• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
http://www.edenshop.cz/urtekram/urtekram-no-perfume-deo-crystal-tuhy-prod_1302.html

tož jsem to sem z Pyloušků zkopčila, abyste to nemusely, holky, hledat :wink:

a ještě tam dávala zajímavý odkaz Janula2008, tak to najdu a hodím sem taky :dizzy_face:
22. dub 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě ten od Januli:

janula2008 • 1d • 20. duben 2009 ve 22:11
Která pravidla porušuje: | Zruš
Holky, jak se jen bavíte o těch deo tak já už mám minimálně třičtvrtě roku tento a je fakt prima, nenechává vůbec stopy a neubívá i když se mažu teda přes den víckrát, hlavně v těch horkách, jako není to antipersp.že by úplně bránil pocení (zrovna já se potívám jak dveře od chlíva sem tam ),ale je fakt příjemnej a taky neobsahuje hliníkové cosi http://www.aloeinfo.cz/shop_detail.php?id=31

snad se na mě Janula nebude zlobit, že jsem ji takto zkopírovla :confused:

jinak dobré ráno všem :slight_smile:
dnes vyrážíme s Pylouškama do mariánského údolí na výlet - tož jsem zvědavá, jestli poznám další "pylomaminu" :wink:
22. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Beti, Maty nespí od 23 do 5 - to byla vyjímka :slight_smile: v pět vstával, když usnul 21:30.
Včera to zas zalomil ve 23 a ještě ted spí :dizzy_face:
22. dub 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:jak ti dneska je,už je to lepší?Vzala sis nakonec ty ATB?Ptala jsem se na to MM a prý se nemáš čeho bát.Dneska užjsou ATB kvalitní a takhle se ti ještě může stát,že se ti to někam vrazí,takže radši neriskovat.

Jani:a ten deodorant je v čem tak výbornej.Já se strašně potím,takže ráda uvítám každou radu.
22. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už zase fungujem - a pro jistotu nestíháme... :sweat_smile:

užijte si vycházku. :wink:
22. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. tak jak ti je Beti?
22. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - neobsahuje hliník - ten prý způsobuje při dlohodob.užívání rakovinu - takže tak :wink:

Lani, tak to je nás víc, co nestíhají... :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přidávám se do klubu nestíhajících.
22. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

luci, děkuju, že ses ptala manžela, seš hodná. já si nakonec večer ATB vzala, už je to tejden,co chrchlám, tak to prostě přeléčím. taky jsem koupila Sunar a dneska zkusím místo jednoho kojení malé ten sunar šupnout, tak uvidíme. jsem nějak nesledovala zprávy a dneska zase hlásili, že se má hodně ochlazovat, co to kurna zase je? :angry:

ten antiperspirant, se na něj taky kouknu a protože se hodně potím, uvidíme, třeba vyzkoušíme. já jsem teda svoje antiperspiranty vyhodila (od té doby mám mín kamarádů-dělám si srandu :grinning: a začala jsem používat MM adidas :grinning: takže aspon v něčem se cítím jak chlap :grinning:
22. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak halvně, at ti ATB zaberou a už jsi zdravá :slight_smile: A hodně štěstí se sunarem :wink:
jaké to je, cítit se jak chlap??? :grinning:
22. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:však v pohodě,taky by ses mi zeptala:wink:Jo a já používám old spice a spokojenost.Dámské jsou totiž na nic.
22. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Tak naše kakání je v pořádku. Byly to jen krevní sraženinky a bylo to jen ve dvou hovínkách pak už dobrý. Snad si mě doktorka nezaškatulkuje jako příliš útlocitnou matku, která běhá s každým prdem. Zatím to byl jediný problém se kterým jsem šla k doktorce dost rychle a s vyděševým ksichtem, tak snad ne. Jinak všechno OK tak si lebedíme. Makám na zahradě a miminko mi u toho pomáhá tak že vydrží odpoledne i 3 hodiny spát v kočáře. Mějte se kásně a užívejte sluníčka Ahoj
22. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak srazík a výlet v Mariánském byl super, pěkně jsme se prošli. Jen já neodhadla terén a vzala golfáč a to jsem teda udělala pěknou chybu - kolečka dostaly zabrat. Příště musím vzít sporťák! :dizzy_face:

Aureli, super, že je vše v pořádku, bud raději za ustrašenou mámu, než něco zanedbat :wink:
22. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

jani ráda jsem tě poznala, samozřejmě i Matýska :dizzy_face:
22. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marky, taky jsme tě "konečně" rádi poznali :wink: Jak jste si vychutnali "výroční" papku? :dizzy_face:
22. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobře :slight_smile: domů jsme jeli po 18. hodině, kvůli Kubovi, protože on chodí spát kolem té 19. hodiny. Ale i tak to bylo super :dizzy_face: A jak jste dojeli domů?
22. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno všem :slight_smile:

Kal, to je dobře, že vy dobře :dizzy_face:
My jsme dojeli naštěstí v pohodě, i když jsme byly na zastávce celkem 4 kočíky, ale naštěstí se do toho autobudu vejde kočárků 5 :wink:

Budu vkládat nové fotky - včera jsem použila látkovku - peříčka - tak jsem to vyfotila - Marci, musím se pak prostě "pochlubit" :grinning:
23. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Jani, to je dobré, to porovnání toho oblečení. fakt to letí, co?
23. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jj, strááášně to letí!!! :pensive:
23. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nedávno jsem uklízela a narazila na plínečku, co měl tomík v porodnici. také to bylo zajímavé porovnání.
23. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak jste měli premiéru v látce? A co, dobrý? Líbilo se Matyáškovi? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jj, byla to premiéra - a Maty zrovna včera byl nějakej ubrečenej - moc toho v těch Mariánkách nenaspal - asi moc zážitků - no a jak pořád békal, tak jsem mu tu plínu furt kontrolovala, jestli to není tím, že ji má mokrou :sweat_smile: nakonec v ní usnul - takže v poho. Jen v tom má takový "vyvýšený" zadeček - nejsem na to zvyklá :dizzy_face: , ale v blbinách a v koulení mu to nebrání :wink: Budu asi kombinovat látkovky s papírovkama :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když nám to tak jde, to látkování - tak další :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2674626&vReferer=
23. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát to chce větší bodýčka co? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jani vůbec neva, že si mě zkopírovala :wink: ten deo mám fakt ráda, protože není nějak moc parfémovanej a převoněnej jak některý ostatní takže nepřebíjí voňavky a vůbec nechápu, že neubívá :astonished: . My dneska měli taky premiéru, snad první komplet prospaná noc, doufám, že to nebyla premiéra a zároveň taky derniéra :grinning: :grinning: budu věřit v opakování :sweat_smile: to počasí vám včera na Mariánky vyšlo úžasně, za to ten dnešek je teda slabota, snad bude zítra a o víkendu líp. :wink: Beti jak ti je? Hezký zbytek dne všem!!
23. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Peti, chce to větší bodyna - ale naštěstí jsme zásobení :wink:

Jani, počasí bylo fakt super a dnes je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak gratulujeme Simonce (a vám dvěma) k takovému úspěchu, jako je prospaná noc :wink: tak jen tak dál :dizzy_face:

Beti, tak co?
23. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli a v kolik pak definitivně vstáváte?
Hnusně má být jenom dneska, zítra a hlavně o víkendu bude krásně zase :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty si používala papírovky plínky a přešla jsi na látkovky? proč? také jsem o tom uvažovala.
23. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek