• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj holky tak už jsem teda teta.Dnes jsem dojela vlakem k nasim a videla už i Natálku je nádherná akorát furt spí takže málo papá.Maminka je jak kdyby nerodila fakt je statečná.Jsem zvědavá na sebe :unamused: Jinak Ondrášek taky pěkně řádí ve vlaku lítalo břicho,tak se na mě každej díval.Pa napšu zase.Marti a Romčo pozdravujte na cvíču :slight_smile:
17. únor 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tetko, doufám, že jsi už za nás mamince pogratulovala! :wink: Jééé, ta se mááá, už si chová svojeho miminkáče...a děvčááátko k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pozdravovat budem! Zase se ozvi! :dizzy_face:
17. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj přidala jsem nejaké foto do alba a neterinku taky :slight_smile:
18. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zuzi! Já jsem si myslela, že hned pojedeš. Dívala jsem se na fotečku Natálky - je móc krásná. :slight_smile: Pěkně si to tam s miminkem užij a všechny pozdravuj!
Já jsem byla dnes na té masáži - namasírovala mi záda molitanovým míčkem - bylo to úžasný, skoro jsem tam usnula a dostala jsem i míček s sebou, takže budeme v masáži pokračovat i doma. :wink: A paní Kundrátová /ta masérka-fyzioterapeutka/ mi řekla, že jí ten chlapeček ke mně nějak nejde, že to vidí na holčičku. To by bylo překvapení! :grinning:
18. únor 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc krásný miminko!!! Fakt. A břísko taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
K nám se žene kočárek, zítra by měl být doma!! Hurááááá :sweat_smile: :grinning:
Marťo, neboj, je to jasnej kluk :wink: :slight_smile:
18. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Romi, Ty se máš! Už bych taky chtěla mít kočárek doma, hrozně by se mi ulevilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mně už je to fakt celkem jedno, jestli kluk nebo holka, ale dnes jsem se konečně pustila do praní a je tu všude nějak moc modro! :grinning:
18. únor 2008 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Pořád si myslím, že je na kočárek brzo, ale akce je akce :wink: :grinning:
Taky je mi to jedno jestli kluk nebo holka, ale když to víme, tak je to dobrý, neeee? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pak můžeš mít doma modro :slight_smile:
18. únor 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky přidala jsem nějaké foto do alba.Včera jsem s mamčou byla za Natálkou v porodnici ta je užasná.Chovala jsem a Ondrášek žárlil a kopal Natálku do nožiček.Ségra až přijede s porodnice-snad dnes určo nějaké svoje foto dodá.Když budete na koníku jen prozvonte a muzem si napsat.Přeji pěkné rozhýbání těl :slight_smile:
19. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj no Natálka je fakt kouzelná, takovej roztomilej uzlíček.
Já už se taak těším na ten náš, už mě chytla mánie a utratila jsem skoro 1500 na mimiakci a bazarku :sweat_smile: ,když to bylo tak sladký,že jsem prostě neodolala. fotky jsem šupla do alba,tak se můžete juknout.
No tchyňka už se mě snažila naznačit,že jméno Nina není nejlepší...,že je spousta hezkých českých jmen,že by to mohla být Bohunka(po ní) nebo Barunka po mě,ale Bohunku nechci a Barboraka se nehodí příjmení co kdyby ráčkovala nebo šišlala hned by z ní byla Balbola Belgelová :grinning: a taky Barunka jsem jááá, a to už by mi tak nikdo neříkal a o tohle privilégium taky nechci přijít. Barbora je na mě moc tvrdý.
No bude to prostě Nina :sunglasses:
Nad cvičením taky přemýšlím,že si zítra zajdu,ale tady(jsem teď v Brně,protože mám zítra promoci) stojí 60kč a v litoměřicích jen 20 tak uvidím. Nevím jestli jsem to psala i sem nebo jen do června...Můj brácha taky čeká mimčo jeno¨o tři týdny později(po velmi krátké známosti :slight_smile: ) No tak se 1.3. žení,aspoň se pořádně najím :grinning: .
Tak zatím pápá
19. únor 2008 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi docela Ti to závidím. Taky bych si pochovala takový krásný malý mimčo. Už se nemůžu dočkat! :slight_smile:
Baju - móc krásný věcičky, vůbec se Ti nedivím, že jsi neodolala. :wink:
19. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Baju, já jsem původně z tohohle důvodu vůbec nechtěla sdělovat nikomu ani pohlaví, ani jména. Protože mě fakt nezajímá, co si o nich kdo myslí. Tak jsme to nakonec řekli - jenom ty jména a to jenom rodičům a i kdyby se stavěli na hlavu, tak se bude jmenovat tak, jak jsme vybrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naštěstí se líbí :wink:
Dneska mám za sebou úžasnou poradnu. Byl UTZ a miminkáček váží už 2,6 kg!!! Prý už bude přibírat dva týdny a pak do konce už jenom strašně maličko. Pak už jenom bude "dozrávat" :grinning: No a mě čeká příště vyřizování mateřské....to to letí! :confused: A dneska přišel kočárek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je nádhernej. Byla jsem celá rozněžněná :sweat_smile: :grinning:
Musím se pochlubit, už se nám vyrábí nástavec na přebalovací komodu, objednám monitor dechu a máme komplet pro miminkáče zařízeno, nakoupeno. Hotovo. :sunglasses: Tak :wink: :slight_smile:
Jdu mrknout do těch vašich albíček.
19. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda vrátili jsme se z porodnice.Snad tu mojí ségru pustí domů :slight_smile: No snad zítra bráška si na ní začíná rychle zvykat.Dnes jí chtěl furt pusinkovat a hladit.My jsme mu jen jednou řekli,že mám v bříšku Ondráška a on si to hned zapamatoval.a já se ho jen tak zeptala co mám v bříšku a on-ONDRU.Tak jsem hledela.horší bude,kdž to bude holčička,ale já důvěřuji p.doktorce.Jé romi ten tvuj miminkáč je pěkně velkej.Dej do alba kočárek.holky co dnešní cvíčo.Kolik Vás bylo a jsou nějaké novinky?Doufám,že jste mě omluvily.Tak papa :slight_smile:
19. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, na cvíču jsme Tě omluvily. Dneska to bylo jakýsi vlažný. Byly jsme tam s Marťou, pak ta paní, co tam zůstává po cvičení s miminem a pak tam přišla ta, co byla taky na 3D v OL :wink: Zkoušely jsme dýchání a zase se něco novýho dověděly, akorát Martinka byla taková smutná... :frowning2: Ale těšíme se, že vyzvíš zásadní informace a podáš na dalším cvíču, jakej měla Lucka porod a jestli se nedělo něco mimořádného :wink:
Jinak ten ultrazvuk a tu váhu beru s rezervou...navíc ta váha je prej normální. Já jsem v klidu :wink:
Kočár mám v albu už dávno! Je to přesně ten stejnej, co tam už je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda copak se delo s Martinkou?Ségra Vám určo o porodu vše řekne sama musím jí taky něco nechat.jen dnes šla na nadstandart na jeden den,protože se večer vůbec nevyspala.Pokoj nádhera a ta porodnice se se Šumperskou vůbec nedá srovnat.až přijedu půjdem v pondělí na kafčo :slight_smile:
19. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím, co se s ní dělo...říkala, že má den blbec...
No joooo, už píšu, nezvoooooň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele, nechci nic špatnýho slyšet o ŠPK špitále. Je krásnej a hotovo :wink:
19. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a taky jsem se v noci pekně viděsila.vzbudila jsem se na wc a najednou zjistím že mám na prstech krev,tak si šáhnu mezi nohy a nic pak na stranu a zase pěkně mě to vyděsí,tak letím nervozní na záchod jestli nekrvácím a s pipiny nic.Pak mě napadlo jestli jsem si na boku neroškrábla bebino z holení.tak jsem ulehla a ráno se letěla hned podívat a nic.Mamča se dnes dívala jestli tam mám něco rozškráblýho a nic,tak jsem s toho jelen.Pějně mě to ale viděsilo.papa
19. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak to je brutální. To bych nespala..
19. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky - no vždyť to znáte - někdy se to tak všechno sejde, jedno s druhým a zvlášť v tomhle přecitlivělým stavu a pak člověk vypadá, jak vypadá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už jsem OK. :slight_smile: Dnes se mi zdál nádhernej sen o Kubíčkovi - přebalovala jsem ho a on mě počůral, a když jsem mu dala čistou plínku, tak se hned pokakal. :sweat_smile: A pak jsem se ho taky snažila držet podle té knížky - no jo, před spaním jsem ji četla. :wink:
20. únor 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj blesulko zrovna hlidam synyvce svára jel pro ségru do nemocnice.ten sedí nehnute a kouká na bolka a lolka.Co ty?
20. únor 2008 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zuzinko! Já zrovna peru jednu pračku za druhou, už mi zbývají jen dvě. Včera jsem něco vyžehlila a dnes budu pokračovat. Na oběd udělám asi buchtičky s krémem. :sunglasses:
Tak už budete mít Natálku dnes doma? To se máš! :slight_smile:
20. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo už se všichni těšíme.my dostáváme dnes pěkný kopance něco se nám nelíbí.v pondělí se musíme sejít a poklábosit-samozřejmě i Romík.Jirka má noční a já musím vyřídit proplacení kosmetiky :slight_smile: pa malyho jsem uspala,tak jen čekám kdy rodinmka dorazí papa :slight_smile:
20. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se na pondělí těším! Musíme se pak domluvit dopředu v kolik a já dám rezervačku do Tuliny. :grinning:
20. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,chci se jen zeptat na ten glukozovej test...musí se tam nějak telefonicky objednávat nebo tam prostě ráno nakráčím a oni mi ho udělají? Mám jen žádanku a tam není žádný tel.číslo,tak pokud se tam musí volat nebáte ho ještě někde napsaný(mám jít tam na tu polikliniku naproti Korza).Nevím jak to mám z Brna zhánět, pojedu do Šumpriu jen na otočku ve středu tam a ve čtvrtek po testu a po poradně zpátky,protože má brácha tu svatbu. Tak předem moc díky za odpověď.
20. únor 2008 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Baju! Zavolej si na lékařský dům 583 311 111 a ať Tě spojí na diabetologii - asi laboratoř. My jsme se teda byly objednávat osobně v té laboratoři. Berou jen 3-4 těhotný na den. Půjdeš pak do toho bočního vchodu C, do 2.patra vlevo dozadu na 7.00 ráno, s sebou moč a nalačno. Ty důchodce, co tam budou stát ve frontě klidně předběhni - hlavné až půjdeš na odběr krve z prstu. Pak Ti dají vypít tu slaďárnu a za hodinu znova moč a krev a za další hodinu zase. Pak počkáš tak půl hodky na výsledky. Jinak kdyby bylo v té diabetol. čekárně plno, tak doporučuju si sednout až dozadu napravo na ortopedii, na internu ne, tam by Tě vyhodily, jako nás se Zuzkou. Tak přeju ať Ti to dobře dopadne! :slight_smile:
20. únor 2008 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Dneska mám zase já den na nic. Jak říká Marťa, stačí mi málo a já jse vzteču až k breku. Hrůza. Nechci vidět to šestinedělí :rolling_eyes: Už se nemůžu dočkat toho pondělka, až se přežerem šlehačky a pokecáme o břicháčcích a o problémech těhotných..
Baju, Tobě přeju dobrou chuť :confounded: :grinning:
20. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
bleschko děkuji.
No už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak od včerejška jsem promovaný bacil, tak jsem dostala i nějaké penízky no už jsem je zas rozfofrovala na MMB.
Dnes jsem nakukovala na toto:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1080220
eště,že musím do města.
Večer jsem si byla sednout s kámoškama a vypila hned tři nealko pivka,ale bylo to super moooc dobře jsme se pobavila a dostala pro Ninku bodyčko. Ale po těch pivkách to byla krušná noc chodila jsem na záchod snad co hodina :sweat_smile: . Já mám teď takové spokojené období,nebo aspoň poslední dny,tak doufám,že to ještě chvílu vydrží. Tak se mějte dobře. A když vás někdo nebo něco naštvě, tak se otočte a nenechte si kazit náladu ať mámeusměvavá miminka. Jo Nina bude asi noční pták, přes den toho moc nenakope,ale v noci hraje hezky fotbálek...
21. únor 2008 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Zdravím maminku Lucinku! Už jsem zkoukla Natálčiny první fotečky, je moc krásná a v té autosedačce jako medvídek je přímo úžasná! :slight_smile:
Zuzi tak jak si to užíváš?
Romi doufám, že už je dnes líp. Já mám od rána zalehlý pravý ucho a ještě mi v něm teď píská. Už mi to pěkně leze na nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda kočandy.Já jsem dnas osypaná ,jak od blech-na rukách.Asi jsem snědla něco co nám nesedlo.Já tu cpu pátý přes devatý.Jinak se mi u našich spí líp jak doma.Mimi dělá dnes para kotoule Nahoru dolua zase otočka a nahoru dolů.Je to sranda :slight_smile: zítra mi přijede manžel,tak už se taky těším a pojede se stýček podívat na neteřinku a asi si daj s tatínkem Tulamorku no to bude něco,ale mi je kdyžtak skrotíme :slight_smile: :wink: tak zatim papanek
21. únor 2008 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata.
Nějak nám to tady vázne....co je novýho? Co koho bolí? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Romi ,já se dnes cítím kupodivu skvěle, ani záda mě zatím nebolí, ale to přijde odpoledne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším do cvičení, ale Zuzík nejde, není jí dobře. :frowning2:
26. únor 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek