Šumperk a okolí

Ahojte holky, najdou se nějaké maminy s dětmi na pokec a procházky ve městě Šumperku?pište ať je nás co nejvíce...
keba
30. čer 2010
@nicoleta3 den se nám vydařil tak doufám že i tobě se vydařilo vyšetření a vše je v pořádku!!!!!!! 😉
jirule33
30. čer 2010
Ahojky, Niky tak co jak jste s bobkem dopadli? snad dobře, držela jste pěstičky 😉

My si užili na koupališti, Pavlínka je živel, z koupáku šla s řevem a od rána tu lítá s plínama do vody a volá voda voda 😃 tak jdeme odpoledne znova 😉
telullah
6. črc 2010
Ahojky holki, tak jsem se konečně dovolala a objednala se na genetiku do Olmíka. Taky jste šli k dr. Polákovi?
keba
6. črc 2010
@telullah já teda byla na genetice v nějakém soukromém zařízení kousek od nádraží...tenkrát když jsme se objednávala tak měli na fakultce plno a poslali mě tam..nakonecjsme byla ráda protože to tambylo v porovnání s nemocnicí 100 a jedna!!! 😉
Tak ti přeju at ti vše dopadne v pořádku pak se ozvy jak jste s drobkem dopadli!a necháte si říct co to bude??????????
A jak Barča?jste zdraví?
nicoleta3
6. črc 2010
@jirule33 ...ahoj......zdravím vás všechny děvčata! 😉)) Tak ten příšerný stres už je snad navždy za mnou...no nepřála bych to nikomu...na kontrolním genetickém ultrazvuku nakonec dopadlo vše o.k. Amniový pruh, který mi byl před 3 týdny diagnostikován a u kterého jsem se tak hrozně bála, že miminku amputuje končetiny, se naštěěstí přilepil na stěnu děložní (a ne na miminko...hurááá). Tak snad už bude vše o.k....tedy doufejme. Na fakultce v Ol jsem kupodivu vůbec nečekala, objednání proběhlo taky v krátkém termínu. Ceník taky měli přijatelný, tak jsem si nechala udělat alespoň několik 3D foteček 😉....jako náplast na ten stres! 😉))) Koukala jsem, že kdybych od Purové nedostala to doporučení, mohla jsem se tam klidně objednat i bez něj, platila bych 850 Kč. V dané situaci mi to nepřipadalo moc...manžel říkal, že pro klid duše, tam můžeme zajet třeba za další 3 týdny, ale já si nejsem tak moc jistá, jestli miminku neustálé sledování a okukování ultrazvukem nějak neškodí.....studie to neprokázaly....ale třeba za nějakých 50 let to bude úpně jinak....no zatím jsem klidná a spokojená! Díky moc všem, které jste držely palečky!!!! ;+))))
nicoleta3
6. črc 2010
@telullah ...vzhledem k mému již uvedenému problému s amniovým pruhem jsem dělala poměrně dosti podrobnou analýzu genetických zařízení v celé republice včetně lékařů. Pročítala jsem různe reference a můžu ti s klidem sdělit, že dr. Polák patří k nejlepším kapacitám. Pokud si nebudeš nic platit, jsi ve správných rukou. Některé holky ho nazývaly zlatokopem, asi proto, že má i soukromou kliniku ve Zlíně s luxusními cenami...ale to je nepodstatné...držím palečky😉!!!
nicoleta3
6. črc 2010
@jirule33 ...díky za palečky! 😉 Viděla jsem ve městě tvého taťku s kočárkem a malými broučky...josu fakt úžasní a taťka se stará skvěle!!! 😉 Mám pocit, že ho odněkud znám? Nepracuje na dráze?
jirule33
6. črc 2010
ahojky,

jsem moc ráda že to to s miminkem dobře dopadlo!!!!

a odhadla jsi to správně, manža dělá na dráze je moc ukecanej a až moooc společenskej. slušně řečeno 😃 s holkama pomáhá to je pravda a já jsem ráda pokud je vytáhne na prochajdu 😉 ale podle fotek tě prý nezná 🙂
telullah držím palce na genetiku určitě to dobře dopadne!!!
nicoleta3
7. črc 2010
@jirule33 😃 😃 ..neznám ho z dráhy, jen vím, že tam dělal 😉...ale byl na vojně v Dětřichově u Bruntálu a jezdil náklaďákem, že jo? 😉
jirule33
7. črc 2010
jo jo teda ty máš pamatováka 😉
nicoleta3
7. črc 2010
@jirule33 😃 😃 😃 ...no já tam měla na vojně tenkrát kluka....Petra Vizinu 😃 ..určitě si na něj pamatuje 😃
jirule33
7. črc 2010
teď není doma, zeptám se ho potom, svět je malej, co?
nicoleta3
7. črc 2010
@jirule33 ...no malej 😃 😃 , ale já už se nedivím ničemu, když jsem jela na stáž do Prahy a šla se představit řediteli, seděl tam za stolem můj třídní ze střední 😉)))....
jirule33
7. črc 2010
Tak to zase bylo super, ne? Já měla na základce za třídního našeho starostu, byl bezva už tehdy 😉
nicoleta3
7. črc 2010
@jirule33 ...no jak se to vezme...ona protekce není vždycky dobrá věc, spoustu kolegů jsem tím od spolupráce odradila 😉)))
A co na bazén vyrážíte?
Chodíte na Bratrušák? Prý to tam okupují romové,je to pravda?
keba
8. črc 2010
@nicoleta3 tak to je super že je s mimískem vše O.K. 🙂 spadl ti jistě balvan ze srdce.........
Jiřule si námjela včera užívat k moři na 2 týdny.... 😉 se má!tiše závidím 😃
Na Bratrušáku jsem letos tedy byla jen jednou a celkem se to tam dalo....ikdyž je pravda že je tam celkem černo :-| člověk má strach si něco nechat na dece a odejít do vody 😞 holt když je na Benátkách zavříno tak budou chodit jinam....ale co naděláš,když nemáme bazén doma...k paneláku si ho nedám 😞
Naštěstí máme nově spravený koupaliště vRudě tak chodíme s dětma spíše tam..není tam tolik lidí 😉
nicoleta3
9. črc 2010
@keba ... no Jirule se teda mááááá! 😉))))) O tom Bratrušáku mi říkala kamarádka, navíc tvrdila, že Romové mají vstup zdarma...no to mě poněkud popudilo....počítám-li, že když vezmu já celou rodinu na celý den, pohybuje se pobyt zde v řádech stokorun...no ale co naděláme.... 😉)) Jedeme si dneska užívat na Helfštýn...snad tam nepadneme vedrem 😉))) Tak se tu holky zatím mějte 😉
keba
10. črc 2010
@nicoleta3 Ahojky..tak jakej byl výlet?snad jste se tam neupekli 😃 My jsme s Nelkou sami,Zdenečekje u babičkyna prázninách,takmáme veget.... 😉 jen Nelinka je už trošku zmrzelá,sama se nudí holt jí ten bráchá už po týdnu začíná chybět...
Taky se chytáme někam na výlet nejspíše do ZOO...
telullah
11. črc 2010
Ahojky Holki, omlouvám se, že nepíšu častěji, ale máme toho okolo koní a domů hodně. Teď bude pár dní pařák a myslím si, že nebude tolik zájemců na koně.
No v úterý jedeme do Olomouce na genetiku, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. myslím si, že snad ok. Nic mi není a Bára po manželovi nic nezdědila. No snad ta mononukleoza nic neprovedla.
@keba On je v Rudě bazén? kde tam? Jak se Nelče libí ve velké vodě, nebojí se?
@nicoleta3 - to je teda gol, jestli mají volný vstup. Zrovna romove, kteří pobírají dávky snad na vše. Jěště když jsem bydlela v Havířově, tak tam vstup na koupák stál 80 kč a teď to člověk vezme pro celou rodinu a jsi na 300 korunách, něco malo si chtějí koupit děti a 500 jen to hvízdne. 😢 8-(

Jo holki, kdy jsou u vás pouťě? U nas víkend 24.7 je velká Anenská, přijedete se mrknout?
nicoleta3
11. črc 2010
Krásný večer dámy 😉 Tak jsem se dokodrcala domů z Bozeňova...sama bez dětí. Ty jsem nechala s našima na chatě u bazénu, ty vedra jsou docela velký 😉)) Od rána jsem nedělala nic jiného něž intenzivně chladila, před chvílí jsem dorazila k domovu, dlažba tu žhne, doma vedro jako blázen 😉))....jo holt léto v plné parádě 😉)))

@telullah ....na šumperský bazen se nechystám,ale už mi potrvrdili dva známí, že ten vstup prý mají volný od sociálky...tak nevím 😉))...já nedostanu ani korunu přídavků na děti, naopak do nich investuji v řádech desítek tisíců a mám pocit, že by ten volný vstup měl být tím pádem pro všechny 😉))))...to je ale asi nemožné, tak nezbývá, než se zítra chladit v bazénku na zahrádce 😉))).....abych se nemusela zbytečně rozčilovat 😉)))
@keba ...výlet??? 😉)) Ono se to nějak nakonec zvrtlo, měli jsme u sestry v Lipníku vyzvednou Terezii co tam byla týden na prázdninách...vyrazili jsme sice už časně ráno, ale v půli cesty měl taťka telefonický hovor a musel se vrátit zpět do práce, neboť měl nějaké nutné jednání v Morkovicích....takže jsme vyrazili znovu 😉))...no a když řeknu, že místo bloumání po Helfštýně jsem seděla si 4 hodiny na nějakém dvoře zemědělského podniku a čekala než se srovnají nějaké nejasnosti ohledně nakládky polského kamionu... 😉))) no nesmějte se ...vedro jako blázen..hlad...žíííízeň 😉)))....no prostě dokonalá idylka!!! Přáíště jedu zas!!! 😉)))))))))))))))))))))))))))))))
nicoleta3
11. črc 2010
@telullah ....na genetice držím palečky 😉 jdeš už na druhou kontrolu, ne? No a pokud poprve genetika proběhla bez problémů, není se snad čeho bát! 😉
telullah
12. črc 2010
@nicoleta3 - s tímto mimčem jdeme poprvé na genetický ultrazvuk, podle krve je to ok, ale musí se mrknout pořádně na srdce a snad ta mononukleoza nic nenapachala. V těhotenství u Báry to bylo ok
nicoleta3
12. črc 2010
@telullah ...no to se divím, ale asi máš trošku jiná vyšetření. Já mám ten screening 1. a 2. trimestru. Poprve jsem byla v Olomouci ve 12. týdnu a pak jdu někdy ve 20. Na další ultrazvuk jsem objdenaná na srdíčko taky kolem toho 20. týdne 😉
keba
18. črc 2010
Ahojík holky,tak se nám trošinku ochladilo....ani mě to nevadí aspon trošku změna.Už jsme měli doma fakt vedro.....ted je příjemně...i večer se líp chrupe 😃
Tak jsme měli min.týden rušné chvilky,Nelinku nám odvezla záchranka do nemocnice.Dostala febrilní křeče a omdlela nám..... 😞 fuj fuj..ještě že je toza náma a je v pořádku :-p bych to nikomu nepřála!!!Pěkně mě vylekala....jsme si pobyli pár dní v nemocnici,ale už jsme doma takže pohodička..... 😉 Jen jí musíme více hlídat když bude mít teplotu nebo jen sebemenší nachlazení...dávat jí 3krát denně leky při teptotě...doktornám říká že se to objevu většnou u dětí do 4 let max.6 let pak už ne!!!!Aspon malá útěcha ale snad nás to už nepotká!!!!!!
Jinak jak píšeš Nicolet ohledně vyšetření v těhu takjá měla úplně ty saméjak ty,asije to tím že máme stejnou gynekoložku.... 🙂
telullah
19. črc 2010
@keba - ty brďo, to jste si teda pěkně užili...
Jinak testy dopadli ok, jsem širších rozměru, takže nebylo nic moc pořádně vidět, ale to co bylo, tak je ok
keba
20. črc 2010
@telullah tak hlavně že je mimčo v pořádku,...... 🙂 a co Baruška už jste jí řekli že bude mít sourozence?A necháte si říct co to bude?Tak aby vám ted vyšel ten páreček,že? 😃
telullah
21. črc 2010
@keba - no říkáme jí, že mám v bříšku mimčo, ať mi na něj moc neleze, ale nechápe to. Takže to bude spíše překvápko.
Sím tě, kdy bude u vás nějaká pouŤ? Kdyby náhodou nebylo počasí u nás, tak ať vezmeme někam Péťu. Má to slíbené a bojím se počasí
nicoleta3
21. črc 2010
@telullah ...tak naše malá pochopila 😉))) ...ale je přece jen už o nějaký ten rok starší 😉....když mě omylem nakopne do břicha, pak žádá, aby jí to mimčo opatilo 😉)) A tak zalehne na pupek a čeká...musím se nafukovat a vyfukovat jak velryba 😉)))))
jirule33
21. črc 2010
ahojky,

tak už jsme zpět z dovči, bylo to fajn, jen Lucka teď má velké problémy s usínáním, pořád řve, na dovče se rozmlsala že spí se mnou v posteli a najednou po ní rodiče zase chtějí aby spala sama v postýlce a to se jí fakt nelíbí ]-( vydržela řvát až do půl jedný v noci s přestávkama.....

tellulah a odkud jsi že bude u vás pouť?taky bysme s dětma chtěli někam vyrazit
nicoleta3
21. črc 2010
@jirule33 ...to se zase poddá...chce to jen pevné nervy 😉)) .....jak bylo na dovče, kde jste byli? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli