• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahojky holki, měla jsem teď toho trochu moc. naši jsou z Bohumína, po svatbě nestačili odjet a taťka je dost nemocný, prodělal už dvě mozkovky a u nás prodělal další. Tak čekáme, co bude

Jinak to počasí je fakt na figu, ale včera už bylo super a dneska taky. Teda na posldní poměry
21. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vkládám fotky ze svatby
21. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
telullah...super fotečky :wink:...blahopřejííí! :wink:)) No a zdraví...až teprve nedávno jsem zjistila, že je to asi fakt to nejdůležitější, co si člověk může přát :wink:...tak přeji, ať je to vše co nejdříve zase o.k.!!! :wink:
21. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, pardon ze vam sem lezu :sweat_smile: Ja jedu na prazdniny k nasim (do Sumperka) a zrovna v tu dobu kdy bych mela jit na ten NT ultrazvuk. Normalne jsem chodila k Hanzlovi jako gynekologovi ale ten to prepokladam nedela. Kam na to chodite? Budu vam moc vdecna kdyz mi date vedet at se muzu pomalu zacit organizovat :slight_smile: Veronika
21. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicoleta- děkuji moc. Taky si myslím, že je to nejdůležitější. Taťka už má svůj věk a je fakt, že nemůžu chtít, aby tady byl pořád.
No v pondělí budou výsledky, tak jsem zvědavá
forensica- já nejsem přímo ze šumperky, ale holki ti určo poradí
22. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky telullah, ted jsem se zkontaktovala s jednim gynekologem v Sumperku a tak to mam zarizene. :slight_smile: Hodne stesti s tehulkovanim. Koukam ze mas doma stejne starou cacorku jako ja :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
forensica- taky si tak užíváš??? Je to tak super koukat, jak je to den ze dne superovatější a jak se učí nové věci. Jak se cítíš, máš nevolnosti???
23. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
forensica...můžu se zeptat, ke kterému lékaři tedy půjdeš? :wink: Já jedu na NT do Fertimedu do Olomouce...vůbec netuším, kdo to tu dělá? :unamused:
23. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tellulah, jo je to bezva,materstvi je fakt krasne :dizzy_face: Teda az na to vztekani co se nam ted objevilo...rve na zemi a hulaka a hulaka :grinning: Je to stadium tak to tak beru.Nevolnosti moc nemam, az kolikrat pochybuju ze jsem tehulka. Ale to ja ani s malou nemela. Na skenu byla 'bublina' tak snad dobry :dizzy_face: Jak se dari tobe, videla jsem ze mate na fotkach konika, to je jednou muj sen :slight_smile:

Nicoleto, teda uz ctvrte miminko! Klobouk dolu! Jak to zvladas? Ted pry od ledna to dela Hozdora (podivej se na http://www.hozdora.cz/poradna). Ten posledni prispevek je muj. Idealni, nemusim se nikam tahnout do Olmiku :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki, tak moje dcerunka byla hodně šikovná. V koupelně si rozlila vodu z konvičky, kterou tam má na koupání a pak na té vodě uklouzla. Vkládám fotku s krásnou bouli.
Jinak koukali jste na hokej??? My ano, celá rodinka tím žila. I ára s náma tleskala.

forensica- Máme farnu s koňmi, teda rodina mého manžela jí má, ale my na ní žijeme a oracujeme a podobně. Je to jiný život než ve městě, kde jsem do té doby žila. Hodně se sleduje počasí a podobně. Pro děti je to tady skvělé. Však se koukni na www.cernykun.eu , to je o nás
24. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis takova strasliva boule!!! :confused: Chudak mala! Ja bych asi vzala malou na rentgen. Doufam ze moc neplakala ze se ji to brzo zahoji :confused:
Farma krasna, konici taky. No ja kdysi jezdila v Rapotine a v Sumperku-temenici tak mozna mame i spolecne zname :slight_smile: Ale to uz je pravek, jsem uz taky desny mestak ale na venkov bych se odstehovala moc rada :slight_smile:
25. kvě 2010 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moc neřvala, snad jen pět minut, ale já pak řvala, když jsem to viděla. Okamžitě jsem chtěla jet do nemocnice, naštěstí nemá otřes mozku. Já moc koňáku neznám, to spíše manžel. Ale je fakt, že jich je tady dost
25. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
forensica ...dvě nebo tři děti...to už je více méně nastejno :wink:))...co s chodem rodiny udělá to další....zatím netuším:wink:))...uvidíme :wink:
I já kdysi jezdila v Temenici na koni...a v Rapotíne jsem doposud zaměstnaná :wink:))...ten svět je malej :wink:)))
26. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? Občas nakouknu a jsem ráda že to tu trošku ožilo :wink:

Nicoleta máš můj obdiv, já mám děti tři a stačí mi bohatě :grinning:

Telullah gratulka ke svatbě

Forensica, snad budeš s Hožďorou spokojená, mě osobně teda sympatický není, ale hlavně že ti udělá vyšetření co potřebuješ, že?

No a s Kebou se znám osobně, dnes u nás byla i s Nelčou tak taky zdravím :grinning:
26. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,

Tellulah, teda to se divim ze moc neplakala. Takova supa!! Ja bych se asi zkolila a to jsem silna natura :sweat_smile:
Nicoleto, no tak doufam ze dalsi uz se u vas nekde ztrati :slight_smile: Prece jen tam je u vas asi uz spousta ruk co malinke kdyz tak pochova co :grinning: Svet je fakt malej to jo. Ale my se tam asi nepotkaly, ja jezdila na Adalinovi v Temenici.
Jirule, no jak rikas, ja tam pujdu jen na jeden sken. O nic jineho nejde. Ja budu rada kdyz se me ujmne a nemusim se tahnout s malou do Olmiku vlakem :slight_smile:
27. kvě 2010 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicoleta- Taky si myslím, že dvě nebo tři, že to vyjde na stejno. My tady máme dvě děti a jedno dítko hlídám kamarádce, ze startu jsem nevěděla, co dělat. Do 14 dnů jsem si to zorganizovala a je to ok. Jj, svět je malý. Naší jizdárnu znáš?

jirule-vítej. Je fakt, že jsme si tady s Kebou psaly dlouho dlouho samotné. Jsem ráda, že je nás více a že to trošku obživlo. Díky ke gratulaci
forensica- No mě ta cesta do OLmíku čeká, jedu tam na genetiku. Jedeme sice autem, ale budeme muset asi i s dětma. No třeba bude mít babča volno. Uvidíme
27. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zase po delší době.... :slight_smile: telulah..tak taky moc a moc gratuluju!!!!! :slight_smile: Ten dortík teda byl...mnam,mnam :grinning: Koukám že Barča je pěknej čertík že???Počkej za chvíli bude rajtovat na koních.....
Holky vidím že nás co máme rádi koníky a dříve jsme jezdili je nás tu víc!!to je pěkná shoda...i já za mlada hodně jezdila teda vlastně od děctví až do narození dětí....ted holt není času a občas se jedu jen odreagovat a jen si vyrazit na vijíždku,naposledy jsme byla temenici a České Vsi...ale chystám se i za Telulah.... :grinning:
Co,říkáte na to počasí,děs že?všude záplavy.....u nás je to naštěstí v poho ale už mě štvě jak furt prší a nedá se nikam pořádně vyrazit......
27. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Holky coje s váme všema?že se tu žádná ani neukážete!!! :wink:
4. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pardon ja jsem ted nejaka zasekana..navic me ted nejak drzi migreny :frowning2: Jsem si libovala ze nemam zadne valne tehotenske priznaky a ted uz jsem mela dve migreny v tydnu, ach jo :confounded:

My tu teda mame krasne uz tyden, pardon :sweat_smile:
5. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky :sunglasses: tak jsme se ve zdraví vrátili od moře...tady taky krásně.. koukám z okna.....no super den...jen ty tašky na chodbě kdyby za mě někdo vybalil! :frowning2: :frowning2: ...a taky ty hromady špinavého prádla vypral :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Nicoleto a jaké tam bylo počasí? měli jste hezky na koupání? Děti ve škole v pohodě uvolní? Kam chodí? Náš nejstarší na Hluchák, končí už 23.6.
My jedeme na dovču až o prázdninách právě kvůli škole.
A co ubytko, byli jste spokojení?

Jinak so+ne bylo nádherně, byli jsme pořád venku grilovali, holky se cachtaly na zahradě, přidám pár fotek....
7. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirule33...počasí myslím dobré, hodně jsme jezdili po výletech, ale užili jsmehodně i koupání. Akorát jeden den bylo zataženo, ale to jsme zrovna bylo v Bosně. Ze školy jsme uvolňovali pouze Terezii, chodí na pětku a nebyl to problém. Kuba s námi nejel, ten chodí na vyšší gymnázium a jelikož příští týden jede do konce školního roku do zahraničí na mezinárodní šachový turnaj, asi by s uvolňováním na tak dlouhou dobu byl problém. Dala jsem mu tedy vybrat- buď šachy nebo moře. Vybral si šachy a tím pádem jsme mohli na volné místo vzít mou maminku. :wink: Kuba se zatím převychovával u segry...chudák musel pracovat!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Po našem návratu se mi radostně vrhnul do náruče :grinning: :grinning: ...no snad si konečně začne vážit domova! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak vítej zpátky z dovolené... :wink: asi se ti ani nechtělo že?my teda aspon když jsme byli v březnu tak nám to tak strašně rychle uteklo že bysme klído zůstali déle... :slight_smile:
Ani my jsme neměli problém s uvolněním synátora,sice chodí do první ale i tak....
A co malá jak zvládala cestu a celkově změnu!?A ty jsi si dovču doufám také náležitě užila bez nějakých raních nevolností..teda já je v tomto období mla celkem dosti!
7. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba...klidně bych si dala říct o týden i dva více :grinning: :grinning: :grinning: ...ale čekaly tu na mě povinnosti, tak to nešlo :frowning2: Jinak malá zvládla cestu nejlíp ze všech...celou cestu spala, má takovou tu autosedačku, co se dá sklopit na spaní. Děti jsou zvyklé jezdit k moři už do mala, Nicol s námi poprve jela, když jí bylo asi 9 týdnů. Tenkrát jsem z toho měla docela strach, ale tak perfektní dovču jsem snad ještě nezažila...měla jsem na starosti pouze pití kafe a hlídání kočáru :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo?Nicollet!!tak to máš zlaté dítě :grinning: to já bych si dovolit nemohla v 9:týdnech..když si na to spomenu :unamused: raději ani nespomínat.Vlastně jsem měla strach jí brát i letos a to měla skoro 2.roky....
Ale příští rok bych jí už chtěla vzít určo,to už budeme doufám i bez plín tak tobude super..teda doufám že je nebudeme mít :wink: zatím se nám nějak nedaří se jich zbavit...nemáš nějaký fígl? :wink: jak jsi učila dětičky odvykat bez plínek... :wink:
8. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba ( :grinning: :grinning: :grinning: ...vůbec není zlaté! :grinning: ...mám -li být upřímná tak bylo dosti pekelnééé :grinning: ...ale to jsem tehdy ještě netušila! :grinning: :grinning: Po zkušenostech se dvěma opravdu velmi hodnými dětmi, které jsem od malinka brávala všude s sebou...syn se mnou dokonce jezdil na zkoušky na vysokou (já jsem se zkoušela a on si tam přebíral hračky a ani neceknul :grinning: ...)...jsem si ani na okamžik nepřipustila, že to třetí dítě by hodné být nemuselo :grinning: :grinning: Vždycky jsem se strašně divila, když se nějaké dítě válelo vzteky po zemi v obchodě a nepříčetně ječelo :grinning: :grinning: :grinning: ...říkala jsem si, že ta matka musí být hrozná a to dítě absolutně nezvládá :grinning: :grinning: ...pak se mi ovšem narodil pekelník Nicol a já se nestačila divit! :grinning: :grinning: No stálo mě to hodně nervů a práce, než jsem ji srovnala na úroveň těch dvou hodných děťátek, které jsou asi vyjímkou :grinning: :grinning: ...už je nějaký ten rok dobře, ale byly opravdu doby, kdy jsem s ní nemohla nikam..na návštěvách nás po předchozích špatných zkušenostech nechěli, k lékaři jsem se s ní neodvážila a něco vyřídit..to bylo nad mé síly :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vztekací období probíhá právě u nás :angry: zatím víc u Pavlíny, dnes se předvedla tatínkovi, ten nestačil koukat :confused: My jedem na dovču za měsíc tak jsem sama zvědavá jak vše zvládnem :slight_smile:
Nicol a kde jste přesně byli? Mamka uvažuje o last minute, odjezd v sobotu a brala by i Martina, zatím má v nabídce Vodice
8. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to nejhorší vztekací období snad už máme za sebou.... :wink: naše Nela zase bouchala hlavou o zem nebo do zdi,kolikrát měla i modřiny :unamused: Prostě když se jí něco zakázalo nebo nedalo tak začla práskat hlavou do všeho možnýho..... :confounded:
9. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirule33...byli jsme na makarské. Last moment je super...pokud máš možnost, potomka nabal mamce určitě, bude už teplounko a fakt si užijí! :wink:
9. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Holki, udělalo se moc krásně a my jsme skoro pořád někde venku. Jsem dokonce i oplená a Bára taky. Používáte Daylong? Nebo už něco normálního?
V pondělí jsme jeli na nákup a nějaký idiot to proti nám vyhrčel ze zatáčky v protisměru, předbíhal auta. Manžel prudce zabrzdil, měla jsem pás, ale i tak jsem frčela k dr. Naštěstí je mimi ok, ale mám ležet a ležet. Bolí mě po každé větší námaze břicho. Prostě to byl deb..
Koukám, že řešíte dovolenou... Taky bych někam vyrazila, ale vzhledem k mému stavu, tak pojedeme nanejvýš k našim a navíc ty koně, je sezona.

keba- Tak Péťa má období trucování, takový ten ukřivděný hlas a odchází do pokojíku si lehnout. Bára si sedne na zem, pak lehne a fňuká. Užasné období :slight_smile:

Jinak jsme vytáhli bazínek
9. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek