• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahojík..tak jsme měli pár dní teplotu,nevímjestli to bylo po tom očkování,Mudr.říkal že může být.Ale zajímavý že měl horečky i Zdenda,tak ho mám doma ze školy ale dnes byl bez teploty tak asi ve čt.pošupe do školy,doma zlobí,nudíse... :angry:
ale Baruš vypadá dobře tak myslím že hlady nestrádá,sama si určo řekne kolik chce papkat!!!Nelka taky občas nic moc nejí(aspon mě to tak připadne)ale samasi říká kolik sní ...horší je to s pitím nic moc přes den nepije tak to do ní tlačím.....většnou jí dávám po lžičkách...
Jak pije Baruška?z láhve nebo už z hrníčku?my se to ne a ne naučit a já aby aspon něco pila tak jí dám láhev.Tak s autem už vesele jezdím,mám opravíno a začínáme se pouštět do opravy druhého!Dnes jsem objednala z netu světlo a blatník tak snad brzy dojdou at můžeme začít něco dělat!!!!
Jinak mě dočel i kočárek!!uf...sem si oddechla,daly mě nový celý potah!!!!tak je toparáda,snad to bude O.K. anebudu muset opět reklamovat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co dělal Péta v Praze??? A Barča je šikulka že se pěkně pouští....Za chvíli budete capkat!!!!!!Kámočka má holčičku ta má taky 9měs.a včera začli chodit!!!!!!!Tak to na mě vždycky tak dolehne...si říkám kdy my se dočkáme!!!!ale jak jsi psala musím být trpělivá!!!!!
10. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem ze šumperka a mám 8týdeního chlapečka.chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jak to chodí na vítání občánků.jestli si máme sebou něco vzít a jak to celé vlastně probíhá.Alex je moje první miminko takže jsem ze všeho tak trošku vyjukaná :grinning:
14. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky anýsku...měli by ti poslat pozvánku....a sebou si vůbec nic brát nemusím.Prostěsi jen toho svého frajera vyfešákuješ a můžete vyrazit!!Sebou si můžeš vzít jakého koli rodiného příslušníka.Většnou si tam vyslechnete to jejich povýdání,děti dostanou dáreček(myslím že v Spk.velkého plyšáka)a ještě se vyfotíte........
takže bud bez obav :wink:
17. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...telullah!!co se s váma holky děje,Barča je marod nebo Petřík...že se tu ani neukážete? :confused:
22. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki, vítej anysku. Nevím jak v Sumperku, ale tady ve Starém Městě jsme dostali pozvánku. A neboj, všechno bude ok.
keba-Nejsme nemocní, konečně, ale byla jsem u naších v Bohumíně. Sešla jsem se s pár kamarádama a pochlubila jsem se Bárou a tak :slight_smile:
Mno jsem moc ráda, že máš kočárek doma. Na zimu a s fusákem bude Nelce lépe. My už taky bordíme s fusákem a dokonce jsme vytáhli i zimní kombinézu. Je v ní nádherná, prostě kočka. Taky jsme koupili první botičky. Scháněla jsem je po obchodech, ale 1000kč se mi nechtělo dát. Tak jsem si řekla, že na to capkání, kdy jěště plně nechodí jí koupím u vietnamce. Do kočárku na zahřátí to stačí. Jenže se včera Bára poprvé pustila a udělala sama pár krůčku, takže do toho obchodu budu muset jít a ty botičky koupit.
Jakpak to bude mit Zdenda se školou? Jsem slyšela, že tam jsou některé školy zavřené a co mikulášska besídky? Bojí se Nelka čertů?
22. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!tak to potom jo já si říkala co se s tebou děje že se tak dlouho neozveš :wink:
Baruška je šikulka!!!gratulujeme k prvním krůčkům...to Nelča se tomu vyhýba jak může nejlépe je jí na čtyřech!Ale přejde celý obývák ...většnou si jí s manželem nebo Zdenečkem posíláme samotné se jí nechce ani náhodou..tak snad to do jara doma doženem!!!
Zdenda chodí do školy normálně....snad to nebude tak hrozné..ikdyž v Spk.je už jedna střední zavřená...je to hrůza s tou chřipkou-prasečí,že?to aby jsme se bály chodit s dětmi ven,do města mezi lidi a po obchodek...raději chodíme ven do přírody ale také se tomu nevyhneš,nakoupit v marketu musím...a malou dát kam nemám... :unamused:
Vy půjdete s malou na besídku..u nás dělají besídku většnou hasiči co tam Zdenda chodí tak ten půjde určo,dostávaj tam balíček!S Neli nevím jestli ještě půjdu..loni z toho rozum neměla ale letos aby se nebála....tak ještě uvidíme...
a s těma botkama je to pěkná pálka že?ale co naděláš?je to potřeba tak to koupit musíme...my máme ven zimní od Essi(možná jsem psala)a jsme spokojení...na doma sandálky Ecco-zdravotní.
tak se holky opatrujte a at jsou děti zdraví!!!
24. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to s tou chřipkou je děs. Bůh ví kolik lidi jí má a ani o tom neví. Taj z jedné stránky je dobře, že je Péťa doma. Mají chřipkové prázdniny a škola taky. Jsem z toho trošku na prášky, je tady malá Tinka na hlídání a naše dvě děti. Kravál na celý dům.
Jinak jsme dneska byli na 10. měsíční kontrole. Tak se doktor přeptal, jestli má Bára problém s nějakým jídlem... to nemá... Váha 11,8 a 74 cm. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak Péťa bude mít besídku 4.12. Bude tady v ten den i rozsvícení vánočního stromečku a MŠ bude mít u toho i vystoupení, kluci budou čerti a holky jako Káči. Jsem zvědavá, jaké to bude. No a malou Báru tam vezmeme sebou. Snad to jěště moc nebude chápat a nebude řvát strachy. P0ťa už má masku doma, ale raději jí neukazujeme, aby se nelekla.
Taky buďte zdraví
25. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotky
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele kdy jsi začala dávat normální mléko? Malé už sunar moc nejede
26. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak jsem se zase utrhla na PC.......... :wink: V pátek začal marodit Zdenda a dnes už začla pokašlávat i Nelka!!Byli jsme u doktora tak maj vyrozu snad to nic horšího nebude!Když to tedkom tak řádí. :confounded: A co vy jste zdraví?
Koukala jsem na fotečky Baruška je šikulínka!!!!A jak je veliká-baculatá!! :wink: Taky ráda kramaří v kuchyni,že?to je Nelky největší zábava..dokáže během minuty vykramařit všechno kam dosáhne v kuchyni v šuplíkách..... :grinning:
S tím mlíkem ti asi moc neporadím..každý mimčo je jiný!Nelka mě ho nechce pít od 8měs.a to jsem vyzkoušela spoustu značek!Tedkom jí dávám Hami 3 a to jen ráno ke snídaní malý hrníčekcca 120-150ml.víc bych do ní nedostala!Jinak to normální mlíko na pití nedávám do dnes!pouze kdyý vařím....vyzkoušej to Hami 3 je to i s příchutí třeba vanilky a jsou už ty mlíčka ochucený-sladký...chutná to i Zdendovi :grinning:
My jsme dnes byli na 18měs.a máme 10,5kg a 85cm...jsme se tedkom dosti vytáhli ale nějak nepřibíráme.... :grinning: oproti vám :wink:
30. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme všichni zdraví, naštěstí. Školka byla týden zavřená, takže zatím P0ťa domů nic nedonesl. Zítra jde poprvé do školky, tak snad bude do Vánoc klid. V pátek mají tu besídku, už se těšíme. Budou to mít venku, v ten den se bude slavnostně rozsvěcovat vánoční stromeček a u toho budou mít i vystoupení. Jo a budou taky vánoční trhy, už se mi třepe peněženka.
Mno a ten další týden budu začínát s pečením. Bude to všude vonět, to je na té předvánoční přípravě to nejlepší a nejvonavější.
Sunar taky vyrábí ochucené mléka, banán i vanilka. Možná je to tím, že po ranu prostě nechce pít a nemá hlad. V noci si ho vezme, ale přes den prostě ne. Kaši večer sní, to je taky s mlékem. zkusím jěště počkat a uvidím.
S tou váhou mi ani nemluv, kdo jí má nosit???? :grinning:
No jinak se snaží chodit, ale nedávno se pustila. Musela ujít ai 7 kroku, ale nikdo kolem nebyl. Já stlala postel a tatík se věnoval Peťovi. Když jsem si toho všimla bylo pozdě, spadla a tak nešikovně, že na tvář. Letěla jsem k ní a tekla jí krev z pusy. Natloukla si zuby. Naštěstí se nebojí a zkouší to dál, už dala i 10 kroků
30. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!!tak to moc tleskám :grinning: Baruška je šikulka a do jara bude běhat ja čertík,že se ani nezastavíš!!!Do toho pečení se taky už delší dobu chystám,vylouskala jsem si ořechy ale zatím jsme se dál nedostala!!!Tedkom jsem chytla cosi i já!jsu nachcípaná tak už ležíme všichni komplet!!!Snad to bude brza O.K.
Malá je pořád umrčená,tak se to tedkomjaksi ani nedá jsu ráda když chvíli spí a pouklízím si...Aspon že dárky mám celkem všechny koupený,teda pro děti...ještě mě zbývá něco málo dokoupit!
Dnes má Zdenda mikulášskou besídku v hasičích ale asi chudák nepůjde!!je po nemoci tak mám strach aby zase něco nedotálh....
Nelinka má už na capání ty sandálky ale moc je na nožce nechce,asi než si zvykne...tak jí je dám vždy na chvíli a pak je zase na boso...
4. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zase byla v jednom kole. V pátek měla Bára svátek, tak jsme ho malinko oslavili a navíc měl Peťa Mikulášskou. Celá školka měla vystoupení, kluci byli čerti a holky byly jako Káči. Hráli čerta a káču. Měli to venku a u toho bylo slavnostní rozsvícení stromečku. Mikuláš přijel v kočáře a se všema dětma si popovídal, čert byl strašidelný i hodný, tak to malej neobrečel. Bára si toho moc nevšímala, což bylo v pohodě.
Co Zdenda, věří jěště na Mikuláše a Ježíška? Jak Nelinka, už se bála?
Je to dost hloupé, že jsi nemocná teď před vánocema. Já sicebudu péct, ale ne jako někteří 20 druhů, ale pokusím se aspn o 10. u6 mám linecké a rohlíčky Dárky teprve budeme kupovat. My si s přítelem dáme pod stromeček auto. Nakonec budeme kupovat felicii, vyzkoušeli jsme to a dozadu se vejdeme se třema sedčkama
Bára se včera prošla přes celou místnost, udělala 17 kroků. Botičky na doma jěště nemáme, zdá se mi to zbytečné. Jak je na tom Nelča s chozením? Nějaké pokroky?
7. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak to je super že jste si takhle užili mikuláše!!!to my nakonec ani doma nikoho neměli,Zdenda spal bylo mu špatně(něco špatnýho asi snědl,protože jak se vyspal byl ráno dobrej)A Nelča měla vysokou teplotu tak jsem neměla ani náladu...
Zdenda si myslím že na miluše věří!Jako že ty kokyna nosí on ale na čerty nevěří,ví že to jsou převlečení lidi,když byl mladší tak se hrozně bál tak jsme mu to řekly.....
Dneska se konečně chystám že se pustím do líneckého a rohlíčků!!!!!!!!!!!už musím začít..Nelka je bez teplot vcelku dobrá jen ještě pokašlává ale hlavně že není už tak umrčená a protivná!
Tak Baruška je šikulka ,počkej za chvíli budete běhat jak o závod!!!! :wink: Nelka se moc do toho chození nemá sice udělá pár kroků ale pak jde do kolen,a i jak má náladu!Ale rozhodně je zatím více na kolínkách,já doufám že do jara do vypiluje a bude chodit ikdyž ne tak obratně jako její vrstevníci co začli chodit v roce....
No,nic jdu se pustit do toho těsta ...mějte :slight_smile: se
9. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska odjel Péťa do Prahy. Nechtělo se mu, byl celý uplakaný, že se v Praze nudí.
Tak snad bude brzy Zdenda Ok. Já myslím, že to jsou u něj poslední Vánoce a poslední Mikuláš kdy jěště věří. Ono ve škole si to dětí mezi sebou určitě řeknou, možná ne, ale spíše ano. Náš Péťa na to věří, bojí se i čerta i Mikuláše.
Já už mám teda napečeno, nakonec máme jen 7 druhů, ale myslím, že to stačí. Dneska náš tatík snědl i posldní úly, které jsem dělala ze tří dávek. Je to hrozně pracné a on to snědl. Můj nerv :frowning2:
Bára se rozchodila úplně hrozně, jěště občas padne na zadek, ale už dost běhá a zrychluje. Nelinka to taky vypiluje, uvidíš. Je to trochu pomalejší, ale je šikulka. Počkej v létě :grinning:
13. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky..tak jsem si chvíli po dlouhé době sedla k PC(na chvíli)Malá spí,tak mám minutku..pomalu mám vše napečeno ještě udělám cukrový salám a jeden druh kuliček.A letos na to prdím....dárky mám taky skoro všechny jen pro bráchu,tchána a asi ještě něco manžovi.....včera jsem celý dopolko balila a balila dárky,vůbec mě to nebaví tak to podle toho vypadá,ale děcka to stejně roztrhaj do minuty tak to neřeším.... :wink:
A co u vás?jste zdravý?my se zatím držíme tak snad to bude přes svátky v klidu!!!teda děcka jsou dobrý,já byla včera v noci na pohotovosti,mám zánět ledviny a močáku!!!! :confounded: A tojsem před 3týdny dobrala antibiotika....tak mám další...
Baruška je šikulka...se už asi nezastavíš že?všude ti vleza atd.já to znám...Nela mě taky všude hrabe,vše vytahuje a kramuje..někdy už se těším až bude večer a budu mít chvíli klidu...ikdysž tedkomjsem většnou po večerech pekla.Ale zase je dobrý když je doma Zdenda,už jí taky dokáže zabavit a pohlídat tak si můžu něco podělat.
A co že jel Péta do Prahy?nebude s váma na vánoce?v Praze má jako mámu?
17. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Péťa má v Praze havně taťku. Jeho rodiče to mají po rozvodu dané tak, že 10 dní v měsící je malej u svého otce a jak si to, spolu domluví časově, to je mezi rodičema. Tím myslím Vánoce, Velikonoce, narozeniny... No a tyhle Vánoce je s taťkou a Silvestr s mamkou.
Jak tak koukám, tak z těch nemocí se u vás nemůžete dostat, tak si pod ten stromeček nadělte hodně zdravíčka. My s přítelem chceme auto, ale pořád nic v dohlednu, ale stejně mu chci koupit aspoň nějakou drobnost. Problém je v tom, že je tady pořád mínus 10 i přes den a já se nějak nemůžu dostat s malou ven. Nějak to musím vymyslet.
V tom máš pravdu, že mi malá kramaří všude. Dokonce dosáhne na sporák nahoru a taky na kolečka, takže pořád hlídám sporák. Včera se jí povedlo otevřít i dvířka u linky, tak byli hrnce venku. Musím vymyslet nové místo na savo, jar...
Tak se tam držte a brzy se vylečte
19. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!tak jsem tu pěkně dlouhonenakoukla...v tom vánočním shodu jsem se nezastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečně trochu volnější,manža je v práci,Nelka spí a Zdeneček si hraje...na Silvestra jedem k rodičům tak mě odpadla starost s chystáním pohoštění atd..jsem i ráda,aspon budu jednou taky sedět a někdo se bude starat o mě :grinning: kecám samozřejmně že budu taky tchýni pomáhat s chystáním ale hlavně se nezastavím díky Neloušovi :wink: pěkně se rozchodila tak líta po bytě většně někde bourá...ale stejně jsu štastná že jsme konečně více nanohách než na kolínkách!!!
A co u vás nového?jak se dětem líbily vánoce,nebo Petřík asi u vás nebyl že?u nás vše proběhlo O.K. Nelča nadšená s dárků,nejvíce jí asi zaujalop hrající křesílko od FP.(je fakt paradní určo znáš)a hrací tobogán žirafka,Zdenda už má lego city postavený,musel mu pomáhat tatka je to hodně složitý a ikdyž tam je psáno že je od 5let tak ani náhodou!!!Tak stavěli po večerech až šla Nelinka spát...aby jim to nepobourala a nepostrácela.
Jsu ráda že konečně ta zima tady polevila,ani se mě nechtělo chodit ven!Co u vás?je tam sníh ?tady po sněhu ani památky. :wink:
Hele s tou linkou jak mě malá kramařila jsem to vyřešila jednoduše!!!!veškerý dvířka jsem zavázala plínkama-ty úchyty a má po otevírání,první den se vztekala že jí to nejde ale tedkom už si zvykla a je klid...
Jinak já jsu konečně zdravá-hurá!tak jsem si říkala paráda a snad budeme všichni O.K.a představ si že dnes začla Nela chrblat!!to je už fakt na mrtvici!!!!!my se z toho snad nevyhrabem nebo až na jaře :confounded:
29. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zdravím z Nového Roku a přeju ať je lepší než ten co byl. Tak se nám malá pěkně rozběhala a naučila se už i postavit na místě bez nějakých opěr.
Bála jsem se, že jí bude stromeček nějak moc zajímat a vůbec nic. jediné co jí zajímalo byly krabice z ozdob. Když tetík zdobil stromeček, tak malá chodila a chtěla krabice házet na zem a koukala do nich. Na štědrý večer seděla s nám u stolu, bylo to úplně popré, co jsme to zkusili a od té doby jí takhle krmím pořád. Nikam mi nemůže odbíhat, tak mám u toho klid. No a z dárečku jí nejvíce zaujal balicí papír :grinning: Dostala nové hračky, tak jsem jí už schovala chrastítka a kousátka.
To křšsílko od FP znám, má ho kamarádka, je fakt super. Chtěla bych jí něco takového koupit k dvěma rokům nebo na další Vánoce. Teď z toho asi jěště nebude mít rozum. Jak se Nelča tvářila na stromeček? Už to vnímala?
Co zdenda, nebere jí její hračky? Péťa se vrátil z Prahy a hned jí její nové hračky prozkoumával a musím říct, že ho zajímají více než jeho. Nevím čím to je. Přitom jich dostal více, auto na dalkáč, nějakou stavebnici ja lego, auto s přívěsem na koně.... prostě docela dost, ale asi se mu líbí její odražedlo a zvukové hračky. Divné

Takový dotaz, házela ti nelča věci do záchodu? Bára má asi novou hru, házet věci do košů, vany, záchodu a krabic
4. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak už jste asi zapadaní sněhem,že????A to jsem si myslela že už tuhle zimu toho sněhu moc nebude....ještě o vánocích jsem si říkala že ani sáně Nelce nevytáhnu!!!Sem se teda spletla :cry: Ale zase ne že bych z toho sněhu měla radost!!!!Cesty katastrofa..tak raději ani když nemusím nevyjíždím z domu....už jsme si dokonce i plíny objednala z netu at nemusímjezdit kupovat!Ještě tak jídlo kdyby šlo objednávat tak ani nevytáhnu paty z baráku :grinning: (sranda)
A co Baruš líbí se jí snížek???Nelka chce sice tapkat venku ale je hrozně neohrabaná když je tak navlíklá!!!A kor ona když má tu chůzi takovou labilní!!Snad se to do jara spraví,asi ty plošky vtočený dovnitř bude mít,prej je to úděl hipotoniků.Ale od 3 let se to řeší vložkami do bot a ted jí dávat zdravot.botky!...mělo by to pomoci..tak snad jo!!!!
Jinak do záchodu hází Nela do dnes!!!Hračky,prostě vše co se jí v danej moment dostane do ruky...snažím se nezapomínat zavírat poklop -víko na WC a taky už dostává po rukách!!!Zrovna přede včírem když jsem chystala prádlo do pračky tak mě tam milostivá naházela celej balíček olvejsek!!ještě že jsou jednotlivě balené,se to všech voda nedostala :grinning: Je to sradna s těma našema holčinama,že??
A co koníci jak tu zimu snáší???asi nic moc že?pouštíte je do výběhu i tedkom?Musíme se už konečně na jaře domluvit a přijedu!!!!!!!!At vás taky konečně poznám...a omrknu koníky!!!!!
8. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je to prý v pohodě, podle informaci co jsem od ostatních dostala. Prý je to tady každou zimu. Ja na tolik sněhu z ostravska nejsem zvykla, tak jen koukám a koukám. U nás vždycky napadlo tak 10 cm a hotovo. K tomu si přítel hýbnul se zádama, tak musím makat i za něj, jak u koní tak kolem domu a taky u něj v práci, aby si nebral dovolenou či nemocenskou. Prostě užasné.
Báře se snížek asi moc nelíbí, vzala jsem jí ven a pna do sněhu spadla a pochopila, že to studí :grinning: Už se těším ažpůjdeme s Peťulou bobovat, povozíme i Báru. To že Nelča je malinko neohrabaná neřeš, Bára doma líta jako pendolíno/ to říká Péťa/, ale venku a v botech to je prostě méďa brtník. Prostě v létě si budou obě jistější a jestli přijedete, tak si spolu zablbnou.
Koníky zatím přes den necháváme venku, ale na noc je schováváme a když byla velká vánice, tak byli taky doma. jen je teď kolem nich moc práce, poklidit dát seno a podobně.
No musím Báru pochválit, lepší se na nočníku. Častěji a časteji na něm něco provádí :grinning:
11. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky...tak to ti fakt nezávidím..tolik práce na jednou,vím co je to makačka na baráku(máti bydlí v rod.domku)do toho starost o mimi a ještě k tomu koně!
Jinak Nelča taky ze sněhu nic moc radost ani na sánkách se jí moc nelíbí zatím jí sánkování nebere... :wink:
Tak to je šikulka Baruš...Nelina sice na nočník něco udělá ale pouze v případě že jí tam cca po půl hod.vysazuju..sama si řekne málokdy a když jo tak to už tam má naděláno :unamused:
Tedkom nám momentálně lezou dole oba špičáky zaráz tak si užívám..hlavně večer..začlo to 2dny teplotama pak den průjrm a ted pro změnu večer mrčí a mrčí........ :confounded: se včera i manža odstěhoval z ložnice spát do obýváku..
14. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak to tak čtu, tak zrovna nemáš nejlepší období. Ono zase bude dobře, jen vydržet. No přítel se taky na dvě noci odstěhoval z ložnice :confounded: , ale bylo to kvůli nám, aby nás nerušil on tím, jak se v noci vrtěl a sténal. Taky jsem z toho nebyla moc nadšená, chyběl mi tam
No Bára byla pár dní moc šikovná na tom nočníku, ale od včera zase nic, asi měla jen dobré období :grinning: Hodně kamarádek mi říkalo, že se to kolem druhého roku zlepší a nejléoe fakt přes léto. Tak v to věřím a snad to klapne i u nás a u vás taky. V létě chceme jet zase na bazén a tak doufám, že se jim tam Bára nevyčurá do vody.
Jakpak to u vás vypadá s těma zoubkama? U nás máme sedmý a skoro bez pláče a mrzutostí. Tak by to mohlo pokračovat :grinning:
Přiští týden jdeme na dětský maškarní ples, pyžamkový. Těším se více než děti, to zase budu bulit, ale jsem hrozně zvědavá, jak se jim to bude líbit.
No a teď to podstatné... v říjnu mě přítel požádal o ruku, jenže já jsem jednou rozvedená a tak jsem řekla, že ne. Prostě papír není to důležité, jenže on byl zklamaný a nejistý. Tak jsem mu minulý týden řekla ano a na Bářiných narozeninách to oznámíme rodičům. Teď řeším co na sebe a podobně...
15. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak to je super :slight_smile: že jsi se konečně rozhodla!!!já myslím že když spolu maj jednou vda lidi dítě by se měli vzít..prostě je ten svazek takový pevnější a stabilnější než když spolu jen žijí na hromádce!!Už se nedá tak lehce říci :jdu pryč :wink:
Tak hlavně taky nezapoměn na nějaký fortečky hodit do alba at můžu mrknout!!!!!(něco málo jsem tam taky hodila kukni..)
Jinak u nás vylezli 2 špičáky a jsme O.K. aji ta noc je lepší....ikdyž se mě se somruje stále :grinning: někdy vydržím a nevemeusi jí ale z toho už nezvládám stále stávat a dávat jí dudel nebo čaj....vemu jí k sobě a chrní jak zabitá...
Hele a když pojedete v létě na bazén do Spk.tak se klído můžete zastavit taky u nás...budu ráda!!!!
tak už pomalu pokukuju na netu po letních hadříkách pro Nelču..ze všeho se zase vytáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro ty holky je to hrůza tolik hadříků,sukýnky ,šatičky atd...to kluci maj lehčí jedny kalhoty a kratisy a hotovo!
20. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se na to koukám už trochu jinak. Nevím, jestli jsem ti to psala, ale já jsem jednou rozvedená, tehdá jsme měli svatbu v kostele. Přítel a jeho rodina jsou hodně věřící, takže jsme šli do přípravky. Já byla akorát křtěná, takže jsem musela podstoupit toho více, ale co bych z lásky neudělala. Jenže po dvou letech jsme se rozváděli... Našel si jinou, takže už moc papír neřeším. Teda neřešila jsem... :grinning: Prostě se budu vdávat :grinning:
my už máme těch zoubku osm, ty poslední moc nebolely, tak je to pohoda. Hlavně, že je Nelča taky v pohodě. Mno a děti jsou mazané, takže to bude pár dní na tebe zkoušet :grinning: Taky to tak občas řeším, teda hlavně nad ránem, kdy se chci jěště dospat a ona už se budí. u nás jěště aspoň na hodinku zabere, takže jsem v klubu maminek s dětmi v posteli
Taky už jsem koukala do skříně, že letní věci už má malé a budeme muset dokupovat. No zatím jen pokukuju, ale tak v březnu už to bude akutní. klukům stačí pár triček a kraťasy, to máš naprostou pravdu
Jinak jsme byli na roční prohlídce 13 kg a 78 cm :grinning: :grinning:
Pokud to klapne a pojedeme, tak se domluvíme. Je fakt, že jezdíme ke tchýni na hotelový bazén, ale do Šumpru jezdíme
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak Baruška je pěknej cvalík!!! :wink: to myslím že ani Nela tolik neváží teda vím to...má tak cca 11kg a měří 85cm
jinak zuby se nám vyklubali tak je klíd... :grinning: aspon zase nachvíli..
Tak nám pěkně přituhlo že?kolikrát se mě ani nechce vylízat ven..ale Nelča by chtěla pořád,jenom co vidí boby tak huláká..ani nechce sedět v kočáru jen na boby..sáně asi proám protože tam taky moc sedět nechce..prostě klasický boby vyhravaj....zatímje krade Zdendovi a příští rok dostane svý...
Tak jsme měli večt.rodičák troškujsemměla strach co a jak ,prostě jak na tom Zdenda bude...ze začátku roku jsme trochu bojovali než se do všeho dostal.No,a bylaj sme mile překvapená!!!!Patří mezi nejlepší žáky takže bez problému....samozřejmně občas ulítne na nějakéj těch vylomeninách ale to asi každej kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No,tak to já už mám celekm pro Nelču nakoupíno!!Ještě pár páru botek na léto a maličkostí a budeme vybavení....ještě budu muset probrat Zdendovi věci ,myslím že z lonska mu ještě něco bude ale z botkama to bude horší... :unamused: budu to muse skusit prodat na MMB,snad něco utržím at můžeme pořídit nové :grinning:
Přes víkend když zbyde čas se pokusím přihodit nějakou fotečku..mám toho spousty ale musím to pozmenšovat... :unamused: tak jak se k tomu dostanu...
22. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... Bára je teda cvalík, to ano. Ani na ní není poznat, že je o měsíc dříve, doháněla to až to předhonila. No hlavní je, že je zdravá a spokojená a snad to i vyběhá. Nechci z ní mít vyzáblinku.
No na dnešní noc hlásili -25, ale tady bylo svých -21, i tak je to kasa až dost. Koně jsme na noc pro jistotu schovali. Na dnešek jsme slíbili Péťovi bobování, počasí na to je, není to tak hrozné, nefouká, tak si to snad užijeme. Bára teď pár dní měla rýmu, už je to ok, ale chytila jsem to já. Co používáš, když mají děti rýmu? Já ji dávala nasivín...
Jinak přeji Zdendovi k svátku vše nejnej nej. Můj budoucí manžel :slight_smile: se taky jmenuje Zdenda, já mu říkám Jesse, ale svátek jsme malinko oslavili. Koupili jsme si trubičky, tady ve Starém městě je kousek od nás výrobna. Byly ňam ńam.
Tak jak to se Zdendou vypadá na výzo???Budou same?
27. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak to je príma že to Barča takhle pěkně dohnala..anijsme nevěděla že byla narozená o měs.dříve...kolik vážila,Tak jsme ráda že ty mrazy už konečně polevili jak byli ty nejhorší tak manžovi v autě zamrzla nafta v autě tak ani nemohl odjed do práce(musel jed ruhým autem)Vy už jste koupili to auta jak jsi říkala že sháníte?
Tak na kdy přesně plánujete tu svatbu?
Jinak Zdenda s vízem v poho...měl samé jedničky a dostal i pochvalu za veliké zlepšení...a z hudebky dostal také výborné!!Tak jsu ráda ,hlavně aby mu to vydrželo!!Tedkom je chudák od čt.nachlažený měl i dva dny teploty tak byl celou dobu chudák zavřený doma!!Ale už je to lepší,sice ještě pokašlává ale asi ho do školy pošlu...at moc nezamešká!
Nelka se představ si naučila otvírat dveře...tak musím před ní už zamykat í vchodové!!a Zdendovi tedkom furt leze do pokoje tak chudák nemá ani klid na úkoly!
Jinak na tu rýmu:Zdendovi dávám už klasický Olin ve spreji...a Nele většnou vincentku nebo Phisyomer-mořská sůl ve spreji.Klasický kapky úplně minimálně...
tedkom jsme začali trochu více bojovat s čištěním zubů!nějak jsme tomu nedávala ale ted jsme si řekla že musí povinně 2krát denně takže jeden jí drží a druhý čistí..ta dělá jako bysme jí mordovali!!vříská jak pavián ale nedá se nic dělat :confounded: už jí prostě všechno s námi tak aby se jí ty zuby nezkazili!za 2měs.jdeme k zubaři tak snad to bude O.K.
A jak vy s Baruš s čištěním,zvládáte?
31. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ta jsme odjeli na jeden den na otočku k mým rodičům. Byli z ní úplně nadšení a paf. Dostala opožděně vánoční a narozeninový dárek. jeden z nich je panenka, ale je na baterky, které jsme hned vytáhli. Ona při každém dotyku začné vydávat zvuky, směje se. Děsný smích, takže jsme je fakt raději vytáhli :grinning:
To počasí je děsné, u nás zase přisněžilo 30 cm. Ta hromada sněhu, co jsme jí odházeli před domem, tak ta je větší než náš taťka. No už by toho pro letošek mohlo stačit.
To auto už jsme konečně koupili, nakonec jsme vyzkoušeli, že do felicie vlezeu dozadu já a dvě sedačky, tak jsme se rozhodli pro ní. Koupili jsme jí přes inzerát a je to kombík. Dokonce se nám tam vleze i velký kočár, což je superka. Jen na cestě k naším azpět jsme oproti terennímu, které jsme měli ušetřili 500 kč. Superka!! :grinning:
Bára má teda už 8 zubů, zkoušeli jsme s ní čištění, ale brání se a nedávno si svůj kartáček hodila do záchodů, taky čepici a balonek atd atd... No takže jěště počkáme, ale v létě určitě začneme. Kolik zoubku má Nelča? Je šikovná, že už přišla na to, jak se dá otevřít... Chichi, ale neboj bude to jěště horší, věak to znáš od Zdendy. :grinning:
3. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak jsme se zase na chvíli utrhla k PC,nějak poslední dobou nestíhám :grinning: Nelinka mě čím dál více zaneprazdnuje a do toho Zdenda se školou...ono se to nezdá ale jsu ráda že si chvíli večer vydechnu u telky a ani tu kolikrát nesleduju a chodím spát zbitá jek pes :wink:
Zrovna dne sjsme chvíli Nelu nehlídala,byla se Zdendou v pokojíku:lezla si na stůl a blbla a samozřejmně spadla na hlavu!Zdenda dostal seřvaný a likana že jí nehlídal...pak mě ho bylo líto,že mě ujeli nervy!Na to jak dlouho nechodila je tedkom až moc živá a čilá....a jaksi na to ještě furt nejsu zvykla....
A co u vás?jak s počasím,už je líp?tady to celkem jde,ikdyž pomalu taje....to budetaky o nečem všude břečka!!!!Ani nevím jestli jsme ti psala že mám kočár opět na reklamačce!!!!! :frowning2: už jsu z toho na prášky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naštěstí mě půjčili sousedi sporták tříkolku...tak čímjezdit máme ale jsu z toho opravdu neštastná,každej říká že jsme muselanarazit na zmetka!!!Že to není možný....zas eta stejná závada!Peníze mě prej nevrátí to musí být 3krát stejná závada a já jí mám po druhé:ach jo..tedkom zase trnu aby mě ho vpořádku poslali zpět,maj na to ještě čas do 20.2. :unamused:
7. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek