• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
@jana.sun ty jo Jani, rýma v uchu, to musí být pěkně nepříjemný. Snad homeo zaberou, je dobře, že jsi šla k Dr. páč s ušima to není žádná sranda. Mám taky pocit, že se na mě teď v tom druhém těhu lepí všecko možné, jsem víc nahromadě než Kuba.

S tou školkou je to fakt, až doma polezem po zdi a budem mimo z nevyspání a kojení, budem si rvát zbytky vlasů, co nám po porodu nestihnou vypadat, že jsme je do té školky nedaly :grinning:

Byli jsme na 3D v Prenatalu a při objednání mě paní říkala, že je prý nejlepší na zobrazení 27.tt, taky jsem se divila. Protože s Kubou jsme ho propásli, to mě v Heliosu řekli, že snad jen do 25. týdne. Já tehdy zjistila, že nějaký 3D je, až v 26. týdnu... Ale je fakt, že tam bylo vidět všechno pěkně, mimino vcelku sice ne, i když občas tam bylo bylo vidět celý. Ale ona kontrolovala stejně části těla a to je pak asi jedno...A ono stejně záleží, jak prtě spolupracuje, to naše asi herec nebude :grinning: navíc furt chrnělo. Nejdřív bylo zády k mému břichu, tak jsem musela chodit po chodbě, aby se pohlo. Že jinak by nic neviděli. A pak se pohlo tak, že si kromě ruček strčilo před obličej i nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:, normálně mělo šlapky na čele :sweat_smile: Tak ho Dr. prošouchla a stejně se furt jednou rukou zakrývalo. Ale bylo to moc hezký :slight_smile:

Jé, to fakt letí, to už budeš skoro v druhé půlce, to je paráda! Jen tak dál!!! :slight_smile: My máme termín dle MS 4.5. a dle UZ 2.5. Takže týden vlastně pořád stejný...

Kdo ví, co Lanka a miminko. Snad to zvládají oba v pohodě a budou v pořádku...
3. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava no v uchu to mám prvně, ale nepříjemný to je hodně!!! :frowning2: V noci to bolelo festovně, nejdřív jsem myslela, že jsou to zuby, ale zas u zubařky jsem byla nedávno, tak to by tak rychle nešlo. Máš recht, i na mě se ted v tom druhém těhu lepí věci, co jsem před tím neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si nedovedu představit případné třetí těhu, to bych asi "pošla" :sweat_smile:

To vaše mimčo je teda nějaké stydlivé :grinning: nebo nemělo náladu :sweat_smile: U Matyho mi taky řekli v Heliosu, že je lepší 3D do 25tt, ted to neřeším, nechci na něj stejně. Kvůli té mé nízkonaléhající placentě mi stejně dělá utz pořád, tak nechci mimi zbytečně "otravovat" ještě mimo nutné kontroly. POčkám si na něj pak na živé :wink:

na Lanku taky moc myslím!!! Kdo ví, jak dopadli???
Třeba bude mít info Sharon, mají na sebe kontakt :wink:
3. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak to já bych bez koníka vůbec nevěděla,v kterém týdnu jsem.Vůbec to nesleduju.Manžel mi byl něco zařizovat u obvoďáka a ptal se mě,v kolikátém jsem týdnu.Tak jsem mu musela popravdě říct,že nevím,ale rodit máme na konci dubna.Chudák si připadal jako blbec,takže jsem musela na koníkovi zjistit,jak to je:slight_smile:)))

@jana.sun :teda Jani,ty máš pech.Bolavé ucho je nepříjemné.Hlavně,aby se ti brzo ulevilo.A můžeš spát?

@janulava:my byli na 3D s Adámkem a musela jsem tam chodit 2x než se ten náš šikula ukázal.U druhého jsme to prošvihli,ale nějak mi to nevadí.Představa,že tam zase po chodbě honíme malýho ....

Taky jsem zvědavá,co Lanka.Snad se tady brzo ukáže a poreferuje sama.
3. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....info o lance nemám, snad je vše OK :slight_smile:

jani, tak ať jste brzy v pořádku!!!
Nám se zatím celou zimu bacily vyhýbají, tak doufám, že to tak bude i dál. Teď přijela sestra se švagrem, předminulý týden měla hnusnou chřipku, podle průběhu to vypadá snad i na tu prasečí - horečky přes 40 několik dní, nešly srazit atd. Ještě teď strašně kašle, máto někde v plicních sklípcích.
Já jen doufám, že jak jezdím jednou až dvakrát týdně vlakem, že něco nechytnu tam.....zatím ťuk ťuk ťuk :slight_smile:

3. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak už je to u nás lepší, ucho mi polevilo, naštěstí, Maty už taky nehorečkuje - tuk, tuk, tuk, snad to už bude brzo celé za námi :dizzy_face:
holky, moc se opatrujte, lítá to fakt všude!!! :pensive: :pensive: :pensive:

Fíha, Šári, prasečí chřipka??? a to k vám jeli na návštěvu??? :confused: :confused: :confused: no, snad nikde nic nechytneš :pensive:

copak asi ta Lanka???

taky vím týdny jen podle MK :wink:
4. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, předávám info od lanky:
zátěžový test dělali narychlo v úterý večer, ale neúspěšně, takže ve středu vyvolávačka, malá KLAUDIE se narodila po 3 hodinách, má 47cm a 2420g., Schopnostmi odpovídá 36tt, takže ji má lanka u sebe na pokoji. Podle váhy se uvidí, jak ji pustí domů.

GRATULUJEMEEEEEE :slight_smile:
4. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, to je parádní zpráva!!! Moc gratuluji a přeji vám všem hodně zdraví a štěstí!!!
4. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lance:moc,moc gratulujeme a malé Klaudince přejeme,aby brzo ten váhový nedostatek dohnala.
5. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky se přidávám s gratulací!!! Klaudince i mamince přejeme hlavně to zdraví a taky apetit, aby obě "dohnaly" váhový nedostatek :wink:

no a já dnes odpo jedu na pohotovost, už jen čekám, až dojede děda pohlídat Matyho (chudák jede až se Šumperka) a manža z práce, aby tam se mnou zajel. Ucho v noci zas začalo zlobit a tentokrát na něj nic nezabírá :frowning2: Skoro jsem nespala, bolí mě půlka hlavy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka Moc gratuluji k narození Klaudie (krásné jméno), přeji hlavně to zdravíčko :slight_smile: opatrujte se holky
5. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko,velká gratulace, obema hodne zdravi a Klaudince hlavne velkou chut k jidlu :slight_smile:. At jste brzo doma :slight_smile: !
@jana.sun Jani, to je mi lito s tim uchem :frowning2: Hlavne, at to neni nic vazneho nebo zanet stredniho ucha :unamused: Je blby, ze v tehu jsou omezenejsi moznosti lecby. Tak at jsi brzo v poradku!
My jsme vyslali Kubika k nasim na vikend. Tak je to tu takovy divny bez nej. Bohuzel volno uzivame montovanim nabytku,takze zadny super relax :rolling_eyes: Jo, pry mu vubec nechybime, kdyz jsem volala, tak s dedou hrali na schovku, tak jsem jenom slysela nadseny pisteni z povzdali :grinning: No, tak hlavne, ze je (jsou) spokojeni :dizzy_face:
Omlouvam se,ze pisu bez diakritiky. Ale z mobilu se me to nechce vytukavat. Tak pardon :sweat_smile:
5. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, gratuluji k narození holčičky Klaudie :wink: :wink:
5. únor 2011 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava no Jani, zánět to byl, ale naštěstí ne moc silnej a tím, že mi kvůli těhu nechtěla dávat žádné prášky a silné kapky, tak mi to rovnou píchla. :pensive:
Maty je taky u babičky vždy v pohodě a po nás ani "nevzdechne" :sweat_smile: Ale to je dobře, já jsem za to ráda :wink:
Taky at se nábytek rychle smontuje a máte i čas na ten relax :wink:
6. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun :jak ti je?
8. únor 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky opět tu dávám adresu na mateřské centrum, teprve se rozjíždí, ale je to tam fajn, zatím cvičí s dětmi jedna maminka(majitelka), ale cvičení pro těhotné a po porodu cvičí zkušená paní, zatím jsou ve skupinkách tak jedno dvě děti....http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html
8. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka díky za optání, trochu líp, ale nos mám furt plnej "hnisu" - tedy dle označení doktora na ORL. Kamoška mi poradila, že mám zkusit Bioparox, snad to poleví :frowning2: Jinak ucho už je snad lepší - hlavně že nebolí. :wink: tentokrát mě to zkolilo teda pořádně!!! :unamused:
co vy, jste v pořádku?
8. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun Jani, to Tě teda fakt dostalo, aspoň, že to ucho už je ok.Ty jo, si nedovedu pŕedstavit, že by mi ho píchali :astonished: .To musí být lahoda.Ale jestli se hned potom uleví... Hlavně ať jsi brzo fit!
U nás se taky marodí, manža má chřipku a já faryngitidu.Hrozně bolestivě kašlu, tak jsem vyjimečně vyrazila k praktikovi, páč mě z těch záchvatů kašle tvrdlo břicho.Samo na to nic nemůžu, jen Hedelix nebo Stodal. Ale aspoň vím, že to nemám na průduškách. A hlavně Kuba se drží i přes ten bacilov doma zdravý!! :slight_smile: Už ať je jaro a nemoci jsou pryč.
9. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:koukám,že to taky nemáš jednoduchý.Tak ať jsi brzo O.K.Laryngitida je svinstvo,tak bacha ať to od tebe nechytne malej.Ono se to těm drobečkům rádo vrací a celekem s tím bojujou.
9. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka gratuluji ke klaudince to je super že je vše ok přeji hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci já to právě nechápu, nikdy jsem nebyla nějak často nemocná, těhu s Kubou úplně v pohodě a teď se na mě lepí snad všechno :frowning2: Aspoň, že těhu potíže nemám, kromě únavy.... Kuba je zatím v klidu,fakt doufám,že nic nechytne :angry: Já už mám v sobě paralen,mám teplotu.Nechtěla jsem, mám strach kvůli mimču, ale fakt mě brní celý tělo. i když na gyndě i praktik řìkali, že pŕi teplotě můžu, stejně to dělám nerada :frowning2:
Kuba mě letos překvapuje,fakt se držì, narozdíl od vrstevníků okolo.Loni byl věčně nachlazený, asi to fakt měl k zubům. Ty má teď venku, tak je asi klid :dizzy_face: Nebo že by byl ten Imunoglukan opravdu zázrak?? :grinning:
Příští nedeli máme jet do Jeseníků, sníh asi nebude, ale třeba nám pomůže aspoň "horský" vzduch :sweat_smile:
Jo Luci, chystáš už věci pro Matýska? Já si pořád říkám, že počkám na jaro, až budu moct dát prádlo na balkón...
A nevíte, od kdy se může pít maliník?Si to nějak nepamatuju už :zipper_mouth:
9. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hnuli jsme se na poli výběru jmen. Holka bude Kateřina a pro kluka máme Filipa, ale ten je zatím v jednání :grinning: Já bych chtěla Štěpána, tak uvidíme :slight_smile:
9. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:ono je lepší si něco vzít než to zbytečně prodlužovat.Tím nepomůžeš ani sobě ani miminku.Ale chápu tě.Mě když třeští hlavamtak normálně bych sáhla po prášku a teď to prostě vydržím.Já se teď vůbec nemůžu zbavit nachlazení.Takhle dlouho se mě rýma nedržela ani nepamatuju.
Matýskovi jsme dokoupili věci,co nám chyběli.Což je skoro nic.Potřebovala jsem jen bodýčka s krátkým rukávem a koukám ještě po nějakých lacláčcích.Ale z oblečení asi všechno mám.Kdyžtak to budu řešit operativně,dneska se dá všechnou koupit na netu a za pár dnů to je doma.Jen chci koupit novou výbavičku do porodnice (jen vůbec nevím kde).Ta Adámkova by byla moc teplá a chci,aby měl něco novýho,když jinak všechno zdědí.Ale prát to budu až tak měsíc dopředu.Dřív to nemá smysl.Jinak jsem mu koupila koupací kyblík a odsávačku,protože to jsme minule měli půjčené a oboje využili.Teď ještě uvažuju,jestli koupit košík nebo ne.Minule jsme to řešili postýlkou a pořád ji převáželi,ale trochu tím trpěla a nebylo to moc pohodlné.Jen mám strach,aby mi ho Adam nezvrhnul.On si i ten koupací kyblík zabavil pro sebe.
Holky,už jste řešili,co koupí druhému miminku babičky?Mamka se mě pořád ptá,ale já vůbec nevím.Adámek dostal kočár a v takové hodnotě nic nepotřebujem.Přemýšlím,že bysme řekli,ať nám dají peníze,že mu je někam uložíme,jinak vážně nevím.
Jinak se musím pochlubit,nechali jsme Ádovi navrhnout nový pokojíček (ten starý dostane Matýsek) a vypadá fakt super.Až bude konečná verze,tak to sem určitě vložím.
10. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím :slight_smile: přeju ať se brzy vylížete z nachlazení a nemocí. Já ťukám na vše kolem, nám se tuhle zimu vyhýbají nachazení i bacily - teda holkám, já i manžel jsme jednou slabší virozu chytli.
Já už teda ale melu z posledního, v pátek mám poslední 2 zkoušky a odevzdání posledních seminárek. Něco jsem musela odložit na příští rok, bylo toho moc :unamused:
Slyšela jsem ale, že ta hnusná chřipka je všude kolem Tišnova, tak bych se nedivila, kdybych to při svém pátečním výjezdu někde lapla.....

Jinak my jména stále vůbec neřešíme, do června času dost :wink: myslím, že konečné rozhodnutí padne zase až v porodnici. Ale u Juli jsem chtěla Onráška, tak pokud se zadaří ten kluk, možná u toho zůstaneme.

Dokupovat budeme autosedačku, J. měla obyč. vajíčko, teď máme v autě izofix, tak chci vybrat nějakou na něj. Košík mám už od Juli, měli jsme ho v obýváku, postýlku pak nahoře v ložnici. Byla jsem spokojená, přece jen je to menší.

Babičky - u nás se tak drahé věci nedávaly - já rodiče nemám a manželovi rodiče se nějakou větší výpomocí moc nezabývají, mají každý svůj život a své problémy. Mamka koupila kombinézku a nějaké oblečení, táta naušnice a taky nějaké oblečení. Myslím, že teď to dopadne podobně - nemáme nejmenší letní věcičky a nic vyloženě na kluka, takže když to bude kluk, budou pořizovat věci do modra, holčičce bude chtít dát děda zase naušničky a nějaké letní oblečky.

Tak co takhle nějaké to lehátko? Nebo máte po Adámkovi?
Inspiraci pokojíčku přivítáme, začínám pomalu přemýšlet, jak budeme řešit pokojíčky my. Ale vzhledem k tomu, že to znamená, že se manžel vzdá současné pracovny a bude muset vyřešit novou, tak to je běh na dlouhou trať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:tak ťuk,ťuk,aby se vám to vyhlo:slight_smile:Hele,ale vy budete mít spíš princeznovskej pokoj:slight_smile:
No,my vlastně nepotřebujeme nic,protože,co jsme chtěli,jsme koupili pro Ádu a i co jsem teď dokupovala,tak šlo z MMB,takže by mi přišlo blbý,aby to kupoval někdo jako dárek.
Lehátka máme dokonce 2.Jedno jsme si koupili a jedno dostali:slight_smile:Ale nějak to neřeším.Prostě nemusejí dávat nic a bude.
10. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 Ondra je moje nejoblibenejsi jmeno, bohuzel u manzi neproslo, kvuli rodinne tragedii :frowning2: Takze jsem tezko hledala nahradu.Se mi libi uz od stredni,jsem se na nej upla :grinning: A vy teda cekate kluka?To by byl manzel rad,co?Ja bych to i tipla,podle popisu jeho reakce na UZ:wink:

@llllucka My budem mit prte v loznici v kolibce,posleze v postylce.V obyvaku pak pres den v cestovni postylce,celkem se nam to osvedcilo. Z vybavy nakoupim dpredu jen nake letni bodycka,netroufnu si odhadnout velikost predem.Ale myslim,ze ten prelom dubna/kvetna stejne nebude uplne letni,tak snad ty pidi dupacky a body s dlouhym uzijem i tak..
Jinak prarodice kupuji Kubovi porad neco,hlavne nasi, takze od nich taky nic velkeho nepotrebujem...Mame vsechno funkcni po Kubovi.Jedine co asi koupim,je nova matracka do postylky.
Je a pokojik urco ukaz :slight_smile: ,jsme zvedave a inspirace se hodi.My ted zarizujem pokoj Kubovi, konecne ma svuj a jeste tak do 18.mesjcu prcka mit bude.pak bude spolecny a pak teprve udelame neco na miru.Ted mu to zarizujem po Ikeacku...Teda takovy je prozatimni plan :slight_smile: Ted si po 10letech naplanujem konecne poradnou loznici.Kdyz uz jsme konecne ve vlastnim :dizzy_face:
10. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:uršitě využijeme i klasické overaly:slight_smile:Třeba loni byla zima.Ale už jsem zažila i dost teplý květen,takže jsem radši něco koupila.Vlastně jen 56 a 62.Kamarádka prodávala,tak jsemy toho využila.
Ta cestovní postýlka je dobrej nápad.I když,já se potřebuju pohybovat ve třech pokojích,takže něco na kolečkách by bylo lepší.A postýlkou projdu dveřma jen tak tak.Nehledě na to,že Adam ležel skoro celej den v obýváku a až na noc jsme ho dávali do pokoje a nedovedu si představit,že by ta cestovní postýlka měla sloužit na tak dlouhou dobu.
Prozatimní pokoj má teď.On tam byl už odmala a asi ve čtvrt roce jsme mu to prozatimně zařídili made in Ikea.Do tohohle pokoje půjde Matýsek,protože je hnedka vedle ložnice a Adámek půjde do jiného,kde mu to už chceme zařídit tak,aby tam měl teď pokoj na spaní a hraní,ale časem se to změní i na učení.proto jsme to nechali navrhnout,abysme na něco nezapomněli.
10. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
princezvnovskej pokoj už jsme měli když byla Míša menší - růžové a fialkové zdi, barbinovské záclony :slight_smile: před rokem šly záclony do skříně, koupily se do oranžova, na stěny přišly plakáty s koňma :slight_smile: minulý týden někam koně zmizeli. Napjatě čekám, co tam bude chtít nalepit :grinning: Upozornila jsem ji ale, ať nepočítá s brzkým vymalováním :grinning:

Teď jsou holky v jednom pokoji, ale moc času tam netráví - je v patře a většinou chtějí být obě dole se mnou, takže obývák je neustále zavalený hračkama. Proto manžela čeká to stěhování pracovny,která je dole. A pak uvidíme, jak to uspořádáme, ale asi to budeme měnit co rok, dva. Teď chce být Míša ještě s Juli a prckem,takže přemýšlíme, že dole bude hrací pokoj a nahoře společná ložnice. Počítám ale s tím, že jak postoupí puberta /a z jednoho divokého batolete bude divoké batole a divoká školkačka/, tak bude chtít mít svůj vlastní pokoj, tak pak budeme zase stěhovat.
Proto ani nemám v plánu pokoje zařizovat nábytkem na míru, to u nás zatím fakt nemá cenu. Tentokrát půjdeme asi právě do té Ikey, která nám svou "šoupatelností" bude vyhovovat. Ale inspirace a dobrý nápad se vždycky hodí :wink:

janulava....co čekáme netuším :slight_smile: my o tom prostě nemluvíme - já to vědět nechci a jak bych jen nakousla téma pohlaví, tak by mě manžel zlobil tím, že mi to řekne :slight_smile:
A v tom prosinci jsme ani nevěděli, jestli to mimino vůbec zvládne, takže to jsem to úplně odsunula, teď zas pořád šprtám a manžel dodělává nějaký projekt, tak ani není čas se o mimču, jménu nebo tom co je potřeba dokoupit bavit. a jeho rekace na utz - podle toho nevím co to bude, on si sice naoko ztěžoval jak umím jen holky a teď by chtěl toho kluka, ale ve skutečnosti je mu to úplně jedno, hlavně když to bude v pořádku. O jedno dítko už přišel, takže pohlaví pro něj není zas až tak důležíté. Navíc je mu Juli hrozně podobná a není to taková ta jemná holčička jak byla Míša, myslím že i klukům dokáže stačit :grinning: ale jestli to bude třetí holka, tak je asi dobře, že to ví dopředu a nebude po narození zklamaný.
10. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava jejda, laryngitida, to je hnus!! :pensive: :pensive: :pensive: at ti to brzo poleví :pensive: ještě toto mít v těhu!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
aspon ten Kubík je v pořádku :wink:
maliník až někdy ke konci,ne? taky to ted nějak nevím :confused:
jména máte vybraný hezký :wink: všechny tři se mi líbí :wink:

@llllucka tak na návrh pokojíku se taky těším - to nás taky bude zajímat :wink: Maty má pokojík jen přespávací, nechce tam bývat zatím sám, tak to nijak ani moc neřešíme to vybavení, ale aspon skřín mu tam budem muset pořídit, věci má tady v obýváku pod přebalovákem a to se musí uvolnit pro mimčo :dizzy_face:
nám taky prarodiče nedávali nic drahého pro mimi, ale napadá mě u vás ten košík - stejně o něm uvažuješ, tak budeš mít pro ně aspon tip :wink:

@sharon2 tak doufám, že to máš dnes vše úspěšně za sebou a nic si nikde ve vlaku nechytla :wink:
a ted začni trochu odpočívat, ju? :wink:

jinak u nás už je snad konečně se zdravím vše ok - ale nechci to zas před víkendem zakřiknout!!! naštěstí je manža doma, tak by se kdyžtak muselo nějak pořešit, ale snad už nebudou doktoři a pohotovosti třeba!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 tak se k vám chystáme brzo, ted budeme stěhovat ale jak mile bude po akci jsme u vás :slight_smile:
13. únor 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka jojo, na noc určitě využijm i klasické overaly. Oni zas ti mrňousové neudrží pořádně teplo, takže balit se budou muset :slight_smile: Ty body s krátkým v 62 asi taky nějaké pokoupím, je fakt, že pro listopadovýho Kubu nějak nebyly potřeba :grinning:
Jinak my tu postýlku na "odkládání" :sweat_smile: Kuby přes den používali každodenně pravidelně do těch cca 4 měsíců. Než jsme ho začli dávat na koberec na deku. , Asi od dvou měsíců spával normálně ve své kolíbce i na denní spaní. Do té cestovky jsme pořídili závěsné lůžko a normální matraci, kterou jsme pak přendali do dřevěné postýlky, až se přestěhoval z kolíbky. No, čtu to po sobě a vpyadá to komplikovaně :grinning:

@sharon2 princeznovský pokojík, to u nás asi nepůjde. Když budou děcka spolu. Ale třeba se dočkám princezny aspoň ve smyslu dělání culíků a oblíkání šatiček... Jé, to by bylo fajn :slight_smile: I když jestli bude mimino jako Kuba, tak bude typu plešoun až do skoro 18. měsíců. Tak asi culíky stejně nebudou... :slight_smile: A už si Míša něco vylepila???? To máte dobrý, že máte tolik pokojů, že později bude mít Míša svoje soukromí a kam utéct, před prckama :sweat_smile:
S tím nevěděním z Tvé strany je to fakt sranda. Bála bych se, že se manža prokecne :zipper_mouth:

A vidíte holky, mimča to zvládají, už jste i s Jančou v druhé půlce, to je paráda!!! :dizzy_face:

@jana.sun Jani, tak to je fajn, že už jste v pohodě!
Bohužel Kuba bacilům neodolal a dneska po-o se vzbudil s 39 horečkou (měřeno v zadku, teda) :frowning2: Jako zatím mu nic jiného není, lítá, hodně jí, nemá rýmu, jen trochu na sucho pokuckává, ale hoří. Tak dostal Nurofen. A právě nevím, jestli ho zítra tahat k Dr. Nechce se mě s ním chodit mezi starší nemocné děti, aby se úplně nedorazil, navíc mám strach, že zas něco lapnu já :angry: Pokud mu teplota neklesne do rána, tak jí asi zavolám, jestli nás bude chtít vidět. Když bude bez teplot, nechám ho prostě doma v klidovém režimu... Ach jo, a to máme jet na ty hory v neděli. Ale tak jesenický vzduch nám vždycky od nemocí pomohl.. Asi se zblázním, už druhej týden doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jako asi bych si neměla stěžovat, je to Kubova první nemoc od podzimu. To je asi dobrý skóre :slight_smile: Ale uŽ AŤ JE JAROOOO!!!!!
Jo Jani, pochopila jsem to, že jsi původem od Šumperka? My tam právě jedem ten př. týden. Do Vernířovic. Jezdíme tam vždycky v létě na dovču na koně a v zimě na lyže. To okolí je fakt nádhera :dizzy_face: !!

Jo a ještě dotaz, šly byste ve vašich "stavech" do termálních koupelí? Přemýšlíme, že bychom si zajeli v rámci těch hor do Losin. Ale pořád nevím, jestli tam lézt nebo ne. Je to sirná voda a na netu nepíšou, kolik má voda stupňů :-/
13. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek