídce ... 10,5 kg a 71 cm :grinning:

kdepak jsou všichni ostatní, jsme tady zůstali jen my dvě :confused:
23. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj..je to divný že??nakonec jsme zůstali my dvě sami!!!!!!!!!nevím kam se všichni vytratili že jsem přestali chodit.... :unamused:

Ty brdo..tak to je malá pěknej cvalínek :wink: Nela to bude mít asi tak nějak ted(bych tipla)v roce měla 9kg.
Tak hlavně že to máš za sebou a už máš pokoj...a vidíš že to doma zvládli!já ti to říkala...oni si chlapi poradí když musí.. :wink:
25. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já už jsu O.K. už jsme byli s malou dvakrát na plavánía začíná se docela otrkávat,asi se u toho potápění víc bojím já než ona.... :wink:
A jak pokračujete ve zvykání na postýlku?doufám že jste to nevzdali? :grinning:
Já jsu pořád vjednom kole..kor jak tedkom začla ta škola ,do toho hudebka je to celkem náročný.Jěště k tomu když je manža pořád v práci ale co se dá dělat...musíme nějak vše zvládat!!!
Už pomalu pokukuju po dárkách na vánoce!pro Nelu bych měla nápadá hafol...to je věcí fůra ale vůbec mě nenapadá co pro Zdendu... :unamused: mám už pro něj rifle z HaM a tríčo Umbro ale to jsou hadry,to ho asi brát nebude jak ho znám!!!Uvažuju o legu ale ty ceny koukala jsem na ty lego city vše přes 2000kč tak ještě uvidím jestli koupím... :confounded:
Jo a pro Nelču jsem už koupila žirafí tobogán od FP.a hrací stoleček tak snad jí na chvíli zaujmou... :wink:
25. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nějak nemám moc času.... dali jsme se do předělávání pokojů. Z velkého pokoje, který byl asi 8x4 metry jsme udělali dva. Ložnici a obývák. Konečně máme soukromí. Malý Péťa má svůj pokojíček a překvapivě to pěkně zvládá, myslela jsem si, že bude brečet a vůbec nebrečí a spinká až do ráno. Samozdřejmě, že mezi dětma frajeři a zve si je na návštěvy.

Jakpak pokračují lekce plavání? Nelinka se nebojí?
Taky pokukuju po drcích a přemýšlím, co pro koho koupít. Našim uděláme fotoknížku, tatík je z malé nadšený a tak bude mít radost. Jen nevím, co pro svého mužíčka. To je problém. Lego je hodně drahé, ale jsou i jiné variace jako je cheva. Já bych chtěla malé koupit geomága anebo takové to puzzle z pěny

Jinak jsme zavedli uspávání Báry v postýlce a snažím se nepolevovat, jen mi to občas trhá uši. Mužíčekje v tom tvrdý a to je dobře. No musí si zvyknout. Navíc je postýlka posunutá a kus dál, tak už jí nemám ani vedle sebe. Je mi to malinko líto, ale je to jen pár metrů.
30. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsi taky pořád v jednom kole,že?no,ono na baráku je furt co dělat...a do toho děti..malej je u vás i přes týden když chodí tedkom do školky?Chodí asi ve Staráku,že?tak ho vodíš?Zdenda začal už chodit sám do školy,je to pro mě náročný ještě se oblíkat s malou..nebo jsu spíše pohldlná,protože když byl ve školce tak se musel vodit,to byla samozřejmnost!Tak tedkom jsu spíš ráda že už nemusím,ale zase to máme fakt pět min.pěšky a nejde přes silnici..jen ho napomínám aby se neloudal...Je hodně pomalej ze vším.. :confounded:
Jinak Nelce se pomalu na plaváku začíná líbit i si zvyká na potápění... :grinning:
A co vy s Barčou už si zvykla na spinkání sama bez uspávání?
Dám ti dobrý typ pro Baru na vánoce,kup jí vodolepky,to jsou takový jako by z pěný různá zvířátka,nebo květiny atd.dá se stím hrát jak na suchu tak ve vodě a po koupání se to dá vždy nalepit na kachlíky v koupelně a je uklizeno,pěkně to na tom drží..mrkni na MMB,zadej si vodolepky a vyjede ti to... :wink:
Já koupila ještě Nelce od FP hrací knížku-housenku...tak už jí chci koupit akorát odrážecí motorku,něco málo na sebe co potřebuje a možná toho Elma ze Sezame stried,ale Zdenda je mě pořád záhadou, :stuck_out_tongue_closed_eyes: semještě na nic kloudnýho nepřišla...
1. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pár dní mi nešlo se na koníka napojit. Pokaždé se nějako nedalo psát.
Moc děkuji za tip na Vánoce s vodolepkama. Tak jsem nejdříve koukala po netu a pak jsme se rozjeli do obchodu. Dneska ma PéŤa narozeniny a chtěli jsme mu koupit nějakou stavebnici, koupili jsme chevu a taky pro malou i vlastně pro něj vodolepky. Já to nějak do vánoc nevydržela a dala jim to už včera do vany :grinning: Užasné :grinning:
Je fajn, že je Zdenda takový šikovný, že se nebojí jít sám. Jak mu to jde ve škole, pořád dobrý? Tak mu k vánocům kupte taky stavebnici. Malý si s tím vždycky hodně hrál, tak dostal další,
Jak pokračuje plavání?
Tady ti dávám tip na FP... http://www.soutez-s-fisher-price.cz/
Jinak Bára má třetí zoubek, tentokrát to bylo s třídenním vřískaním. Leze po čtyřech, kde se dá... nejraději k PC, DVD, odpadkový koš...
8. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky..tak gratulujeme k zoubku!!!!!!!!!Taky jsem se sem pár dnů nedostala,nějak nevyzbíval čas...
My zatím pořádjenobcházíme nábytek a nic víc,zatím se nehneme z místa!Tak snad to brzy příjde a Nelča se pustí a půjde sama,už bych byla fakt štastná,jen jí táhat na rukách je už pěknej záhul...
A představ si že se mě začal párat kočárek,tak ho musím poslat zítra na reklamačku,tak budu podle všeho 30dní bez kočárku.Naštěstí mě půjčí sousedka,co má golfky po klukovi.Tak to budeme muset přežít...
A jak píšeš že Barča všude vleze,tak to dobře znám,taky u nás vede DVD a odpadák :grinning:
Ted byla malá trošku nachlazená tak jsme ani nebyli plavat,tak snad příští týden už půjdem...
Jinak díky za soutěž,už jsme se registrovali... :wink:
tak y je u vás tak hnusně?u nás už od soboty,je to děs ani ven se nedá chodit....a já ještě nemám přezuto,čekám až bude mít manža volno...
Sem koukala na různý ty stavebnice pro Zdendu na vánoce,a asi vyhrálo stejně to lego,je drahý ale fakt nejlepší....koupím to lego city-policejní stanici...
a co vy jste zdravý?
14. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás je pěkně hnusně... kdyby byly Vánoce. tak řeknu, že jsou nádherné. Je říjen a my jsme pod sněhem. Nestačila jsem očesat švestku a pod tíhou sněhu a listí se zlomila. Tatík je naštvaný, že už musí odhazovat sníh. Máe takových 40 cm. Koně jsme na poslední chvíli schovali do stáje. Jěště, že tak...
Bára je šikovná, leze a leze. Jenom by si měla dávat více pozor na hlavu. Všude se s ní bouchá.
S tím kočárkem je mi to moc líto, vždyť ho máte nový. Určitě reklamujte. My máme sice koupený sporťák, kupovali jsme podle auta, ale na zimu je nám to nic platné. Nevleze do něj fusák a Bára v kombinéze.
My jsme začali malinko na Vánoce nakupovat. Pro péťu máme mašinku Tomáše, je z něj paf
Tak dej vědět jak jste na tom s počasím. U nás nešla elektrika
16. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky..tak se to u nás trošku stím počasím spravilo!Konečně neprší a nesněží,ale zima je jak prsa......no ale to se dá čekat,že,v říjnu líp nebude...už at je zase jaro!!!Já osobně zimu vůbec nemusím..jen ty vánoce kvůli dětem...dnes jsem děckám objednala sprchový gel figurku spiedermana a popelku,tak snad si stím ve veně i vyhrají...
A vy budete mít Pétu u sebe na vánoce?asi se mu moc po mámě nestýská že,když chce být s vámi....
My začínáme trochu bojovat ve škole,pomalu to začíná být pro Zdendu náročné...
Do toho gollfáku se dá koupit i speciální fusak,koukni na net!Ale nechala jsi si i sporták,ne?Já se modlím at mě moje golfky pošlou co nejdříve!!!mám pujčený starší od sousedky Baby desing ale jezdit sněma je hrůza děs....jsou rozhrkaný a těčky... :confounded:
Jé tak to nezávidím,nám naštěstí elektrika šla,jen nám tedkom netopili a nešla teplá voda,měli jsme havárii na kotelně nebo ještě máme do ST.střídavě to zapínaj a vypínaj tak z toho jsu taky naštvaná...
19. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ten sníh konečně začíná roztávat. Ohrada je malinko potrhaná a přítel má co na práci. Koně to v pohodě přežili. Taky nemám ráda zimu, jen kvůli vánoům a pro děti. Jinak jsem zvědavá, jak budu péct. Malá je šíleně zvědavá a začíná pěkně zdrhat po bytě.
Už pomalinku objednáváme dárky...kromě mašinky máme i kuželky. Dájí se používat doma i venku. Jsou dřevěné.
Sporťák jsem si nechala, je to tady do tohoto kraje lepší. Má lepší kolečka, než ten malinky. Ten malinky máme taky Baby desing, ale jak už jsem psala, je to jen do auta a na cesty.Tak ať ta reklamace rychle uteče.
Copak zdendovi nejde?
20. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak jsem se konečně dostala k netu!!!nějak nestíhám..a taky manža tedkom okupoval PC :grinning: vybíral nějaký auto na netu...dnes pro něj konečně jeli tak jsu zvědavá co dovezou,jeli až někam do Ustí ,to je pěknej kus cesty snad už něco doveze...
Jak je u vás?u nás je celkem dobře ještě že se to počasí trochu umoudřilo,že?u nás je i sucho tak se i dobře jezdí...
Ve čt.máme jít s Neli na očkování tak jsu zvědavá jestli nás konečně naočkují,máme opět rýmu a kašel...tak uvidím co z toho vyleze.. :confounded:
Zdendovi ne že by ve škole něco přímo nešlo ale začíná škrábat jak kocour...tak budeme asi bojovat s krasopisem...
No co se týče našich golfek tak se jen modlím at je mám v pořádku co nejdříve doma!!!hlavně aby mě je poslali ale to by si snad nedovolili,ne?ikdyž dnes je možné vše....
Už se nám to blíží že?to pečení atd.taky jsu zvědavá jak budu letos zvládat,už jsem si dovezla od tchýně tašku ořechů tak se chystám na louskání...ale péct budu asi po večerech jak dám malou lehnout...jinak to nevidím...
A co vy jste zdraví?
25. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme teď bojovali s nějakým virem u Péťi a se zoubkama u Báry. Máme 4 zub, ale s teplotama 39.6. Bylo to hrozných pár dnů. Péťa zvracel a spal a kašlal, do toho Bára brečela byla protivná... Děs. Hurááá už je to za náma. jinak leze pořád rychleji a snaží se stavět i na místě.
Já měla trijku už v první třídě a to ze psaní :slight_smile: a to mi zůstalo do dneška, píšu pořád jako kocour, tak ať si z toho Zdenda nic nedělá. I doktoří tak píšou :slight_smile:
Tak jak auto a co kočár? Měte to už doma?
S tím pečením máš pravdu, blíží se to a to rychle. Vůbec nevím, jak to budu zvládat. Uklidit a péct. Do toho dvě děti. Mamka říkala, že pekla po večerech a po nocích. Jenže to já mám o celém dni dost a večer padám kolem 9 do postele. No bude to veselé
29. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak hlavně že už jste zdraví,že?je to trápení když jsou děti marod!!!!Já to znám...
Nám začlo pěkně už přituhovat že?ani se mě nechce ven do tý kosy......co se dá dělat líp bude zase až na jaře...jako naschvál se mě po....auto,tak ho mám v servisu ani neví co sní je...jsem zvědavá na účet!!!to mě klepne ted před svátky.Manža už má auto doma,nakonec vybrali s tchánem forda eskorta v kombiku at máme i něco většího...
Příští pátek máme ve škle rodičák tak jsem sama zvědavá co se dovím novýho....
Kočár zatím stále nenám...mají na reklamaci 30dní tak musím vyydržet,hlavně aby mě ho spravili a vrátili....
Já jsu na tom stejně taky večer padám do postele tak nevím nevím s tím pečením...letos to asi odbydu jen pár druhami :wink:
my máme tedkom po očkování spalniček atd.tak snad bude malá O.k.prej se můžou reakce objevit až po 2dnech...
1. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska byla venku teda hrozná kosa. Přítelová mamka nás poprosila o pomoc při natírání balkonu hotelu, kde pracuje. Tak jsme ššli. Jsem myslela, že tam zmrznu. Ve tři odpoledne byla už 0 stupňu. Je to děs taková kosa.
S tím autem je to pech. My budeme taky dávat vitaru do opravny, nějak prý plave do leva. Já tomu nerozumín, takže nevím :grinning:
Já vůbec netuším, co s těna svátkama a cukrovím. Asi vážně po večerech a po nocích. To bude veselo, já budu hotová. Třeba už v téé době bude Bára spát úplně celou noc a v klidu.
Tak držím palce, aby žádná reakce nebyla. Nevím, kdy my půjdeme na další očkování...
1. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky..tak jsem tu zase nějakou dobu nebyla-nestíhala jsem a taky hodně stresu!!! :confounded: Představ si sotva jsem opravila svý auto(měli jsme úplně rozbitý topení a těsnění na hlavě)Tak jsme měli všera bouračku s tím novým autem!!!!Jeli jsme dolů ze sedlaz Jeseníků a neubrzdili,hrozně to klouzalo,silničáři samozřejmně nikde!!!!!Tak jsu z toho na prášky!!!Oprava cca 10 tisíc,bomba že???
A co Barča?jste zdraví?My jdeme za měs na 1,5prohlídku a na poslední dávku hexa....sem sama zvědavá kolik Neli váží..tipuji tak 11kg víc ne,je hodně dlouhá ale žádnej cvalík.Ale co mě víc trápí takje to že pořád nechodí sama!!!!Pořád obchází nábytek a ne e ne se pustit,za ruku se mnou jde taky celkem dobře ale mýho prstu se drží jak klíště!!!Prej je strop pro chození právě 1,5 roku...tak nevím co nám řeknou..Za 14dní jdeme ještě na kontr.na neuroligii tak uvidím ale asi s náma nic nenadělaj na rehábce mě Mudr.říkala nechat jí co nejdéle lozit po čtyřech a at má své tempo vývoje ikdyž opožděné!!!Co taky můžou říct,že?prostě se nedá asi nic dělat,jen čekat.
Jinak co se týče spaní celou noc:naše Nela do dneška nespí celou noc!!!několikrát za noc jí musím dávat dudel a nebo jí přikrývat,hodně se odkopává a pak mrčí...takže i u nás to bude s pečením veselý... :wink:
V pátek jdu na rodičák,tak jsu zvědavájak Zdenda dopadne,trochu se toho i hrozím ale snad to nebude taková tragedie... :grinning:
5. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak s tím autem to je teda pech. Já se ani nedivím, to počasí je na figu a podle toho jsou i cesty a samozdřejmě i cestaři. Mno ono se to počasí tak nějak asi zbláznilo. Zase sněží a je hnusně. Už skoro ani nepamatuju, kdy jsem byla s Bárou venku na normální procházce.
Bára je celkem v pohodě, jen má rýmu. Péťa dneska odjel do Prahy, tak snad se oba vyléčí a pak bude klid. Bára mi dělá radost, jak je šikovná. Začala se pouštět nábytku, vydrží tak 30 sekund a pak si sedne nebo se chytí zpátky. Nedělej si z toho moc velkou hlavu. Jak jsem ti psala o sousedce, tak jejich Klárka chodila sama snad až ve dvou letech. Takže nech jí opravdu ať jde svým tempem, ono ti asi stejně nic jiného nezbývá, tak to vydrž a pevné nervy :slight_smile:
Ty noci trápí i nás, Bára se budí tak 2-3x za noc. U nás teda funguje sunar nebo čaj. Daní dudlíku nepomáha. Mám pocit, že Bára přes den nemá čas jíst. Dá si tak 5 lžiček, tím zažene pocit hladu a už o to jídlo nemá zájem. Je totiž tolik zajímavých věci okolo... a pak to dohání v noci. Pečení bude veselé
5. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek