• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jani.Sun: říkej si, že u Matyho naštěstí taková noc byla vyjímka. U nás je to spíš standart :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adel spí hezky od 20h do cca půlnoci a pak to začne.

Míši: přeju ať už je teplota pryč a Tomík v pohodě!

Luci: taky držím palce na chíru.
21. dub 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já dávám Hedelix nebo Stodal a na rýmu Libenar a odsávat. A pak vlhčit ten vzduch, jak píšou holky, já mám ještě objednanej sprej jasánek, kterej se stříkne do místnosti a provlhčí ji, jsou tam taky ty oleje :wink:
Tu tymiánovou mast chci, ale tu tak rychle nenajdeš.
Jinak asi nám začínají zase zoubky, dneska se v noci po dlouhé době plakalo, tak snad bude rychle venku, i když ho teda ještě nevidím :unamused:
21. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teplotka teda není žádná hrůza, to je ůplně v pohodě... s ní nic nedělej.
21. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám na rýmu nejlíp ze všeho zabírá mateřské mlíko do nosu (ale Míša myslím nekojí), jinak preventivně občas kapu vincentku (líp se pak čistí nos), Jasánek je super, v zimě jsem tím čistila vzduch v ložnici, když jsem byla furt nachcípaná.
21. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsi zlaté. s teplotou nic nedělám.
Marci - no právě, nekojím, takže tak si nepomůžu.
co je ten Jasánek?
21. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet a myslíš, že se dá koupit třeba v lékárně?
21. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím, v mé oblíbené internetové to nemají, tak nevím, jestli někde v kamenné, ale v Brně to mívají na Bráně k dětem, minulý týden to ale neměli, tak nevím, jestli už naskladnili :unamused:
21. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jednu prosbičku, co používáte na umývání dětského nádobíčka? myslím misky, lahvičky a tak
21. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, já umývám normálně v myčce nebo v dřezu v jaru, pak opláchnu vodou - mě teda ani nenapadlo to dělat jinak.
21. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě také ne, ale budoucí švagrová kupovala nějaké speciální přípravek na nádobí pro děti, má 16 měsíční dítě, tak jsem se jen chtěla zeptat.
21. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky v jaru, taky mě to nenapadlo jinak, dřív jsem teda i sterilizovala jednou denně, ale už dáááávno nee, akorát mám teda na barunčino nádobí vyhrazenou spešl houbičku a utěrku (jako nee, že by byla nějaká speciální, ale používám jenom na ty její věci, na zbytek je jiná)
21. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky doma.Vaše držení palců pomohlo.Prý je to úplně v normálu.Musím mu to jen čistit jodizolem a jakoby nadzvedávat ten val,aby si nehtík našel cestu ven a zpevnil se.Za 3 měsíce na kontrolu.Co by tam aky dělali miminku,který se na ně pořád směje,že jo :grinning: :grinning:

Míšo:kdyby ti kašlal i v noci,tak si běž od Dr. napsat fenistil.Uklidní je to a pomůže jim to,aby je to v noci nerušilo.
21. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fenistil? a to se nedá koupit jen v lékárně a jak se to používá?
21. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Luci jsem ráda, že palečky pomohly. Tomík měl také jako miminko problémy s nehtíkama. tomu zase slézaly.
21. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:to jsou kapky a jsou jen na předpis.Dáváš to na noc,aby se dítě zklidnilo.My to nakonec museli dávat i přes den a fakt to pomohlo.
21. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Luci.
21. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, ještě že tak a žádnej chirirfhickej zákrok není zapotřebí

pet, chceš teda u kamošky vyzvednout tu tymiánovou mastičku? holky, nechcete ji taky ještě některá, že bych je vzala najednou?

já byla dnesk u dr,ale se sebou, jsem furt nemocná a nelepší se to, tak se mě dr.zeptala, jestli apson ležím :grinning: :grinning: no v noci těch pár hodin přerušovaně ano. a ted řeším dilema, dala mi ATB a já se je bojím brát kvůli mlíku :frowning2: furt hlídám, co malá jí a aby yla v pořádku a nechce se mi ji prát ATB, protože mlíkem se do ní stejně něco dostane. Dr.říkala, že můžu být i bez ATB, ale že to potvrá dýl a taky se mi to může vrátit :frowning2:
21. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:já bych si ty ATB dala.Do mlíka se toho dostane minimum a určitě ty dala ty,který mimču nevadí.Takhle se to to opravdu potáhne kdo ví jak dlouho a když to pořádně nevyléčíš,bude se ti to vracet.
21. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti s ATB se neboj, zaberou ti rychleji než kurýrování bez nich. Já se o to v zimě taky pokoušela a nakonec z té nedoléčené nemoci dostala zánět do prsa a ATB stejně musela brát. Dejvík to ani nepoznal a ždímal mě i když jsem měla 40 horečky a nijak mu to nevadilo :grinning:
21. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jestli bych tě mohla požádat, tak bych si tu tymiánovou mastičku od tebe koupila.
21. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ještě zjistím, jak rychle by ty masti byly a taky jsem si říkala, že bysme třeba mohly dostat nějakou slevu :wink:

holky, asi si ty ATB teda vezmu, fakt mi začíná bejt dost blbě, to už asi jen tak nevyléčím, kurna herdek :grinning: děkuju za názory
21. dub 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem se dnes stavovala v práci, že mi potvrdí tu mateřskou kvůli sociálce, aby mi dali rodičovský přídavak a on jim nejel systém :angry: Tak mi paní nabídla, že mi to pošle poštou - tož jsem myslela, že to ještě dnes vyřídím i na té sociálce, když mají úř.hod. a prd leda. A to jsem v práci strávila přes dvě hodiny, protože než jsme obrazili všechna oddělení, kde mě znají a všechny "tetky" než se pokochaly, tak to dalo zabrat :dizzy_face: Maty se zas předváděl jako hodné usměvavé dítko :grinning: Ale systém na mzdách se stejně nerozjel - takže nic :rolling_eyes:

Beti, je mi líto, žes to dotáhla až na ATB, ale snad zaberou a tobě už bude konečně líp :wink: a jak to tak vypadá, tak s kojením nekončíš? :slight_smile:
tu mastičku bych asi taky brala :wink:

Míšo, tak ať se Tomíškovi brzy uleví :dizzy_face:

Luci, super!!! Tak jste dopadli na chíře dobře, to jsem ráda :wink:

tak já taky, stejně jako Petapi, umývám Matyho nádobí jinou houbičkou jak naše. a mám i jeho utěrku :wink: jinak používám Pril jak pro nás, tak pro něj a ani mě nenapadlo hledat jiný prostředek :zipper_mouth:

asi budu muset brzo vyrazit do Brány k dětem - už se mi zalíbil ten deokrystal - co má Petapi (posílalas odkaz na Pyloušcích,že?) a ted ještě ten sprejík - a musím to tam prošmejdit - kdo ví, na co potřebného ještě narazím :wink:
21. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jojo určo prosím, kdybys mi vzala od kamošky tu mastičku :dizzy_face: Jak dlouho vydrží? Jestli nevzít rovnou dvě?
21. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jj dávala :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě bych zapomněla, Marci, vše nejlepší k včerejšímu svátku :slight_smile:

Katy, tak u nás je zas ródeo od 20 do půlnoci :grinning: :confounded:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, to je nářez, jestli Maty chodí spát ve 23 a vstíví v 5, to je teda paráda :grinning:

pet,miso,jani, tu mastičku teda objednám. já mažu malou na noc každý den na hrudníčku a i sebe a mám ji asi 3 měsíce a je ji víc než třetina. ono té mastčky stačí tak půlka špičky na malíček :grinning:

jani s těma úřadama je to naprd. byla jsem včera a třech a zítra mě to čeká znova :frowning2: , tak vždycky jenom kleju.
21. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak teda jednu :slight_smile: a ty ji mažeš i jen tak preventivně?
21. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, moc děkuji.
jani, co má být deokrystal? jsem zvědavka, co? :slight_smile:
Tomík dneska usínal trochu lépe než včera, tak věřím, že bude vše ok, má chydinka plný nosánek, ale teplotu "jen" 38
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tem krystal je na pyloušcích, str. 41, od mýho příspěvku cca v 8
21. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek