• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
@nicoleta3 no na původní ne,blbí..měla jsme smlouvu na dobu určitou a prodlužovali mě jí...jak jsem otěhotně už nepordloužili,to je jasný.... :unamused:
Musím se pomalu snažit hledat,no..........ted hlavně aby mě Nelču vzali do tý školky..dnes jsem volala do dvou dědin co je poblíž nás ale neberou všude maj plno!!Je to mazec :frowning2: u nás je volnech na celou dědinu pouze 6 míst a budou brát ty nejstarší.....takže na dvě věci :angry:
21. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba no to je teda k vzteku...ale nevěš hlavu, třeba se místo uvolní i po zápisu..nahlásí se spousta dětí, kteří nakonec nechodí...třeba zrovna jako my...platíme sice tedń udržovací poplatek, ale celou zimu tam fakticky bylo za nás volno :wink:
22. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 No niky a tojetaky problém..teda nevímjak v Spk. ale tady když je dítě nahlášeno a nechodí,za něj nevemou další..to se tu ani neplatí udržovák!!! :unamused: Volala jsem ještě do Bušína tak máme dojít 7.4. k zápisu!snad tam třeba nějaký místo zbyde...........je to sice 2,5 km.od nás ale nic jiného by mě nakonec nezbylo.....
A co vy?jak válčíte?už je to s malou lepší?
23. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba Jo? Tak to koukám! :wink:)) My platíme ten udržovací poplatek a po dobu, kdy tam malá není, tak mají prostě volno :wink:...jkak to přesně využijí nevím :wink: Jinak Veronika, i kyž má už 3 měsíce bojuje dál...je to malinko lepší :wink: Nekdy bývá klid...o to horší pak nastou pí zase tak rize...a nepomáhá už ani hadička :cry:....uf :wink:))
24. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 ahojky..tak teda koukám že je tu nějak mrtvo že?kde se holky poděli???? :grinning:
Jsme byli u zápisu ve dvou školkách,u nás a v Bušíně....takže stále doufám že se někde dostanem......ikdyž co se týče práce zatím žádná sláva.....byla jsme na pohovoru a pár životopisů napsala ale nikdo se neozval.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak si tak listuji a zjišťují potřebné informace ohledně těhotenství. Jsem teprve na začátku, 9tt. Chtěla bych vědět co mám dělat. V červnu mi skončí smlouva a nyní jsem na nemocenské. Jak postupovat po skončení smlouvy. Dík moc Petra
15. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezurinek Ahojky..nic neřeš dokud jsi na nemocenské tak ti musí zaměstnavatel platit marodku..potomnastoupíš někdy v osmém měs. na mateřskou a musí ti platit myslím půl roku mateřskou..pak už k tobě žádný závazek mít nebude a ty budeš dostávat klasicky peníze od sociálky PPM.Takto jsem to měla spoň já................po 3 letech ti skonší mateřská a zaměstnavatel už s tebou nebude mít nic společného.......
21. dub 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek mamimy! :grinning:
Já jsem z Břidličné.Jsem Michaela. :wink: :wink: :wink: s manželem se snažíme o mimčo.Potřebujeme co nejvíc štěstíčka a tak nám prosím držte palečky. :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holki, já rodila poprvé v Špk a podruhé v Jeseníku. Na šumperk si nemůžu stěžovat, chovali se dobře. Měla jsem u porodu komplikace a přiběhl tam druhý doktor a jěště primář. K malé okamžitě doběhla dětská dr, dvě sestry... prostě kupa lékařu okolo nás. Přesto jsem měla nakonec celkový dojem, že je to tam jako na běžicím pásu.
Podruhé jsem rodila v Jeseníku a musím tuhle porodnici doporučit, byl tam větší klid a rodinná atmosféra.
28. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@telullah ahojky jak se vede ?dlouho jsem tě tu neviděla..........ono je to tu ted poslední dobou jaksi mrtvé!!!!!!!! :unamused:
6. čer 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba- ahojky. Já už tady moc nechodím, je to tady v poslední době mrtvé a divné. No a taky se udělalo venku krásně a já s holkama jsem pořád venku. Na ohradách u koní, na pískovišti a Bára má konečně nějakou kamarádku ve svém věku, tak si s ní hraje. A co vy? Jak Zdenda ve škole?
11. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte o nějakém dobrém dětském zubaři v Šumperku?
15. čer 2011 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte o nějakém dětském lékáři v Šumperku?
22. srp 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezurinek dr Lucká jsem s ní spokojená, je na Haně Benešové, hned u autobusového nádraží
@bajunka já chodím do Rapotína k mladému Šostkovy, vyhraje si a mám tam zapsanou už i malou. Dětský v špk jsou plný a neberou
30. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateta888 a má sestru Absolonovou?
no uvidím, půjdu to zkusit jestli nás vezme
31. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, je tady někdo z okolí Loštic?
23. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, máte někdo zkušenosti s alergií na lepek? u jedné dcery ji mám potvrzenou a potřebovala bych poradit co a jak.co školka,může tam? nástup měla v lednu,péci pečivo doma? co vše nesmí? budu ráda když se někdo ozve reichlovajirina@seznam.cz
16. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není tu někdo z Malína? :wink:
23. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
touto cestou hledám kamarádku, kamarádky ze Šumperka, které jsou na mateřské dovolené a hledají kamarádku na návštěvy, na procházky, na výlety atd.
Mám dvě děti, kluka 4 roky a holku 1 rok.
Ráda bych našla skvělou veselou kamarádku, s kterou si budu rozumět, podnikat společné výlety atd.
Budu ráda, když se ozveš.
Papapa
29. lis 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holka,
jsem taky nováček, před 3 lety se přištěhovala do Šumperka a moc kamarádek zatím nenašla.
Tak touto cestou hledám.
Pokud bys chtěla se seznámit, zajít na procházku atd. tak se ozvi, budu ráda.
Papap
29. lis 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretik ahojky..jsem z Olšan......mám také dvě děti ..10 a 4 roky.......... :slight_smile:
30. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mám prozbu, nevíte někdo o nějakém psychologovi či léčitelovi potřebovala bych se někomu vypovídat a vyčistit ze sebe tu zlobu a nenávist :frowning2: prosím pomozte??? děkuji
17. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba
Ahojky promiň, že píšu až teď. Určitě teď tady budu častěji, měla nějaké vyřizování.
Taky máš dvě děti, to je fajn.
Pokud hledáš nějakou kamarádku na návštěvy, jsem pro, nebo pokud si chceš jenom psát, tak taky můžeme.
Hezký večer
17. bře 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladinek čauky....super že se někdo ozval..já myslela že už je to tu úplně mrtvé!!! :wink: a odkud jsi???budu ráda když se s někým scuknu pokecám atd....
17. bře 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máš pravdu, nikdo sem už tady nechodí. Jsem ze Šumperka z Temenice. Není problém se sejít a pokecat, však už nám počasí bude přát.
18. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na fotky tvých dětiček a musím napsat, že jsou moc pěkné. Pokud opravdu hledáš kamarádku na návštěvy, na procházky, tak můžeme něco podniknout. Hezký večer Martina
18. bře 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledám nějakou kamarádku ze Šumperka na trávení společného času s ratolestmi :slight_smile: mám chlapečka který bude mít příští týden 1 rok. Mě bude 23let. Ráda si zajdu na pivčo někam na zahrádku, semtam si i zapálím,ráda chodím na bazén. Pokud si myslíš že máme něco společného tak napiš. Budu se těšit :slight_smile:
15. dub 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek