• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Šári, díky moc za přání - vyřídím :slight_smile:
no snad nějaký ten srazík domluvíme :wink:
25. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejeme všechno nejlepší!!!!!

25. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani nemáš zač:slight_smile:
25. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme Matymu vše nejlepší k jeho druhým narozeninám.Pořádně si to oslavte:slight_smile:
26. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad zari bude lepsi na ten nas sraz :wink:
27. srp 2010 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka
díky :slight_smile:

@katerinka.kr
jj, to dáme! :wink: :wink: :wink:
27. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkend všem :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte kam na předporodní přípravku? moje orientace je na bodu mrazu
29. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se s váma loučím.Zítra vyrážíme na dovolenou do Chorvatska.Držte palce,ať výjde počasí.Mějte se.
30. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ahoj já jsem chodila do CENAPU(www.cenap.cz) zkus to tam jestli bude volno je to zdarma
30. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 jo tak tam jsem se už koukala a plno už mají :frowning2:
30. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaatinka, já chodila do větrníku na cvičení i na předporodní kurzy, bylo to fajn :wink:
www.agenturavetrnik.cz
30. srp 2010 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr děkuji, hned kuknu na info :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka
Luci, užijte si dovču, palce držíme, at je počo v pohodě :wink: :wink: :wink:

@kaaatinka
ahoj, tak já neporadím, nikam jsem nechodila, jen pak do Bohunic na takovou tu krátkou konzultaci a prohlídku porodky. Další kurzy jsem nezvládla, rodila jsem předčasně v den, kdy jsem zrovna byla nahlášená na předporodní kurz o průběhu porodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na tu "krátkou konzultaci" atd tě poslala gynda?
30. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun a na tu "krátkou konzultaci" atd tě poslala gynda?
30. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka
Katy, ne, to je normální "kratší" předporodní kurz, na který může každá těhulka od 30.tt s partnerem nebo bez, pořádá ho myslím každá porodka - já stihla jen Bohunice. Tam měli základní, kde se prohlížely sály a šestinedělí, vzhledem k tomu, že tenkrát bylo natřískáno, tak jsme stejně viděli prd a pak asi hodinu-dvě povídání, jak poznáme, že rodíme, co dělat, koho volat, jak se dostat do porodky, něco i o porodu jako takovém, možnosti porodu, atd. takové bych řekla základní info zaměřené částečně všeobecně a částečně, jak to chodí v Bohunicích. Další kruz měl být o kojení, ten jsem nějak prošvihla a další příprava k porodu a to jsem si teda ten den švihla "naostro"!!! :sweat_smile:
Jinak do žádného "soukromého" kurzu, kam se chodí už třeba i od začátku těhu, tak to jsem nikde nebyla :zipper_mouth:
30. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun no jako já nejsem teda žádná ciťa abych chodila na přípravky a probírala tam každou kravinu... ale ty porodnice bych si docela prohlídla...i když..poprvé jsem byla na Obilňáku a teď bych právě chtěla do Bohunic. Máme to z Bystrce kousek a na tom Obilňáku se mi to tehdy zas nějak moc nelíbylo :unamused:
30. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka
taky už nejsi prvorodička, že :wink: ale já si tehdy vše pročetla a pohledala na netu a chtěla jsem právě jen ty rychlokurzy v porodce - jakože aspon něco! :slight_smile:
tady máš odkaz na jejich stránky, mají to docela nepřehledné, zase jsem si po dvou letech pohledala! :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je, kdy jsou ty prohlídky :wink:

http://www.fnbrno.cz/article.asp?nArticleID=2239&nLanguageID=1
31. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka zkus tam zavolat mě kolikrát vzali na různá cvičení i když bylo plno
31. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka
Dani, dodatečně přejeme Elence všechno nejlepší k druhému ročku - hlavně, at je zdravá, veselá a sokojená a máte z ní jen samou radost!!! :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči, posilam link na jedno toma tady na konikovi :wink: Pomozte Matějovi
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/prosim-pomozte-matejovi/?page=last&post=last&lastref=hp
3. zář 2010 v 00:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
příběh Matěje znám z FB, už jsem posílala DMS a je mi ho tak líto!!! a ti rodiče, musí to být hrozné a pro mě naprosto nepředstavitelné!!! :cry: :cry: :cry:
4. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí to být strašné........bohužel jednání personálu brněnské dětské nemocnice je "vyhlášené" párkrát jsem ho zažila na vlastní kůži - ať už s Míšou nebo jinými příbuznými a známými. Zvlášť když se jim "něco nepovede", tak místo omluvy nastupuje arogance a nelidskost :frowning2: :unamused:
6. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co oslava 2.narozenin? Vydařila se? Co jste malému nadělili? Já bych se měla taky začít koukat po dárečkách, ale nějak na to není čas ani nálada.
Pořád se na nás valí jeden průšvih za druhým, už se začínám těšit, až tenhle rok skončí a doufám, že to další desetiletí začne lépe.....

a jinak nám to tu nějak vázne.....do jaké diskuse všichni prcháte? :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nejste nektera z Bystrce? mam cerstve miminko, tak by bylo fajn najit nekoho k prochazkam.
7. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2
Šári, no snad se vám to překlene rychle a opravdu ten další rok bude lepší a ty další taky!!! Lepí se to na vás teda hafo!!! :frowning2:
My měli oslavy dvě a bylo to super :wink: Maty dostal hodně věcí s krtkem - protože to je u nás "droga" a hlavně teda kvalitnější autosedačku, nafukovací bazén se stříškou, okýnkama - no takovej skoro "domeček", ale je to bazének a nějaké hračky, jo a dětskou plastelinu, ale tu jsme ještě nevyzkoušeli.
No, vám se to pěkně blíží, tak už šup šup vymýšlet, co by Julince udělalo radost :wink:

@jankabr
Jani, já jsem z druhé strany - z Vinohrad. Snad se ti podaří někoho najít, ježdění ve dvou je lepší :wink: a taky se lít "vyhecujete" jít ven, my to tak taky máme tady s kamarádkou - "taháme" se navzájem, protože zvlášt ted v tom počasí se člověku ven vůbec nechce - ale s těma našima batolatama zůstávat dýl doma fakt nemůžem!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankabr......já jsem úplně mimo Brno....

Jani..... no já doufám, že jsme si snad letos to špatné už vybrali - po ségře a Míše skončil na konci prázdnin v nemocnici ještě Míši děda /tedy otec mého bývalého partnera/ , šel tam "jen" kvůli špatnému krevnímu obrazu a zjistili mu poslední stadium rakoviny žaludku. Domů už se nevrátil, takže jsem min. týden byla na pohřbu :frowning2: docela smutný důvod pro návrat do míst mého dětství...

A někdo nahoře má pocit, že nejlépe se ze smutných myšlenek dostanu řešením obyčejných problémů a tak na mě střídavě blikají a pípají poruchy na pračce a myčce /naštěstí ještě ani z jedné nevytekla voda :grinning: / Zato lednice, ta to bere z gruntu, počítám už jen pár dní a naposled se zatřepe, zahučí a vykašle se na mě - no, ta na to má po 17letech právo. Takže začínám nedobrovolně vybírat novou.....
Ale jinak se máme dobře, Míša mě obšťastňuje pubertálními náladami, Julinka střídáním "svéhlavičky" a "tulidla" a zbavili jsme se všech pěti koťat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a držte mi palečky, snažím se rozjet dětský koutek :wink: zatím teda bojuju s úředním šimlem a sháněním vhodných prostor........
8. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun jj děkuju, hned jdu kuknout :slight_smile:
@hannah23 uvidíme uvidíme uvidíme :grinning:
9. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek