• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Beti je to po odečtu 0,5 stupně??
15. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a drobečkové :slight_smile:

Aureli, to nevím, ještě jsem se s tím nesetkala. Hlavně, at je to v pořádku, budem vám držet pěsti :pensive:

Marci, tak super - pár probdělých nocí zabralo a Dejvík se umoudřil :wink: jen tak dál :dizzy_face: a stěma fotkama jsem se taky nejdřív lekla, jestli jsi to nemusela stáhnout schválně - no každopádně to asi dost nas..., když se to takto povede smazat omylem, co? :angry: To neva, tak tam aspon přidávej ty nové, at vidíme, jak Dejvík roste :wink:

Beti, to je dobře, že si manžel "užil" jak Verunka nechtěla spát - at vidí, jak to máš pořád ty a že jsi na to sama.
Doufám, že pokojíček se bude Verunce líbit a bude v něm hodná holčička - jinak doporučuju "nakazit" od Dejvíka :sunglasses:
tu teplotu nevím, Matyho neměřím. Ale není to třeba od sluníčka?
15. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,jj, je to po odečtu :frowning2: ale taky mě napadlo, že by to mohlo být ze sluníčka, protože ona je jinak úplně stejná jak předtím, ted jsme byly dvě hodky venku a nespala vůbec, takže chování stejný :grinning: jenže normální mi to moc nepřipadá

aurelii,kdy budou výsledky těch stěrů? mimochodem se mi zdálo, jak jsi to popisovala, že už to veruš asi 2x měla...no nevím, kočky nemáme, máme psa. tak uvidíš, určitě to nic nebude, ale je dobře, že jsi šla k dr.
15. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jeden výsledek budu vědět v pátek. Zítra mám nabrat vzorek stolice a donést do ordinace, ten snad budu vědět začátkem příštího týdne. Poptala jsem se a někdo říká, že prý to může dělat banán, ale ona ještě nic jiného než mlíno nejí. Tak snad ty výsledky něco řeknou a nebude to nic vážného.
15. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:není to jen ze sluníčka?
No,my jedeme do Tater oslavit výročí svatby a moje narozky.Máme to totiž ve stejný den.A navíc mě tam manžel požádal o ruku,takže sentiment.

Marci:kde jste nakonec koupili tu síťku na kočár.Musím ji taky nutně koupit a nemám čas objíždět celý Brno.Dikec.
15. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko v Růžovém panterovi.
15. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marciu:díky moc.A Davídek je šikula.Snad ty noci budou konečně trochu klidnější:wink:

My jsme byli dneska u Dr.Tak vyrážka je v pohodě.Prý na to miminka do roku trpí a nemám se tím zneklidňovat.Dostali jsme mastičku,takže budeme mazat.Kašel už je taky O.K.Jen musíme na chirurgii kvůli palečkům u noh,respektive nehtíkům.
15. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

dneska už se u nás spí - abych to nezakřikla :slight_smile: Po včerejšku docela příjemná změna - včera se u nás večer řvalo a řvalo a ne a ne usnout :unamused: Asi byla ale Aduš včera rozhicovaná ze sluníčka -celý den jsme byly ve městě, moc toho nenaspala, nevypila, asi jsem ji i hodně oblíkla...

Aureli: držím palce ať je to dobré!

Beti: stále jsme na tom stejně - taky máme provstávaný noci. Kafe a sladkosti jsou můj doping :slight_smile:

Marci: ty se máš, já chci taky takovou změnu :slight_smile: Pošlu k vám Adu na převýchovu :grinning:
15. dub 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. to bylo zase dneska krásně, co? kéž by to tak vydrželo. co vaše maličkosti? copak nového umí?
15. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Katzi, jenže tobě ty sladkosti nevadí, ty jich můžeš po kilech jakej seš hubenour!!!!!! jinak bych ti samozřejmě přála mín sladkostí a víc spánků. ted například Verunka začala tak křičet, že i já se bojím :angry:
15. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, žádná převýchova - Dejvík zkrátka dostal rozum :grinning: :grinning: . Dneska jsem fakt zírala - v noci spal, dopoledne spal, když se probudil, vykládal si v kočárku a neřval, takže jsem ani nevěděla, že už nespí, hezky jedl, sám usl odpoledne v postýlce a večer byl tuhej do 2 minut od položení do postýlky!!!!!!!!! Akorát teda v mezičase plival jako čuně :angry: :angry: :angry: Ale jinak fakt čučím!!!
15. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, moc ti přeju, že Dejvík dostal rozum :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc ho tady nepřechvalme, abych tady ráno zase nebrečela :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Marci, srovnání nemám, ale Moira je dobrá, rozhodně se nestane, že by i nejcitlivějšího člověka kousala, i když to bodýčko, co mám od Engela, je fakt jemňoučký, ale tak může se stát, že jo. Tak jestli máš to, tak bych nic jinýho nekupovala, přece jenom to není nejlevnější a funkci to splní, bude to mít Dejvík, jako spodní tričko a bude to úplně v poho :slight_smile:
15. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak jakou jste měli noc s miminky?
16. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo,my strašnou,ale ne díky Adámkovi,ale díky sousedům,kteří nechávají svýho potomka v noci řvát.Teda v noci ne,spíš k ránu.Podotýkám,že to dítě je už velký, 3 roky minimálně.Nejdřív půl hodiny řve hystericky dítě,pak slyšíš tatínka,jak mu nadává a pak řve další půl hodku než se jim ho podaří utišit.Už jsem si zvykla,že jim pořád brečí,ale dneska to bylo vážně maso.A co vy?
16. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, teda to je síla. My celkem v pohodě, ale tak ve čtyři hodiny jsem musela vzít tomíka k nám do postele, protože v postýlce neustále cestuje a pak ho budí, jak se bouchá do hlavičky a vystrkuje nožičky a ručičky... :grinning: Ale k ránu nás také budili sousedi. Máme vedle taťkovu sestru s 15 měsíčním chlapečkem a někdy je to také síla. co máte dneska v plánu? Má být ještě hezky, ale venku je docela studený vítr.
16. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:ani ti nevím.Večer příjde návštěva,takže budu uklízet a snad se mi podaří i něco upéct.Chci jít taky s malým a se psem na procházku do lesa,i když mi to MM zakázal,protože kvůli té vyrážce by vůbec neměl přijít na sluníčko a tomu se i v kočáru prostě neubrání.Takže nevím.A co vy?
Jo a koupila jsem už ten lustr a lampičku.O víkendu budeme malovat:wink:
16. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže chystáte Adámkovi pokojíček? No Tomík je zatím u nás a vůbec nevím, kdy bych ho měla dát do svého pokojíčka. My půjdeme určo ven, je tam stále hezky a tak využijeme na nějakou dobu prý posledního sluníčka. Včera jsem koupila dětskou židličku na zahrádku, tak papáme venku, je to moc fajn.
16. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a sluníčka :slight_smile:
My s Matym včera byli na kafču s mýma bývalýma kolegyňkama a super pokec, domů jsme došli až k deváte hodině :sweat_smile: a tu už měl mm obsazený počítač a nepustil mě k němu :rolling_eyes:
no a dnes jsme obíhali autobazary, páč musíme obhlídnout, co koupíme - a kupovat budem muset asi co nejdřív :rolling_eyes:
je fakt, že už se dost zvedal vítr, tož jsem zvědavá, co to přinese a snad to i rychle odtáhne, protože JÁ chci hezký počasí!!! :angry:
nějak jsem v noci blbě spala, tož to na mě asi přenesly Aduš s Verunkou - holky jedny!!! :dizzy_face:

Dejvík je teda fakt dost dobrej - takový radikální zlepšení - no jen tak dál. A že si to vynahrazuje pliváním, nevadí, hlavně, že v noci spí :sweat_smile: :wink:

Luci, to je hezký mít takové místo, kam se vracíte - taková nostalgie.... :dizzy_face:

a sousedi no comment - i když v poslední době už sexování neslyšno, tak nevím, co se stalo :confused: :grinning:
16. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, co má Adámek s nehtíky???
16. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi jsou pohádaní :grinning:
16. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani anebo se už zadařilo, tak si dávají pozor :grinning:

u nás den celkem OK, jen já jsem nějaká nachcípaná-teplota,hlava, krk, to je z toho počasí, nejen že neumí oblíkat veruš, ale ani sebe :grinning:

marci, Dejvík to je fakt super, třeba opravdu zmoudřel!

jani u autíčka přeji dobrou volbu, ta je nejdůležitější.
16. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc Dejvulína nechvalte, dneska trénoval první ligu v plivání. Během chvilky si pod sebe naplive úplnou kaluž. Jsem už z toho zoufalá. Nezabírá když mu hrozím, když mu plesknu po pusině - z toho má akorát čurinu. Akorát když na něj křiknu, tak začne nabírat, ale hned se otřepe a plive dál :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Dneska plival i do mrkve v poledne, že jsem si jí vybírala z vlasů ještě teď večer u televize :frowning2:
16. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci tobě dejvík plive, mě zase tomík blinká...no to jsou chlapi, co?
16. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:to muselo být super:slight_smile:A jak ten pozdní návrat zvládnul Maty?
Zarůstají mu nehtíky,takže se to pak začne sbírat a nateče to.Zatím jsme to řešili ATB mastí,což na chvilku zabralo,ale pořád se to vrací a Dr. říkala,že to už trvá moc dlouho,tak musíme na chíru.Jen doufám,že mu to nebudou strhávat nebo tak něco.

Beti:ty jo,tebe ty nemoci nějak dohání:frowning2:Hlavně,aby nebyla nemocná Verunka.Chci se tě zeptat,na co všechno a jak používáš tymiánovou mast.Konečně mi došla a je tam napsáno,že na hrudníček,ale tys myslím psala,že to mažeš i na patičky.
16. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, a kde jsi objednávala tu tymiánovou mast?
16. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tys tenkrát psala, žes tu mast našla na MMb, ale já jsem ji pak nějak nemohla najít, nemáš náhodou ještě odkaz? Taky ji chci, tak...
A ty nehtíky, ach jo, ty děti mají pořád něco, doufám, že vám to fakt nebudou strhávat :pensive:
16. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to kupovala z kouzelného krámku.Email je kouzelnykramek@email.cz,tak se zkuste zeptat rovnou tam.A nevím,jestli je to tím krémem,ale včera jsem ho natřela a dneska už vůbec nekašlal a nechrčel.Ještě mi kamarádka doporučila nějaký eukaliptový rozprašovač.
16. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten kouzelný krámek je co zač, víš ať nepíšu někomu, o kom absolutně nic nevím, ještě teda zkusím vygůglit. A já mám právě taky objednanej na rozprašovač, kde je borovice, eukalyptus, jedle a tymián, tak jsem zvědavá
:slight_smile:
16. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek