• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@nicoleta3 Ahojík..tak je napd že :unamused: ale neboj to přejde jen co trošku malá poroste......kojíš?jestli ne tak hodně pomáhají ty antikolikové láhve..mimčo se nenaloká tolik vzduchu..my měli a fakt nám to fungovalo!
Jinak waldorf je ten po svátkách poprvé ve čt.Romana měla dovolenou.....sem na to minulý čt.zapoměla a čekalajsme tam jak blbka :grinning: Nelča pak hulákala kde jsou děti ..sem jí musela nalákat na kokinko :wink:
17. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.... no jsi psala, že waldorf není a pak si tam soukromě jdete!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak kojíme a mám pocit, že je to čím dál horší :cry:...už jsme koupili druhé kapky, ale efekt nulový :cry: Naštěstí řádí dopoledne a odpoledne už to bývá lepší...v noci pak spí. Nicol to měla opačně a to byl fakt děs! Celé noci vzhůru, ve dne pak taky, protože za světla mi spát nejde :wink:)) no sranda :wink:))
Jestli to bude aspoň trošku možné tak ve čt dorazíme....no snad si dá malá říct! :wink:))))
17. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Niky co šátek když máš jen jednu :grinning: ten určitě pomůže a máš ješte volný ruce....nebo ty třešnový pecky nahřátý z Dm ty zabíraly u nás.Kojení je nejlepší nemusíš se start o kupování um, umývání a sterilizaci skleniček apod, my měli kombinaci tak super!!!ještě že byly holky v zimě a stejně se nikam nedalo, jela jsem přes odsávačku až do 8mi měsíců....
Hele v tom městským domě mají snad hromadnou dovču, ne? dnes jsem tam vedla syna a taky má p.Malec volno až snad do 4.2.
Co malá chodí do školky? Já dnes byla podávat balíčky na poštu a na "naší" školce zahlídla ZÁPIS tak tam letím kdy že to bude a on to byl zápis do školy pro předškoláky.Snad ten náš neminu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ahoj, tak od šátku mě holky zrazovaly...prý je problém to uvázat? :wink:...koupila jsem tedy byby vak...v nouzi nejvyšší do něj malou naložím...vařím s ní a dělám nezbytně nutné práce...nic jiného totiž nezbývá :wink:))) jíst tu chtějí neustále, prát a žehlit se musí taky :wink:)))
Pecičky jsem zatím nezkoušela, ale už jsem o tom kdesi četla :wink:
DDM má fakt asi dovolenou...no já tam dlouho nebyla...možné to ale je :wink:
Jinak školku jsme od prosince do března zrušili. Už jsem těch nemocí a kolotoče léčení celé rodiny měla plné zuby! Přijde tam až zas bude teplo...no a světe div se..od té doby jsme zdraví! :wink:)))
Jinak zápis do školky je tuším až někdy na jaře...v květnu??? 100% to bývá napsané v šumperském zpravodaji co chodí zadarmo do schránek, tak si to pohlídej :wink:
18. led 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, doufam ze se na me nebudete zlobit ze vam sem lezu! ja jsem z bohdikova, ale v bohdikove uz 10 let neziji. ted v unoru jedeme na dovolenou do bohdikova a ja mam dve male holcicky (9mesicu a 2roky a 4 mesice). chtela bych se vas zeptat kde se s takovyma detma da jit, jestli je nekde nejaky hrani ci sraz atd. budeme tam dva tydny tak bych se nerada nudila doma :slight_smile:
diky moc!
21. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki, já se šátkem zkuenost nemám, jen mě to napadlo.s malou to bude za chvilku lepší vydrží třeba u hrazdičky nebo u hraček v postýlce alespoň chvilku :wink:

@kw77 , naše holky mají 2roky, chodím s nimi do Baboučka /herna/ na Severce, každý den krom středy od 9,30 do 12h, chodíme asi 1x týdně, pak se dá jít do volné herny na Komín/kousek od kina Oko/ byli jsme ted v týdnu ale bylo zpočátku narváno :frowning2: ke konci už fajn, a pak jsem byla s holkama na bazéně na Aquatolu /klasickej kryťák/ a pak tady http://www.wellyrelax.cz/bazen , malý a útulný :wink: je to za obcho´dákem, kousek od hlavní třídy, pak je tu ještě kavárna s dětským koutkem z boku Moravanu ale tam chodíme od jara do podzimu ven na zahradu vevnitř jsem byla jen jednou http://gastropruvodce.cz/# to je asi vše co mě napadá....pěknou zábavu :slight_smile:
21. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jirule33, dekuji moc za link a taky za informace. takze ty mas dvojcata? to musi byt svanda! jsi moc hodna. to je suprovy ze v sumperku se da delat tolik veci!!! ta baboucka vypada senzacne, v utery tam je napsane hrani a ostatni dny cviceni, co to znamena? a muzou tam obe holky, i ta 9mesicni a i 2leta? dekuji
ten komin, to je neco podobneho? musim se tam dopredu nahlasit?
plavat to s dvema nezvladnu, jak to delas ty????
nevis prosim jak se ta kavarna u moravanu jmenuje? bylo by super sejit se s kamoskou a pritom nemit deti plazit po me ci cisnici :slight_smile:

diky jeste jednou

21. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ta kavárna se jmenuje Viola, stačí zadat kavárna viola Šumperk, paní má vevnitř mini herničku, ale byla jsem tam naposledy v létě takže jestli proběhly nějaké změny netuším, super je to opravdu když je hezky venku má pěkně vybavenou zahradu.
Do Baboučka můžes s oběma dětmi,vede to tam paní ale v podstatě je to volná herna, vytáhnou se hračky, klouzačka trampolína, kreslí křídami na tabuli a občas se udělá kolo kolo mlýnský, pásla ovečky apod
Na komíně je volná herna, je tam taky sposta hraček /míň jak v Baboučku/ je to i menší místnost ale zase je tam posezení pro rodiče /gauč :slight_smile: /, můžeš si tam uvařit kafe, jsou tam stoly a židličky /dětské/, děti si mohou i kreslit.taky se nikde nehlásíš jen na recepci zaplatíš a řekneš že jdeš do herny, posledně nás paní upozornila že už je tam hodně dětí at se jdeme nejprve podívat jestli tam vůbec chceme jít.

Bazén s holkama zvládnou jde, na aqoutolu je to náročnější /ale levnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: / že je to velký prostor na hlídání, na majáku je teplejší voda /bývá tam kojenecké plavání/.Holky mají pěnový pás jedna pěnové rukávky, druhá nafukovací a udrží je to nad hladinou :grinning: takže to jen koriguju , přeci jen mají občas hlavu pod vodou :confused: a někdy jsem jak strýček Fido, pod každé křídlo drapnu jednu a plaveme :grinning: Holt manžel bazény všeobecně nemusí a já věřím že to s nima bude pořád lepší :wink:

taky je na majáku solná jeskyně, ve středu chodí v 9h děti ale sama jsem tam nebyla, takže vyzkoušeno nemám .
pěknou zábavu, Jiřka
22. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ...no teda jirule! :wink:))...já koukám, jak jsi to tu pěkně zpropagovala! :wink:))....normálně jsi mě nalákala! :wink:)))...a to jsem šumperák a všechny tyhle věci znám! :wink:))))Tak až někam budete razit, dej vědět...připojíme se :wink:)))

...my nějak nezvládáme ten DDM, sama s mimčem bych to zvládalal v pohodě, ale Nicol než se obleče, než uklidí hračky...všechno jí to trvá, tak pokud mám být někde brzy ráno...to abych vstávala už v noci :wink:)))
Začínám být pomalu unavená, mimčo má koliky, tak ho celé dny chovám, Nicol taky neustále vyžaduje pozornost a do toho Kuba měl úúúúžasné...ale opravdu super pubertální dny...uuuu.... :grinning:
Padá na mě taková ta klasická poporodní deprese :wink:)))...sice trochu pozdě....ale... :grinning: Potřebovala bych vystřelit z domu...a to hned! :wink:))) Potupně jsem po dlouhých úvahách poprosila mamku, jestli by si nemohli Nicol vzít na týden na chatu...ona nás od 6 od rána budí, spát chodí tak po 22 a když mám pak v noci obsluhovat malou...no síla...snad si s dědou užije víc srandy než tu...já se ven moc nedostanu...leda po obědě, ale to zase Nicol spí...až do 4...a pak už je tma :wink:)))
Tak si snad tento týden trochu odpočinu, taky skočím někam na nákup a na kafe...tohle už mi fakt chybí...klasická ponorková nemoc :wink:))
22. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirule moc a moc ti dekuji. je to opravdu vycerpavajici odpoved. uz se tesim do Sumperku!!! urcite to vse zkusim a pak napisi jake to bylo :slight_smile:
obdivuji te ze chodis s dvema na bazen. jeste tak v bazenu, ale co pak. moje holky jsou tak potom unaveny a nejde to venovat se jen jedne... asi je mas lepsi vychovane :slight_smile:))))

jeste jedna otazka, je neco takoveho i v zabrehu? tim myslim neco jako Baboucek?
23. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek chtěla jsem se zeptat jestli bazén na Majáku je i volně přístupný , nikde jsem nenašla rozpis, kdy jsou kroužky a tak nevím jestli se tam dá jít i normálně. Díky za odpověd :dizzy_face:
24. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Niky chystala jsem se s kamarádkou na maják zase ve čtvrtek opůl desáté dopoledne, ale nevím jestli to vyjde, holky byly ve čtvrtek na očkování a čekám reakci 6-10den a dnes je to teprve 4tý den a Pavla se mi nějak nezdá, teď je s manžou venku ale čekám asi večer teplotu, no uvidíme...kéž bych se mýlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak úplně tě chápu že jsi poslala Nicol pryč, Martin byl teď na víken u babičky a bylo to tááková pohoda jen se dvěma malošema, totiž když v poledne usnou mám 2hodiny klid a to samé večer a nikdo po mě nic nechce :grinning:
A Martin je u babi taky spokojenej nikdo nic nechce po něm /učení :grinning: / a babi ho rozmazluje ne jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mateta888 jen dopoledne je tam koj.plavání, zatím jen v pondělí od půlky února každé dopoledne, na jejich stránkách to je vypsaný, ted si nejsem jistá jestli tam nebylo něco i některé odpoledne, nikde jsme se nehlásili, prostě jsme přišli, mají tam i pár hraček ,dali jsme si vodu a děcka si chvíli pohrály, před i po koupání, pak tam sledovali chvilku chlapy jak se honí za míčkem :grinning:
@kw77 jak je to v zábřehu netuším, třeba se ozve někdo další
24. led 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kw77 rozklikni TÝDENNÍ ROZVRH
24. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, omluvám se, že jsem vám vlezla do diskuze. Jsem z Postřelmůvka.Co by jste potřebovali vědět ohledně bazénu v Zábřeze? Chtěli by jste chodit na plavání batolat nebo jen tak sami?
24. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka v Zábřeze byla známá s dětmi a při kolaudaci zjistili, že zapomněli udělat dětský brouzdaliště a s mimi ji tam vůbec nepustili ani do velkýho tak se otočili a nasraní domů
24. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky můžu se zeptat jak to je s tím bazénem welly, jestli máte některá osobní zkušenost, chtěla bych tam s holčičkama zajít, tak zjišťuji reference :slight_smile:
24. led 2011 v 17:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, ale já tam chodím s malou na plavání batolat a vím, že tam s námi plavou děti, které nemají ještě rok.
Malý bazén ani brouzdaliště tam ale doopravdy není, počítá se prý s tím v další etapě, ale kdy na to budou peníze, je ve hvězdách. Jinak já ráda chodím na batolecí plavání, je úplně neuvěřitelné, co se malá za tu dobu, co chodíme naučila.Kdybych s ní chodila sama, tak nevím, co s ní v té vodě dělat. Ale každý má na to jiný názor.
24. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 :grinning: ...tak Nicol se mi vneděli opět vrátila domů....tak vysněný týden pohody se ruší :grinning: :grinning: :grinning: ...ve dveřích mi oznámila, že to prej beze mě nemohla vydržet! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no toto? :wink:))
Jinak na Majáku ve vířivce si minulý týden kamarádka rozřezala nohu...tak bacha! :wink:...prý ani náplast neměli? :cry:...byla docela naštvaná...zalepili jí to izolepou a když chtěla vrátit vstupné, tak ji odbyli s tím, že si to tam může odsedět :wink:))...no to je docela síla! :grinning:
25. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 no tak to teda je síla!!! vířivka teda za nás byla zavřená-přikrytá...izolepou jo? to je teda první pomoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my se snad s kamarádkama domluvíme na společnou solnou s dětma, byla bych ráda, je to 10vstupů, zase příjemně strávená hodinka, děti si SNAD budou hrát s bábovkama :grinning: docela mě dnes holky navnadily tak jsem zvědavá jestli to vyjde :wink:
Tak malé se stýskalo? já dnes byla v sauně a schválně jsem přišla až už spaly abych se někdy zbavila toho mumraje večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase mě čeká bujará noc, nějak se holkám líbí v naší posteli, dnes přišel i Martin asi o půl druhé a pět se nás tam fakt nenacpe tak jsem sbalila Lucku a dospali jsme se v pokojíku :confused:
25. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirule33 ..já chci taky do sauny :cry:((((((((...huuuuuuu :wink:)))...no vidím to až za rok :wink:
tu vířivku asi zakryli, že byla rozbitá...jak se to kamarádce stalo, tak ta ženská z ní všechny vyhnala...no ale uznej, že lékárničku by tam snad mít mohli...museli!!!
V solné jeskyni jsem ještě nebyla....jen jsem kdysi nasim kupovala poukaz k Vánocům...prý je tam fajn?:wink:
26. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Ahojky tak je to tu jakýsi mtvý že?asi nestíhátes mimčama..... :wink: tak doufám niky že jste už o.k. ??
8. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem se včera podívat v krásném penzionu Pod Hurkou v Nové Hradečné, je to ze šumperka jenom 18 km a byl tam leták na dětské a kojenecké plavání, pořádají i pobyty pro maminky s dětmi a vypadá to fakt skvěle mrněte na stránky www.andilci.com mají to tam všechno napsané-mě zaujalo že plavou ve slané vodě bez chloru a také možnost hlídání neplavajících sourozenců, takže pro dvojčata taky super :sweat_smile:
8. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba ahoj..no koukám nikde nikdo :wink:))) já tu sedím neustále, protože malá buď huláká a musím ji chovat nebo se u počátače kojí :wink:)) no snad se to pomalinku zlepší :wink:
8. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Tak držím Niky pěstičky,neboj bude líp :wink: taksnad se ukážete i na waldorfu někdy.......příští týden bysme měli s dětma vystupovat v domově důchodců,prej tam už děti byliloni tak možná že jste tambyli s Nikolkou?Si myslím že by se to dětem mohlo líbit! :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka007 Jani díky za tip..kouknu na stránky!!
8. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba jo loni tahle akce proběhla, jaký budete mít kostým?:wink:
8. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se jako nováček, jsem maminka dvouletého chlapečka - Šumperk :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Niky budeme mít všechny stéjný kostým teda děti.půjčený od Romany co tam mají ..takové jako by kroje,holky šátečky a sukýnky s bílou halenkou a kluci bílé kalhoty a veštičky s klobouky......dokonce i na nás něco Romča nevleče :grinning: učím doma Nelču ty písničky ale nějak se jí do toho nechce......původně jsmechtěla vzít našeho Zdendu aby hrál na flétnu ale má toho zrovnated hodně musí trénovat na koncert v hudebce tak jsme to vzdali..... :wink: A co vy s malou jak válčíte?už je to trošku lepší? :slight_smile:
Nám včera lehnul táta s teplotama,tak se jen modlím at jsou děti o.k. :unamused:
15. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek