• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@maky_maky - Jasně, můžeme. Já jse,m ze Starého Města
@jirule33 - tož jasně, přijeďte taky :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: tak jsem zase o něco přišla! :wink:))...jak jste pokecaly? :wink: V Ol jsem dopadla...no nevím....podle paní doktorky dobrý, nicméně ve zprávě jsou nějaké grafy pro měření biometrie plodu ultrazvukem v daném stáří plodu...no a jak koukám...tak hodnoty se nějak liší oproti průměru :wink:))...jsem z toho poněkud v rozpacích ....
17. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Niky o nic jsi nepřišla, lilo jako prase tak jsme to zrušily :frowning2: snad to vyjde příště, třeba příští týden má být už hezky tak můžeme něco naplánovat :wink:
17. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... a tak slibně to vypadalo! :wink:)))) no každopádně to počasí mě dost medí!!!! Chtěla jsem tento týden zapracovat na prázdninami zaplevelené zahrádce...ale v tom počasí....hmmm to se mi vůbec nechce :wink:
17. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak už jsme zase doma z tábora.Co nějaký ten mini srazík? máte někdo čas o víkendu?
20. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...ahoooj :wink:))...ač je mi to líto, víkendy býváme na chatě :wink:...už mám sbalené tašky a hromyda prádla na žehlení :wink:))...žehlit se bude v plavkách a na slunci...tedy pokud nějaké to slunce bude :wink:))) zatím pá :wink:
21. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...takj sme zpátky z dovolený......bylo super ,dětem se moc líbilo,no já sice ikdyž každý den unavená a zmožená z výletu byla taky spokojená protože mě těšila radost dětí.... :wink: těm se ani nechtělo jed zpět domů,tátu vlastně ani nepostrádali že s náma nebyl.... :slight_smile:
Malá byla taky v poho,musím říct že jsme měla celkem strach z jejich záchvatů ale mělah o pouze jednou a jen slabší....většnou jsme se tomu snažila předcházet....pokud to šlo...
Koukám že tu přibylo pár nových tváří..jen dobře!!!!! :grinning: Jste měli dokonce i scuka...tak pokud to budete chtít zopáknout ráda se přidám.....co se týče času tak lepší jsou pro mě všední dny o těch víkendech většnou něco podnikáme s rodinkou....
22. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááár děvčata! :wink:))...tak vyrazily jste splečně někam??? :wink:))
Za chvilku začíná škola...gympl nestihli opravit a nástu p do školy se tím pádem nekoná :wink:)))....tak se mi tu pubertální potomek bude potulovat mezi ledničkou ...počítačem a televizí :wink:))))...no musím mu vymyslet na prvních 14 dní v září nějaký náhradní program :wink:)))...asi bude pracovat na zahrádce :wink:))...uuu ten bude jistě nadšen!!! :wink:)))))) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak pro nás je teď vše pasé, Luca má angínu+antib tak snad jste to Andry včera nechytli :frowning2: to bud ehrozný být tak dlouho doma, noc byla hrozná pořád pobrekávala, u mě být v posteli nechtěla pořád ukazovala na svoji postýlku a volala tam tam, přes den to samé, brečí i hodinu v kuse, pochovat se nennechá, jíst nechce, spát nechce, nechce nic jen brečí, ach jo, snad až jí ty antibiotika zaberou tak to bude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...vydrž!!!! zaberou!!! třetí den nejpozději...často i dříve!!! :wink: držím palečky!!! Tyhle stavy s postýlkou a chováním já vůbec neznám :cry:...u nás je to přesně opačně...když se něco děje...visí na mě jak opice...se mnou do postele....se mnou vaří...no bývá to někdy dosti úmornéééé :wink:)))...ale naštěstí už teď děti moc nemocné nebývají...malá je navíc promořená bacily, co dotáhly ze školy děti...tak jen občas nějaká ta rýma...na jednu stranu jsem ráda, ve školce by neměla mít problém? :wink: no uvidíme :wink:)) Tak se držte!!!!
25. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak nakonec má antib. i Pavla, trochu jsem to čekala, včera už jsme si s manžou dali večer i frťana, fakt to bylo úmorné, věčný brekot od rána do večera, v noci zase :frowning2: Dnes jsou o fous lepší ale ječí pořád :unamused: Musela jsem je oblíct a šli jsme alespoň vynést odpadky před barák, byly šťastný jak blechy :slight_smile: Pavlína se hned stihla vymáchat v kaluži :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak počítám ještě tak dva dny a už budou celkem v pořádku :wink:

Niki kam jsi chodila s malou do toho kroužku? na městský dům u radnice? včera jsem tam holky přihlásila do kroužku waldorfské alternativy a Martina do chovatelství.Ale jestli jsi chodila do stejného, co tam můžeme očekávat?
Nebo jsi chodila na komín do montessori klubu? tam už bylo plno :unamused:
27. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím "promořením" si myslím že je to pravda i naše holky už kde co od Martina chytly tak snad později veškolce nebudou tolik nemocné :wink:
27. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ....už to bude dobrý, neboooj :wink:))
Chodíme na ddm do Waldorfu, tak se tam určo potkáme :wink:)))...doufám, že je ještě místo :wink:)) Na komíně jsme nebyli, tam to neznám....nicméně bych tam chtěla Nicol přihlásit do aerobicu. Je to sice až pro děti od 6 let, ale ona napodobuje Terezii když trénuje na zívody .... a tak už spoustu kroků umí :wink:))..no uvidíme :wink:))))
27. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...jo a promoření...to je věc :wink:))...Kuba byl dítě v prostředí dá se říci sterilním a potom byl v první třídě neustále nemocnej :wink:)....takže vlastně studoval provní třídu dálkově :wink:))))
27. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky my budem chodit do kroužku ve čtvrtek dopoledne to budeš mít malou ve školce, budete asi spíš chodit na odpolední program, ne?
S tím aerobikem, proč to nezkusit, pokud by se to malé líbilo :wink:
u nás je to už dneska s holkam lepší :wink: dokonce snídaly :wink: před chvílí jsem jim objednala první vánoční dárek stolek+židličky mamut z ikey, Pavlína pořád "maluje" tak ať mají svůj koutek :wink:
28. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes lehl i Martin, nevím jak se mu to podařilo chytit skoro doma nepobyl, jen pro věci na otočku a byl u mých rodičů :confused: tak zítra s ním skočím na pohotovost pro antibiotika ať je taky brzo Ok, škoda teda že hluchák nemá skluz s opravama jako gyplm, to by nám bodlo :astonished:
28. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 tak držím pěstičky at se brzy vykurýrujete!!!Musím zaklepat my jsme zatím dobrý :wink: Tak snad jsme od vás nic nechytli ale to by už asi měla...
Zdenda je zatím u babičky tak máme celkem veget,včera byl u nás děcký den na hřišti tak se Nelka vyblbla... :grinning:
Akorát počasí je už oničem že?
Tak to jsi dobrá že už objednáváš dárečky..já teda zatím nemám nic vymyšleno!!! Nele asi tu kuchynku od tefalu nebo Miele jinak nemám tušení :confounded:
29. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Martina v krku nebolí teplota jen kolem 38st tak snad je to jen viroza.Ad dárky...paní mě pěkně naštvala nakonec že přede mnou byla ještě jedna paní tak si to prý má do dneška rozmyslet a to mi kvůli tomu unikla bezvadná sestava na bazoši :frowning2: že já jsem takovej blbec poctivej :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sháním dál :grinning: ale moc se mi to líbí rozhodně jim to chci pořídit.
Počasí stojí za houby alespoň nám není líto že nemůžeme ven.Já kuchyňku chtěla původně taky ale zatím se mi na to zdají malé a pak ji budou mít ve školce :wink:
Babi si vzala holky tak letím ještě do lékárny a nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak nám to dne s opět vypukne! :grinning: škola....Nemůžu zrovna říct že by se Zdenda těšil.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím počasím je to fakt o ničem to máš Jiři pravdu,Nelča je doma protivná,nudí se ...aspon že budem moc chodit do nějakého toho kroužku,myslím že tobude pro dětivelké zpestření :wink: Tak valímvypravit Zdendu už mě tu popohání at valím,že nechcebýt ve škole první den poslední. :grinning:
1. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha ha, tak to já jsem musela honit Martina ten měl na všechno času dost a nechtělo se mu vůbec.Se mu nedivím nový děcka, nová učitelka, já taky nemám ráda změny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ..tak jak to Martas vlastně zvládá....nový děti a učitelka?ale chodí i stěma z lonska ne?My dnes byli ve škole domluvit hudebku tak to bude mít zase Po. a St.aspon se mě to líp pamatuje :wink:
Akorát teda že zrovna v tu st. má ještě ty hasičea tak toho je hodně..do toho úkoly..tak uvidím jak bude zvládat.
2. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry šly s ním ještě 4děti, dva kluci a dvě holky, učitelka ho měla loni z angliny ale stejně ten kolektiv dětí se tvoří celý první rok, byli už parta a takhle je rozhodili :frowning2: uvidíme jak zapadne, však jsem ti říkala že třeba na táboře moc nezapadl :unamused: Uvidíme, kamaráda s kterým seděl tam má :wink:
V pondělí a úterý nebude chodit do družiny, právě proto že má kroužky a aby stíhal napsat v pohodě úkoly, ne jako loni že jsme je kolikrát psali ještě o půl osmé večer, kdy byl utahanej jak kotě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať se mu to líbí nebo ne, já se s ním pak nebudu rozčilovat.
Tak ještě že se uvidíme v kroužku s holkama, jinak bysme to už asi nezkloubili, že?pokecáme tam.
2. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
co těhulky jak se máte?
2. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vaše děti zvládli první dny ve školce? Myslím že šla malá od Nikol a od Maky, že?
2. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki trochu vás zanedbávám, ale poctivě dočítám. Náš Péťa už je natrvalo v Praze u své mamky a začal tam chodit i do školky. Prý se mu tam líbí a má tam i nového kamaráda. paní učitelka prý je hodná a on je jěště hodnější na ní. Je mi po něm smutno, ale co naplat....
Bára ho celé dny volá a hledá, je mi jí moc líto, ale jěště nechápe, co to znamená. Jinak se nám pořádně rozkecala a samozdřejmě zkouší, co vydržíme. Začala jsem jí učit čurat venku bez nočníku, je to boj... je dost těžká a někdy to je třeba aý na 3-4 pokus. Nemůžeme pořád všude tahat nočník.
No a taky jsme začali učit usínání bez dudlíku, je to třetí večer a zatím není moc velký kravál, Čekala jsem to horší...

Četla jsem vaše hlášky o kroužcích a školkách, tak to nás snad čeká až za rok teda teprve školka.

Jak to vydíte s tím pozváním na koně??? Dokud jěště nenapadl snih
3. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, to je zase dnes hnusně, že? my jsme byli včera na hřišti u komína, holky tam byly hrozně hodné, nechcete si tam dát třeba v týdnu srazík? třeba kolem té 14,30 -15h kdyby teda bylo trochu líp jak dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:

telillah a vy jste Péťu měli u vás na stálo a až teď šel k mámě? to musí být i tak drsný pokud byl zvyklý na vás.S těma koníkama, já bych ráda přijela dokud bude nějaké slušné počasí, domluvím se s Kebou, už jsme to probírali že musíme stejně 2autama že se jinak neposládáme, tak jestli se chce přidat ještě někdo??kdy by to pro tebe bylo nejlepší? v týdnu nebo o víkendu? a asi nějak po obědě, že?

jinak holky stále chodí s plínou a dudlík mají taky hlavně na noc ale někdy vzpouzejí i přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bára je teda šikulka :wink: já koukala už na nějaké zábrany na postel chtěla bych holky už přestěhovat k Martinovi do pokojíku, ale jsou to pálky :confounded:
4. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 No já bych na srazík jela, ale manže už mě nechce moc nikam samotnou pouštět, co kdyby náhodou.... atd. Jinak je mi to jedno, kdy se přijedete na koně mrknout a povozit, hlavně to potřebuju vědět den do předu, ať s tím můžu počítat a nikoho jiného neobjednávat.
Péťa je syn bývalé manžovi přítelkyně a strašně si na seb zvykli. No a navíc jeho mamka nesehnala školku v Praze a tak chodil do školky u nás a byl hodně tady
4. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ahojky po dlouhý době!!Jsi tu celkem nebyla že?já taky moc nestíhám občas sem nakouknu....to asi musí být těžké i pro tebe že je Péta v Praze na stálo.Byli jste už na něj všichni zvyklý že?ale na prázniny bude jezdit ne?Jinak s Jiřulí jsem se už domlouvala že bysme dorazily :wink: Musím to nějak naplánovat aby mohl jed i manža....chtělabychse trochu povozit bude to možný?sice jsemted strašně dlouho nejezdila od tý doby co jsem byla těhu s Neli(4roky asi)Ale snad se to zapomenout nedá!A myslím že i děti by měli obrovský zážitek... :slight_smile:
A co ty a těhu vše je O.K.???
Jinak Baruška je opravdu veliká šikulínka....my jsme pořád s nehodama,chodí nanočník ale většnou dobíhá naposlední chvíli a má i v kalhotkách..ted jsem jí koupila ty učící kalhotky aby sije mohlasama slíkat a oblíkat ajá nemusela stále prát.....se nějak smiřuji že nám toholt bude déle trvat.....ale jinka se taky hodně rozkecala :wink:
5. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba - No nějak jsem tady pár dní nebyla, byla tady těžká doba. Zemřel mi taťka, takže jsem byla u naších a pak málem i v nemocnici. No už je to lepší, už jsem klidnější.
S Péťou to nějak zvládneme, nejvíce je mi líto Báry. Pořád ho hledá a volá. Vylezeme před dům a ona kouká po dětech, který je Péťa a volá Péťo domů... a podobně.
No já myslím, že byste si mohli i zajezdit, pokud budete mít odvahu. Tak se domluvte a dejte vědět.
Nelinka se to všechno naučí, neboj. My jsme přes den v pohodě, jen nesmí být dlouho v autě, to pak je nehoda :slight_smile: , ale to se natrénuje. V noci jsme na plínce, ale stává se, že je sucho. No snad to zmákneme do vánoc
6. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho děvčata...tak jsem se konečně na chvíli utrhla...přestavovali jsem byt...do toho začátek školy a školky...holky to byl děs! :wink:))) První den malá v pohodě, druhý už kňourala a teď jsou scény na denním pořádku...vydržím do konce týdne a pak to buď půjde nebo to ukončíme...nemám sílu se dívat jak se trápí :wink:....no budu doufat, že se to upraví :wink:
@jirule33...ve čtvrtek bych kvůli waldorfu malé nechala ve školce volno a užily bychom si na DDM, už jsem malou přihlásila...no uvidím, jak se to v té školce bude vyvíjet, když tak obsadíme i ostatní dopolední kroužky a bude to...nesnáším, když děti do něčeho musím násilím nutit...kroužky byly zatím bez problémů :wink:
6. zář 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek