• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Baju, mooc krásný bříško! A teď Ti nevím, na co vypadá, uvidíme tak za tři týdny, ale spíš bych řekla, že na kluka :grinning:
Zuzanka nám to taky nějak fláká...poslední bříškáč je tam v 17tt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A ještě jdu prolustrovat Marťu, jestli už má taky album :confused: :grinning:
4. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím musím to foto napravit,ale musím počkat až budu u našich jiak bříško od 17tt povyrostlo o dost.Bajunka má taky pěkný :slight_smile:
5. únor 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já vím, s tím albem mi to pěkně trvá, ale ještě jsem neměla ani čas to všechno nafotit, abych tam měla aspoň nějaký fotky. Ale budu se snažit, slibuju!
Romi, ten kočárek je moc pěknej - jak psala Zuzka - má ho moje bud. švagrová a jezdí se s ním fakt parádně, ale hlavně po městě-po rovině. Já ho kdysi chtěla taky, ale za prvé budu šetřit a za druhé budu chtít jezdit do terénu, takže si pořídíme klasickou 4kolku s pořádnýma nafukovacíma kolečkama. Jenom si pořád nemůžu vybrat.
Jsem zvědavá, co udělá bazén s náma dvouma se Zuzkou. A v pondělí jdeme na cukr!
6. únor 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Marti, já teda si taky slibuju s tím kočárkem nějakej terén, ikdyž ne moc náročnej. Nafukovací kolečka dokoupíme, když to nepůjde :wink: Ale myslím, že do jinýho terénu než na vyhlídku nevyrazíme. Člověk ale nikdy neví. Mě ten kočár úplně fascinuje. A líbí se mi, že jde úžasně ovládat jednou rukou (teda bez mimina :grinning: ) a je stabilní. Jsem na něho zvědavá. Měl by přijít v pondělí, tak na cvíču podám informace :wink: A vy zase jak bylo na cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dobrou chuť a doporučuju to vypít max. na 3x.
7. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Jůůů,bleschka má albíčko.Moc pěkné fotečky.No jo,je to ona,kterou jsem si myslela. :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiiii??? Ty jsi domaaaaaa????
9. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo, krásný věci! A líbí se mi, jak na Tebe čumákuje ten váš pejsek :grinning:
9. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooo. :frowning2: A jsem pěkně otrávená.Zrovna teď jsem o tom mém pobytu psala kámošce slohovku a jsem z toho grogy. :grinning: :grinning: :grinning: Snad už to nebude dlouho trvat!!!
9. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - děkuji. Luci - Zuzka mi to říkala ve čtvrtek, jak jsme byly na bazéně, jak to s Tebou vypadá. No taky na Tebe myslím - že už to bude asi brzo. :slight_smile:
Jinak plavání bylo super, všechno v pohodě, bylo tam hezky teplo, teplá voda.... no paráda!
Romi - to je zravna fotka ze dneška - z kopce nad vyhlídkou, kam často chodíme a Bonušce se to fakt povedlo.
9. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, my byli včera taky se psem a s našima na vyhlídce a šli jsme až na cvičák :grinning: To jsme se klidně mohli potkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Náš psék taky tak čumí....navíc Bonušce jde číst z obličeje co si asi myslí - proč je panička skoro nahatááááá???? A venku? :grinning: :grinning: :grinning:
Já teda Luci nevím, jak to s Tebou vypadá, ale snad se to dozvím na cvičení :confused: :wink:
Holky, dobrou sladkou chuť k testu na cukrovku a doporučuju s sebou svačinku a obyč. vodu. Mně to bodlo jako dloooouho nic :dizzy_face:
10. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky test nic moc.Marta to zvládla celkem statečně za to mně se udělalo pěkně zle.Ale vše nám vyšlo v normálu. :slight_smile:
11. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi.Už jsi asi fuč,co???
11. únor 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, no už se mi to stěhování do šumperka blíží,a už mi začíná být ouzko,že to tady máme opustit.

Na ten glukozovej test půjdu asi až 28 nebo 27, a né že bych se těšila, jestli je to podobnej sajrajt jako když dělaji rentgen trávící soustavy a musí se pít ta kontrastní látka tak blééé to jsem děsně nesnášela a nikdy jsem jim to ani nevypila celý.
Luci no ty už to máš fakt za pár, úplně ti závidím, ještě se 4 měsíce tahat s břichem, no,ale aspoň snad stihnem dodělat celou rekonstrukci.Kdy jste si začly nebo chcete začít balit tašku do porodnice?

Je normální, že mimčo je poslední dva dna takový klidnější? Prostě míň kope, jestli to maj v bříšku taky tak,že jeden den třeba řádí a pak odpočívají?

Chválím nové fotečky vás všech, máte krásný bříška, a ještě jste takový hubený, to teda hlasitě závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
tak zatím zas pápá
11. únor 2008 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhuláci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baju, já mám s kopáním taky některý dny slabší, ale spíš ne... Vynahrazuje si to vždycky večer, když potřebuju usnout :grinning:
A já jsem si říkala, že koncem března si tu tašku už zabalím...čék nikdy neví... :slight_smile: Nic nepřivolávám, jenom pojistka.
Baju, neboj, to úzko přejde.. Když jsem se stěhovala já do ŠPK, tak jsem to nesla špatně hrozně dlouho. Jednak tady nejsou tramvaje a tak a pěšky je to všude kousek a taky jsem tady byla úplně sama ještě donedávna.. než se mě ujala Zuzka s Marťou. :slight_smile: Ono, sice lidí znám dost, ale s klientama těžko půjdu posedět a postěžovat si :sweat_smile: :grinning: A pak se mi kámošky z OL rozestěhovaly do celé republiky a zůstala tam jenom jedna. Takže je to stejně jedno a není to tak daleko. Tak doufám, že uděláme nějakou těhu akci, až budeš už nafurt tady? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
...holky,to já znám-stěhování.Ale po čase(já teda hlavně v těhu a na mateřský)si najdete pár dobrých kamarádů a bude fajn.
Já jsem si v Šumpru vytvořila zázemí a stěhovala,ale tady jsem rodačka,takže to nebylo tak hrozný.
Chce to hlavně vybírat dobře,taky jsem poznala pár nedobrých přátel.
Tašku jsem balila asi ve 36tt.,ale pořád to není finish.Každý den to tam přerovnávám :grinning: ,vybaluju a dobaluju,ale mám to v cajku.Je to lepší pro klid duše.
Papa.
11. únor 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, tady v litoměřicích jsem si taky nemohla zvyknout, první půlrok byl hroznej pak se to začalo zlepšovat a teď se mi už odtud nechce, ale aspoň to budu mít blíž do Brna za svou rodinou...
No máme tu zůstat do konce března, takže v dubnu už budu v šumperku na trvalo, já v šumpru znám taky hodně lidí,ale spíš manžovi pivní kamarády, nebo bývalé spolužáky, holek tu moc neznám přece jen to byly buď jeho bývale nebo lásky nebo uléty a s těma kamarádit nepotřebuju :sunglasses:

Ještě se musím pochlubit jak jsem dnes krásně trávila poledne, ucpal se odpad tak mi celá pračka vytekla na podlahu, takže jsem hezky vytírala a vytírala, teď jen čekám jestli příjdou sousedi zda to proteklo nebo ne :rolling_eyes:
11. únor 2008 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Luci, jak píšeš.. bude stačit pár dobrých přátel. A Baju, jsou lepší bývalé úlety než bývalé manželky, to mi věř :rolling_eyes: A taky máš nás a to Ti bude určitě stačit :grinning: Už se na Tebe těším :wink:
Hooolky, tak jedeme koncem března do lázní. Na týden. I s procedurama. Mně teda procedury nedají, bo budu na konci 8. měs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale prý by mi je nedali ani kdybych byla ve třetím... :unamused: Zato mi to nahradí kosmetikou, kadeřníkem a solnou jeskyní :dizzy_face: Je to za dýl než měsíc, ale už se těším na relax jak malý děcko :grinning: Snad budu mít všechno v pořádku..
11. únor 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Kde jste kdo? Tak pěkně to tady začínalo jít svižně :grinning: Dnes mě bolí hrozně břicho. Nevím čím to, jestli cvičením nebo že by ti gumoví medvídci?? :sweat_smile: :slight_smile: Ale jednu chvilku jsem myslela, že nám něco je. Po sprše je to lepší... Půjdu si lehnout. Tak pište! :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Zítra nás čeká opět monitor+poradna,tak na nás mysleteJá jsem napnutá jak struna a manžel taky.

Jinak dnes jsme zase poslíkovaly apod.,ale to už mě nerozhodí.
boruvečko:ať je fajnky,snad to byli jen ti medvídci.My je měli dneska s Dádou taky. :wink: :slight_smile:
12. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to svinstvo. Zapřísahávám se tady, že už je nevezmu do huby :grinning: Až po porodu a po všem. Když začnu, tak se nemůžu zastavit.
Luci, tak ať Ti to dobře dopadne! Já na Tebe myslím každej den.
Dívám se, že začínáme 30tt...no, jde to jaksi rychle, že?... :slight_smile:
12. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď sežeru všechno co můžu,páč potom zkrz kojo to nebudu moct. :slight_smile:
Tak si dávám do nosu.Ale teď jsem dokonce zhubla a to jsme tady s kámoškou futrovaly zákusky.Ale to je před porodem prý normoš.
Díky,že na mě myslíš. :sweat_smile:
Týýý jo-30tt.,fakt to děsně letí.Tak si to užívejte dokud to jde,ten poslední měsíc není nic moc.Ale třeba to budete mít jinak.
Co náš Zuzík,viděla jsi se s ní teď někdy?Jak se s bobíškem mají?Včera prý ten test stál za prdlačku,ale nic víc nevím.
12. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Teda fakt to šíleně letí! My už jsme ve 25tt., dnes v poradně všechno OK, dokonce i tlak byl konečně nižší než obvykle.
Luci - Zuzík se má dobře, doufám, že se tu brzo objeví. Ten test zvládla statečně, jen jí to trošku nesedlo, tak byla chudinka chvíli bledá, ale jinak dobrý.
13. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahokj holky,tak zítra nás čeká poradna.Má mamča a vlastně i já jsme pěkně nedočkavé co to bude i když já se s myšlenkou,že se to opravdu dozvíme až po porodu vyrovnávám a už to s manželem ani nějak neřešíme:wink: Doktoři prý dělají UTZ až zase ve 30.tt.Jinak myslím hodně na tu mojí ségru a vím,že to pro ní není žádnej med,ale ona Natálka bude už coby dup na světě :slight_smile: Hrozně ten čas letí zrovna jsem se dívala do kalendáře,že na Velikonoce budu 29.tt ty jooooo!!!
BAJUNKO:budete bydlet pod tou Senovou?Jestli jo,tak to budem skoro sousedky.To s námi pak můžeš vyrážet na ty naše kávový dýchanky.Až budu u našich pokusím se dát nějaké fotky do alba,protože bříško se od té doby hodně změnilo.Tak AHOJ
14. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes byly se Zuzkou na té přednášce o odběru pupečníkové krve a o látkových plenkách, bylo to celkem zajímavý, ale některý maminy to tam pěkně protahovaly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzík zítra přijde asi na net, tak snad něco společně pisneme.
Luci - už se těším na první Natálčiny fotečky! :slight_smile:
Romi - zítra ve 13:15 na točáku!
14. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem konečně zpátky z kontroly.Byl to teda záhul.Byli jsme tam před třetí ve tři už jsem byla na lehátku,ale odcházeli jsme až o třičtvrtě na šest.Mimčo bylo blbě natočené, takže jsem musela běhat po schodech nahoru a dolů(celou hodinu), pak jsem šla podruhé opět špatně natočené, takže znovu schody skákání..dokonce i stojku jsem dělala a šla tam potřetí a zas nic, už jsem byla poslední a chtěli mě objednat na jindy,ale jak jsem tam ležela a povidali jsme si tak se mimčo umoudřilo a konečně se hezky otočilo.
A SRDÍČKO JE V POŘÁDKUUUUUUU :grinning: :grinning: :grinning:
No a čekáme holčičku. :dizzy_face: , a já už bříšku říkala Benoušek...no nic pindík už nenaroste tak to bude Ninuška.
jojo Zuzi budu bydlet pod Senovou, hned u té školky.
14. únor 2008 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju:gratuluji k holčičce!!! :wink: a k dobrým výsledkům.To víš ženská,ty si dělají co chtějí už v bříšku.
Marti:v kolik k Tobě Zuza přibližně jde?Pokud nebudu rodit,můžem si písnout.
Fotky určitě dodám,snad taťka něco v tom rozpoložení nafotí. :grinning:
14. únor 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, tak gratuluju! :slight_smile: Hlavně, že máte všechno v pořádku. Pindík naroste příště.
Marti, jasně, budu tam!!! :wink:
14. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dnes jsem byla v poradne a vypadá to na CHLAPECKA no uvidime.Ted zas spinim,ale snad to bude ok.Pokusim se ted vlozit nejake foto,tak se pak zkuste mrknout. :slight_smile:
15. únor 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes zas přidala nové fotky pupíka, a už mi příjde teda veliký,ale když si uvědomým,že bude ještě min. dvojnásobný tak docela bojím :sweat_smile: ,

Zuzi tak ať brzo přestaneš špinit a můžeš si pořádně užívat bříška. A co lucka, je pořád v celku?

Já už se tak těším až tu naši pipinku budu moct pochovat :dizzy_face: .
16. únor 2008 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baju.
Taky tam mám pupík a poslední dva dny mi bylo fakt mizerně. Bolelo mě břicho zevnitř i z venku a strašně za ty 2 dny vyrostlo...tak jsme se asi zvětšovali...dnes už je to dobrý a zase hraje fotbal :grinning:
Jinak prozradím za Zuzku, že Lucka už odedneška celá není!! Veeeelikéééé gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
16. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek