• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@jirule33 Tak to já teda abych se přiznala zatím věnec nevytáhla,mám sicez lonska umělý a i svíčky koupený ale jaksi se na to včera nedostalo!!! :unamused: Šla jsme v 18 30 uspat Nelu byla protivná ,unavená,nespala po obědě a do všeho to spaní přes víkend u rodičů...není zvyklá tak to stálo za prd...no a už jsme taky nevylezla z postele,vytuhly jsme obě :grinning: Takže první adventní neděli budem dohánět přes týden..a to zase až Nela usne jinak to bych měla strach mít na stole věnec...
Nela má opět rýmu takjsu zvědavá co z toho zase vyleze!!Dlouho dobrá nevydržela!!!!Jestli 14dní....ach jo........a ke všemu se nám to i venku pokazilo tak se mě nechce ani vylízat......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám holky pěkně přituhlo že?? :wink: Nelča z toho nějak nadšená není!!!Nechce vůbec ven,huláká že je zima v kombinéze je nemotorná a špatně se jí chodí tak se vzteká :unamused: Ještě že jsme si nakonec ten golfák nechala....vidím to zatím že budem jezdit na kočáru...
Niky tak doufám že jsi ještě celá :grinning: ses tu dlouho neukázala....?nebo děti stále marodí??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba zítra v kroužku...pokud Nelča bude v pořádku tak určo dorazíme...nebo jestli já třeba nastartuju auto :grinning: teda spíše abych se do něj dostala...kterej si den mě nešli ani dveře otevřít ,měla jsem je přimrzlý..... :wink:
1. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, poslední dobou nějak nestíhám, vše doma připaveno ...nachystáno...čeká se jen na odjezd do porodnice :wink:))) Minulý týden mi při registraci ve Šternberku řekli, že už má mimčo přes 3 kila a bude lepší porod naplánovat tak, abychom stihli dojet :wink:...docela mě to překvapilo!...no zítra má padnout datum...tak jsem zvědavá. Každopádně už jsem zhubla víc jak kilo, protože to mimčo hrozně tlačí do žeber a nemůžu jíst, taky v noci je to katastrofa, spím tak po necelých dvou hodinkách...ale zase mám docela strach z toho, jestli tu ten mimouš nebude v noci hulákat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak nevím kterou variantu zvolit, zda ulevit tělu nebo vydržet a užívat ticha :wink:))))
Ve čtvrtek jsme v kroužku nebyli, jela jsem s taťkou na dvoudenní seminář s noční prohlídkou Bouzova a rautem...no poslední vejlet asi na dlouhou dobu! :wink:))) Tak snad tento čtvrtek...pokud se ho dožijem :wink:))
6. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Niki tak ty si jezdíš po vejletech a já už taky myslela že jsi v porodnici :grinning:

jen si ještě užij klidu doma, sice některá miminka jsou hodná /zvlášť holčičky/ ale budeš mít i nadále na starost tři další takže se asi nezastavíš :confused: ale zase třeba děti aspoň povozí mimi venku ne? a něco tak stihneš i doma udělat :wink:

Holky byly hodné ale prostě byly dvě tak si první měsíce pamatuju jen mlhavě, můj věčný boj s kojení a odsáváním a kontrolou kolik vypily, věčné vážení a strach jestli nabírají, přeci jen obě spadly pod 3kg takže i noční buzení na krmení, do toho vánoce ani jsem si je tenkrát neužila, jo letos to bude jiný, už jim budou svítit očička :slight_smile:

Andry ani naše holky zima nějak nebere ven moc nechtějí, sání se bojí :grinning: a ani čerti je včera neodnesli :slight_smile:
6. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ....no ten vejlet byl na dlouhou dobu poslední :wink:)))))....mimino nikomu nepůjčím tak do 1 roku, takže nepočítám ani s tím, že by děti vozily..tohle tak nějak neumím...prostě mám pocit, že se mimouš musí pořád hlídat a když ho nemám u sebe, tak jsem krajně nervozní :wink:)))) ....takže děj se vůle boží...zítra se dozvím datum, kdy to vyvolání spácháme...no nevím nevím :wink:)..ještě nejsem nachystaná! :wink:))
Včera jsme byly s dětma na mikulášovi ve městě. S taťkou jsme pořídili novou LCD telku a do Vánoc se čekat nechtělo už kvůli tomu zmatku co tu jistě bude. Tak jsme museli vystřelit z domu a taťka zatím montoval překvápko od Mikuláše :wink:))...teda ale kosa tam byla pěkná, nepomohl ani svařák či dětšký punč :wink:))...Terezii omrzla brutálně jedna noha :wink:...tak nafasovala ráno nové boty a jsem zvědavá s jakou dorazí domů... a to si frajerka nechtěla brát včera ani čepici! :wink:))....no nejhorší asi budou pubertální děvčata...zatím bojuju jen s hochem! :wink:)))
6. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem byla s holkama na průvodu ale jen u grandu a pak kousek ve městě až na svařák jsem nedošla :grinning: Nakonec ti budou porod vyvolávat? to jsi takto chtěla?před termínem? proto asi jedete do štěrnberka, že? Tady v nemocnici by do toho asi nešly pokud nejsou komplikace.
Tak hlavně aby jsi to měla rychle za sebou a byli jste oba nebo obě v pořádku :wink:
Jinak já holky v kořáře půjčovat chtěla /v rodině/ ale nikdo moc vozit nechtěl, mě to přišlo jako ztráta času, když v kočáře spaly a mě doma vše stálo navíc martin byl malej abylo potřeba se věnovat i jemu a dobrý 2-3hodinky :slight_smile: holt každá to máme jinak.
Mám kamarádku co má 4měs.dvojčata a taky děti nechce půjčit na vození ani tchýni...to naše nevozila i když jsme jí říkali :frowning2:
6. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...:wink:)) no u dvojčat je to nepochybně jinak! :wink:))...já si ten šrumec vůbec nedovedu představit :wink:)) Včera jsme se domluvili s doktorem na vyvolání na pátek, tak tam na 5 ráno jedu. Včera to vypadalo, že budeme muset vyrazit už v noci, ale přešlo to. Doktor říkal, že už je to nachystané a nemuseli bychom stíhat dojet...navíc má být ledovka až zmrzne ten děs, co je venku....a i kvůli věku prý bude lepší, když se to pohlídá. Mimčo už má přes 3 kila, tak snad nebude problém...aspoň doufám :wink: ...ve čtvrtek večer taťka odveze děti k našim na chatu a já budu mít klid a nebudu muset myslet na to, jestli se tu doma nědějí nějaké katastrofy! :wink:)) ...no a v pondělí ....doufám, už budu doma....teda to jsem si to naplánovala....dokonalost sama...to zavání průserem! :wink:))))
8. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki, na zítra držím palce!!!!ať vám všechno dobře dopadne a až budeš mít chvilku napiš nám jestli máte kloučka nebo holčičku, to víš jsme baby zvědavý :wink:
9. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 jasný dám vědět :wink: Děti už jsem odpravila k našim na chatu, taška je připravená...a já mám takovej divnej pocit...no že by strach? :wink:)) radši půjdu do pelechu ať to zaspím! :wink:))...tak se holky mějte, v pondělí pokud vše dobře půjde mě pustí a pak se tu zase objevím :wink:
9. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 nestíhám, ale držím pěstí-štěstí
9. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Tak fuj fuj Niky a moc moc štěstíška at to dlouho netrvá a máš to co nejrychleji za sebou...........my jsme si s Romčou ve čt.říkali že už asi nedorazíš že budeš tak na rozsypaní neli už vše za sebou.. :wink: Jak budešt trošinku v poho určo písni a pokud to půjde hod i fotečku drobečka :slight_smile: jak psala Jiřule jsme baby zvědaví :grinning:
10. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ DĚVČATA! :wink: TAK JSME TO VE ZDRAVÍ ZVLÁDLI :wink:))...FOTEČKY OKOUKNĚTE V ALBÍČKU :wink:
16. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Niky moc gratuluju!!!! zvládli jste to i rychle, že? Verunce přeji hodně štěstí do života a príma rodinu :wink:
16. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a dobré datum, já i holky máme narozky jen den před Verunkou :wink:
16. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: :grinning: :grinning: no kdyby mi do toho ty mladé porodní asistentky nekecaly, tak to bylo mnohem rchlejší!...příště si vyžádám sterilní nářadí a a vyřídím to sama! :wink:)...stejně rodil taťka, protože přestal fungovat zvonek a slečny asistentky byly v čoudu! :wink:)))
17. pro 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc moc gratulujeme a fakt je krásná. Jinak jste zdravé??
17. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ...díky :wink: No mě zůstal kousek placenty, tak jsem poprděná z toho jestli nebudou komplikace...malá už stačila chytit od Kuby rýmu...osel... měl potřebu se před gymplem koulovat a pak tu prskáááá :wink:))))
18. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky tak s tou palcentou teda nevím, proč to hned neodstranili? Tak třeba se odloučí sama, přeju at nemáš komplikace, nás v porodce kontrolovali jesttli nemáme zbytky v děloze ale byla jsem po císaři.
Co malá Nikol nežárlí na mimčo?
Víš já když přišla z porodky a viděla že má Martin rýmu tak jsem začala brečet...holt hormony :grinning: i tak jsem toho měla plný brejle ale ty máš plno pomocníků navíc teď o vánocích budete všichni doma spolu, což je fajn.
19. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Taky se přidávám ke gratulaci a přejeme malé Verunce vše jen to nejlepší do života!!!Tobě pevné nervy a hlavně at jste obě zdravé.... :wink:
Holt když je více dětí po kupě tak se to ani nedá moc uhlídat aby od sebe něco nechytli :unamused: a kor ted v tý zimě to je blbí s tím nachlazením je to hned..... :frowning2:
19. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba
@jirule33 ...snad to bude dobrý, nevím proč mi nedali hned na sále injekce oxitocinu, aby ta placenta vylezla....nějak ji nakonec vytáhli, ale asi ne celou...no snad to bude dobrý :wink:
Nico lje z malé nadšená, pořád ji chce chovat, tak mě to trošku děsí a jsem ve střehu, aby jí něco neprovedla. Jinak včera přijela od našich z chaty a pěkně soplí :wink:...no potěš! :wink:)) Nosní kapky už mám raději nakoupené a odsávačku hlenů v pohotovisti§ :wink:))))
20. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné a pohodové vánoce :wink:
24. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...i my přejeme jen to nej v Novém roce :wink:))...Vánoce u nás byly letos opravdu úžasné, i když to z počátk u vypadlao krizově :wink:) Slavili jsem napřed den dopředu doma, abychom nemuseli tahat velké dary jako koloběžku a pod. na chatu. Přesun ráno byl ale s menšími problémy a taťka docela pěnil:wink:))))...nicméně večer už bylo vše o.k a děti mi to vynahradili...byly neskutečně hodné a vtipné...tedy hlavně Kuba a Nicol...ta perlila nejvíc...roznášela širokému příbuzenstvu dary a řádně komentovala :wink:))) ....jsem moc ráda, že se vše nakonec takhle povedlo, že se mimčo narodilo dřív a doma byl tím pádem už relativně klid bez větších problémů :wink:
28. pro 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vánoce a Štastný Nový Rok
29. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:25 • agenturaberuska
@telullah
@nicoleta3
@jirule33 Ahojky holky :wink: tak máme svátkyza sebou ,že?nějak to zase tak strašně rychle uteklo!!!Ale na druhou stránku jsu ráda že to mám z krku..to chystání a lítání pořád někde po návštěvách.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak počítám že vy dvě kojíte ,takže jset to asi ani na silvestra nějak neroztočili........s Jiřulí jsme mluvile......já šla spát hned po přípitku.......nějak mě to letos ani nebralo..byli jsme doma.. :wink:
Niky jak s waldorfem to vidíš?budete vůbecještě s Nikolkou chodit?ted má teda romana 2 týdnydovolenou takse začíná až 3 týden v lednu....
4. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba ...ahoj, tak jsme si letos ty Vánoce užily, i Silvestr byl super. Neteře mají barmanský kurz, tak míchaly nápoje a popíjela jsem o 106 :wink:))...i když většinou jen s minimem alkoholu...ale ty barevné koktejly byly dobré i tak :wink:)))
No a jinak malá začíná řádit...bolení bříška se přece jen dostavilo, tak scháním na netu šátek na uvázání, protože ji pořád nosím ...vůbec nevím co mám chtít...bodla by nějaká rada!:wink:))
4. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak o tombych ti mohla povídat!já si s Nelčou taky užila svý!!!! :unamused: Od ráno do večera se táhala na rukách a drndala..a v noci jsem spala na posteli v sedě a zase jí houpala na nohách..tak po 3 měs.se to ustálilo a byla dobrá!!Ale ty první tři měs.byli katastrofa......koliky nám dali zabrat,co chvíla jsme jezdila do Spk. k Mudr. a už jsme se tam pomalu kolikrát rozbrečela že nevím co sní at jí vemou do nemocnice na nějaké vyšetření........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí to teda přešlo a pak už byla zlatá.i přes ten atop.ekzém...takže ti asi moc neporadím ale určo se to postupem času upraví::::držím pěsti......hlavně at je malá zdravá :wink:
4. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to sedí :wink:)) spím taky v sedě :wink:))) myslela jsem, že nás to mine, s Nicol jsme si užili...ale jak vidno je to tu :cry:...jen ty náhradní ruce...ty mi chybí :wink:)) vařit musím, uklízet taky.... o praní a žehlení nemluvě...nicméně skutečný problém je oblékání Nicol...do zimních věcí se sama nenasouká...no musím pořídit ten šátek...jinak to nevidím :wink:))
4. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3
@telullah ahojky holky jak válčíte s mimčama a jejich sourozencema?koukámže je to tu nějaké mrtvé..asi nestíháte že??ale to je jasný chápu to..........
co ty Niky?už je to s malou lepší..nebo stále válčíte?? :wink:
13. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba ...ahoj, tak pohoda skončila :wink:)) dorazily břišní koliky, tak malou celý den nosím, kapeme nějaké oleje a šťouráme hadičkou :wink:)) vím, že to přejde...ale občas je to děs :wink:))) kdy bude zase Waldorf...po neděli?
14. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek