• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
@sovicka_ Ahoj, já chodila do Větrníku na "dlouhodobý" těhotenský kurs (nevím, jak se to přesně jmenuje :sweat_smile: ). Bylo to myslím 10 hodin, vždycky byla část lekce cvičení a část takový povídání o těhotenství, porodu, kojení a tak. Bylo to fajn, chodila jsem k Blance Čermákové, ta je naprosto super, tu bych doporučila, je to porodní asistentka, hodně nám radila pak i po porodu, stačilo jí zavolat... Jako musím říst, že z těch hodin jsem opravdu první tři měsíce docela hodně vycházela :slight_smile: . Navíc jsem se tam potkala s holkama se zhruba stejným termín porodu, s většinou se stýkáme doteď, což je super, když se nás sejde 8 maminek s osmi dětma... :grinning: A to teď zase všechny zhruba stejně čekáme druhý :dizzy_face: . Takže já doporučuju Větrník...
25. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava díky za reakci, už jsem v druhé "brněnské" diskuzi dostala na toto také doporučení, nejdřív mi to přišlo drahé a dlouhé, ale všimla jsem si slevy pro klientky VZP pojišťovny a cenově se to blíží té devítce. A filosofie kurzu se mi také zamlouvá čím dál tím víc, protože už bych nemusela vůbec chodit na jiný kurz, ani do porodnice, že? Už jsem tam psala a mám předběžně rezervované místečko od 22.11. :slight_smile: A přímo Blanka Čermáková má zrovna ten můj kurz vést, což je taky fajn. Je to teda dražší (na můj vkus), ale líbí se mi ta komplexnost...
25. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava Superfity ve Vaňkovce v Humanicu.
25. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun no zdá se že vyplatilo....
jo a novinka.... malé leze první pětka. Netušíte jestli pětky jsou už stálé zuby nebo patří k mléčným? Přestala mi po obědě spávat, takže nestíhám takový zajímavosti najít. :unamused:
25. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovicka_ Tak ať se Ti tam líbí :slight_smile: My jsme pak šli na půldenní předporodní kurs i s manželem taky k Blance, platilo se myslím 200,- za manžela, já to měla v ceně kurzu. Ale myslím, že ten není nutný, na těch hodinách se toho probere fakt dost, i se cvičí dýchání...My tam šli kvůli mužovi, aspoň pak byl míň v šoku :sweat_smile: Jo a ať ti to všechno dobře dopadne. Koukám, že máme podobnej termín :D
25. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci Díky moc, Marci. Zítra se tam chystáme, tak je rovnou omrknem a prubnem. Jestli Kuba dá :rolling_eyes: ... Není to úplně zkoušecí typ :sweat_smile:
25. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

taky jsme chodili do větrníku a bylo to moc fajn.

@lanka pětky podle mě patří do mléčných zubů :wink:
26. říj 2010 v 06:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka :pětky jsou určitě mléčné zuby:slight_smile:
26. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovej záhul to je, než ty blbý pětky vyrostou a nakonec vypadnou???!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: se ještě furt máme na co těšit!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My teda obecně se zubama problém neměli, ale pětky dávaj zabrat i nám!!! :confounded:
těhulkám at se v kurzech líbí :slight_smile:
29. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tušila jsem to..... děkuji. :wink:
29. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:my se zubama bojujeme vždycky.Už se těším,až je bude mít všechny.
Jinak jsme se o prodlouženém víkendu vrhli s mužem na dárky pro Ádu a máme už skoro všechny.Už dokoupím jen drobnosti a je hotovo:slight_smile:
1. lis 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Teda to jste dobří, já ještě ani nezačala přemýšlet co:slight_smile: To bys nás, Lucko, mohla inspirovat. My zatím pořídili D. koloodrážedlo, ale to mu dá děda. Už byl strašně nervozní, že ho nemá doma a málem mu už koupil v hračkářství tříkolku, tak jsem rychle objednala koloodrážedlo a děda je spokojenej, že má nakoupeno:slight_smile:
1. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka vy jste dobří!!! já nemám ani nápady, natož něco nakoupeno :confused: ale pro babi a dědy to zas asi budou klasika kalendáře :sunglasses:

@marci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro Babi a Dědy to bude hokej... kalendáře by neprošly. Takže tam bude těžké přemýšlení. A malé chystáme jinou židly ke stolu. Z té staré slízá už jak artista a já už se radši ani nedívám aby mě nebraly mdloby. A pak nějakou stolní hru. Třeba něco na způsob Duhy od Granny. Ta u malé slaví denodenní úspěch už několik měsíců.
Teď spíš mm shání disky a pneumatiky aby mohl přezout :sweat_smile: Trochu zaspal.... :rolling_eyes: Klasika.
1. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj supermamči, nejste tady některá z Líšně nebo okolí? Brzy se k vám přidám - tedy asi ne k super, ale k mamčám :slight_smile: A protože jsem se přistěhovala a neznám tu moc lidí (a maminku žádnou), tak mě napadlo, že by bylo fajn mít s kým vyrazit na procházku s kočárkem apod. Termín mám na konci listopadu. Pěkný večer všem :sunglasses:
3. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

na vánoce nemám absolutně nic :grinning:
@michmar vítej tady, já jsem z líšně :wink:
4. lis 2010 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr Ahoj, děkuji za přivítání :slight_smile: A ze staré nebo nové? My bydlíme v "úžasném" paneláku v nové.
4. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar ahoj.... no on je to tu stejně dost mišmaš. Sem tam se někde slezem v počtu tří, protože to není jen přímo Brno všechno (já to tam mám 30km vzdušnou čarou). Ale už se to dlouho nestalo :sweat_smile: Asi toho máme všechny za krkem docela dost.
Pokecat po netu ale klidně můžem :grinning:
4. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka tak to docela věřím :slight_smile: Starat se o domácnost, dítě a třeba ještě zahrádku, musí být dost náročné. No, však si to za chvíli taky vyzkouším :slight_smile: Hlavně hledám nějaké kontakty, až budu mít s malým problém, abych se mohla pozeptat... :slight_smile:
4. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar tak to máš na koňovi všude :slight_smile: kolikrát se ani neptám páč najdu že už to tu řešili :grinning:
4. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka to máš asi pravdu :slight_smile: ještě se tu moc neorientuju. Teprve objevuji kouzlo konika :D Ale třeba pak zlanařím nějakou maminu z okolí na procházku, až bude moct prcek ven ;)
4. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar to se ti povede celkem určitě :wink: teď ještě tu chvíli vydržet :sweat_smile:
4. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak kalendáře objednány - tak aspon něco na Vánoce :slight_smile:

@michmar ahoj, vítej :slight_smile: já jsem z Vinohrad :wink: tak se třeba pak někdy můžem domluvit :wink: kam se chystáš jít rodit?
4. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun ahojky :slight_smile: to by bylo fajn. K Milosrdným, ono je to asi vcelku jedno, jde o to, na koho narazim :slight_smile: Kde jsi rodila ty?
A neznáš náhodou doktorku Sidlovou? Hledám, ke komu se jít nahlásit...
4. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar jj, je to celkem jedno, na každou porodku jsou i chvály, i pomluvy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já rodila v Bohunicích, Maty se narodil o měsíc dřív a šel KP, tak jsem jela tam, je tam nejlepší novorozenecká JIP :wink:
tu doktorku neznám :frowning2:
4. lis 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun :tak to jsi šikulka,moc gratuluju.Já už na kalendář a fotoknihu chystám fotky,ale protože končím oslavou Ádových narozenin,tak to jako loni do vánoc nestihnu.Ale všichni už to vědí,tak je podělím v lednu.

@michmar :vítám novou nastávající maminku.

K těm dárkům pro Ádu,má se to tak,že mám tetu,která má hračkářství,ale ne v Brně,takže když jsme tam už byli,tak jsme nakoupili:slight_smile:
5. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun nevadí, jen mě to napadlo :slight_smile:
Jo, to bych asi volila taky Bohunice. Na mě Milouši zapůsobili tak nejvíc rodinným dojmem. Snad všechno proběhne v pořádku.
@llllucka děkuji za přivítání. Už se nám to blíží :slight_smile:
5. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka tak to máte s dárkama pro Adu fakt vychytaný :wink:
s kalendářema jsem udělala "hurá" akci, kamarádka mi dala vědět, že do 3.11. jsou v 24print 4 kalenáře za cenu tří, tak jsem jeden večer na to sedla, fotky vybrala raz-tři - zkrátka 13 povedených z posledních pár měsíců a bylo to! :wink: Loni jsem taky dělala, jako každý měsíc bylo to, jak Maty vypadal před rokem - ale letos na to prostě nebyl čas :sweat_smile: no tak uvidíme, co z toho bude, snad to bude v poho :wink:

@michmar jj, hlavně at je vše v pořádku :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás brňačky,
moje kamarádka (z internetové diskuze) má holčičku (necelý dva roky) který se objevila cukrovka Diabetes mellitus. je to strašný, několikrát denně píchat inzulín a do toho stále píchat do prstíčků a z krve měřit stav cukru v krvi.

pořádáme s kamarádkama charitativní bazárek v brně v Bráně k dětem, jehož výtěžek půjde na zakoupení nějakých pomůcek. v textu je to popsané -
http://www.facebook.com/event.php?eid=106427979426294

kdo není z brna a rád by se zapojil, ta holka nafotila nádherný fotky, který prodává za účelem koupě těch pomůcek, tady:
pěkný dárek pro přátele nebo tak
http://www.fler.cz/zbozi?uid=93038
11. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss Elišky a jejich rodičů je mi moc líto :frowning2: nasdílím si to na FB
12. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek