• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Dobré ranko dámy :wink:
telullah..no takových debilů a cestě jse spousta! Proto, když řídím snažím se předvídat i reakce řidičů, kteří stojí na vedlejší...no co kdyby si značky nevšimli...taťka se mi vždycky směje...on prostě jede...vždyť má přednost!!!! :wink: No ale už se mi fakt mockrát stalo, že jsem na nějakého takového blbce...obvykle mladého v rychlém autě, narazila.... no jemu se většinou nestane nic a odnesou to jiní....no hlavně se dej brzy do pořádku!!!!
My taky vytáhli bazén a jsme celý den na zahrádce, protože je tu fakt vedro...doma :grinning: . Nicméně velcí potomkové malé bazének závidí, tak musím dneska sjet na chatu pro ten obří...má být horký víkend a my plánujeme oslavu, tak ať mi tam ti chudáci náhodou neodpadnou vedrem...ale hlavně aby přestali natahovat své pubertální obličeje, že malá bazén má a oni nikoli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem holkám vytáhla bazénky, nejdřív zkouška na balkoně ale to jsem měla strach že vytopíme těch 6pater pod náma a pak jsme byli 2dny u babi na zahradě tak se vyrochnily dost.dnes jdem na výlet na Nové domky je to lesem tak snad vydržíme má být pařák.v sobotu máme taky oslavu tak musíme staršímu vytáhnout větší bazén, taky by holkám záviděl to je jasný a myslím že i normální :wink:
10. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicoleta- je to přesně jak píšeš, ten vůl ani nepřibrzdil ani se neohlédl. No říkal manža, že být sám tak to otočí a jede za ním.
s tím bazénkem to znám, taky jim závidím. No snad přiští léto budeme mít i ten velký.
11. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...vedro je teda pořádný!!! :wink: my bydlíme úplně nahore takže nanás pere ze střechy,přes den máme stažený žaluzky aby jsme aspon to sluníčko nepustili dovnitř...jinak bysme tu asu zdechli!!! :unamused: Ale zase na druhou stranu když bylo škaredě tak to stálo taky za prd...tak at je raději krásně.....dětem za chvíli končí školy tak at si užijí sluníčka a vody...
My se asi na výkend uchýlíme k máti na barák ,má velký bazém takže super vyžití nejen pro děti... :grinning:
Jinak můžu konečně říci že trénujemme bez plínek :slight_smile: konečně si Nelča začla říkat nebo spíše dělat něco na nočník když jí tam posadím.....samozřejmně že se ještě nehoda stane ale myslím že jsmena dobré cestě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak konečně,myslímže už měla taky na čase..tak snad to zvládnem do konce léta. :wink:
11. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky...bazény připraveny...a kde je to léééto??? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
My taky bydlíme v podkroví s okny otočenými na slunce, takže nezbývá, než dopoledne okamžitě vystřelit na zahrááádku! :grinning: :grinning:
Zítra jdu na genetidké testy...tak doufám, že to dopadne dobře...no mám nervy jako blázen... :frowning2:
14. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicolet tak tfuj tfuj... :wink: a neboj vše bude O.K. a prcek bude v pořádku.
Tak oproti nám máš výhodu že máte kam zdrhnout před sluníčkem...my můžeme leda před panelák :grinning: Ale budme rádi že jepěkně té zimy bylo až až... :slight_smile:
15. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 -Taky držím palečky. Já pojedu za pár týdnu, dej vědět jak dlouho jsi čekala. To léto se jinak snad brzy vrátí, už nechci deště

@keba - Tak snad to do konce léta stihnete, my bychom byli taky moc rádi, kdyby to šlo.
15. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak to počasí je hrůza..zase taková zima,jsme se teda moc neohřály.... :unamused: letos to asi stím létem nebude nic moc... :frowning2: holt se musí jed leda za teplíčkem jinam... :wink:
Telulah:vy máte ještě dosti času!beztakje Baruška šikovná že je bez plínky...to u nás to tak suprově nevypadá :confounded: kolikrát máme i troje kalhotky za den..takže nedělám nic jiného než že převlíkám a peru a peru :frowning2: ale nějak se to naučit musí,a pokud jí nechám stále plínku tak prostě vesele čůrá do ní a vůbec jí to nevzrušuje!
16. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ....tak genetika nic moc...jsem z toho na rozpacích....výsledky mi v Olomouci řekli hned...tedy v poledne vzali krev a ve 3 už jsem měla výsledky a dělal se ultrazvuk. Geneticky vše naprosto v pořádku, ale objevil se problém, nad kterým tu už durhý den sedím u internetu. Uprostřed dělohy mám amniový pruh. Holky nemáte s tím některá zkušenosti...už jsem zažila ledacos, ale tohle tedy ne a to co jsem se dočetla na internetu...no i slza ukápla...
16. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nocolet.......to je mi líto že se vyskytl nějaký problém,ale musíš věřit že bude vše O.K. :wink: Boužel jsem tento problém nikdy neslyšela,vůbec nevím co to znamená...... :
Já taky neměla genetiku ze začátku nic moc a měla jsme samo velký strach,ale nakonec bylo vše O.K.
Držím pěstičky at je brzy vše v pořádku a těšíte se z miminka :wink:
17. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba ..díky za podporu, hledám ještě nějakého odborníka, na tu svou gynekoložku už spoléhat nechci, mám pocit, že tomu moc nerozumí...ten pruh údajně může způsobit amputaci končetin nebo zabránit růstu miminka....no žádné dobré vyhlídky..ach jo...
17. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicoleto a ke komu chodíš? já k mudr Purové, myslím že je fakt dobrá.Bohužel jsem teda o tomto taky nikdy neslyšela. a co bude dál budou tě nějak více sledovat?
17. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: :grinning: ...chodím taky k Purové, ale moc nadšená tedy nejsem. Ona je sice velice příjemná a usměvavá, pokud se tam člověk objeví občas, v případě, že je nějaký problém, tak už si tím tak moc jistá nejsem. navíc s tímhle pruhem se snad setkala teprve podruhé :unamused: ...no nemám z toho moc dobrý pocit, raději bych chtěla někam kde to znají více a vědí přesně co dělat, ale ona má teď dovolenou....
17. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já k ní chodím cca 3roky, měla jsem nějaké cysty a 2x operaci , vždy to podchytila včas, stěžovat si nemůžu, jen ted naposledy jsem nadhodila že mám rozestup bř.svalů a že bych brala plastiku břicha a to mi řekla že mám cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak v nemocnici je výborný dr.Hanzl a určitě je odborník i primář ale jak dalece by si poradili s tvým problémem to netuším, možná je Šumperk moc malé město a chtělo by to konzultovat jinde, těžko říct.Na té genetice jsi byla v Olmiku? a co jít k někomu tam, nic ti nedoporučili? Chápu že ti musí být hrozně když ti nikdo nic pořádně nevysvětlí!!!
17. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 i já chodím k Purové..tada nemůžu si na ní nějak stěžovat,osobně jsme sní problém neměla.......ikdyž jsem byla těhu tak se mě zdála vcelku pečlivá,když se jí něconezdálo poslala mě hned do Ol.tak nevím....no...ale asi by tě měla posílat častěji nanějaké podrobné vyšetření ne?bych si tou ní vydupala.....
A taky je pravda že nikde není psáno že se nemůžeš zbalit a odejít i v těhu k jinýmu doktorovi... :wink:
17. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @keba ...když já jsem takovej ten měkkouš :grinning: :grinning: já si to neumím vydupat...jen prostě mám teď takovej ten pocit, že víc než já ji zajímala dovolená, na kterou ted 14 dní odjíždí....lékaře jsem též uvažovala změnit, ale nevím kam bych se tu ještě obrátila....Luskač mi umřel a ať hledám jak hledám, vždycky se najde někdo , kdo mi totyčného pohaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No každopádně nebudu čekat, až se doktorka vrátí z dovolené, ani nevím jestli má za sebe nějaký zástup?????, ale nic tam na dveřích neviselo...tak netuším. Nicméně jsem se na vlastní pěst obrátila na přednostu FN v Olomouci, pokud mě bez doporučení nevezme zkusím to jinde...no dám mu čas do pondělí :wink:
18. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki, pár dní jsem teď byla v jednom kole. Moc práce, Bářiny zuby, koně a jěště k tomu taťka

@nicoleta3 - je mi moc líto, že máš nějaký problém, ale vůbec netuším co to je a kouknu se taky na net. Co ti k tomu řekli v Olmíku a co ta dr? Dá se to nějak přeléčit či něco podobného? Já chodím k dr tady u nás, je to dr z Jesenícké nemocnice.

@keba Taky občas máme mokro v kalhotech, ale to je hodně tím, že si hraje a najednou je to nutné a nestíhá. No na noc jěště pořád plínku dáváme, ale přes den je většinou suchá plínka po spaní
23. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ...ahoj, k amniálnímu pruhu najdeš na netu dosti hnusné články, už se raději nedívám, protože jsem to řádně obrečela. Nechci nic ponechat náhodě a riskovat, že se miminko narodí bez končetin a tak jsem se rozhodla to řešit na vlastní pěst ve FN v Olomouci. Má doktorka byla bohužel proti a nechtěla mi dát doporučení, což se mi zdá z její strany docela podpásovka. No každopádně se mi podařilo se do Ol objednat na 29.6. a uvidím co bude dál, snad vše dopadne dobře :wink:
23. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 - koukal jsem na net a četla jsem, že je to jen malá pravděpodobnost, ale taky bych neriskovala a řešila to více
23. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak to je teda od purové myslím dosti nefér ti nedát doporučení!A vlastně nechápu ani proč?o co jí jde?Vždytjde hlavně o zdraví miminka a to by mělo být i v jejím zájmu jako tvá ošetřující lékařka!!! :confounded: Tak držím pěstičky at vše dobře dopadne!!!!!
24. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba ...já to taky nechápu...možná trochu ješitnosti v tom bude...to co zvládnou kolegové v Olomouci umí jistě ona taky...jen malinko zapomněla na to vybavení a kvalitu ultrazvuku..no nebudu se rozčilovat :grinning: :grinning:
Holky zítra vysvědčení....jdu se těšit"!!! :grinning:
24. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá v Šumperku přehled o gynekolozích? Přemýšlím nad změnou... :wink:
Chodila jsem k Luskačovi než umřel, ale pak jeho ambulance neměla smlouvu s VZP a tak jsem přešla k Purové. Slyšela jsem že dcera bachtíka je prý dobrý??? Váš názor?
24. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

niky no taky Purovou nechápu, o co jí jde? To je teda síla....co říct...snad je zdraví mimča nejdůležitější, ne????

Já chodila ke Krpcovi /na polikliniku/ nic moc, pak k Luskačovi super a i jsem ho znala ze soukromí,pak jsem přešla k té Bachtíkové /už je po 2vdaná tak nevím jak se teď jmenuje/ hrozně příjemná, milá, pokud nic nepotřebuješ!!! Já měla problém otěhotnět, pořád nás cpala do soukromého centra a tam kam jsem chtěla já /do fn Olomouc/ mi nechtěla dát doporučení /je to cca 4roky zpět/ navíc pořád ti cpe nějaký prášky /vitamíny/ na miklofloru, chodila k ní kolegyně v práci i má další kamarádka, dávala nám to všem ač jsme měli každá jiný problém, převlíkání za závěsem kam ti leze druhá pacientka apod, no už nikdy!!§ Hlavně mě štvalo to doporučení /že mi nechce dát/ a pořád to protahovala...
pak jsem přešla k Purové, znal ji manžel ze sauny :slight_smile: já u ní vlastně byla docela spokojená, ale žádný větší problém kromě těch cyst jsem už neměla, jinak myslím že na normální vyšetření je pečlivá.
Koho bych za sebe doporučila je mudr Hanzel mladší /bohužel má leukemii/ hrozně fajn a taky pečlivej, nevím kde má ordinaci, zřejmě u otce je to taky gynekolog, chystá se teď k němu přejít kamarádka /čeká také dvojky/ ta do teď chodila k Debnárovi a hrozný, zvrtal jí operaci a ited je nespokojená.
Tak dobrou volbu :wink:
25. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak babo raď!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o té Bachtíkové jsem to slyšela taky, prý prášky vydává jak na běžícím páse a často tím i obtěžuje....Debnára jsem měla v záloze...tak taky nic... :grinning: :grinning: Hanzel??? Ale kde ho najít, slyšela jsem taky, že je dobrej...snad v nomcnici? :grinning:
Ještě by mě zajímalo, jestli ta Purová má v době nepřítomnosti někde nějaký zástup???
25. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek že vstupuju do hovoru , paní dr Bachtíkovou jsem vyměnila, protže jsem dvakrát poptratila a nešlo to prý jinak než za genetický testy za 10 papírů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . řitom první jsem měla bez jakýkolv problémů.
Změnila jsem dr jsem u Purové a max. spokojená. Zástup pro těhotné má v nemocnici na ambulaci. Takže si to přeberte jen moje zkušenost. :wink: Bachtíková je ideál pokud máte peníze a nervy navíc
25. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateta888 :grinning: :grinning: :grinning: ...tak peníze..ty by se snad našly, ale s nervama jsem momentálně na štíru! :grinning: :grinning: Tak já fakt nevím :grinning: :grinning: Zítra se mrknu k Purové na dveře, jestli tam nějaký ten zástup má psaný v době dovolené...když jsem tam byla na posledy, tak tam byl jen datum uzavření ordinace...každopádně díky :wink:
27. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak to si ai nevybereš!Ono prostě na každýho ti někdo něco napíše!! :wink: To víš,každej má jiný zkušenosti,každýmu taky vyhovuje něco jinýho....nezbyde tiasi nic jinýho než to risknout avyzkoušet na vlastní kůži nebo zůstat u Purové :slight_smile: Každopádně ti držím palečky at vše dopadne dobře :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za vaše názory, zatím to nechám být, zítra jedu do toho Olomouce na FN, tak prosííím držte palečky ať má mimčo ruce...nohy,...prsty a ten pekelný amniový pruh ať nekam odleze!!! :angry: Snad to dopadne dobře, pokud ne, Purovou už stejně řešit nebudu muset, protože já jsem takový ten typ pacienta, co k lékaři jde jednou za sto let a nic víceméně nechce :grinning:
28. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky držím palce ať s mimískem dobře dopadnete!!!!
28. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf holky, jak mě je zle :unamused: ..nervy mám jak špagáty :frowning2: ...už aby bylo po desáté hodině..jdu se pomalu balit a vyrážíme...tak se tu zatím mějte a krásný sluníčkový den! :sunglasses:
29. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek