• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
@terrestriss na fb nasdíleno a zúčastníme se :wink:
13. lis 2010 v 01:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nějaká přibržděná, teprve ted jsem si všimla, že lanka je tehotná, moc a moc gratuluji. :grinning: :grinning: :grinning:

a kdo bude další, že by janička, když je ta snažilka? :wink: :wink: :wink:
13. lis 2010 v 01:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za pozornost :slight_smile: rádi vás tam uvidíme :slight_smile:
13. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr to bych moc ráda!!! :wink:
o Lance jsem taky nevěděla - teda a tajila to pěkně dlouho - už je za polovinou!!! :wink: :wink: :wink:
13. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý máme své důvody. A další? No však uvidíme kdo je další. :grinning:
14. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka:moc gratulujeme k očekávanému přirustku:slight_smile:
15. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka jj, my taky gratulujem :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste některá z Bystrce?
15. lis 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka:já:slight_smile:Ty taky?

@jana.sun :jani,ty jsi určitě odborník,jak si mám nastavit,aby se mi zobrazoval těhu stav (jako když si na mě najedeš).Uložený v nastavení to mám,ale nezobrazuje se to.Díky:slight_smile:
16. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, já nevím! :grinning: :grinning: :grinning: ale juknu na to :wink:
16. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, tak mně to tam zadat šlo :grinning:
16. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:nejdřív moooc gratuluju a pak mi napiš,jak jsi to udělala.
16. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka díky, snad to není moc předčasně :wink: nejdřív jsem to tam dávat nechtěla, ale víš jak, "inspirovala" jsi mě :grinning:
a najela jsem jak je "těhotenství a rodina" - tam se nabídl ten stav - jako snažíme se, čekáme mimi,...., tak jsem dala čekáme mimi a vyplnila ty info o předpokl.datu narození a uložila a bylo to :wink: jestli ti to nejde, tak možná jestli nemáš někde nastavené nějaké "soukromí" -ale to nevím, je to jen pokus. když ti to nepůjde, tak pisni, zeptám se Markéty-Kalerat :wink:
16. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun jani, gratuluji :wink:
17. lis 2010 ve 04:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:ne,neboj,není to předčasné.Určitě všechno dobře dopadne:slight_smile:Já to chtěla říkat až po třetím měsíci,ale mě inspirovala kamarádka,která mi řekla,že krásný věci se mají říkat a ne si je nechávat pro sebe.Když to nedopadne,tak určitě z jinýho důvodu.A vidíš,já začínám pátý měsíc:slight_smile:Moc,moc ti to přeju.
Jak jsi psala,tak to mám.Nikde jsem nic o soukromí nezaškrtávala,ale mrknu na to.
17. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka.kr děkuju :dizzy_face:

@llllucka to jsi napsala krásně - pravda pravdoucí!!! :slight_smile:
jestli ti to furt nejde, tak já se kdyžtak zeptám té Markéty - Kalerat - nebo se s ní znáš? občas sem chodila, i na srazíky občas došla, tak ted nevím, jestli se znáte nebo ne :astonished:
17. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem....

Teda @jana.sun to je překvápko.... a milé viď .... :slight_smile: že by to fakt fungovalo? Gratuluju.

Tak to už tady moc lidí na další překvápko nezbyvá... :grinning:

My teď doma děsně bojujem...netuším proč ale malá se jala všechno ochutnávat - takže jí věčně vytahuju z pusy okousanou kostku mýdla, svíčku, prášek na praní... děs. Vysvětlovat nepomáhá, pleskat po zadku taky ne. Budu muset vymyslet jinou taktiku. :unamused:
18. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka díky moc:slight_smile: no o překvapení poslední dobou není nouze :grinning:

u nás je "taktika" vše na zámek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:proste mi to nejde.Ale to je fuk,neni to zase tak nutny.
Jo,kamaradka mela pravdu.Obzvlast to beru od cloveka,ktery sam o miminko prisel:frowning2:
19. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka pisni mi do IP, kdy máš termín a co tam všechno chceš dát, poprosím tu Markétu, jestli jí to nepůjde :wink:
no já právě o to úplně první taky přišla, ale to bylo ještě před srdíčkem, tak jsem si říkala, že když tam ted to srdíčko je, tak snad už to bude OK :slight_smile:
21. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:beru to taky tak.Ale je to samozřejmě každého věc.Každopádně je super,že se vám to povedlo:slight_smile:
Mě včera Ada skočil na břicho.Dost dlouho jsem to rozdýchávala.Asi sám pochopil,že je něco špatně,protože mě pak pořád hladil a dával mi pusinky:slight_smile:
22. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky! Omlouvám se, že se vám sem pletu a ačkoliv to tady moc nežije :slight_smile:, přesto se zeptám.........jsem z Brna a mám doma ročního "dráčka"...teď začalo být škaredě a zima a my jsme čím dál častěji zavření doma a zjišťujeme, že máme nějak málo kamarádů...jedni jsou nemocní, druzí odjetí u babičky.... takže touto cestou hledáme nějaké nové "parťáky". Jestli je tu někdo, kdo je na tom podobně a máte chuť zajít s námi někam do kavošky s dětským koutkem :slight_smile: nebo v případě slušnějšího počasí i někam na prochajdu nebo podniknout jiné dobrodružství, tak mi písněte do IP. Budeme moc rádi!
24. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, už jsem tu dlouho nebyla - Juli mi polila notebook, takže jsem už 2.měsíc bez něj. Nedávno mi manžel zprovoznil aspoň starší PC,ale je u něj v pracovně, takže ho pouštím jen když potřebuju pracovat. Ale teď jsem k vám nakoukla a vidím samé dobré zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face:
lluci.....blahopřeju k dalšímu chlapečkovi :slight_smile:
lance jsem už gratulovala na plavču, ale přesto ještě jednou, že se vše daří jak má!!!
Jani....vidíš, že se zadařilo, určitě bude vše OK :wink: taky gratulujeme.

No a aby nebylo příští rok těch miminek málo, tak taky jedno přidáme :grinning: v úterý jsme byli na NT, vše OK, takže 6.6. čekáme třetirozeně. Já pohlaví nevím a doufám, že se ho dozvím až na porodním sále, ale manžel to ví, takže záleží na něm, jestli vydrží to nikomu neříct :wink:
25. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:moc a moc gratuluju k miminku:slight_smile:Já taky původně nechtěla vědět,co to je,ale když doktor říkal,že to vidí,tak jsem si to nechala říct.

@nattaly :kdyžtak napiš,z které části Brna jsi:wink:
25. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 tak už jsi taky v klubu...
No jde a nejde. Teď jsme byly na týden ubytovnaní v Bohunicích.... nikomu nepřeju 6hodin na ambulanci na vyšetření, 8.5 hodiny čekačka na propouštěcí papíry.. :angry: děs.
25. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka ty jo, no snad to Adík nezopakuje!!! To bych měla asi strach a valila do nemocnice - to víš, já jsem plašan :astonished:
ještě tomu pořádně nevěřím, že se fakt zadařilo a kdybych nebyla tak neskutečně pořád unavená, tak ani nevím, že jsem těhu :sweat_smile:

@sharon2 no Šári, velká gratulace!! Pěkně se nám to tu rozjíždí, pěkně!!! Beti asi "prolomila ledy" a spustila lavinu :grinning:
tak at se ti podaří zjistit pohlaví až na porodním sále!!! :wink:

@lanka jejda, drž se!!! Bohunice mmt nejfrekventovanější porodka,co? :unamused:
25. lis 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tady je ale mimin, to bude úspěšný rok 2011 a nějak mám tušení, že to nebude všechno a že se ještě další přidají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám že tady je to samá těhulka:slight_smile:všem mco gratuluji:slight_smile:
katarinka jak to myslíš? :grinning:
25. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti dodatečně vše nej nej k dvojčátkům :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani koukám že máš termín porodu na narozky mého manžela:slight_smile:))
25. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek