• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
ahoj, jen informuju. Beti chtěla rodit přirozeně, ale v pondělí ji zjistili, že nemá dohojenou jizvu po prvním CŘ a mohl by jí přirozený porod poškodit dělohu (snad jsem to napsala správně), takže dnes podstoupila CŘ a kluci jsou v pořádku na světě. :slight_smile:
tady jsou fotky a video:
http://sudomi.rajce.idnes.cz/

jsou překrásní!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tedy gratulujem a přejem moc a moc zdravíčka a hlavně pevný nervy.... :grinning:
Ilucka - tak ať vám vyjde zdravý mimčo....
15. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc a moc betince gratulujeme k nádherným chlapečkům.
15. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka
@llllucka
holky, jak je? Luci co mimi, je v pořádku? kdy to vlastně bude? :wink:
15. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vím, kdo je další těhulka a že už je za 12tt :wink: :wink: :wink: Katka už sem nechodí, tak ju snad můžu prásknout!!! Navíc to už má v pase, takže to není tajný :dizzy_face: tedy Katzi :dizzy_face:
15. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida - co všechno sharon neví.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
betinko, moc a moc a moc gratuluji, kluci jsou nádherní :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. říj 2010 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co u vás všech nového???
teda u Betinky všechny víme, že :grinning: :grinning: :grinning:
my nic moc, Maty se hezky rozmlouvá, fenomén Krtek vystřídal nový "chomůka a chemilek" (Vochomůrka a Křemílek) a doma hezky chodí na nočník, venku však stále nic :frowning2: a to je tak vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě připadá že nic. Ale to je asi tím že jsem v tom pořád tak mi to tak nejspíš jen přijde.... momentálně je v kurzu shánění zimních botiček. A asi i podzimních rukavic. Protože malá mi stávkuje s chozením ven (většinou jezdí na odrážedle) a teď si pořád stěžuje že ji zebou ručky a hrne se zpátky dom.
Největší fiasko bylo posledně kdy si poručila v autě mamko zastav chcu čůrat tak jsem ji vytáhla ven a ani ťuk a hlásí mi že jí mrzne prcka.... takže nucená zastávka u babičky na čůrání v teple... :sweat_smile:
17. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka Elenka je správná ženská - má své "manýry" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka malá je dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 01:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:mám termín 28.4.Dneska jsme byli na NT a dobrý.Ještě teda čekám na krev,snad bude taky v pořádku.Samozřejmě jsem byla zase celá dojatá a musím říct,že oproti prvnímu NT i nervózní.Taky už víme,že je to chlapeček.
U nás není nic moc novýho.Na nočník chodíme,ale venku mu to moc nejde.On by chtěl,vidím,že se snaží,ale prostě má asi blok nebo co.Ale zase když se vyčůrá než jdeme na prochajdu,tak to vydrží bez čůrání.A taky kakání je u nás jedině do plíny.To to radši bude držet celej den než aby to pustil jinam.V autě si to dost dobře nedovedu představit,stavět někde u krajnice v Brně :grinning: Mluvení je u nás na levačku a nejspíš to druhý dítě bude mluvit dřív než Adam.
Katce moc gratulujeme:slight_smile:

19. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No i spmezi políš hledáme širší cestu aby jsme mohli zastavit a nikdo to do nás nenapálil. Do Brna sice zajíždíme dost často, ale zatím jsme s tím problém neměli že by nebylo kde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná protože v okolí tráva je a do středu nenajíždíme.
I když dneska jsme teda byly v té slavné žirafce pro zimní boty. Zastavili jsme si u Billy za lužánkami, páč parkovat u žirafky je asi utopie. A s motorkou jsme se dostaly pěchy do žirafky (měli jsme zálusk na goretexy a ty holt ve Slavkově asi neseženem). boty úspěšně sehnané, ale na cestě zpět domy sice s předzahrádkami a trávou ale za vysokým plotem a ozvalo se mami počebuju čůrat. A vedle nás čtyřpruhá silnice s lávakým parkem za ní. Ovšem přes čtyři pruhy, přechod v nedohlednu, v ruce boty, motorku a mrně..... No komédie.
Teď už nám zbývá na zimu sehnat jen rukavice do sněhu. Bunda od loňska je malé dobře, oteplovačky jsme sehnaly, boty za kňourání taky. Bylo mi oznámeno že se jí nelibí. Už asi byla unavená, taky mi v autě pak hned vytuhla.
To zas byl den. :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jak se mi to tam přeházelo ... mezi poli spíš....
19. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:ať je to,jak chce,malá je prostě šikovná.Myslím,že neznám nikoho,kdo by si v jejím věku tak hezky říkal:slight_smile:
20. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My Dejvíkovi zastavujem na čůrání cca od roku a půl. Zvládáme to i na dálnici :slight_smile: On si teda naštěstí nevymýšlí a bere jakoukoliv příkopu :grinning:, příp. i vydrží když hned zastavit nejde.
Goratexový zimní boty jsem vyřešila objednáním přes internet. Do Žirafky odmítáme s MM chodit, protože je tam věčně narváno a Dejvík to nakupování nesnáší. Naštěstí jsme se ustálili na jedné značce bot, která D. sedí. Jinak D. taky řekl, že se mu nelíbí, zabalil je zpět do krabice a řekl, že je dá Táji (sestřenice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo když já bez vyzkoušení boty nerada. A takhle v úterý v jednu po obědě jsme tam byly sami... takže zas taková trága to nebyla. I když věřím že se tam může sejít hromada lidí. :sweat_smile:
20. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka Já mu je vyzkoušela ve Vaňkovce, ale 1600 jsem za ně odmítla dát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás a goratextový botičky jsou co?My jsme koupili zimní v essi,tak doufám,že nepromoknou.
21. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka boty s goratexovou membránou zabraňují vniknutí vody a zároven odvádějí pot, takže se noha nepotí. Navíc mi přijde, že jsou mnohem lehčí, takový subtilnější a fakt drží nohu v suchu a teple.
21. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci - na netu jsem našla za necelých 1200 + pošta. Já je tam koupila za necelých 1300 takže bych řekla že mě to vyšlo na stejno.
No já goretexy užila hodně když jsme žili v anglii, je faktem že ani po několikahodinové vycházce v dešti nebo výstupu do kopce potokem nepromokly. Ač mě museli docela přesvědčovat že po kamenech nemám přeskakovat, abych neuklouzla, ale jít vodou. Takže mám goretex vyzkoušen že fakt nepromokne. To je to čemu u normálních zimních nevěřím. Takže než koupit na zimu dvoje obyčejný, aby měli čas ty jedny vždycky vyschnout než půjdou znova ven. Radši jedny goretexy. U kterých vím že prostě nepromoknou ani za extrému
21. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci a můžeš mi dát konkrétní odkaz,kde to kupuješ?
21. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka já zatím všechny boty objednávala na www.detske-boticky.cz, je s nima výborná komunikace a rychlá dodávka. Při objednávce nad 1200 Kč bez poštovného.
21. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci díky moc,jsi zlatá.Dám si to do oblíbených:slight_smile:
22. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, prosím Tě, kde ve Vaňkovce jste zkoušeli ty dětské boty (si teď nevybavuju, kde je tam nějaká dětská obuv)? Chtěla bych Kubovi koupit na zimu Superfity s Goretexem,ale taky bych mu je radši vyzkoušela, než je objednám z netu a jak píšeš, do Žirafky se mě teda taky nechce :rolling_eyes: Díky moc!
22. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jste tu někdo s termínem v prosinci?
23. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Luci, gratuluju k NT výsledkům a taky k druhému chlapečkovi :slight_smile: Adámek je šikovnej, že chodí doma na nočník, Maty ho přestal ignorovat až 5 dní před druhým rokem. Zato od té doby fakt poctivě doma chodí sám, ale venku si prostě neřekne, jak má plínu, tak to "neřeší" a když je nemá, tak to venku taky "neřeší" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mluví zato teda moc hezky, opakuje co se dá a je mu i rozumět - což je někdy docela problém, když člověku "ujede" něco sprostýho, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snažíme se před ním takto samo nemluvit, ale třeba v autě to člověku tak nějak vyjde z pusy, ani neví jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Marci, Lani - že jsou vaše dítka stran čůrání šikovný, to už víme :wink: :wink: :wink: bkm se vyplatila, co? :wink:
zimní boty máme taky pořešený, goretex ale nemáme :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile: ale snad to zvládnem i tak, tu zimu!!! :dizzy_face:

kaaaatinka - tak v prosinci tady asi nikdo rodit nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: máš krásný termín porodu!!! :dizzy_face:
24. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím to i tady, třeba zavzpomínáte a poradíte, i když jste tu už maminky :slight_smile:
Začala jsem přemýšlet o cvičení pro těhotné někde v Brně. Původně jsem myslela, že se bez toho obejdu, ale začínají mě strašně bolet záda a asi bych se měla nějak hýbat pod odborným dohledem. Našla jsem devitka.brno - to se mi docela líbilo, i když je to dražší, pak cenap.cz - tam jsem nenašla cenu a je to jakési plné, a agenturavetrnik.cz . Nemáte někdo zkušenost s nějakým konkrétním cvičením v těchto zařízeních či tip ještě na nějaké jiné? Mně by moc vyhovoval jih Brna, ale dostanu se samozřejmě i do centra.
24. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovicka_ ahoj, já slyšela, že ten větrník je dobrej, tady asi nejznámější! já chodila cvičit do Big one, ale nevím, jestli to tam ještě je - přispíval mi tam na to zaměstnavatel :wink: tak přeju, at dobře vybereš a jsi spokojená :dizzy_face: gratuluju k dvojčátkům :slight_smile:
24. říj 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:on chodí na nočník od roku a půl,jen jsem nějak přes léto zapomněla řešit ten venek.Vidíš,jak je Maty šikovnej:slight_smile:Oni se to ti naši kluci naučí i venku:slight_smile:
25. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek