• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@nicoleta3 den se nám vydařil tak doufám že i tobě se vydařilo vyšetření a vše je v pořádku!!!!!!! :wink:
30. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Niky tak co jak jste s bobkem dopadli? snad dobře, držela jste pěstičky :wink:

My si užili na koupališti, Pavlínka je živel, z koupáku šla s řevem a od rána tu lítá s plínama do vody a volá voda voda :grinning: tak jdeme odpoledne znova :wink:
30. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki, tak jsem se konečně dovolala a objednala se na genetiku do Olmíka. Taky jste šli k dr. Polákovi?
6. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah já teda byla na genetice v nějakém soukromém zařízení kousek od nádraží...tenkrát když jsme se objednávala tak měli na fakultce plno a poslali mě tam..nakonecjsme byla ráda protože to tambylo v porovnání s nemocnicí 100 a jedna!!! :wink:
Tak ti přeju at ti vše dopadne v pořádku pak se ozvy jak jste s drobkem dopadli!a necháte si říct co to bude??????????
A jak Barča?jste zdraví?
6. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...ahoj......zdravím vás všechny děvčata! :wink:)) Tak ten příšerný stres už je snad navždy za mnou...no nepřála bych to nikomu...na kontrolním genetickém ultrazvuku nakonec dopadlo vše o.k. Amniový pruh, který mi byl před 3 týdny diagnostikován a u kterého jsem se tak hrozně bála, že miminku amputuje končetiny, se naštěěstí přilepil na stěnu děložní (a ne na miminko...hurááá). Tak snad už bude vše o.k....tedy doufejme. Na fakultce v Ol jsem kupodivu vůbec nečekala, objednání proběhlo taky v krátkém termínu. Ceník taky měli přijatelný, tak jsem si nechala udělat alespoň několik 3D foteček :wink:....jako náplast na ten stres! :wink:))) Koukala jsem, že kdybych od Purové nedostala to doporučení, mohla jsem se tam klidně objednat i bez něj, platila bych 850 Kč. V dané situaci mi to nepřipadalo moc...manžel říkal, že pro klid duše, tam můžeme zajet třeba za další 3 týdny, ale já si nejsem tak moc jistá, jestli miminku neustálé sledování a okukování ultrazvukem nějak neškodí.....studie to neprokázaly....ale třeba za nějakých 50 let to bude úpně jinak....no zatím jsem klidná a spokojená! Díky moc všem, které jste držely palečky!!!! ;+))))
6. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ...vzhledem k mému již uvedenému problému s amniovým pruhem jsem dělala poměrně dosti podrobnou analýzu genetických zařízení v celé republice včetně lékařů. Pročítala jsem různe reference a můžu ti s klidem sdělit, že dr. Polák patří k nejlepším kapacitám. Pokud si nebudeš nic platit, jsi ve správných rukou. Některé holky ho nazývaly zlatokopem, asi proto, že má i soukromou kliniku ve Zlíně s luxusními cenami...ale to je nepodstatné...držím palečky:wink:!!!
6. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...díky za palečky! :wink: Viděla jsem ve městě tvého taťku s kočárkem a malými broučky...josu fakt úžasní a taťka se stará skvěle!!! :wink: Mám pocit, že ho odněkud znám? Nepracuje na dráze?
6. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

jsem moc ráda že to to s miminkem dobře dopadlo!!!!

a odhadla jsi to správně, manža dělá na dráze je moc ukecanej a až moooc společenskej. slušně řečeno :grinning: s holkama pomáhá to je pravda a já jsem ráda pokud je vytáhne na prochajdu :wink: ale podle fotek tě prý nezná :slight_smile:
telullah držím palce na genetiku určitě to dobře dopadne!!!
6. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: :grinning: ..neznám ho z dráhy, jen vím, že tam dělal :wink:...ale byl na vojně v Dětřichově u Bruntálu a jezdil náklaďákem, že jo? :wink:
7. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo teda ty máš pamatováka :wink:
7. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: :grinning: :grinning: ...no já tam měla na vojně tenkrát kluka....Petra Vizinu :grinning: ..určitě si na něj pamatuje :grinning:
7. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď není doma, zeptám se ho potom, svět je malej, co?
7. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...no malej :grinning: :grinning: , ale já už se nedivím ničemu, když jsem jela na stáž do Prahy a šla se představit řediteli, seděl tam za stolem můj třídní ze střední :wink:)))....
7. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zase bylo super, ne? Já měla na základce za třídního našeho starostu, byl bezva už tehdy :wink:
7. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...no jak se to vezme...ona protekce není vždycky dobrá věc, spoustu kolegů jsem tím od spolupráce odradila :wink:)))
A co na bazén vyrážíte?
Chodíte na Bratrušák? Prý to tam okupují romové,je to pravda?
7. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak to je super že je s mimískem vše O.K. :slight_smile: spadl ti jistě balvan ze srdce.........
Jiřule si námjela včera užívat k moři na 2 týdny.... :wink: se má!tiše závidím :grinning:
Na Bratrušáku jsem letos tedy byla jen jednou a celkem se to tam dalo....ikdyž je pravda že je tam celkem černo :unamused: člověk má strach si něco nechat na dece a odejít do vody :frowning2: holt když je na Benátkách zavříno tak budou chodit jinam....ale co naděláš,když nemáme bazén doma...k paneláku si ho nedám :frowning2:
Naštěstí máme nově spravený koupaliště vRudě tak chodíme s dětma spíše tam..není tam tolik lidí :wink:
8. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba ... no Jirule se teda mááááá! :wink:))))) O tom Bratrušáku mi říkala kamarádka, navíc tvrdila, že Romové mají vstup zdarma...no to mě poněkud popudilo....počítám-li, že když vezmu já celou rodinu na celý den, pohybuje se pobyt zde v řádech stokorun...no ale co naděláme.... :wink:)) Jedeme si dneska užívat na Helfštýn...snad tam nepadneme vedrem :wink:))) Tak se tu holky zatím mějte :wink:
9. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Ahojky..tak jakej byl výlet?snad jste se tam neupekli :grinning: My jsme s Nelkou sami,Zdenečekje u babičkyna prázninách,takmáme veget.... :wink: jen Nelinka je už trošku zmrzelá,sama se nudí holt jí ten bráchá už po týdnu začíná chybět...
Taky se chytáme někam na výlet nejspíše do ZOO...
10. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holki, omlouvám se, že nepíšu častěji, ale máme toho okolo koní a domů hodně. Teď bude pár dní pařák a myslím si, že nebude tolik zájemců na koně.
No v úterý jedeme do Olomouce na genetiku, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. myslím si, že snad ok. Nic mi není a Bára po manželovi nic nezdědila. No snad ta mononukleoza nic neprovedla.
@keba On je v Rudě bazén? kde tam? Jak se Nelče libí ve velké vodě, nebojí se?
@nicoleta3 - to je teda gol, jestli mají volný vstup. Zrovna romove, kteří pobírají dávky snad na vše. Jěště když jsem bydlela v Havířově, tak tam vstup na koupák stál 80 kč a teď to člověk vezme pro celou rodinu a jsi na 300 korunách, něco malo si chtějí koupit děti a 500 jen to hvízdne. :cry: :rolling_eyes:

Jo holki, kdy jsou u vás pouťě? U nas víkend 24.7 je velká Anenská, přijedete se mrknout?
11. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer dámy :wink: Tak jsem se dokodrcala domů z Bozeňova...sama bez dětí. Ty jsem nechala s našima na chatě u bazénu, ty vedra jsou docela velký :wink:)) Od rána jsem nedělala nic jiného něž intenzivně chladila, před chvílí jsem dorazila k domovu, dlažba tu žhne, doma vedro jako blázen :wink:))....jo holt léto v plné parádě :wink:)))

@telullah ....na šumperský bazen se nechystám,ale už mi potrvrdili dva známí, že ten vstup prý mají volný od sociálky...tak nevím :wink:))...já nedostanu ani korunu přídavků na děti, naopak do nich investuji v řádech desítek tisíců a mám pocit, že by ten volný vstup měl být tím pádem pro všechny :wink:))))...to je ale asi nemožné, tak nezbývá, než se zítra chladit v bazénku na zahrádce :wink:))).....abych se nemusela zbytečně rozčilovat :wink:)))
@keba ...výlet??? :wink:)) Ono se to nějak nakonec zvrtlo, měli jsme u sestry v Lipníku vyzvednou Terezii co tam byla týden na prázdninách...vyrazili jsme sice už časně ráno, ale v půli cesty měl taťka telefonický hovor a musel se vrátit zpět do práce, neboť měl nějaké nutné jednání v Morkovicích....takže jsme vyrazili znovu :wink:))...no a když řeknu, že místo bloumání po Helfštýně jsem seděla si 4 hodiny na nějakém dvoře zemědělského podniku a čekala než se srovnají nějaké nejasnosti ohledně nakládky polského kamionu... :wink:))) no nesmějte se ...vedro jako blázen..hlad...žíííízeň :wink:)))....no prostě dokonalá idylka!!! Přáíště jedu zas!!! :wink:)))))))))))))))))))))))))))))))
11. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ....na genetice držím palečky :wink: jdeš už na druhou kontrolu, ne? No a pokud poprve genetika proběhla bez problémů, není se snad čeho bát! :wink:
11. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 - s tímto mimčem jdeme poprvé na genetický ultrazvuk, podle krve je to ok, ale musí se mrknout pořádně na srdce a snad ta mononukleoza nic nenapachala. V těhotenství u Báry to bylo ok
12. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ...no to se divím, ale asi máš trošku jiná vyšetření. Já mám ten screening 1. a 2. trimestru. Poprve jsem byla v Olomouci ve 12. týdnu a pak jdu někdy ve 20. Na další ultrazvuk jsem objdenaná na srdíčko taky kolem toho 20. týdne :wink:
12. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,tak se nám trošinku ochladilo....ani mě to nevadí aspon trošku změna.Už jsme měli doma fakt vedro.....ted je příjemně...i večer se líp chrupe :grinning:
Tak jsme měli min.týden rušné chvilky,Nelinku nám odvezla záchranka do nemocnice.Dostala febrilní křeče a omdlela nám..... :frowning2: fuj fuj..ještě že je toza náma a je v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych to nikomu nepřála!!!Pěkně mě vylekala....jsme si pobyli pár dní v nemocnici,ale už jsme doma takže pohodička..... :wink: Jen jí musíme více hlídat když bude mít teplotu nebo jen sebemenší nachlazení...dávat jí 3krát denně leky při teptotě...doktornám říká že se to objevu většnou u dětí do 4 let max.6 let pak už ne!!!!Aspon malá útěcha ale snad nás to už nepotká!!!!!!
Jinak jak píšeš Nicolet ohledně vyšetření v těhu takjá měla úplně ty saméjak ty,asije to tím že máme stejnou gynekoložku.... :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba - ty brďo, to jste si teda pěkně užili...
Jinak testy dopadli ok, jsem širších rozměru, takže nebylo nic moc pořádně vidět, ale to co bylo, tak je ok
19. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah tak hlavně že je mimčo v pořádku,...... :slight_smile: a co Baruška už jste jí řekli že bude mít sourozence?A necháte si říct co to bude?Tak aby vám ted vyšel ten páreček,že? :grinning:
20. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba - no říkáme jí, že mám v bříšku mimčo, ať mi na něj moc neleze, ale nechápe to. Takže to bude spíše překvápko.
Sím tě, kdy bude u vás nějaká pouŤ? Kdyby náhodou nebylo počasí u nás, tak ať vezmeme někam Péťu. Má to slíbené a bojím se počasí
21. črc 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ...tak naše malá pochopila :wink:))) ...ale je přece jen už o nějaký ten rok starší :wink:....když mě omylem nakopne do břicha, pak žádá, aby jí to mimčo opatilo :wink:)) A tak zalehne na pupek a čeká...musím se nafukovat a vyfukovat jak velryba :wink:)))))
21. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak už jsme zpět z dovči, bylo to fajn, jen Lucka teď má velké problémy s usínáním, pořád řve, na dovče se rozmlsala že spí se mnou v posteli a najednou po ní rodiče zase chtějí aby spala sama v postýlce a to se jí fakt nelíbí :angry: vydržela řvát až do půl jedný v noci s přestávkama.....

tellulah a odkud jsi že bude u vás pouť?taky bysme s dětma chtěli někam vyrazit
21. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...to se zase poddá...chce to jen pevné nervy :wink:)) .....jak bylo na dovče, kde jste byli? :wink:
21. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek