• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@maky_maky ..no to je jasné, jezdit každé ráno kvůli školce kus cesty, to je na nic. Pokud přece jen budeš chtít školku ještě tento rok, rozhodně si je oběhej ještě teď o prázninách! :wink: Spousta rodičů třeba odřekne...nebo se uvolní místo z jiného důvodu, tak ať tě zapíšou alespoň jako náhradníka :wink: Držím palečky :wink:
12. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžeš mi prosím poradit, která školky by byla vhodná nebo nějaké zaměření nebo tak, chcěla bych ji dávat do nějakých kroužků popř. angličtina ????
12. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky ...školek je tu spousta, já mám zkušenost pouze s tou na Vrchlického...můžu vřele doporučit...no a potom na Šumavské...té se obloukem vyhni! :wink:))))) Nicméně kroužky má skoro každá školka, ale už ti nikdo neřekne, že přednost mají předškoláci, takže takové tříleté dítě v malinkáči se do kroužků nedostane z důvodu obsazení staršími dětmi...musí si prostě počkat :wink:..... nebo je spousta kroužků na DDM a Vile Doris :wink:
12. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy se teda znáte holky osobně??
12. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tu s holkama na netu? :wink: néééééééé :grinning: :grinning: :grinning: osobně tu neznám nikoho :wink:
12. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde mi o to jestli se i někdy někde potkáváte třeba na kafčo a tak?nebo to plánujete? cím víc bab tím víc drbů :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu
12. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jo s tím naprosto souhlasím!!! :wink:)))))))))))))))))¨
Holky se tu možná znaj, já jsem tu teprv asi 5 měsíců..tak se zatím rozkoukávám :wink:
12. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako na koníkovi??
12. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky ...áááno na koníkovi :wink:
12. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty pracuješ nebo jsi ještě doma??
12. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky ...pracuju, ale jelikož jsem těhotná a mám nějaké problémy, tak pracovní věci řeším na dálku z domu . :wink: ještě, že existuje ten internet :wink:))
12. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, takže malou hlídají babičky jo?
no já bych taky nejradši něco takhle ale nevím co, snad se brzo zadaří i nám a budeme taky čekat miminko, bohužel jsem měla dlouho anovulační cykly dnes jsem byla nagyndě a říkal, že už se vajíčko pěkně tvoří a ovu vychází na ctvrtek a pátek příští týden tak uvidíme, ale přítel se ted trosku seknul s tím miminkem a trochu jsme se kvůli tomu chytli no prostě je toho hodně to chce třeba někdy pokecat u kafe!!! :wink: co máte v plánu na odpoledne?? a bydlíte v domečku nebo v bytě?? a kde vlastně v šumperku?
12. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
on už jednou dítě má z předchozího vztahu ale to to na uplny hovno s prominutím, protoze ta ho furt vydírá přez syna a nechce mu ho dávat a tak no hnus fakt
12. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky ...malou mám většinou doma :wink: .... musím práci stíhat s ní, ale pracuju většinou v noci, když už je doma vše hotovo a děti spí :wink:
Bydlíme na kraji Temenice, dneska jsem byla na krvi kvůli štítné žláze, teď dělám generální úklid, protože se mi děti vrátí záhy z prázdnin, tak at je vše připraveno :wink:...doufám, že to stihnu do půlnoci :wink:))) zítra jedu do Olomouce na genetiku, tak snad to bude o.k. :wink:
jinak držím moooc palečky :wink:
12. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá furt otravuje s bazénem tak ji vezmu na dianu do výřivky tak se ozvu večer ju taky držím pěsti at to stihnes ale bacha opatrně :wink: pa
12. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se znám s Kebou cca 4roky, ale seznámili jsme se taky přes net přes babinet.cz.To ještě bydleli v špk, ted se vidíme zhruba 1x za týden bud oni k nám nebo my k nim na pokec, kluci jsou od sebe 1/2 roku a holky něco přes půl roku :slight_smile:
Jinak sem na diskuzi "chodím" taky cca 2měsíce nebo tři?? :grinning:

syn chodil do školky na 8května byli jsme taky spokojení a doufám že se tam holky též dostanou na jaře jdeme k zápisu.S prací to ale bude horší, mé místo zrušili jakmile jsem otěhotněla a zůstala doma :confounded:

Niky tak to jsi dobrá že stále makáš, dnes je většinou zvyk hned zůstat doma, já měla tedy rizikové těhu ale co mám kamarádky tak 99% zůstalo v těhu doma
12. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky ...doufám, že jste si řádně užily :wink:)))
12. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ....tak o babinci jsem doposud vůbec neslyšela...hned musím mrknout :wink:)))
No a práce nepráce :wink:)))....na mateřské jsem stejně musela doma pracovat, dělám projektového managera...no a to co jsem dělala dřív pro firmu, dělám teď vlastně pro tu naši :wink:))....výhodou je, že můžu pracovat v momentě, kdy mám čas....tedy v noci :wink:)))...už žádnej stres...pohodička :wink:
12. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Niky je to babinet.cz já už tam teda vůbec nechodím stíhám jen koníka a dvojčata.cz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou taam taky různý diskuze.
Vy máte s manžou teda nějakou firmu? My jsme zase nádražáci oba :grinning: já za těch 20let dělala na dráze kde co, bavilo mě to a škoda že pro mě tato éra končí.Teda možná, chtěla bych to zkusit třeba u jízdy jako manža, sice směny apod ale byli bysme finančně zajištěný a to je dost důležitý.No uvidíme jestli budou brát, teď je situace všude nic moc :confounded:
Já byla ve finiši u Carga a včera jsem se dozvěděla že mají zákaz brát zpět po mateřské, ale taky to paltí jen pro někoho, paní ze Zábřeha se prý v listopadu na své místo vrací a chlapík 55let co byl za ni má padáka.Měl smůlu že měl smlouvu jen za mateřskou :frowning2:

Maky kousek od nemocnice směrem do města v parku je školka je to vedoucí školka té naší na květnu /to je jen pobočka/ Martin tam byl asi 2x o prázdninách když jsem chodila ještě do práce.Tak i tam byste se mohli zeptat :wink:
13. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky - já bych se zase vyhnula školce na Evaldové, všichni si na ni moc stěžují, nevím jakou školku myslí jirule kousek od nemocnice, ale jestli je to ta Pohádka, co je v parku, tak taky vřele doporučuju, protože tam půjde můj synovec a vím, že dělají spoustu aktivit, minulý rok i tu angličtinu, taky doporučuju DDM u Radnice, kde je spousta kroužků, synovec chodil do Hraníčka a moc se mu to líbilo, už se nemůžu dočkat, až začnu někde chodit se svým malým :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki, dlouho jsem se vám neozvala, ale měli jsme doma problémy s mým taťkou, dostal další mozkovku a minulý týden jsme mu byli na pohřbu. Jsem pod uklidňujicíma práškama a pod dohledem doktora.

No my s Kebou se už delší dobu domlouváme, že se poznáme i osobně, ale jěště jsme to nestihli. Pozvala jsem jí i s dětma k nám na koně, takže pokud všechny nějak skloubíme čas, tak přijeďte všechny.
Školku zatím neřešíme, ale myslím si, že ani nemusíme. U nás je jenom jedna :slight_smile:
15. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám nápad co děláte zítra odpoledne??? co kdybych už konečně dali kafčo a pořádně poklevetily, navrhovala bych třetí hodinu ale nevím kde někde kde můžou lítat ty naše ratolesti???? co vy na to hlaste se! :wink: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky_maky - já bych ráda, ale já můžu až tak v září... Máme dost práce u koní :frowning2:
15. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah nevadí může,se přece sejít víckrát Hmmm? a ty jsi odkud??
15. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já jsem před chvílí přijela z tábora kde máme nejstaršího je to pro něj premiéra.Byla jsem tam celý víkend, super!!! nejen že měli děti tréninky, ale dělali si výrobky z hmoty podobné moduritu, jen se nevaří ale peče, dnes si zase dělali ručně knížku s koženými deskami, zítra mají nějakou cínovou techniku a pak něco jako batikování ale zase jiná technologie, bavilo nás to i dospělé :slight_smile:
Holky hlídal doma tatínek, byli všichni tři spokojení a my taky :slight_smile: Te´d budu až do středy doma takže na kafčo můžu vyrazit, pro mě je asi nejlepší jít ven třeba do té dětské kavárny viola, ale přizpůsobím se :wink:

výhody: děti si celkem vyhrají naše tak 3/4hodiny, pak už vymýšlí kraviny a dělají naschvály
nevýhody: je to tam drahé a musíte objednat pití i dítku jinak platíte 10kč za to že si tam hraje s hračkama, ujeté ale paní chápu chce vydělat a při jejích cenách nápojů tam asi není velká návštěvnost

záleží i na počasí,má to tam celkem ve stínu a drží se tam vlhko alespoň tak to vidím já, jinak dětské hřiště OLomoučák, pokud znáte? nevýhoda, není tam wc což u dětí až tak nevadí u dospělých ano :grinning:
ale klidně pište i jiné návrhy, my můžeme dojet autem nebo kočíkem :slight_smile:
15. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky, co ty? jak jsi dopadla v pátek? Určitě dobře :wink: už víte co čekáte nebo to bude překvapení?
15. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k táboru, pořádá u ddm u radnice a celkem tam chválili ten zoo koutek, Martin se tam totiž strááášně moc skamarádil s jejich pejskem /vedoucího/ no je krásnej, to jo.a tak jsem si říkala že by mohl zkusit i ten chovatelský kroužek, nemáte někdo zkušenosti?psi tam teda nemají :frowning2: ale jinak má se zvířátky utrum, tatínek nepovolí ani morče /domů/

Tellulah na koníky bych se přijela ráda podívat :wink: zkusím se domluvit i s kebou až dojede s dovči, pro děcka by to byl zážitek.Náš Martin proháněl první den na táboře kačeny místních usedlíků /normální bílé/ asi je viděl prvně nebo nevím, taky tam měli kozy, ovce no pro děti z města je to prostě něco nového :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 super jiřile tak zkusíme to dnes prubnout?? můžeme zkusit tu violu to kafčo snad není až taková pálka a na tu hodinku co tam děcka vydrží to tak akorád vyjde!

přidá se někdo??

tak dnes ve tři tam??? dice nevím vůbec kde to je ale pokusím si to najít na netu
16. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK tak v 15h tam, jestli víš kde je hospoda Moravan tak to je z druhé strany, je tam velká zahrada a spousta hraček.Nebo jak je katastrální úřad tak nepůjdeš k nádraží ale směrem od města k Bille a na konci ulice to je.Samozdřejmě kdyby pršelo tak to nemá smysl.
Ještě pro Janu888 :slight_smile: taky jsme se domlouvaly že se sejdeme, nechceš taky přijít?
16. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 o.k nějak to najdu kdyžtak ti zavolám ju!
16. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek