• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Tak jsem Ti, Zuzi mrkla do alba. Tyyy jo, pěknej břucháčik :grinning: Mimča se nám mají k světu! :slight_smile:
26. pro 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ty máš taky pěkné foto co mamčo kdy dáme scuka? :slight_smile:
27. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky dnes k našim přišel kočárek.Nááááááááádhera :slight_smile:Jinak mě furt bobolívá v podřišku,nešpinim,tak nevim.Bud větry nebo.....Vystřeluje mi to od zad do břicha. Jinak mi taky dostali dárečky od mé mamči,ségry a bráchy-prostě od ježíšků.Moc hezké a praktické např.šlehač,hrnky,sklínky,vázičky a taky 2ponožky na mimi. :slight_smile: Tak Ahojda
27. pro 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě včera večer u televize začala v břichu ostrá bolest, ale hrozná a přímo tam, kde mimi kope. Měla jsem slzy v očích...za chvilku to začlo znovu s takovým obrovským tlakem. Nevím, co to mohlo být, ale bylo to hrozný a měla jsem velikej strach, protože takovou bolest teda neznám. Ale pak to přešlo, mimi zase kopalo jak divý a už je to dobrý. Chce to asi fakt klid a spíš odpočívat a nic neriskovat. Zuziiiii, vy už máte jméno pro holku??? Dobrýýýý, hezkýýýý :grinning:
28. pro 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JoJo víme.Jinak 4.1. jdu na tu kontrolu,tak jsem zvědavá.Tak se mějte pa :slight_smile:
28. pro 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holkyyy, kde jsteee? Jak na Nový rok, tak po celý rok.... :angry: :grinning:
1. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky doufám,že jste měli krásného silvestra. Do nového roku přeju hlavně hodně štěstí a zdraví pro Vás i Vaše miminka .

Dnes mi manža věnoval asi 2 hodinovou olej. masáž celého těla,bylo to náááádherný a ten konec třešnička na dortu . Na postel natáhl takovej igelit a pak mě celou pomazal dětským olejíčkem a od hlavy až po paty všude hladil a masíroval,prostě krása.

Ještě se musím pochlubit,že jsem byla celý rok moooc hodná a proto jsem od ježíška dostala spoustu dárečků. Mezi nimi i něco pro mimčo a knížku partner u porodu ať se můžeme vzdělávat oba dva.

No jinak s těma albumama všechno se dáva do toho Změň údaje v albu a používám úplný základy HTML. No a obrázky mám z jiných alb,když se na to klikne tak vás to přenese na stránku kde se to tvoří.
1. led 2008 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baju! To je doost :slight_smile: Album už mám nějakej ten den hotový, už jsem na to přišla. Ale dík :slight_smile: Tu masáž Ti závidím, taky bych něco takovýho snesla. To spíš já masážuju manžu...no, je celej den v autě a příjde vždycky vyřízenej.
My měli Silvestra takovýho klasicky normálního. Ale hezkýho. A protože na půlnoc bylo mimčo vzhůru a náležitě to dávalo najevo a při ohňostroji, co dělal tatínek taky, tak se rozhodl, že na počest narození vystrojí ohňostroj :grinning:
Už mám pěknej buben a nemůžu spát už na břichu. Budu to muset zase vyfotit, ale až mi slehne posváteční přežrání a až budu moct jít nějak na záchod.... :sweat_smile: :grinning:
2. led 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem teď neměla moc času sem chodit,přes svátky jsme objížděli rodiny a bylo toho nějak moc. Už jsem zkoukla album a máš ho pěkný a moooc pěknou postýlku. No zítra jdu na tu kontrolu tak už se těším,že zas po měsíci prcka uvidím, jen se bojím co mi řekne na přibírání,přece jen se na mě vánoce podepsaly :pensive: , i když na fotce to vypadá jinak,ale pupendo už mám taky solidní,zvlášť po jídle :grinning:
2. led 2008 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, jsi prdlá, fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Dyť na tom bříšku nic nemáš! :grinning: Ale nakonec je ještě brzo. Mně vyrazilo břicho ráz na ráz na konci 21tt a teď jde ryyyychle nahoru. Taky se na mně Vánoce podepsaly, kupodivu se váha nehnula, ale bříško je zase větší a větší.. Chci vidět, jak to bude vypadat v osmým a před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska mi bylo pěkně zle. Celkově. Asi otrávená z jídla. Nevím, jak jste na tom vy se záchodem....ale já špatně :rolling_eyes: Musím udělat něco, aby nebylo hůř..
3. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla včera na kontrole, jsme oba v pořádku,mimi už má 18 cm,ale jestli je to kluk či holka mi frt neřkla,asi nemá tak kvalitní UTZ,to bylo vidět i na monitoru,ž ten v Olmiku je lepší. Příští týden mám jít na vyšetření srdíčka jen tady do nemocnice na gyndu a žádnou žádanku jsem nedostala,že to nepotřebuj.Tak doufám,že to bude dostatečně kvalitní UTZ,aby už tam něco viděli.
4. led 2008 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.baju,gratuluji k fajne kontrole.Jinak ségra jde na to srdíčko taky a ze zkušenosti holek vím,že většinou tam ten utz.mají dobrý a pohlaví poznají.Zvláště mudr.Heneman,ale nevím,zda tam je přes srdíčko pouze on.Tak držím pěstičky,ať už se to holky konečně dozvíte. :wink: :slight_smile:
4. led 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, Zuzka tam jde v úterý a když to řeknou jí, tak to řeknou určitě i Tobě. V tom týdnu jak jsi Ty mi taky doktorka řekla, že to nepozná, že je to moc těžký. A je lepší si počkat na lepší UTZ, než žít ze spekulací, no ne? :slight_smile: Já jdu na kontrolu v úterý taky. Srdíčko máme už nějakou dobu za sebou, tak doufám, že bude až do konce všechno v pořádku..mívám někdy moc hnusný noční můry.. :angry: :slight_smile:
4. led 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heleeee, Lucííí, kde máš počítadlo??? :grinning:
4. led 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi změním počítadlo podle poslední MS, sice mi říkali,že je mimčo menší o týden,ale včera jak jsem byla tak to bylo 17tt+6 a podle utz 17+2,takže dorůstá :slight_smile: . No já si říkám,že na tom srdíčku už by to měli poznat když tam vidí ty jednotlivý komory, tak přece poznaj pindíka od pipky :sunglasses:
4. led 2008 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam šachovala zase se jménem,počítadlo vymazala a pak už jsem ho tam nestihla dodat zpět. :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si do alba něco přidala...metr :grinning: Jsou to nádherný blbinky. A to Tvoje jméno jak bliká...mmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
Baju, to já neřeším, jak je mimčo veliký. Ve 20tt mi upravili termín porodu a tím se řídím. Stejně je to jedno, půjdou si na svět kdy uznají za vhodný :slight_smile: Hele a pohyby už cítíš? Já si dneska říkám, že je nějaký líný. Sice občas mi břicho poskočí, ale včera kopalo jak divý a dnes tak hezky pomalu po jednom kopu... :confused: :grinning:
4. led 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a Luci, dneska jsem čarovala nad Zuzkou takovýma měděnýma zahnutýma tyčkama, co Ti najdou zóny a tak a vsázím na 90%, že čeká kluka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem hrozně zvědavá, jestli je to pravda, protože nad mým břichem se křížily a nad jejím ne.
4. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych cítila,že mě někde něco koplo to fakt ne,ale občas mám takový jakoby tlaky, někdy se to pak někde vybouli a je to tvdé,ale někdo mi zas říkal,že to může být tvrdnutí bříška a jelikož tomu nerozumím a nevím jak má správné kopání být cítit tak to nějak neřeším a počkám si až to bezpečně poznám.
Jojo blikaví blbinky jsou moooc pěkný, no hezky jsem na tom ujížděla na začátku.
Teď mám docela bobky koncem ledna mám mít státnice(bakalářky) tak se učím, no a hned potom chci tady tchýnce pomoct z balením,aby jsme se co nejdřív mohli nastěhovat a začít rekonstruovat ať něco stihnem než se mimčo narodí. jakou máte podlahu v dětským pokoji? já přemýšlím nad plovoučkou a na ni nějakej kobereček né úplně malej,ale zas né ode zdi ke zdi,aby to mimču neklouzalo až se bude učit lézta zároveň,aby se to dobře udržovalo,třeba,aby se dal vzít a pořádně vyklepat, i když klepače už před panelákama vidět nejsou,ale po okny máme dětsk prolejzačky :slight_smile:
4. led 2008 ve 23:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecko:ty jsi teda čarodějka.Jsem na to zvědavá,už se těším,až to budou vědět. :wink: :slight_smile: Chceme jet na nákupy do Polska,tak by mohli něco málo pokoupit do barviček...
5. led 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, my máme v pokojíčku plovoučku - dřevěnou a jak říkáš, chci tam koupit kobereček, tak akorát velkej, doprostřed místnosti. Byla to naše nejchladnější místnost, tak jsme tu podlahu vzali od podlahy a zateplili a do pokojíku dali i nový topení (bylo to už nutný). Ale obávám se, že se to lezení neomezí jenom na pokojíček, takže je to vcelku jedno :grinning: Ale když si tam bude někdy za dlouho tahat hračky a hrát si, tak ať je tam teplo a i ten kobereček určitě oceníme :slight_smile: Já už o rekonstrukci nechci slyšet. Všechno máme komplet za sebou a odmítám se bavit třeba jenom o vrtání :grinning: . Zkusili jsme si hodně, i s firmama a tak..nejhorší to bylo s kuchyní. A teď se budu už jenom válet a čekat na mimčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Luci, myslíš, že ještě dneska v Polsku koupíte něco kloudnýho? A že se to vyplatí? Nebo to spíš berete jako výlet? Mně už doma hrabe. Už aby začalo aspoň to cvičení zase, tam se člověk aspoň něco dozví a podrbe si :sweat_smile: :grinning:
5. led 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecko:máme tam obšlápnutý kamenný obchod,kde se to stopro vyplatí.Zatím všichni,kterým jsme ho doporučili byli nadšení.My tam kupujem hlavně povlečení,látkovky,rychlozavinovajdy,deky,lehátka,Avent pomůcky atd.A vše se zatím vyplatilo.Např.lehátko Fisher Price-u nás 1300Kč. a tam 700Kč. :wink: A to se vyplatí..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to pak jooooo :grinning: Tak povídej, přeháněj, taky to máme do Polska kousek. Kde to je, jak se to jmenuje...jestli berou koruny...
6. led 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my už cítíme pohyby,den před Silvestrem.Baju mě to taky na gyndě neřekla co to bude má dost blbej ultrazvuk i fotečky.Už at je zítra jdem na srdíčko hurááááááá :slight_smile: Jsem fakt zvědavá co nám řeknou.Manžel jde semnou,tak ho snad pustí.Chce vidět malý a zeptat se na pohlaví :slight_smile:Tak zatim pak se ozvu
7. led 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Zuzko, taky ti nedala žádnou žádanku? Mě řekla,že stačí tam přijít s těhu průkajdou, mám jít ve čtvrtek,ale už jsem zas v litoměřicích a nechce se mi jezdit jen na otočku,tak že bych to zkusila v jiné nemocnici.Cesta je drahá zdlouhavá a ke všemu už vím,že 29.dělám státnice tak jsem z toho docela nervozní a představa,že bych zabila celej den ve vlaku se mi nelíbí. No uvidíme. Zkusím obvolat místní nemocnice a jsem zvědavá s čím pochodím.
7. led 2008 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda řekla mi to samé.Jdu tam už před jednou at tam zbyrerčně dlouho nečekám.Uvidíš zkus to jinde ale nevim nevim :slight_smile:
7. led 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem primáři do ústi nad labem,kde mají mít kvalitní UTZ a odepsal mi,že není problém a že se mám objednat,tak uvidíme jak je to tam s čekací lhůtou a to rozhodne.
7. led 2008 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj psíčku tak se pochlub jak jste dopadli
11. led 2008 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psíček teď asi nemůže na net.Ale...srdíčko mají v pořádku a mimísek je prckou dolů,takže pohlaví není vidět.Včera musela chuděra do nemocnice(poslala ji tam obvodní),měla šílenej průjem.Naštěstí jsou s prďolkou v pořádku,vyšetřoval ji samotný pan primář. :wink: :slight_smile:
A co Ty? :sweat_smile:
11. led 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě je to úplně naopak,jsem nafouklá jak kopačák a za poslední dva dny jsem narostla víc jk za poslední dva měsíce, už aby to splasklo, fakt mě bolí bříško. Dnes jsem si skočila do lékarny pro fenyklovej čaj tak snad pomůže. Na ten UTZ jdu až 24. tak uvidíme jestli něco uvidíme, třeba se nakonec pohlaví dozvíma až u porodu. Doufám,že bude Zuzka brzo v pořádku. Já mizím, musím se učit a místo toho jsem zrovna v jednom programu plánovala koupelnu :sweat_smile: .
11. led 2008 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek