• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Děvčata, taky vám přeju krásné Vánoce, Silvestra bez šampáňa a hlavně to zdraví pro všechny!!!!!!!!
22. pro 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, kde jstee? A jakej byl Ježíšek? No povídejte, přehánějte! A cibulka už tady taky dlouho nebyla :rolling_eyes: :grinning:
Už mám album. Malý, ale mám :slight_smile: Akorát mi chybí naskenovanej ultrazvuk. Ale všechno bude.
25. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jme u našich v pce jak ježa?
25. pro 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíšek byl dobrej. Dostala jsem mimo jiné i knížku o manipulaci s dítětem. Je to super, je k tomu i CD a jsou tam ukázky nevhodnýho držení a tak. Třeba jsem odjakživa tvrdila, že držet mimčo svisle na ramenu na odříhnutí je blbost a taky že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ještě Ti chybí portrét tady na diskuzi! Ať tam nejsi pořád jako dlouhovlasá fialová.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem tam foto kočárku ten zelenej už proste vyhrál dorazí k našim ve čtvrtek.Jak se ti líbí :slight_smile:
25. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nádhernej!!! Ta barva je úžasná a celkově si myslím, že je jak praktickej, tak krásnej. Určitě oceníš kolečka ve sněhu příští rok. Fakt moc hezkej.
25. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pojištovna mi uznala jen plavco cvico ne.Ach jo
25. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dyť to máš fuk, aspoň něco, ne? Já jsem tam vůbec nebyla. Ani manža mi nevyzvedl ten doklad. My jsme tady makali jak barevní a zapomněli na to. Tak to zkusím příští rok.
Jdu si dát něco na jídlo, mám hlad.
25. pro 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Psíčku,pusť k tomu na chvilku tatínka. :grinning: boruvecko-krásný album,fááákt.A maminka je kočanda!!! :sweat_smile:
25. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se podívej na album na kocarek ja jdu taky odpocivat.Tak jak se ti libi :slight_smile:
25. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuza jde na ordinaci a taťka k počítači,je to tak???U nás teda jo,Péťa už mě hlásí,že je ordinace a chce jít na net. :grinning: :grinning: :grinning: Papa.
25. pro 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, jak se mi líbí kočárek jsem Ti psala už ve 20:04, vííííš?!!? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: U ordinace jsme si dali zmrzlinu (nevím, co se mi to stalo, ale koupili jsme si Manhatan zmrzlinu - 2 litry za 155,-!!!!! To bylo poprvé a naposled :rolling_eyes: , ale je dobrá). Teď klepeme kosu a to já i přesto, že mám na sobě nové flanelové pyžamo od Jéži. A tatínek si oblíkl svoje nové kožené rukavice :grinning: . Vypadáme úžasně :astonished: :grinning:
Luci, máš to už za pár, coo? :confused: Přehoupne se rok a rodíš raz dva. A dneska se nám v rodině narodila holčička! Terezka. Její maminka byla už od včera od večera v porodnici. Rozbalila dárky a jela :grinning:
25. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo boruvečko,za pár.Šíleně to letí,ale už se moc těšíme.Dnes jsme testovaly kočárek,viď Zuzi?Je schovaný u babičky a dneska jsme se prostě musely pokochat.Dokonce ho prubnul i skoro 2,5 letý Dáda a vydržééél.Však Vám to holky taky uteče,uvidíte... :grinning: Gratuluji k přírustku do rodiny-krásný dárek od Ježíška a moc hezké jméno!!!Nám se včera v únorovkách narodila první miminka-dvojčátka.Hurááá!!! :wink: :slight_smile:
25. pro 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Luci, máte, řekla bych stejnej stromeček jako my. Dokonce i stejně nazdobenej. Čili moc krásnej :grinning: A shodli jsme se, že ta kombinace modré a zelené, jak máte vymalováno (asi v pokojíčku) je dokonalá. Fakt. :sunglasses:
25. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jméno dali hezké, ale posledních 5 děvčátek co se narodily v mým okolí a známým jsou Terezky. I sestřička u doktorky mají Terezku. Všude samá Terezka. Bude jich ve třídě jako máku :slight_smile:
25. pro 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ooo,děkujem,nám se taky stromeček moc líbí.Mamka ho vybrala v lese a taťka poctivě uřezal.Ale měli jsme to povolený,akorát to byla děsná prča.Stál totiž přímo u hlavní cesty a jezdilo jedno auto za druhým,fakt jsme se u toho bavili. :grinning: :grinning: :grinning: Z těch barvev mám taky radost,stály sice víc,ale jsou přesně podle našich představ.
25. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, o ceně barev něco vím.. malovali jsme před Vánocema poslední místnost - pokojíček. A už máme všude barevno. Ale stojí to za to. I po dvou letech, když se odře zeď, tak se to prostě zatře a jako by se nic nestalo (pokud tam není díra jak do ....... :grinning: ).
Já bych chtěla vědět, jak do alba dostanu takový ty obrázky a odpočívadla do porodu a tak. Hodně mamin to tam má a já nevím, jak se to dělá... :unamused:
25. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme čekali Dádu,tak jsme taky chtěli Terinku.Ale teď je jich v našem okolí tolik,že jsme vybrali jiné jméno.Teda taky dost populární,ale na to už kašlem,to bychom nevymysleli nic.A navíc tohle je Dádův výběr,takže není co řešit. :sweat_smile:
25. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo, já vííím :sweat_smile: :grinning: :grinning: Je jich taky hodně, ale my jsme taky vybrali jméno, který je vcelku populární, ikdyž tak moc už ne. Teď je právě populárnější ta Terezka...
25. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééžiš, teď jsem to tady prozradila...No, snad sem nepřijde nikdo šmejdit! :angry:
25. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecko,tak na to jsem taky antitalent.Holky už mi radily,co a jak,ale stejně se mi to nepodařilo. :frowning2: Tak pokud na to přijdeš,ráda se poučím.Jdu do hajan,v TV je prd,tak jdem raděj chrupat,ať do porodu naspím nějakou tu hodinku.Dobrou noc!!!
25. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě antitalent nejsem, akorát na to nemůžu přijít :slight_smile: Ale až na to přijdu, tak si to tam dáme. Bajunka by nám mohla poradit, ta má krásný album! Bajunkoooooooooooooo!!!!! :grinning:
Tak dobrou noc! A pozdravuj ségru :wink:
25. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecko,tak to bys musela vymazat z albíka i ty úžasný pink oblečky.Ale snad tu nikdo šmejdit nebude-jinak??? :angry: :angry: :angry: I když nás si teda vyšmejdili. :zipper_mouth:
25. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblečky jsou v poho, ty už každej viděl ještě před tím, než jsme to věděli. Mám oblečky po holčičce kamarádky. Akorát neví, že se využijou i ty růžový....tak rychle piště, ať skočíme o pár stránek :grinning:
25. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala jsem Ti di IP rady,co mi poslala kamarádka.Tak třeba to z toho vydedukuješ. :wink:
25. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zkoušela, ale nechápu, KAM do alba jako to mám zkopírovat. Nejde to. No nic, počkáme na Bajunku :wink: :grinning:
25. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se tady s tím trápím a nic,takže jdu opravdu na kutě.Dobrou noc!!! :slight_smile:
25. pro 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babizny je sice ráno,ale koukam,že jste si psali!Borůvko já taky zkoušela hned dat do alba ty obrázky barevný,i ten babyastrology,ale taky mi to nejde tu stránku sice najdu,ale angličtina je pro mne tabu :unamused:
26. pro 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj. Bajunka nám určitě poradí. Dnes jsme byli celej den u našich. Bylo to dobrý a dostali jsme mooooc krásných věcí. Hned je zítra vyfotím a hodím do alba :slight_smile:
26. pro 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek