• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj holky.
Tak kde jste všechny? Holky, je to napínavý jak kšandy s těma vašema miminkama...jestli to jsou kluci neboooo holky... :grinning:
My v únoru naběhneme na obchody a komplet všechno na mimi kromě kočárku dokoupíme. Jo jo, už je nejvyšší čas...
A Luci, jak Ty? Bude to už co nevidět, že? :confused: :grinning:
13. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.Vždyť kůň pořád kulhá a stávkuje. :angry:
Taky jsem zvědavá,co se z těch vašich miminek vyklube. :wink:
A já...Začíná se nám to pořádně krátit,ale ten poslední měsíc už nic moc.Pořád bych spala a hrozně mě bolí žebra,od nich záda,hlava-jedno s druhým.Naštěstí v noci chrupu celkem dobře. :grinning: Jinak si nemůžu stěžovat. :wink: :sweat_smile:
Už se všichni moc těšíme.
Jo a včera nám porodila únorovka holčičku v 35tt.,tak nám s taťkou začalo trošku lepit,že už to může být opravdu kdykoliv.Ale jen ať se beruška ještě chvilku dopéká.
A co Vy?Jak se daří?
13. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dobře mimi už začíná kopat, dnes si valím do nemocnice vyzvednout těhu podpůrnej pás,aby záda tolik netrpěla...Zatím to cítím jen já tak snad brzo z toho bude mít i manža, No už se těším na velkej UTZ, v červnu už se objevujou holčiny, co vědí co budou mít tak já už chci taky, deset dnůještě vydržím. Jinak 29 dělám státnice a pak už budu myslet jen na stěhvání a miminko. Mějte se krásně,ozvu se po velkým UTZ
14. led 2008 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky střevní potíže ok,ale zas mám pro změnu chřipku.Na gzndu jdu 25.1. to má ségra narozky,tak snad jí jako dárek budu moci konečně říct co to bude,ale moc nespoléhám,že to p.doktorka uvidí.tak pak Bajunko písni jak si dopadla.PA :slight_smile:
15. led 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak já začínám mít pěknej pupek. Už i okolí říká, že se maminka začíná moooc pěkně a rychle kulatit :grinning: A taky mám čím dál větší hlad...no, budu to muset nějak ovládat, jinak se neunesu :confounded: :slight_smile: Byla jsem se podívat v práci a holky mě důkladně prohlédly a konstatovaly, že to bude stopro kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mimčo sobota, neděle, pondělí ani nekopalo, jenom se strašně mlelo a od včerejška zase dostávám plnohodnotný kopačky, až se mi vlní břicho. Je to takový divný mít těhotenský bříško, nechci to vidět tak za dva měsíce, co s ním budu dělat :sweat_smile: :grinning:
16. led 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyty borůvečko přidat fotky do alba a žádný vzkaz do diskuze. Ale krásný bříško, to já jsem dnes toho našeho vetřelečka taky vyfotila :slight_smile: .
Právě jsem dodělala obhajobu práce v powerpointu a na papír k tomu poznámky a zítra to přednesu manžovi,aby to ohodnotil :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Už se těším na tu kritiku.
Ahoj Zuzi ty jdeš nějak brzo na gyndu, když jsi byla vlastně den po mě a už 25.1 mě si objednala až na 31.1. no mě je to fuk klidně bych šla i později, teď když už prcka cítím tak je to lepší. Občas mi trochu tvrdne bříško tak trochu popíjím magnesii,ale myslím,že je to ještě v pořádku. Tak se tady zas mějte pápá
18. led 2008 v 00:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů je po půlnoci tak už mi naskočil 21 týden :slight_smile:
18. led 2008 v 00:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, :sweat_smile: noo, fotky jsem tam dala, když tady nebylo na co odpovídat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele, Báááááju, doufám, že ta poslední fotka (opilé maminky) je mimo těhu....áá nebooo néééé???? :angry: :grinning:
Dnes jsem si dala asi deci a půl červ. vína. Připravit mimouše trošku na život :slight_smile: Já musím brát hořčík zase proto, že mám hrozný křeče v nohách.
Jinak jsme byli s tatínkem včera v nemocnici na přednášce o porodu. Byla tam PA přímo z nemocnice a musím říct, že ve mně vzbudila fakt důvěru. Seděli jsme tam hodinu a půl a vím všechno, co jsem chtěla vědět a ujasnit si. Jsem zvědavá, co na to říkala Zuzka. Co, Zuziiiiii?
18. led 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím, ale už mám tři dny v tom odpočítávači 104 dní do porodu a 25+1 :rolling_eyes:
18. led 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotka je ještě před mimi, na dovče v Egyptě :wink: , jsem říkala manžovi,že se po státnicích ožeru ať už dopadnou jakokoliv a že si dám aspoň 2deci vína :slight_smile: :sunglasses: . No a dneska poprvé cítil kopnutí i taťka...a pronesl ono to žije :confused: chlap no.
Já jsem se ještě nikam nedostala, v dubnu si chci zajet do té porodnice do Krnova a půjdu se kouknout i do šumperka,ale přednost má krnov. Ale na nějakou přednášku a předporodní kurz bych chodit chtěla.
18. led 2008 ve 23:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, Baju, myslím, že duben je docela pozdě. V Šumperku například už přednáška o porodu nebude, až zase asi kolem 10. 6. Mají tam hrozně moc témat a ty přednášky jedou po 14ti dnech, takže jsem ráda, že jsme tam byli. Já teda předporodní kurz moc nemusím (dýchat nám prý ukážou při porodu), ale ta přednáška, co se všechno děje a neděje byla fakt dobrá.
Tak ještě do alba hoď těhu fotku, kde jde vidět těhu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Bajunko, ještě, jak máš v albu ten kočárek (černobílej), tak řekla bych téměř identickej mají v ŠPK v bambinu. Asi za 8 tis. a nějaký drobný, akorát má trošku jinou tu korbičku, ale má úžasný kola - veeeeliký. Mně se moc líbí, ale u nás to neprojde.
19. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já mám od přednášky nějak strach z porodu :unamused: Tak uvidíme,ale jinak to bylo super :slight_smile: Včera jsme přepli na dvojku a běžel tam zrovna dokument sice z roku 1988,ale bylo to o porodu a manža to přepl zrovna,když mimi lezlo na svět a měli jste vidět jeho vlastně i můj výraz v obličeji.Jinak já Bajunko chodila k doktorce co 14.dní kvůli tomu,že už jsem o jedno mimi přišla a ted jdu po 3.týdnech toho 25.1.,ale nevím jestli udělá UTZ.Já bych byla určitě klidnější,protože ted mám nějakej výtok a vypadá to jak kdyby mi praskla plodová voda-uplný mokro.Asi nějakej bacil v důsledku mé chřipky.Tak papa zítra huráááááááá na cvíčo.
21. led 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj psíčku tak to jsem měla taky,ale už jsem si říkala,že si zajdu pro tu tekutinu,kterou se pozná jestli to není plodovka,ale nakonec jsem se na to vykašlala,jen na minulé kontrole jsem jí řekla,že se mi zvýšil výtok,tak mi udělala stěry,ale všechno bylo v pohodě,žádné kvasinky ani nic jiného.Prostě to tak v těhotenství bývá. Tak nosím intimk. Teď to trochu polevilo(asi dva týdny) ale dneska jsem zas měla pocit a už jsem to měla až na stehnech,když jsem ráno vstala,Předtím jsem z toho měla docela strach a i jsem si říkala jestli jsem si kurňa necvrkla, zvlášť když jsem třeba pšíkla a najednou mokro v kalhotkách,ale je to jen ten výtok. Já už se táák těším na čtvrtek až mimčo zas uvidím. Teď začíná zas kopat tak si jdu lehnout a hezky si ho poslechnout.
21. led 2008 ve 23:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se těším na pátek,ale kamoška co je o týden dříve tam chodí takky a už jí po 3 neudělala UTZ jen jí poslechla bříško jakým si přístrojem jestli je slyšet mimi.Já si o UTZ určo řeknu kvuli tomu výtoku a taky by mě fakt zajímalo co to bude není to pro nás přednost,ale ty růžovoučký věcičky jsou nádherný :slight_smile: My ted taky pěkně kopem,ale manžel to přes ruku necítí.No jo chlapy jsou méně vnímavější,jak ženský.Tak AHOJKY
22. led 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak, jsme zpět z kontroly. Musíme jít za tři týdny znovu, říkal,že srdíčko se vyvíjí dobře,ale ještě tam neco nevidí tak nevím ,snad to bude v pořádku. Asi protože je mimčo ve skutečnosti mladší. No pohlaví zas nevím,protože mělo mezi nožkama pupečník.Máti hned po kontrole volala,jestli už víme na stopro co to bude a když ne tak kdy to budem vědět,tak jsem ji na to řekla,že asi až se to narodí. No do poradny jdu za týden,ale to ani nechci,aby mi dělala UTZ,když jdu pak znovu 14.2. s tím srdíčkem,zas to nemusíme přehánět.No ale řekla bych,že má manův nosík. Večer přihodím foto.Zatim pa jeli jsme ještě po nákupech a já jsu utahaná jako prase .tak brou.
24. led 2008 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny těhulky - hlavně Zuzanku a Boruvecku! :wink: Tady Martina ze Šumperka, je mi 30, těhotná jsem poprvé, momentálně 22tt+6, chodím taky k dr.Purové a čekáme chlapečka. Nevím, jak ti vaši mrňousci, ale mně ten můj včera večer dával dost dlouho pěkný rány, až mi z toho bylo trochu špatně. A bude asi hůř, co? :slight_smile:
25. led 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Marťo. :wink: :slight_smile: Vítej na koňovi. :grinning: Jsem ségra od Zuzíka.
Mj.máte vybrané moc hezké jméno. :wink: My ho máme taky napsané v papírech,kdyby to přeci jen byl nakonec chlapeček.
Tak se drž a opatruj se!!!
25. led 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si Tě ze Špk.moc dobře pamatuju,dělala jsi totiž na frekventovaném místě,viď???Svět je malej. :sweat_smile:
Založ si albumek,ať se pokocháme,co už máte pro miminko.
baju:všechno bude o.k.,to oni asi dělají raděj pro kontrolu.S tím pohlavím jste na tom se Zuzou koukám stejně.Snad se Vám ty bobíšci nakonec odtajní a dřív než v porodnici. :grinning:
Kdepak máme boruvečku?
25. led 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, ahoj holky! To se nám to rozrůstá - konečně! Tak ahoj Marti! :slight_smile:
S tím pohlavím to je fakt vzrůšo. Ale jestli se nakonec třeba Zuzka rozhodne pro 3D fotečku, tak se to třeba dozví :wink:
Asi jsem to sem nepsala, ale jsme objednaní na 3D na 8. 2.! Ještě si necháme pro sicher pohlaví potvrdit (je to ten samej doktor, tak snad uvidí to samý :grinning: ). Jsem zvědavá, jestli se nám to podaří utajit až do porodu. MUSÍ! Víte to jenom vy, tak když to praskne, tak budu zuřit tady.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Včera jsem byla na cukru, byl to moooc pěknej zážitek, ale vše máme O.K.
Luci!!! 37tt????? Tyyyyyy joooo!!! :confused: :grinning:
25. led 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a taky čekám, že si uděláš album a budeš průběžně dokumentovat bříškáče a oblečky a všecho! :slight_smile:
A Baju, nenašla jsem tu fotku z UTZ, tak sebou hni a taky chceme vidět pupek!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak novej UTZ je v druhým řádku druhý obrázek...má ručku na čele. Jak se mi blíží ty státnice tak sem nemám čas tak lítat. pupendo vyfotím hned po nich,ale bude chvilu trvat než ho dám na net,protože nebudu doma.Jinak mi manža,říkal,že u těch státnic se budu muset nafukovat,aby na mě byli kvuli pupíku třeba hodnější,protože mám širší boky takže furt vypadám spíš jak oplácana holčina než těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No pak se důkladně nafotím,ze všech stran :wink: .Dle mého je to už dost vidět břicho jsem měla vždycky docela plochý a teď mi příjde už obrovský...ale zas v porovnání s mým zadkem :sweat_smile: :angry: :grinning: ,no co
25. led 2008 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo, už ho vidím, baju. Hledala jsem ho úplně na konci :dizzy_face: Máme pěkný počasí venku...tak akorát na procházku :rolling_eyes: :wink:
Kde jste všechny?
27. led 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:
Luci - to je hezký, že si mě pamatuješ. Ano máš pravdu - dost frekventované místo, a jsem ráda, že jsem se ho na delší dobu zbavila. Jinak jsem moc ráda, že jsem tvou ségru poznala, je paráda, když je nás na to víc. A ještě lepší by bylo, kdyby jsme se sešli v porodnici. :grinning:
Na albumu se pracuje, takže ještě chvíli vydržte! :sunglasses:
28. led 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem byla po páteční kontrole nějaká špatná.Pohlaví nevíme UTZ nedělala jen měřila břicho jakýmsi metrem a poslouchala srdíčko tím starým naslouchadlem jak se používalo za našich maminek,ale nic neslyšela prý to neva je brzo :slight_smile: Ale co,taky nám dělala stěry kvuli tomu výtoku a já pak dojdu domů a zjistím,že pěkně špiním.Pěkně jsem se lekla,protože to pro mě bylo něco novýho a dost jsem se bála.Tak jsem tam letěla znova a p.doktorka řekla,že to je normální at se nebojím.Tak jsem odpočívala a večer to přešlo jenže v sobotu se to objevilo zas to už jsem začala pěkně brečet a rozhodovat se jestli nejet radši do nemocnice.Naštěstí se to ztratilo a miminko pěkně kope do pupíka :slight_smile: Na kontrolu jdu 15.2.,ale už počítáme,že se pohlaví dozvíme taky u porodu.Ale pro nás je fakt důležitější to zdravíčko,jak asi pro každou maminu :slight_smile: Jinak Marti jsi fajn :wink: jsem holky ráda,že tady někoho mám.A BAJUNKO moc pěkná fotečka :slight_smile:
28. led 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bříškáči! :wink:
Zuzi, to máš jedno, že nevíte, co to bude.. Něco to bude a rozhodně to bude miminko :grinning: Aspoň budeš s porodem spěchat a půjde Ti to rychleji....jenom rychle, ať už to víme a máme! :slight_smile:
Akorát by mě zajímalo, co Ti doktoři měří tím metrem a k čemu to je. Mně to nikdo nedělal, tak se musím zeptat. Zítra cvíčo!!! :sunglasses:
28. led 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zas konečně ozývám snažila jsem se už napsat(a dokonce jsem měla sáhodlouhej vzkaz),ale blb mi koník tak se to neuložilo a znovu psát jsem byla líná . Konečně jsme přijeli do Litoměřic,tak jsem přidala pár nových foteček do alba pupíka snažila jsem z více směrů a kojeneckého polštáře. úplně mě fascinuje jak dokázalo za dva týdny hrozně porůst, spíš za poslední týden,se nějak pupčo vyvalilo. Začínám si připadat jak hrošík.A co mě teda pěkně štve,že se mi zhoršila celulitida,a to jako šíleným způsobem, úplný pohoří v Karpatech, to jsem zvědavá jak se toho budu zbavovat.

Dnes tu bylo hezky,ale taky kosa, byli jsme na procházce a já si pak musela skoro na tři hoďky schrupnout, bylo to dost do kopce tak jsem se zafuněla. Hlídam mamině na tři týdny psa, tak aspoň ty procházky nějakej pohyb.

Kontrola v poradně dobrý,jen mám trochu nižší tlak,ale furt lepší než vyšší, taky mi už napsala žádanku na ten glukozový test,blééé , od půlnoci nejíst a jít tam na lačno. další kontrola 28.2. a ještě předtím mám tu kontrolu se srdíčkem na velkém UTZ. Plavání mi povolila,ale prej si mám radši brát tampon.

Dnes jsem se docela bavila, jak se mimčo mrví čím dál víc nebo je to víc cítit, tak jsem pozorovala jak mi úplně pohybuje břiškem.A taky jsem si začla uvědomovat,že ve mě opravdu roste něco živého ,aže to za čtyři měsíce bude muset ven bojim bojim.
3. únor 2008 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zas konečně ozývám snažila jsem se už napsat(a dokonce jsem měla sáhodlouhej vzkaz),ale blb mi koník tak se to neuložilo a znovu psát jsem byla líná . Konečně jsme přijeli do Litoměřic,tak jsem přidala pár nových foteček do alba pupíka z různých úhlů a opravdu už je nepřehlédnutelné, zvlášť v zimním oblečení a kojeneckého polštáře. úplně mě fascinuje jak dokázalo za dva týdny hrozně porůst, spíš za poslední týden,se nějak pupčo vyvalilo. Začínám si připadat jak hrošík.A co mě teda pěkně štve,že se mi zhoršila celulitida,a to jako šíleným způsobem, úplný pohoří v Karpatech, to jsem zvědavá jak se toho budu zbavovat.

Dnes tu bylo hezky,ale taky kosa, byli jsme na procházce a já si pak musela skoro na tři hoďky schrupnout, bylo to dost do kopce tak jsem se zafuněla. Hlídam mamině na tři týdny psa, tak aspoň ty procházky nějakej pohyb.

Kontrola v poradně dobrý,jen mám trochu nižší tlak,ale furt lepší než vyšší, taky mi už napsala žádanku na ten glukozový test,blééé , od půlnoci nejíst a jít tam na lačno. další kontrola 28.2. a ještě předtím mám tu kontrolu se srdíčkem na velkém UTZ. Plavání mi povolila,ale prej si mám radši brát tampon.

Dnes jsem se docela bavila, jak se mimčo mrví čím dál víc nebo je to víc cítit, tak jsem pozorovala jak mi úplně pohybuje břiškem.A taky jsem si začla uvědomovat,že ve mě opravdu roste něco živého ,aže to za čtyři měsíce bude muset ven bojim bojim.
3. únor 2008 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nám už se taky pěkně vlní bříško a taky jdu na ten test 11.2. vůbec se netěším je to tak na 2,5hodky.Tlak mám taky nízký 100/50,ale taky mi řekla,že to neva.Romčo,kdy půjdem na ten bazén?A jak se ti líbila přednáška?Napiš sms at vím akočárek hezký,ale není dražší?Jinak schvaluju.ten má od Marti švagrová myslím. :slight_smile: Tak se mějte papa
4. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky!
No konečně! :wink: Baju, mně se celulitida taky udělala a nejsem z toho zrovna šťastná. Nikdy jsem nic takovýho neměla a nestačím se divit :unamused: Já už cítím ty pohyby jaksi jinak. Jsou hrozně silný, někdy mám pocit, že mám v tom břichu zemětřesení nebo že je mimčo pěkně vzteklý nebo nevím. Jednou jsem se úplně lekla :rolling_eyes: Ale jenom ať se ozývají, aspoň o nich víme :grinning:
A mezi náma, čím víc se to narození blíží, tím víc jsem taková nervozní. Já vím, že je ještě čas, ale stejně...už jenom poslední lístek na peníze a mateřská...a bude to raz dva.
Zuzi, přednáška dobrá, sice to video už jsem vidět nemusela, ale to potom, jak tam bylo to animovaný, jak to mimčo jde ven a co všechno musí absolvovat, to jsem fakt čuměla! To se mi líbilo. A konečně jsem viděla, kde je na por. boxu ta sprcha :grinning: Takže já jsem byla spokojená a jsem přesvědčená, že ŠPK porodnice není o nic horší než ostatní. Dokonce pracují i s por. plánem, ale jak slyším pořád častěji, rodička na si v polovině na něj ani nevzpomene a chce to mít už za sebou :grinning:
Zuzi, my byli na bazéně dneska večer a neudělalo mi to moc dobře. Jaksi mě bolí břicho. Musím to všechno zítra probrat v poradně....mám toho čím dál víc :sweat_smile:
Kočárek je objednanej, ta cena už je horší, ale byla to akční cena a je fakt celej komplet i se sedačkou a je úžasnej. Řekla jsem si, že jak ho dovezou, tak ho zaplatím a rychle na to zapomenu, protože jinak by mě škráblo.. :sweat_smile: :grinning: Pravda, tak drahej v plánu nebyl, jenže já už jsem si jinej nevybrala... :confused: :slight_smile:
4. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek