• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ahoj holky Radu příběh Matěje znám posílal jsem DMS je to hrozný chudáci rodiče...
Holky co Bety?nevíte jestli už porodila dvojčátka? :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme zpátky.Dovolená byla super.Jen se nám Adámek trochu přitopil,tak teď bojujeme s vodou.Dneska jsme měli jít plavat do Filie,ale manžel to po 5 minutách hysterie zabalil.Ještě jednou to zkusíme,a když to nepůjde,tak si musíme dát na pár měsíců volno,aby se psychicky srovnal.

Šári:upřímnou sousrast,když se má něco po...,tak dokonale.
10. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 jj, jsem si byla jistá, že Matěje podpoříš, viděla jsem to u tebe na profilu na FB. Je to smutný,ale ta solidarita je krásná :wink:

Taky jsem přemýšlela na Bety a mimi,ale nemám žádné info.
10. zář 2010 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky o Beti taky nic nevím....ale můžu jí písnout smsku :slight_smile:

llluci....snad se malej srovná a rychle zapomene. Copak se stalo?

Tak mám za sebou týden obcházení úřadů......došla jsem k závěru, že jejich úkolem je člověka odradit, znechutit a zdeptat. Hygiena si vymýšlí, hasiči si vymýšlí, stavební úřad si vymýšlí.....a pak, že na dětský koutek nejsou takové nároky.......docela mě zaráží, co všechno po mě chtějí, za dobu praxe jsem prošla různá zařízení, kolikrát jsem uvažovala, jak to hygiena může povolit......já mám nové prostory, samostatný vchod atd. a stejně je vše problém.....
A to ani nemluvím o ceně za tech. zprávu :angry: aby mi zůstalo na hračky......
Hihi a lednička nějakým zázrakem ještě jede.....hučí a klepe v ní teda příšerně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, no snad jste si fakt letos smůlu vybrali a už bude vše v pořádku!!! :pensive:
s tím mateřským centrem -to je naprd - nároky vysoké a při tom, jak píšeš, někde to kolikrát vypadá tak hrozně a hygiena nic!!! :confused: Stejně jsi odvážná!!! :wink: Bylo by fajn, kdyby ti to vyšlo :dizzy_face:

Betinka je "celá", zatím. :slight_smile:

Luci, co se stalo? Snad bude Adámek v poho a zapomene na to! :pensive:
13. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dracinek Ahoj už chodíte na cvičení do pastelky nebo ještě ne, taky o tom uvažuji a pořád nevím, zatím chodíme cvičit do CENAPU
14. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 ahoj, ne nechodíme, nakonec chodíme do Duhového ráje na Lesnou. Do pastelky asi budeme chodit později :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári:ani nevíš,jak ti rozumím.Manžel se už několik měsíců snaží zajistit prostory na naovou ordinaci a kvůli blbým předpisům se to jen komplikuje a finance se vždycky navýší na nesmyslnou úroveň.Např. mu hasiči nařídili,že musí vybudovat speciální evakuační výtah,přestože v budově samozřejmě výtah je.A teď to zaplať.A to je pořád něco.Takže doufám a držím palce,abyste to oba dotáhli do zdárného konce.

S tím topením se to má tak,Adámek si hrál v moři,pořád blbnul a spadnul obličejem do vody.Zůstal tam prostě "viset"než jsem k němu došla (asi 3 kroky).Nenapil se,neplakal,ale potom už do vody nechtěl.Manžel s ním byl v pátek plavat a malej vůbec do vody nechtěl.Momentálně je to tak,že to zítra jdeme zase zkusit,jen si nejsem jistá,jestli je to trach z vody.Začali jsme totiž zase po prázdninách chodit do kroužků a je to celkem utrpení.Prostě se bojí.Za ty 2 měsíce si odvyknul na větší počet dětí.Takže první půlhodinu chce odejít a po další půlhodině ho nemůžu dostat domů.Doufám,že to je ta druhá možnost a prostě musíme vydržet,aby se zase otrkal.POkud by to byl strach z vody,tak bysme museli na několik měsíců vysadit,aby se dal psychisky dokupy.Tož takhle to je.
16. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka
Luci, snad bude Adámek v pořádku a jen se potřebuje otrkat - moc na vás myslíme a držíme pěsti, at je vše ok. :pensive:
17. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci....tak snad to bude s Adámkem dobrý. Ale v tomhle věku to bývá často, že prckům chvilku trvá, než jsou ochotní se zapojit do kolektivu, ale až se otrkají,tak je to jak říkáš - nejde je odvést bez řevu :grinning:
my máme zatím teda jen tu druhou půlku :grinning: :grinning:

a k tomu vyřizování s úřadama :confounded: Minulý týden jsem měla schůzku s projektantem, co mi měl dělat technickou zprávu pro hasiče. Řekl mi co všechno si ještě může hygiena vymyslet /a co mi oni neřekli/ - jako že by se jim mohlo zdát, že mám malá okna a málo přirozeného světla nebo slabé zářivky atd. atd. Takže jsme se nakonec domluvili, že mi nachystá celý projekt jak pro hygienu, tak pro hasiče, s tím, že se už dopředu sejde s konkrétníma lidma,kteří to mají na starosti, takže budou vědět o co se jedná než jim tam ta žádost s projektem dojde......Tak doufám, že ty peníze za to nebudou vyhozené oknem a projde to.

a jinak .....kam se chce manžel stěhovat? Myslím tím, kterou část Brna díky němu poznám tentokrát? :wink: Držím palečky aby mu to vyšlo :slight_smile:

Jani.....co u vás nového? Snažíte se už o mimi? A nevíš co Betynka?

PS: lednička furt chrčí, ve středu byl ale manžel v servisu a zjistil, že nás čeká oprava náprav za 30tis. /ach jo, hlavně že jsme v únoru kupovali "nové" auto, abysme ho nemuseli párl let dotovat opravama/
no, asi si ten rok 2009 ještě užijeme.....
19. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám tu na vás po dlouhé době.
Sharon, docela s tebou cítím. Naše domácnost je taky v rozkladu. V pátek 13.8. nám přímo do baráku udeřil blesk a spálil nám asi 12 elektrospotřebičů. Škoda zatím asi za 50 tisíc, něco jsme zatím ani neobnovovali (tiskárna, DVD apod.). Před 14 dny nám začala stávkovat lednice, v servise poradili odmrazit - máme kombinovanou s mrazákem - ten fungoval. Odmražení pomohlo, lednice naskočila, vydrželo jí to přesně 10 dní, od soboty nejede zas. Takže dneska volá manžel do servisu znova a jen se modlíme,at to jde opravit.
Takže tak u nás. Pěkně mě to štve, kvůli tomu "osudnému pátku" jsme zrušili druhou dovolenou u moře. Teď jsme měli v úmyslu jet aspon na prodloužený víkend, ale než něco objednáme, tak musíme počkat, co ta prokletá lednička, která je mimochodem asi 2 měsíce po konci záruční doby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, moc moc ti držím pěsti, at ti to vyjde - tvůj zápal pro věc a ochota jsou obdivuhodné!!! Tak to přeci MUSÍ vyjít!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no pro vás už aby tento rok snad skončil, že? - teda ten 2009 už je pryč, ale tento teda!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jestli to bylo na mě, tak my se snažíme už dlouho, ale bohužel nic :unamused: :unamused: :unamused: Na další ivf zatím nepůjdem, tak asi příští rok pošupu zpět do práce??? :confused: :confused: :confused:

Marci!!! ty jo, já bych se asi posr.... kdyby do nás uhodil blesk!!! já se toho fakt moc bojím!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: TAk doufám, že se podaří všechny škody napravit a že lednice přestane stávkovat!!! no pěkně si to "užíváte" :confounded: Nechceš se s tou lednicí obrátit přímo na výrobce? Mně se kdysi pokazila pračka 2 měsíce po skončení záruky - opravář mi to poradil, at napíšu přímo výrobci a oni mi normálně uhradili nové díly (tenkrát šlo o buben a hřídelnici nebo co to bylo) a já platila nakonec jen práci - tož to by stálo za to, ne? :wink: :wink: :wink:
Držím pěsti!!! a s tou dovčou mi je to líto, snad vám aspon ten prodloužený víkend vyjde!!! :pensive:
21. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Betinka je stále celá - kluci mají 2500 a 2600 g dle utz :dizzy_face: je ve 36tt - tedy už je nosí dýl než já Matyho a to se bála, že bude rodit dřív :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky:slight_smile:

Šári:taky držím palce,aby to dobře dopadlo.Snad bude něco pravdy na pořekadle,když se chce,všechno jde.

Holky,nemáte kontakt na fotografa?Chtěli jsme Ádulu vyfotit u toho,co nám fotil svatbu,ale nejsme schopni sladit termín.

Mě se teda nikdo neptal,ale hlásím se mezi těhule.Na konci dubna čekáme miminko.Teda,pokud všechno dobře půjde:slight_smile:

Zítra jdeme na další hodinu plavání.Moc od toho nečekám,protože Adam o víkendu spadl nešťastnou náhodou do bazénu u našich a prý to bylo ošklivý,takže počítám s tím,že jsme pro letošek s vodou skončili.Ale udělal pokrok,co se týče bání se cizích lidí.
23. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé llluci velikáánská gratulace k miminku :sweat_smile: :sweat_smile:

No, my se začli taky snažit, ale vzhledem k tomu, že vždycky v půlce cyklu jsem buď já nebo manžel někde pryč, tak to tentokrát tak rychlé nebude :grinning:
hihi, ale nevím, jak budu stíhat školu, dalšího mimíse a k tomu ještě ten koutek.....jestli vyjde. No, kdo se bojí, nesmí do lesa, že :wink:
A...... jinak je mezi náma ještě jedna těhulka, ale nějak se nechce přihlásit :sunglasses:

Jejda, vy máte s tou vodou pořád nějaké nehody. U nás zase židle.....J.jak konečně dorostla těch necelých 80 čísel tak opožděně objevila kouzlo šplhání, a teď jak získala jistotu se bohužel přestala bát.....takže tenhle týden jsme měli 4 ošklivé pády ze židle, poslední dnes, narazila týlem na roh :frowning2:

Marci.....blesk je sv.... Kolem lednice chodím po špičkách :grinning: ségra si teď koupila americkou......taky bych brala, ale 40tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka moc gratuluji k tehotenství a at vše jde, tak jak má :wink:
25. zář 2010 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 a kdo je ta další těhulka? :slight_smile:
25. zář 2010 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se těšíte na porod a na mimi.Já hlavně na malého pořád mě bříšku zlobí........ :slight_smile: Ještě 10týdnu a bude tu snad nebudu přenášet....
25. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Lucko, taky gratuluji k těhotenství.
Další těhulku bych po krátké dedukci tipla Lanku:slight_smile: - ale třeba se pletu...
25. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katerinko, marci, to já nemůžu.......není to některá z vás? :grinning: :grinning: :grinning:

lluci, co plavčo?
25. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdeni.....no mě v dohledné době žádný porod naštěstí nečeká a kdyby mě čekal, tak se na něj zcela určitě netěším, páč mám za sebou dva a teda nic moc :grinning: druhé těhu jsem si na porod zakázala myslet, jinak bych se asi během těch 8 měsíců zbláznila.....

ale ty to máš teprv před sebou, takže se určitě těšíš a to je moooc dobře. Jinak mimi je super, už mi to zááás chybí :sunglasses:
25. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, tak se teda přiznám :wink:

néééééééééé, si dělám legraci, já to rozhodně nejsem, kdo je tooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

no Luci, velikánská gratulace!!!! opravdu obrovská a hlavně, at je vše v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tys nám tu tak hezky "nepozorovaně" otěhotněla :grinning: :grinning: :grinning:
S tou vodou máte fakt pech!!! snad bude Adámek v pořádku a zapomene na to :astonished:

taky bych tipla další těhulku Lanku, ale zas po tom, co mi říkala,...tak nevím....že by krásná náhoda a "zázrak" :slight_smile:
Marci, nejsi to ty???

a my furt nic, njn, asi to bude další ivf, ale v nedohlednu :pensive: :pensive: :pensive:

Šari, ty jsi multifunkční, zvládneš to všechno!!! :wink:
Juli dorostla do 80 cm ju? tak bude objevovat "krásy výšek" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pády ze židle jsou teda děs!!! Matyho zatím od židlí odháním, naštěstí si jich nijak zvlášt nevšímá, leze jen po křesle a pohovce, to je v poho a taky po své židličce, tu má sníženou tak, aby na ni vylezl, tak je to taky v pohodě :pensive: :pensive: :pensive:

jooo, americká lednice, ta by se nám taky líbila, ale ty prachy!!! :pensive: :pensive: :pensive:

@zdenka561983
Zdeni, sis nás asi popletla s nějakýma "čekatelkama" :grinning: :grinning: :grinning:
ale jak to tak tady vypadá, tak se začínají "vytvářet" a pomalu i rodit sourozenci, tak ty mimi v bříšku tu za chvilku budou taky dost aktuální :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme za gratulace.Chtěla jsem rozestup min. 2,5 roku,ale nějak to vyšlo na první dobrou,tak to bude o trochu dřív.Manžel se zase bije do prsou,jakej je plodnej:slight_smile:
S plaváním jsme na tom tak,že jsme prozatím skončili.On se opravdu bojí,tak to nebudeme lámat.

Šári:taky si myslím,že ty bys to určitě zvládla:slight_smile:

Jani:můj bratranec se snažil přes rok s manželkou mít mimčo,pak začali brát hormony a v den,kdy měli jít na IVF zjistila,že je těhotná.Podle kliniky je u nich přirozený oplodnění zázrak,protože oba mají problémy,ale v mém okolí je takových zázraků už několik,tak rozhodně nehaž flintu do žita:slight_smile:
27. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka
Luci, tak gratulujeme manžovi, jakej je teda superplodnej!!! :wink: :wink: :wink: jinak se ale přidáváš "k davu" - já mám kolem sebe opravdu megahodně lidí, kterým druhé (či třetí) mimčo vyšlo na první (často jediný) pokus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem moc ráda, že to tak jde, je to pravý opak nás - ale o to lepší to je!!! že to aspon ostatním jde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já flintu do žita neházím, i ty zázraky se kolem mě dějí, jak píšeš ty, ale nějak se zatím "vyhýbá" zázrak nám :astonished: :astonished: :astonished: Ale zas na tu druhou stranu, i za to je člověk rád, že někdo se špatnou anamnézou přirozeně otěhotní, to je paráda!!! tak už jen, aby se to povedlo nám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, prosím o radu. Přistěhovali jsme se do Černých Polí a chtěla bych se tu podívat do nějakého dětského bazárku- byla jsem na Lesné (ul. Haškova), ale tam ho prave zaviraji. Prosim poradte kam jít. Slyšela jsem že je něco na Merhautové, ale vůbec nemůžu najít žádný odkaz :frowning2: Nechci second hand, jen bazárek. Prosím, napište do IP.
28. zář 2010 v 08:42  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
smudlinky.....já ti neporadím, nejsem brňanda, takže bazárky neznám. Věděla jsem jen právě o tom na lesné /jestli myslíš u dětské kavárny/

jani.....co vám tehdy před malým řekli.....je problém u manžela nebo u tebe? Hodně ženským v okolí pomohlo cvičení plus bylinné preparáty /jsou teda dost drahé, ale furt lepší než IVF/

A jinak manža se taky holedbá, že hned jak začnem zkoušet naostro, tak to bude napoprvé - stejně jako Juli. Hihi, nějak zapomíná, že nemusí být superplodný jen on, ale i já - vzhledem k tomu, že i Míša byla nečekaně hned první měsíc bez antiko a ještě s jinou ochranou...... no holt chlapi, co se povede je jejich úspěch, co ne, je naše vina :grinning:
28. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak v prvé řadě přejeme Julince a stejně tak Verunce od Betinky všechno nejlepší k druhému ročku, at jsou holky zdravé a spokojené!!! :slight_smile:
ohledně našeho "plodnění" problém je v nás v obou, větší u mm :frowning2: no uvidíme, jak to bude ,zázraky se občas dějí!!! :dizzy_face:

jinak Beti je furt celá!!! :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar holky,

vás zdravím po dlouhé době a chci se omluvit, že to tady flákám!!! luci, moc gratuluju k dalšímu těhu a přeji co nejhladší průběh! kdo je další? :grinning:
Šári, já nevěděla, že chcete další? ale ty jsi opravdu mamka z oceli, ty sis ted užila, takže bych neměla vůůbec obavy..jsi holka šikovná.
Marci, jak píše Jnača, já mám z blesku fobii, tohle se mě stát, tak nevím, jak bych to rozdýchávala, zapaltí vám ale doufám celou škodu pojištovna ne?
1. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci
MArci, Dejvíkovi přejem všechno nejlepší k druhému ročku, hlavně, at je zdravej a spokojenej a dělá vám jen radost!!! :slight_smile:
3. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek