• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@oujeee ahojík tak tě tu vítám!!!!! :wink: Je to tu sice ted poslední dobou mrtvé ale třeba se to zase novým příchode trochu oživí....odkud jsi ?já bydlím v Olšanech ale do Spk. jezdím poměrně často,s malou do kroužku,po nákupech a td.ta zima je ted sice o ničem ale na jaře to bude už zase super.....děti se vyřádí na hřišti atak.....už se moc těším na :wink: teplíčko
15. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak jsem kdysi psala, že mi nedošel zaplacený kapsář na pleny..urgovala jsem a urgovala...no a toto jsem dnes zjistila :wink:)))) http://obchody.heureka.cz/miminka-deti-cz/recenze/?f=2

docela mazec! tak si dejte bacha, ať nenaletíte jako já! :wink:
18. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásím po delší době, nějak jsem nestíhala a pak mi klekl i pc, ale snad to bude zase ok
Jinak se máme docela fajn, počasí se lehce umoudřilo a ten sníh odtál. Cesty a chodníku jsou holé a dalo by se vyjet i s kočárem, ale to by holki nesměly kašlat. Přišla s tím Bára a jak se snaží mi pomáhat s Jájou tak jí lehce nakazila. Jají moc stoptusin nejede , to jsou výrazy.
Jinak se Jája začala konečně usmívat a směje se hodně často
@nicoleta3 super obchod... hnus
21. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Niky tak to je teda mazec!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: to máme panečku zákony že takový podvodnicesi tu můžou v klídku dálokrádat!!!!A my slušný lidi co si vše poctivě zaplatímena toopět jen dojedem..Taky hodně kupuju na netu hlavně teda na MMB a MMA,občas se mě taky nějaký ten problém stane..........alenaštěstí jsme vždy peníze nebo zboží dostala!!!Musím to rychle zaklepat :wink:
Co malá už je v pohodě?v sobotu jsme měli na waldorfu masopust,super dětem se to moc :slight_smile: líbilo!
21. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ahojky takto je dosti že se tu taky ukážeš! :grinning: ta zima je ubíjející,už jsme se radovala jak máme po sněhu a ted zaase tak přituhlo,vyrazili jsme s Nelčou dnes Zdendovi naproti do školy a myslela jsme že umrznu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak koníci vše O.K.?
21. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba
@telullah ahoj holky stal se zázrak! :wink:)) Po včerejším neustálém teroru toho internetového obchodu mi poslali peníze zpět...už jsem se s nimi rozloučila! :wink:)))) No ale stejně podám stížnos nas ČOI...takoví hajzlíci tu přeci dál fungovat nemůžou§ :wink:
22. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak to je super aspon že :wink: tak............
22. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 -super!!!
@keba -koníci jsou ok, drží se. Už se určo taky těší na jaro a trávu...

prosím hlasujte, že se ti líbí tyhle stránky a mapy, dělal je Zdenda, můj manžel http://www.staremesto.info/
23. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah :sunglasses: to jsou broučci!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah toto letí že?ta Barča je už veliká!!!!!! :wink:
25. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, letí to hrozně. Na dětech je to vidět nejvíce... jj, Bára už má dva roky :angry: a zkouší co jí jen povolím!!!! :slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah tak za včasu utáhni uzdu...až přijde puberta bude to třeba! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 snažíme se ve velkém, ale moc to zatím nepomáha
26. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 - však to znáš, že?? :grinning:
27. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah no právě...v pubertě se ta uzda utahuje doooost blbě :wink:))...ti rodiče jsou fakt hrozní :wink:)))))
28. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás to není o nic moc lepší :grinning: Nelča začíná být držkatá a takyje to hrozná vzteklina................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsme říkala že se bude taky muset ta uzda popotáhnout!!!!!!!At nám nepřeroste přes hlavu......... :confounded: To Zdenda je od mala úplně jinej,bezproblémový.........teda aspon zatím,co nás bude čekat v pubertě to zatím neřeším...ale nikdy člověk neví že? :wink:
28. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba užívej pohodičku, dokud jsou děti malé :wink:)...až to přijde, budeš jen vzpomínat :wink:)))
já mám týden relaxu :wink:)) děti jsou na chatě a je tu se mnou jen malá...ještě kdyby přestala hulákat kvůli tomu bříšku, bylo by to dokonalé nebe na zemi :wink:))))
28. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takhle krásně je teď na horách...sluníčko a teploučko...včera jsme byli i na nočním lyžování...nikde..nikdo...pravda..trochu přituhlo, ale jinak supeeer!! :wink:
4. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne děvčata...tak jsem dneska zvládla umýt všechna okna a vysát...neuvěřitelné!!!:wink:))...normálně se nestíhám kolikrát ani najíst jak malá řádí...ale asi pochopila, že jarní úklid je nutný a na 3 hodinky vzorně zalomila....poprve tak dlouho doma :wink:)))...áááá kéž by se to už konečně zlomilo a nastal nějaký režim..vzorného miminka :wink:))))
5. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si děvčata udělala radost a objednala videochůvičku :wink:...antikoncepční tělisko Mirena za 6000 bude muset počkat :wink:))))...(snad se nic zlého nepřihodí :wink:))...tak jsem na ten zázrak zvědavá, po neděli má dorazit...otestuju a pokud nebude splňovat slíbené parametry pomaže zpět! :wink:)))
6. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 To je dnes Niky vymožeností že?takový parádní věcičky pro ty naše prcky.......na ty chuvičkyjsem teda taky zvědavá tak pak dej vědět co je to za zázrak.......ale vy to asi využijete že?at už doma nebo na chatě...budeš mítmalou stále na očích....... :wink:
A kdy se ukážete holky taky na waldorfu?no,měla by ses dojít s malou pochlubit!! :slight_smile:
Já se taky chystám do jarního úklidu,okno přímo volájí po umytí a autíčko by taky potřebovalo pořádněvydrhnout.....tak at už je hlavně teplíčko a dá se být i více venku....že?
7. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Jo,a jinak fotečky z hor prímo luxusní :grinning: mochezký jste jsi pěkně užili a odreagovali že?i ty naše děti školou povinné to kolikrát potřebují.....
7. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba :grinning: :grinning: :grinning: tak chůvy se někde zasekly...už je to týden a nic...2x jsem urgovala...no mám poslední dobou při tom nákupu na internetu nějakou smůlu :wink:)))
Jinaj jarní úklid dokončen, ale malá řádí mám pocit víc a víc, takže na ddm se hned tak neukážeme :wink:))...a náš zaprasený vůz bude muset asi vydrhnout taťka ....aby taky přiložil ruku k dílu! :wink:)))))))))))))))))))))
8. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :wink:...tak včera dorazily ty videochůvičky...no naprosto úžasná věc :wink:))...nechápu jak jsem bez nich mohla vychovat tolik dětí :wink:)))...
11. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak super Niky......hlavně že obchůdek proběhl bez problémů!!!!! :wink: A co malá?už je to lepší?My jsme ted marod,Nelča měla chřipku tak jsme ani na valdorfu nebyli...ale vypadá to že počasíčko sezačíná vylepšovat tak nad dlouho trčet doma budem!!
13. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba jo už bude jarooooooooooo! :wink: dneska jsme viděli na zahrádce aněženky :wink:....jasný signál, že máme vytáhnout houpačku a pískoviště :wink:))))
Jinak bříško pořád nic moc...jeden , dva dny dobrý...a pak přijde nevídaná krize a řev :wink:))))
14. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Musíš Niky vydržet já myslím že bude líp :slight_smile: počkej v létě to už bude s malou super...... :wink: na mě ti jaksi dolíhá jakási krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: v květnu mě končí mateřská do školky malou nevemou dříve jak v září a práce v nedohlednu.... :confounded: Sháním,ale co chceš dělat se dvěma malýma dětma a manželem přes týden v trapu... :unamused:
tak at se holky daří líp......... :wink:
14. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba no určitě bude líp :wink: ...nějak to zvládnem :wink:...na původní místo v práci se vrátit nemůžeš? :wink:
15. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek