• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
No právě se mi za tu chvilku co tu vždycky strávím ani nepodařilo najít něco na ten smysl.... A s tím mluvením "pěkně" kratší věty a tak jo.... takže vím celkem přesně co mi sděluje.......ale kolikrát si taky drmolí tou svou hatmatilkou že z toho vím leda houby.
21. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka :grinning: My máme ještě nějakej ten měsíc...rok čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky obdivuju vás všechny, co zvládáte 2 a více dětí,já z toho mám zatím dost strach a nejde jen o porod,kterej jsem měla hodně těžkej.Takže všem jen zdravíčko a pohodové těhulkování.

Musím nakouknout častěji,vůbec ted nevím o čem tu byla řeč.Přes den mi dává Kačka pořádě zabrat,furt je mi za zadkem a mamíííí,ufff.Na nočník jen čůrání,jinak už se trochu rozmluvila,ale pořád je to takový moje mimino :grinning:
21. pro 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka až si tam zvykne, tak bude líp a plakat nebude :wink:
já teda dvojčata taky raději ne, děkuji!! :grinning:

@lanka tak zkus založit nové téma - určo se s tím potýká víc rodičů a my aspon pak budem připravené, až to potká nás :wink: :wink: :wink:

@bunicka však až to na tebe přijde, tak to bude, není na nic spěch :wink:
a neboj, Kačka se časem "osamostatní" - ve dvou letech už je to v pohodě :wink: a je teda šikovná s tím čůráním, Maty nočník ignoroval do dvou let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem vám tady přejeme s Matýskem krásné a pohodové vánoční svátky, moc moc si to užijte :slight_smile:
22. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné vánoční svátky plné klidu a pohody:slight_smile:
23. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vánoce všem....
25. pro 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jak to u vás všech probíhalo? :wink:

u nás paráda, byli jsme u tchýně, jeli navštívit tchána a večer zas u tchýně - akorát to tam má malé, tak se mi špatně fotilo. Ale Maty byl nadšenej, volal "dálečky, dálečky" a hned se na ně vrhnul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je tak krásný ty Vánoce s dětma!!! :dizzy_face:
Včera jsme byli ještě u našich, pak dali Matyho zpět ke tchýni a jeli do Brna (obečela jsem to :frowning2: ). Ale snad bude ve středu na NT vše v pořádku a budu si moct Matyho s klidem vzít zpátky domů. :dizzy_face:
Mm je dnes celý den v práci, tak jsem tu sama :unamused:
26. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun :Ahoj Jani,už je ti líp?U nás vánoce taky super.Adámek si to užil a jen nosil dárečky a čekal,co se z toho vyklube.Dneska musíme jet na nákup a koupit nějaké krabice na staré hračky a abysme mohli nějak uložit ty nové.
27. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny maminky, zatím jsem chodím málo, ale diskuze sleduji. Koukala jsem, že svátky se vydařily, to je fajn. U nás byly Vánoce kouzelné, neb to byly s přítelem první Vánoce co jsme byli sami(teda s jeho maminkou, která bydlí s námi v domku). Před tím jsme byli buď u našich nebo naši u nás.
27. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka ahoj, jj, je líp a snad bude mimčo v pořádku - no uvidíme ve středu na NT :dizzy_face:
taky nevím, kam s hračkama, je toho čím dál víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@luckysun ahoj. :slight_smile: a co teprve příští rok, až bude i Helenka :wink:
27. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun to máš pravdu, bude to úžasné a m :slight_smile: oc se na to těším!!!
28. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, NT v pořádku, uffffffffff :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vypadá to zas na pindíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a termín porodu mi posunuli na 7.7. :dizzy_face:
29. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun tak to gratulujem že to NT vyšlo v pohodě.... a jestli kluk nebo holka a není to fuk? Hlavně když to bude zdraví.....

Vánoce, dárečky-...... to je kapitola sama o sobě. V loni se malá zajímala hlavně o rozbalování, co je uvnitř byla nepodstatná věc. Tak jsme jí letos mimo nachystaných darů, protože jí těsně před vánoci poporostla nožka koupili ale osmery nové ponožky. Zabalili jsme každé do samostaného balíčku a nechali tak.
Začala rozbalovat a samo jako první si vytáhla ty ponožky vyskočila a "Huráááá ponožka" rozbalila druhý situace se opakovala. U čtvrtého (to byly kostky - takže jiná váha jiná velikost a jiný tvar) to vzala do ruku a hlásí " co tam asi bude? ponožky...." Pak to na závěr přebírala na jednu hromadu si dávala papíry, na další mašle a na další hračky a na poslední ty ponožky a k tomu přidala "samý ponožky" No a úplnou korunu tomu nasadila když mm požádala ať jí ty ponožky ještě jednou zabalí.
Smíchy nás odrovnala oba. MM to přestál celkem v pohodě, ale já už se ten večer z lehu vůbec nezvedla jak mě bolelo břicho.
Pokračování to mělo o dva dny později u babičky kde dostala taky dárky a první otázka co padla ještě než začala rozbalovat bylo "Babi a jsou tam ponožky?"

29. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka jasně, že je mi to šumák, jestli to bude kluk nebo holka :wink: Tak trochu si pro sebe tu holčinku přeju, ale zdravé dítko je absolutní priorita, pohlaví je vedlejší :dizzy_face:
Tak u vás byly opravdu veselé Vánoce!!! :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě dostala, teda spíš Elenka :grinning: to je ale rozumbrada! :sweat_smile: a vy nakupujete dárky a přitom stačilo zabalit ponožky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já si loni myslela, že Matyho bude taky bavit víc rozbalování a ne to, co je uvnitř, tak jsem zabalila vše možné i nemožné a ono prd! Už loni si hned s prvním dárkem chtěl hrát a letos to nebylo jinak :slight_smile:
29. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. pro 2010 ve 22:28 • kooblizek
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:25 • agenturaberuska
Tak u nás v loni vedlo hlavně to šustění papíry a to že je smí trhat a lézt po nich a pod ně. Že bylo něco v nich bylo naprosto nepodstatná věc. Holt je Maty asi uznalejší... :grinning:
30. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:moc,moc gratuluju:slight_smile:

U nás to bylo loni celkem o ničem.Adámka nezajímal ani papír,ani dárečky.Letos o narozeninách vedl krteček a kolo a ostatní dárky mu byly fuk.Ale o vánocích to bylo super.Dárečky nosil,rozbalovala babička,s každým si chvilku "pohrál" a běžel pro další.Teď vedou vláčky,které dostal.Hrozně ho to baví stavět (protože to každej večer uklízíme do krabice).Dneska manžel neodolal a zase něco dokoupil.Hlavně to chtěl elektrifikovat,takže si dneska asi hodinu hrál jen s tou mašinkou (podotýkám,že mluvím o manželovi,Adámek je dneska u babičky).

@lanka :to s těma ponožkama je dobrý:slight_smile:)))My to takhle měli s krtečkem.Pamatoval si,že k narozkám dostal krtečka,tak se u prvního dárku volal krtek,krtek.Ale jakmile zjistil,že to krtek není,tak přestal.
30. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka :wink: :grinning:

@llllucka děkuju :slight_smile:
to je krásný, jak si "kluci" pěkně pohrají s vláčkama, aspon máš klid :grinning:

jinak nás už fenomén Krtek docela přešel, respektive k němu přibyli další jako Bob a Bobek, "Chemilek a Chomůlka" a "Maminek Bůů" a plasátko (medvídek pů) :sweat_smile:
30. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun :on měl nejdřív rád hurvínka,pak krtka.Teď dostal včelí medvídky,tak jsem zvědavá.Jinak ještě koukáme na Pat a Mat:slight_smile:
30. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka jé tak včelí medvídci Matyho moc neberou, ale průběžně zkouším, mně se líbí ty písničky tam :sweat_smile: Pata a Mata musím taky vyzkoušet, moje babička mu je ušila (Krtka taky), tak jsem mu je zatím schovala, aby si je neponičil - tak zkusím, jak na ně bude reagovat v telce - dobrej nápad :wink:
30. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přeji Vám všem krásný nový rok at je pro všechny úspěšný :slight_smile:
Jinak u nás jedou taky hlavně včelí medvíci a hurvínek :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám všem, krásného silvestra a úspěšný nový rok 2011!!!!!!!!!!!!! a pro naší rodinku s jednou parádní změnou :slight_smile:)))))) :slight_smile:
31. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný rok 2011 všem, hlavně kupu zdraví, hodně štěstí a lásky a taky nějaké ty prašulky :slight_smile:

@barca1 copak, copak??? :wink:
1. led 2011 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, také přeji krásný rok 2011 :grinning:

@barca1 copak copak, nenapínej :grinning: :grinning:
1. led 2011 v 01:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun
@katerinka.kr
Holky já to ještě nechtěla ventilovat ,ale prostě takovou krásnou zprávu nevydržím neříct :slight_smile:Takže, přidávám se mezi Těhulky a pokud bude vše ok v půlce září bude u nás přírustek :slight_smile:))))Je to čerstvé, zjistila jsem to teprve teď 30tého :slight_smile:))ještě jsem nebyla ani u doktora ,ale povalím příští pátek, tak snad bude vše ok :slight_smile:Jen prosím na Facebooku zatím nesdělovat :slight_smile:)))
1. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dámy jste dračice.... kam se na vás hrabu s odtajněním v 25tt.... :grinning:

@barca1 Velká gratulace a ať to dopadne podle představ.
A všem hodně šťastný rok a minimim krizí... :wink:
1. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka děkuji ,teda já bych to do 25tt fakt nedala :slight_smile:))
1. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem přeji krásný a šťastný rok 2011!!!!
1. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca1 Moooc gratuluji k přírustku do rodinky, je to krásné, zjistit to téměř k Novému roku. :slight_smile:
1. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek