• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
a Jani že ses nepochlubila na fb:slight_smile:))))
25. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 na FB prosím ještě NE!!! je to moc brzo, tam se to dozví až na nový rok, až budem mít za sebou aspon NT!!! Tak mě, prosím, holky, nepráskněte!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Díky moc :dizzy_face:
25. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uáá, teď jsem dopsala prezentačku a seminárku do psychologie. Dnes odevzdávám....chci se vidět, jak za 4 hodiny vstanu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lani....a už je líp? Copak mrně vyvádělo?

no u nás bylo překvapení jen to, že ačkoliv (jak jsem v září psala) jsme se v ložnici s manželem takřka míjeli, se to opět povedlo napoprvé, takže manža je zas jak páv :grinning:

jani....o únavě mi nemluv, mám pocit, že každé těhu je únavnější a horší. A u tohodle je mi navíc od 5. týdne zle 24hodin denně. Bohužel nezvracím, jen se dávím ale musím co hodinu jíst, jinak se mi udělá tak zle, že omdlívám. Takže přecpaná jídlem na které se nemůžu ani podívat a ještě mi je zle. Úúúúžasná kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hihi, ale prý bude jednou líp :grinning:
26. lis 2010 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jasný:slight_smile:
26. lis 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun :mě by hlavně nenapadlo,že to může tak bolet.Ale naštěstí se mrně už pár týdnů hýbe,takže jak jsem ucítila pohyb,tak mi bylo hnedka líp.

@sharon2 :a jak vypadá tvůj podnikatelskej projekt?To s tím jídlem znám.Já se v podstatě až doposud jen cpala,aby mi nebylo blbě.Mě to naštěstí pomáhá a hlavně zvracím,což je podle mě lepší.O únavě ani nemluvím,to jsem u prvního nezažila.
Jo,mám předat gratulace od manžela:slight_smile:
26. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám obavu že těch původních co tu byly už moc k otěhotnění nezbývá, páč maj buď krátce po porodu a nebo jsou v tom :grinning:

@sharon2 no prostě si to vyžírám pořádně. doufám že to byl poslední problém a že už čeká jen porod. A né další hospitalizace........ (zkrácený čípek, tvrdnutí po třech minutách..... takže infuse a klid na lůžku.... zaplať pán Bůh to rozehnali, páč když mrně měřili na UTZ tak mělo 620g a to by bylo ještě na hodně dlouho ve špitále....)
Za to to mm musel prásknout v práci, páč zůstal s malou doma. Takže tak jak jsme to nechtěli nikde moc rozšiřovat, protože je to celou dobu takové dost pochybné, tak už tam jedou drby......
26. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka:tak to držím palce,aby se už žádné komplikace nevyskytly a miminko se narodilo v termínu:wink:
26. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 no manža je teda superplodnej!!! :grinning: a nebo u vás právě zabralo to, že se jinak míjíte - správné prostředí :sweat_smile:
tak doufám, že tě nevolnosti ted už přejdou, když máš za sebou 3.měsíc :wink: jo, ta únava je ještě spojená s tou věčnou tmou a hnusným počasím, to člověka unaví samo o sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak snad jsi ráno dobře vstala a stihla jsi vše, co jsi potřebovala :wink:
opatruj se :slight_smile:

@llllucka no, tak to je dobré znamení, že se mimi hýbe a "nájezd" bráchy zvládlo :wink:
já teda nevolnosti nemám, tak aby se ještě nedostavily :confounded: a taky doufám, že to není "špatné" znamení :fearful:

@lanka držte se s mimčem, oba :pensive: přeju, at ho donosíš co nejblíže termínu a je vše v pořádku :wink:
jj, moc už jich nezbývá!!! zase nějaká " těhu epidemie" :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:to,že nemáš nevolnosti je píš záviděníhodné:slight_smile:Určitě to nevěstí nic špatnýho,některé těhulky mají prostě štěstí:slight_smile:
26. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka a já myslela že právě ty nevolnosti značí dostatek těhu hormonu co tělo hůř snáší, takže kdesi psali že ty co zvracej maj to těhu jistější..... no ale asi je to tak jak všechno ostatní..... jediná jistota je včerejšek, páč ten už se stal. :grinning:
26. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tady je novinek:slight_smile:
Já už ani nevím komu jsem gratulovala k těhu a komu ne:slight_smile: - ale Janči a Sharon ještě určitě, tak moc gratuluji, holky:slight_smile:
To už tady asi brzy zůstanu sama jednodětná:slight_smile: Ale mě to teda nějak nevadí, protože poslední dobou nějak bojuji sama se sebou a svým zdravím, takže zatím je dobře, že je to tak, jak je.....
26. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
samozřejmě jsem zaspala, ale jen o půl hoďky, naštěstí jel manžel do Brna, tak jsem to stihla. Jenže mě to dorazilo, už týden mě pobolívalo v krku, tak teď jsem lehla úplně. Kašlu, frflu, bolí mě celé tělo a začala jsem krvácet :unamused: ale jen malinko,tak by to mělo být OK.
A večer manžel donesl úžasnou zprávu :confounded: před 2 měsíci jsme opravovali auto a ten křáp drahej už je zase rozbitej :frowning2: je tam v háji nějakej ventil za necelou tisícovku, ale než se k němu dostanou, musí rozdělat celý spodek, takže za práci chtějí 20tis. Fakt to těžko rozdýchávám. Vánoce na krku a zas cpát prachy do auta :angry:

Jani.....buď ráda, že ti není zle, určitě to nic zlého neznamená :wink: já u Míši do 8měsíce, co mi vylezl pupek ani nevěděla, že jsem těhotná. Teda krom 14 dnů v 6 měs.kdy mi začlo tvrdnout břicho, ale koňské dávky magnezka to spravily.

lani.....tak držím palečky aby už bylo dobře, a jela jsi do nemocnice už jen rodit!

llluci.....že manželovi děkuju :wink:
můj podnikatelskej záměr mě stále více deptá :grinning: pořád bojuju s hygienou....už nevím, co jsem tu psala, ale nejdřív chtěli 2 záchody, pak dospěláckej a 2 dětský, pak i tu úklidovou místnost s výlevkou (to jsem domluvila s majitelem, že z ní bude záchod) nebo "aspoň" umyvadlo s výlevkou - to stojí děsný prachy, takže ještě nevím jak to dořešit. No dále chtěli změřit denní osvětlení - dle člověka který to dělal to vyšlo vcelku dobře, dle hygieny je to málo, protože tam mám mít celodenní provoz - paní jaksi nechápe, že provoz bude celodenní,ale pobyt konkrétních dětí je ze zákona i provozním řádem omezen na pár hodin.....takže další měření umělého a dohromady sdruženého osvětlení. No prostě pořád něco. Majitel už samozřejmě nechce čekat,jak to dopadne, takže teď stojím před rozhodnutím, jestli se na to vykašlat nebo začít platit nájem ačkoliv nevím jestli mi to hygiena nakonec nezatrhne......
27. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 Nějak jsem si už na to zvykla, že vždycky vyrukuješ s nějakou katastrofou....
Auto nezávidím. Myslím že jana.sun to maj nějak podobně..... :sweat_smile:
A podnikatelskej záměr? po pravdě držím palce ať už se rozhodneš jakkoli. Dávat to do kupy v těhu a pak pokračovat s malým mrnětem a batoletem v závěsu....... no klobouk dolů.
To mi přijdou moje starosti jako lahůdka..... např. dnešní - jak na potvoru jedinej den v týdnu kdy mám převezt malou k babičce a zapadali jsme sněhem :sweat_smile: něco v sobotu zbytek dnes v noci..... leží tu tak cca 10cm.
Docela překvapila, přišla k oknu a hlásí mi "sněží"... a já myslela že si to od minulého sněhu už nebude pamatovat. A hned na to přišlo "cu ven na sníh". Už včera na vycházce obdivovala sněhuláky co děcka v sobotu postavily. Je to komik. Jednoho stejně velkýho jak je ona si bafla za ruku a chtěla po něm ať jde s ní. :grinning:
29. lis 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani.....co z toho ti připadá jako katastrofa? Mě nějak ani jedno :wink: nemocná jsem nebyla už hodně dlouho, takže se dalo čekat, že si to s nástupem zimy vyberu, s tím, že budou problémy ohledně dětského studia jsem počítala, jen jsem si naivně myslela, že to co po mě budou chtít na mě nahrnou najednou a ne postupně, vždycky když už si myslím že je to všechno tak ještě tohle a ještě tohle. A auto.....vzhledem k tomu, že není nové, tak s tím taky musí člověk počítat, jen mě překvapilo, že neuběhly ještě ani 2 měsíce od toho co bylo v servisu a je to tu opět. Ale už jsem to rozdýchala :wink:
No, takže katastrofa je možná těch 30tis. před Vánocema, ale dohodli jsme se, že auto teď zůstane v garáži, manžel si po letech okusí cestování vlakem - no,počítám, že to vydrží tak týden :grinning: :grinning: - takže to vidím, že si koupí něco za 5tis. na popojíždění a dál to budem řešit až v novém roce.

No, mě zas přijdou velké tvoje starosti......já se muset třepat 9 měs. jak to dopadne a do toho mít doma dítko ještě vynalézavější, živější, rychlejší a šikovnější než je Juli a nemít kolem nikoho kdo by pomohl, tak nevím. Asi bych depčila.......

ad sníh....u nás taky chumelí o106,ale je teplo, takže to dost odtává. Holky byly "na sněhu" už v sobotu, raději jsem se neptala co dělaly, ale Juli byla celá obalená sněhem, ačkoliv tam byly sotva 2 cenťáky :grinning: :grinning:
A malá je dobrá, Juli si sníh z loňska nepamatovala.
29. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka
@llllucka no taky jsem slyšela, že když jsou nevolnosti, tak je to jako "potvrzení", že je to tam :sweat_smile: ale samo to neznamená, že když nejsou, tak je něco v nepořádku - možná mám jen to štěstí - doufám :wink:

@marci díky za gratulaci. :slight_smile:
tak se dej do kupy a taky šup na další mimi, ne? :wink:

@sharon2 no to jsou věci s autem!!! taky jsme na tom tak - nám zas začal hořet motor - takže novej a ted, když to dodělali, tak ještě prý alternátor - poškodil ho mm, jak hasil ten motor :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsou prostě před Vánocema "radosti" :angry: :angry: :angry: tak to jsem fakt zvědavá, jak dlouho manža cestování vlakem vydrží!!! :sweat_smile:
tak snad už jsi ok a virozu jsi úspěšně překonala :pensive:
fíha, no tak co dál s tím mat.centrem? budeš na to mít ted dost energie? hlavně teda na ten boj s hygienou? :confused:

@lanka tak vy jste zas zapadaní?? :angry:
a Elenka si našla bílého kamaráda, jo? :grinning: je stejně dobrá, jak si sníh pamatuje! :wink:
30. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já u Terezky nevolnosti vůbec neměla:slight_smile:a byla tam taky:slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:Jani,asi tě nepotěším.Kamarádka teď podruhé potratila.V obou případech jí bylo blbě:frowning2:
1. pro 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 no to auto mi přijde jak katastrofa. Si nedokážu představit že s tou naší výpravou na severní pól bych musela cestovat busem a táhnout to na bus a z něj.... Naprosto mi ke složení stačí že musím občas zvednout malou....
Na depčení mi čas fakt nezbývá. Malá se naučila vypomáhat kde může a kde memůže tam se nedá nic dělat. Na druhou stranu nervy na boj s úřady bych teď asi nikde neposbírala takže proto ten klobouk dolů. I když je mi jasný že můžeš třeba patřit k případům co ani neví že jsou těhu jenže to je pro mě obrovská neznámá kde skoro nevěřím že to nevymyslela nějaká babka pohádkářka.
Jinak mm se rozhodl že bude cestovat busem místo autem (nezkoumala jsem proč) a vydrželo mu to celé dva dny :grinning: takže jestli ten tvůj vydrží týden tak je dobrej...
@jana.sun JO jo - zase zasněžení. Kupodivu se to zatím na dopravě neprojevilo. Silničáři to letos stihly. :grinning:
S těma nevolnostma to bude jak se vším statistika je sice věda, ale případ od případu je stejně všechno jinak. :sweat_smile:
1. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1
@llllucka no příroda holt si vše zařídí po svém a my s tím nic nenaděláme. :pensive:
mně taky u Matyho nebylo zle, jen jsem trpěla nechutenstvím, ale spíš jsem to asi měla z těch nervů, abych zas nepotratila. Ale nevolnosti jako takové jsem neměla - ani u toho prvního nevydařeného těhu. Dokonce mi ani nedělala špatně hormonální léčba při umělém opl. - a třeba sestřenka to snášela opravdu hodně špatně, já úplně v poho :pensive: možná jsem v tomto směru "odolnější" - o to hůř je mi pak jindy - jako třeba ty hnusné depky, co jsem měla po porodu :pensive: :pensive:

@lanka nám už to bez auta taky přijde jako "malá katastrofa" - fakt nám dost chybí a to hlavně teda samo na ty delší cesty za rodinou a na chalupu - nebyli jsme tam taaaaaaaaak dlouho!!! (měsíc!!!) :sweat_smile: :rolling_eyes:
Elenka je moc šikovná!!! :slight_smile:
tak doufám, že zůstanete nazapadaní - silničáři prý uvízli v zácpách!!! :astonished: :astonished: :astonished:
1. pro 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tenhle týden dal manžel vlak jen v pondělí.....haha, pak co šlo zrušil a co nešlo - najednou mohli lidi dojet za ním (běžně všude jezdí on). Jinak kreslí doma desky a součástky si může nechat poslat. Ale stejně už je z toho na prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
První výjezd jsem se docela nasmála.....5min. před odjezdem busu začal zjišťovat, kdeže má vlastně zimní boty a rukavice (aby cestou neumrzl, že). Po té zjistil, že se mu během jara a léta samy od sebe ty rozškubané tkaničky nevyměnily, tak začal zuřit, že mu to ujede a nakonec pronesl něco v tom smyslu jaký je chudák, že na takové výjezdy není zvyklý. :grinning:
To už jsem byla mrtvá....já to absolvuju s děckem i několikrát týdně a on není schopný včas dopředu nachystat sám sebe.
Jo a dneska došel upřesněný návrh ceny na opravu auta...tak původní cena nějakých 30tis. se najednou zvedla na 74!! Se zbláznili. Žádná oprava nebude, auto půjde z baráku.

A už jsme taky zapadaní :grinning:
Já dnes v té chumelenici absolvovala cestu busem do Tišnova...naštěstí bez Juli, s ní bych to nedala. Aspoň Míša z toho má radost, dá se konečně bobovat :slight_smile:

A co je těhu jsem nevěděla poprvé. Podruhé to bylo horší a teď ani nemluvím. Ale když se cpu, tak to jde. A proč jsem utahaná, že usínám v sedě jsme snad už taky s dr. vyřešili, mám dost špatný kr. obraz, takže budu dlabat další prášky.
Boj s úřady se naštěstí odehrává přes telefon a mail. Kdybych tam musela jezdit, tak už bych to odpískala dávno.

No nic, jdu chrnět. Taky vám děti vstávají tak brzy? Juli je vzhůru už po šesté a jak jdu budit o půl 7 Míšu, tak už odmítá ležet. Samozřejmě si od devíti protírá oči :frowning2:

1. pro 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě se musím pochlubit - dnes ve 13 hod. jsem se stala pratetou :grinning: Neteři se narodila holčička. Přesně na termín a měla to na prvorodičku docela rychlé - 5 hodin.
1. pro 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů holky, náhodou jsem nakoukla a tady je tolik těhulek, tak všem moc gratuluju a přeju klidné těhotenství a zdravá miminka :dizzy_face:
1. pro 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gratuluju prateto.... :grinning:
No já to včera taky vychválila.... a už to není. Odpoledne to začal smetat vítr, do toho zasněžilo tak to vypadá na dobrech 20cm. Silnice - Milešovice - Šaratice uzavřená a vyřeší to leda fréza, takže tam je to odříznutý, a tady nad dědinou si dovedu představit že zas zůstal jen jeden pruh a ještě jen tak s opatrností sjízdnej.... tam to loni taky valili frézou aby vykopali ten druhej, ale dokud neustane vítr tak to nemá absolutně smysl. Páč jim to tam vítr nažene hned zpátky. Takže výjezdy budou jen nouzový a mmm když ráno zjistil kolik sněhu si má odházet, tak radši zas busem. :grinning: Včera si totiž musel proházet cestu do domu když přijel a vykládal mi tu jak je to strašný jak se jako dítě na sníh těšil a při letošní zimě už ho má dost. Sem se mu vysmála že to ještě neodhazuje tu nadílku z ledna a nemusí u toho hlídat stávkující Eli. Se holt ulil pěkně v teple v Etiopii a teď mu to přijde moc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím jsem mu cesty prohazovala každou zimu já, ale letos stávkuju...... :wink:
sharon2@ Né dítě mi vstává tak v půl patý poručí si mlíko a včera se rozhodla vybatolit v půl desáté... zato vůbec nespí přes den. Ale funguje to tak zatím jen dva dny. Do té doby vstávala kolem půl osmé a spát šla tak v půl desáté večer. Samozřejmně žádný spaní přes den už se delší dobu nekoná, pokud ji někam nevleču v poledne autem. To zatím funguje jako uspávanka dostatečně.. :grinning:
2. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun :Jani,prostě je lepší nad tím nepřemýšlet a užívat si to.Já ti to závidím.Taky bych to chtěla jednou zažít.U Adámka jsem bvlastně úplně bezproblémové období zažila asi tak 1,5 měsíce (jinak jsem buď zvracela nebo si připadala jako tuleň).A teď už sice nezvracím,blbě je mi pořád a hlavně už musím hlídat,co jím,protože mě pálí žáha nebo je mi těžko.Z polívek už jím jen vývar.

@sharon2 ,@lanka já bych bez auta byla ztracená.Manželovi se teď na jeho autě rozbily stěrače,tak jel včera chudák bez nich.

2. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 jsi mě teda s manžovým vypravováním dost pobavila!! :grinning: :grinning: :grinning:
jinak gratuluju, ty prateto!! :slight_smile:
s tím autem si dělají srandu, ne??!!! :confused: :confused: :confused: tak ho prodáte? to je šílenost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak budeš s úřady bojovat dál? ty jsi nezmar :wink:

@petapi díky Peti :slight_smile:

@lanka tak tak, v lednu se manža od sněhu ulil, tak at si to ted pěkně užije :grinning:
Maty si je schopnej poručit mlíko ve dvě v noci, tak mu vžycky řeknu, že není ráno a že ne, většinou to zabere, ale už se i stalo, že byl dvě hodiny vzhůru, než jsem mu to blbý mlíko dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minulý týden si poroučel mlíko v šest a pak spal ještě skoro do deseti. tento týden se budil dva dny v osm, tak to byla paráda a ted zas dva dny před sedmou, tak z toho už tak nadšená nejsem :unamused: :unamused: :unamused: a přes den chodí spát jak kdy - jeho režim moc nechápu, někdy nejde vůbec a jindy prospí skoro i 3 hodiny a není to teda vůbec závislé na tom, jak dlouho jsme venku :pensive: většinou nejde spát zrovna, když já jsem unavená a potřebovala bych si lehnout s ním - tak mi to "bojkotuje" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@llllucka tak tak, užívat si to :wink: no o pálení žáhy mi ani nemluv - já kolikrát mám stavy, že se v noci vzbudím bolestí a je to, jako by mě někdo do toho žaludku kopal a v tu chvíli na to fakt nic nefunguje, vše to jen zhoršuje. Musím si dávat sakra majzla, co večer jím!!! Nejhorší je, že ted posledích pár dní moc nemusím přes den jíst, zato večer mě chytají chutě!!! tak se musím opravdu dost krotit :confounded:
2. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:tak vidíš,že víš,že jsi těhotná:slight_smile:Mě naštěstí zabere rene.Ale blbý je,že si musím dávat pozor už celej den.Kolikrát mě překvapí,že je mi večer blbě z oběda.
My spíme celkem dobře.Večer teda chodí spát v devět a musí u něj někdo ležet.Pak se vzbudí jednou na mlíko.On se už občerství sám,ale stejně musíme vstát,protože je většinou pročůranej a občas se blbě vzbudí a musíme si k němu jít lehnout.Teď teda chodí manžel,protože se Adam vrtí a kope mě do břicha.Přes den spává pravidelně tak 1,5-3 (někdy i víc).Dřív jsem musela s ním,teď už ne vždycky usnu,ale alespoň s ním chvilku ležím.
2. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci....jestli včera v Brně chumelilo jako tady, tak to musela být teda bez stěračů jízda!!!

pálení žáhy zatím nemám, počítám, že to přijde v 7.měs. jak u Juli, ale z některých jídel mě bolí žaludek, takže furt popíjím studený mlíko :wink: chuťe nemám žádný, ba naopak, nic mi nechutná, ale jíst musím každou chvíli, jinak je mi zle.

Lani...tak u nás to naštěsti protahují, tak vyjet se dá....kdyby bylo čím :grinning:

k autu...on je to totiž autoriz. servis a prý tam mají předpisy - když vytáhnou to a to, tak musí vyměnit nebo vyčistit to a to a když vytahují to, tak musí to.......no a protože tam se musí vytáhnout celý motor, tak se to takhle naskládalo. Ale dá se odmítnout některé věci vyměnit, samo na tvoje riziko, že se to za 2tis. km podělá a jsi bez záruky.Teď to ale určitě opravovat nebudeme, dali jsme inzerát, už se ozval chlapík, přijde se podívat. Kdyby to nevzal, tak to dáme v lednu opravit jinde a bez některých těch zbytečných výměn, mělo by to vyjít do 30tis. A pak ho stejně prodáme. Chtěli jsme to udělat na jaře, protože ačkoliv je to auto jak kráva, tak je to limuzína - tudíž 2 velká křesla a vprostředku takové nic. Kdybysme tam nacpali 2 autosedačky, tak Míša na bobku by byla jak sardinka. Takže se výměna za jiné jen urychlí :wink:

2. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:Šári,chumelilo o 106.Taky dostal nadaný,že jel bez stěračů a nezavolal,abysme pro něj dojeli.
Jo autorizovaný servis známe.Ale když to chce pak člověk dobře prodat,tak se nedá nic dělat.Hlavně,aby vám to vyšlo.Dej pak vědět,jestli to pán vzal.My budeme brzo taky manželovo auto prodávat,protože do něj pořád sypeme peníze (ale já tohle považuju za špatnej kus,protože to je pořád něco,od té doby co ho máme).Manžel už kouká po jiném,ale jeho požadavy se naprosto neslučují s tím,co bych od něj chtěla já.Bude to sice jeho auto,ale občas je potřeba,aby sloužilo jako záložní auto a do dvoudvéřáku se mi dvě děti a pes cpát nechtějí.
2. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka no kéž by to bylo jako "potvrzení" těhu, ale mívám to i "mimo těhu", takže nic :zipper_mouth: René mi zabere jak kdy, když je to jen "obyčejné" pálení, tak jo. Ale ted v 1.trimestru bych stejně na to nic nevzala, to se, myslím, nesmí, ne?

@sharon2 tak at se vám auto podaří dobře prodat, at můžete pořídit to "správné" pro ty 3 děti :wink: máte nějaké už vytipované? :wink:
2. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:to nevím,já s pálením žáhy normálně problémy nemívám.Takže jsem ani nezkoumala,jestli se to smí v .trimestru.tam vím,že se může paralen a nic jiného jsem naštěstí nikdy nepotřebovala.
3. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek