• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
jj je propojená, patří to jedné rodině, však se to jmenuje Brána k dětem a Brána ke zdraví :wink:
19. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida .... všechny cesty vedou do Říma
20. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: to spaní je individuální. Mám kamarádky kterým zhruba stejně starý děti jak je Aduš taky přes den moc nespí. Důležitý je jestli je Veruš protivka, nebo jestli to bez toho spánku zvládá. Malá od kamarákdy právě vůbec nepotřebovala spát a nebylo to na ní vůbec poznat. Já kdybych Adélku nedala spát, tak s ní prostě nevydržím. Mám kočár doma na balkóně - někdy v něm usne krásně sama, někdy ji musím i docela delší dobu drndat, ale pak tam spí. V postýlce u nás přes den spaní nehrozí :angry:
20. dub 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska bude u nás spací a protivná krize. Máme plný dvůr dělníků co rozbíjejí starou a dělají novou dlažbu. Je tu šílený kravál, spaní na dvoře tudíž nehrozí, navíc se tam ani nedostanem, jestli se dostanem ven do ulice to netuším, protože tam stojí kontejner, takže se s Dejvíkem asi dneska doma zblázním. Ale musím tu bohužel zůstat, protože si netroufáme nechat barák úplně napospas bez dohledu. Takže dneska si sama sobě přeji pevné nervy!!!!!!!!!! Prý to bude do týdne hotový.........
20. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Beti:já i režim nenapíšu.Teď jsme brali fenistil a malej po tom pořád spal .Jen pořád vstává mezi 7 a 8,pak je 1,5 hodiny vzhůru a pak jde zase chrupčit.Většinou tak hoďku a pak je zase tak 2 hodiny vzhůru a odpoledne mi ještě ty 2 hodiny dá.Buď v kuse nebo třeba po hoďce.Někdy taky ještě spí navečer,ale to jak kdy.A spát chodí v devět.

Katzi:díky,ale tenhle klub bych klidně vynechala :grinning: Já už si celkem zvykla,ale když začne ječet venku,tak se na nás lidi divně koukaj :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já bych si taky nejraděj zrušila členství v tohmhle klubu :grinning: Nám včera třeba pištěla Adel (nahlas) v restauraci, kde jsme šli na oběd. Blbý :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, choďte do mekáče :grinning: :grinning: :grinning: Tam se pištění a u nás navíc plivání snese :grinning: :grinning: :grinning: Ne to byl vtip, taky mám z návštěvy podobných zařízení s Davidem osypky :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, my jsme taky včera v restauraci pištěli a vykládali, ale mám pocit, že to lidem nevadí, naopak, hrozně se na Barunku usmívají.
Což je ovšem ta lepší varianta, jít po městě s ergem je peklo, každá babka by si chtěla vykládat (ale jako v tom dobrým slova smyslu), už jsem si i dokonce nechala ujet pár šalin, abych s nima nemusela pokračovat i v MHD...
20. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, třeba Dejvík překvapí a nopak bude v tom kraválu spát :slight_smile: Barunka u těch našich rekonstrukcí spala jak zabitá, ale každý dítě jiný, tak...
20. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. jak se máte? jaký byl víkend?
20. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet, to je přesný, já jak s Dejvíkem po vesnici v manduce, tak mám pocit, že se všichni vyklánějí z okna a vykládat si chtějí i ti co mi jinak ani neodpoví na pozdrav :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak docela překvapil a v kraválu a v postýlce spal 2 hodiny!!!
20. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak já bych taky raději z klubu "píšťalek" vystoupila - jen Maty to jaksi nechce pochopit :angry:

Luci, to ti teda nezávidím, to uklízení - ale aspoň jsi pro příště poučená :sweat_smile: :pensive:

Náš režim je asi takový: všechny časy jsou uvedeny plus mínus autobus :dizzy_face:
9 vstáváme
11 usne (1-1,5 hod)
12:30 (13 h) oběd
14 usne (1-1,5 hod)
15:30 sváča
17 usne (asi hodinu, záleží, jak spal dopol. a odpol.)
18:30 (19 h) večeře
23 usne (posledích 5 dní, dřív usínal tak ve dvanáct, i později)

Pet, Marci :grinning: :grinning: :grinning: tak s náma naštěstí tolik lidi rozhovor nezačínají :wink: i když Matyho strašně baví
dívat se v MHD na lidi - je z každého úplně u vytržení a zírá :sweat_smile:

koukám, že na bio zeleninku jsme zatím do teď měli štěstí - tož doufám, že nám to vydrží.
ted ve Sparu zavádějí bio mraženou zeleninu, tak jsem zvědavá, jak a co tam bude. chystám se vyzkoušet :wink:
20. dub 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak náš režim je asi tak:
okolo 6 budíček
cca 9.30 sváča
cca 10 usne (tak 1 -1,5 hod)
cca 12.30 oběd
cca 15 usnu (tak 1 hod)
cca 16 sváča
cca 19.30 večeře
cca 20 usínáme

Jani, kolikrát za den Maty papá?
20. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, papká 5x. Když jsme ještě neměli příkrmy, tak 4x.

holky, chystáte se některá ve středu s Pylouškama do Mariánského údolí?
20. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kolik ti toho tak na jednou papá? Někdy nevím, jestli nemá málo nebo moc. :frowning2:
20. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a do Mariánského bych šla hrozně ráda, ale mám tento týden práci, tak uvidím, jestli budu dneska a zítra šikovná a stihnu toho více :grinning: :grinning: a to bych pak šla.
20. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc zdravíme! Betinko, drž se a brzo se uzdrav, já jsem sekla s kojením zhruba v tu stejnou dobu jak si říkala, že bys už sekla ty a ve všem byl obrat o sto procent k lepšímu, naráz jsem nebyla tolik unavená, i ty kvanta vlasů který mi padaly po pramenech tak to přešlo a marod jsem taky byla míň, myslím, že ze mě Simča tahala všechny vitamíny a minerály, co šly, jídlo jsem dost odbívala a nevyvařovala si. Tak nechcu radit, ale já jsem byla potom fakt spokojenější a jsem ráda, že jsme třeba kolem roku nemuseli řešit, že mi nechce pít žádný UM, přešla krásně.(Jo a nemocná byla za 14měs.fakt jen jednou, v lednu s těma průduškama :wink: ).Jinak na ty vaše režimy valím oči :astonished: u nás snad odjakživa bylo max. jedno spaní za celý den a to hoďka až dvě :astonished: teď na mě zkouší sem tam nespaní vůbec, ale o víkendu se zas umoudřila a dneska dala skoro hodinku (vstáváme kolem 7, usínáme kolem osmé) .V tomto jsme extrém :sweat_smile:
20. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.Sun: já jdu :slight_smile: Přifařila jsem se k nim už jak byli v Zoo.
20. dub 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Jani, hyperSimonka spát nepotřebuje :wink: Ale zas přes noc ti spí hezky, tož aspoň tak. A fajn, že se přes den "vrátila" k té hodince - asi ji zmáhá hra na písku, ne? :wink:

Míši, tak ráno 230 ml mlíka, oběd - příkrm - cca 200 g, sváča - přesnídávka - cca 200g, večeře 200 ml mlíka, 2.večeře 230 ml mlíka.
(někdy prohodím sváču a první večeři - takže sváča 200 mlíka a večeře asi 180 kaše (to míchám od oka, takže nevím, kolik přesně mu toho dávám - takovou menší misku).
Mezitím se snažím dávat čajík - jak kdy úspěšně :pensive: Maty vypadá spokojeně a přibírá hezky :wink:
20. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Jani přesně jak píšeš, noci jsou zlatý, to jedno vstávání k ránu většinou ještě zmákne Luky, protože se pak skoro chvíli na to vypravuje na 6 do práce, takže jsem doslova přespaná :grinning: a Simča je i přes den skvělá, když nejsme na písku (kde ji teda nonstop naháním po hřišti :rolling_eyes: )nebo na prochajdě, tak už se i sama doma docela zabaví (jak my říkáme s Lukym, zevluje po bytě :grinning: ) nebo si hrajem, takže si už vůbec není nač stěžovat, jsem hlavně ráda, že už není zima a počasí je fajn, dá se být dost venku. Jen ty zuby už by mohly být všechny komplet :pensive: .Do toho Mariánského bych moc ráda, ale už máme domluveno v pátek Brno, tak tolikrát nepojedeme, ty uzavírky a kolony směrem od nás jsou o nervy, Luky to jezdí každej den z práce min.hodinu :rolling_eyes: .
20. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zevluje po bytě :grinning: :grinning: :grinning: to je super, to od vás "občíhnem", až to bude aktuální :sunglasses:
20. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, asi jsou nějaké erupce na slunku - Maty místo svých obvyklých jedenácti, či půlnoci, usnul 21:30!!!! TAk to je fakt poprvé a já su z toho tak vybitá, že nemůžu spát :grinning:
Tož jsem vyžehlila část hrozné haldy, proběhlo i nějaké to láskování s mm - ten už šel taky spát - taky mnohem dřív než obvykle a já tu "čučím do zdi" - tož apson ještě chvíli využiju přístupu k počítači - zítra mám zas plno lítání, tak kdo ví, kdy se zas na PC dostanu. A snad se unavím, páč kdo ví, v kolik se Maty vzbudí, když usnul tak brzo. Navíc nedostal celou obvyklou dávku mlíka a není přebalenej (cca od 19 h.), ani do pyžamka jsem ho nestihla oblíct - tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :pensive:

jinak jsem dnes byla na sociálce zažádat si o rodičovský přispěvek - vyfasovala jsem hafo lejster a musím do práce pro potvrzení - jo, to si člověk vzpomene, že si nezažádal o prachy, když se mu vybílí účet :confused:
Já debilek naivní si myslela, že to z mateřské nějak samo automaticky přejde - že to zaměstnavatel prostě "předá" sociálce - tady se fakt o všechno musí žádat a vyplňovat milion papírů - fuj, to nesnáším a zas mám díky tomu zítra lítání a kdo ví, jestli se mi to podaří vše vyřídit :angry:

tak jdu asi zkusit spát - beztak usnu a Maty se vzbudí... :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. dub 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:tak to je super.Doufám,že ti bude i dlouho spinkat.Já myslela,že pokud si nezažádáš,tak ti automaticky přiklepnou tu čtyřletou :confused:
21. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mooooc prosím o radu. tomíka trápí rýma a kašlík. ráno měl teplotku 37,9 v zadečku, takže po odečtení 37,4. neporadily byste mi něco na tu rýmu a kašel? něco šetrného. díky moooc.
21. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míši, na kašel a rýmu, hlavně vlhko, rozvěs navlhčený plínky po bytě, jinak používáme do aromalampy eukalyptový olej, ten je taky dobrý, na kašl již tolikrát zminovanou tymiánovou mast a tu i na rýmu i na kašel, jinak do nosánku stříkám stermar - mořskou sůl do nosánku
21. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, díky moc. a jak můžu sehnat tu tymiánovou mast?
21. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já jsem usla až kolem jedné hodiny :frowning2: a Maty se od 3:30 budil a vrtěl, no ustáli jsme to tak nějak a v 5:05 nastal definitivní budíček :rolling_eyes: tož jsem dala mlíko a přebalila a šupla ho zpátky do postele, páč jsem byla kantáre a on tam asi dvacet minut "protestoval" ale nakonec taky usnul, tak jsme spali do 8 h. :pensive:
Za chvíli vyrážíme "do terénu"

Míšo, já myslím, že i když se zeptáš v lékárně na něco přírodního a šetrného, tak ti nabídnou. Tu tymiánovou mastičku Beti objednává u své kámošky a holky ji našly na netu - ale ty potřebuješ něco hned, že?
21. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:na rýmu mar plus.Dávej mu to,aby mu to odtíkalo¨,pokud je potřeba tak odsávat.Co se kašle týká,záleží jakej je.V lékárně ti poradí.My jsme měli sinecod a mucosolvan.Jdeme na tu chirurgii,tak držte palce.Bojim,bojim.
21. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky za rady.
luci, držím palce na chíru
21. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek