• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
@jana.sun:koukám,že s dětma je to všude stejný.Adam se taky může před návštěvou z Matýska pominout.
Jani,používám klasickou vodu.Na pití a kaši mám filtrační konvici,tak to beru přes to,ale kdybych neměla,tak nevadí.Brněnská voda je dobrá.Jen u našich používám já i děti balenou,protože naši mají studnu a nemají vodu úplně v pořádku (já ji taky normálně piju,jen v těhu a při kojení jsem radši na balené).
Na výplachy chodímě,protože se mu dělá nadměrné množství mazu a my to nevyčistíme (čistíme olivovým olejem,ale všechno nevyteče).S manželem jsme v dětství oba hůř slyšeli,tak to může mít po nás.Každopádně to budu sledovat (zkoušeli jsme to,když nebyl úplně fit) a kdyby se mi to nezdálo,tak to budu s Dr. řešit
12. led 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se vrátili z kardiologie.Šelest pořád Maty má,ale není to nic hroznýho,takže kontrola až za rok a už můžeme chodit do soukromé ambulance.Matýsek tam vydržel ležet nejdýl za poslední čtvrt rok.Byla jsem nervózní už týden dopředu,jak tam zvládne ležet.Paní doktorka mi sice hezky poradila,že bych u toho mohla kojit,ale to ještě neviděla náš styl kojení,kdy si Matýsek u toho různě stoupá,většinou klečí a ležet u toho vydrží jen při nočním kojení.Naštěstí byl tak zaujatej vším okolo,že vydržel ležet skoro celou dobu jen na konci jsme ho už museli držet 3,ale dal to.
12. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka tak to je Matýsek velký šikula a fajn, že je ten šelest lepší, se ti ulevilo, co?? :wink:
o těch výplachách (divné slovo :sweat_smile: ) slyším prvně, teda o tom, že se tvoří víc mazu, to na to nic jeného není? jak často to musíte nechávat propláchnout?
na tu vodu jsem se ptala dr. a ona říkala, že je do roka lepší kojenecká, ale já zatím taky používám filtrovanou vodu z kohoutku - právě, že jsi tu ty psala, že vychází brněnská dobře v testech - máte to nějak s manželem zjištěno?
12. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun:Jani,jsem ráda,že nemá nic na srdíčku.Jen má ten šelest a z toho by měl vyrůst.
Taky jsem o tom nikdy neslyšela,ale mýmu taťkovi třeba taky nedávno vyplachovali uši,protože hůř slyšel a bylo to jen tím,že se mu v jednom uchu udělal špunt.A Adámkovi se to dělá už teď.Čistíme správně jen olivovým olejem,tyčinky na čištění uší vůbec nepoužívám,ale Dr. v Bílým domě nám říkala,že některé děti k tomu mají sklon a nedá se s tím nic dělat než si to nechat jednou za čas vyčistit.Říkala jednou za čtvrt roku,ale my jsme tam byli po půl roce.
Když byl ještě adámek malej,tak to s tou vodou bylo v televizi a mě to řekla i moje dětská a slyšela jsem to z více stran.Já ji ani nepřevařuju,to se prý má do půl roku.Jani,on už stejně sní tolik věcí ze země,že ta voda už je vážně jedno.
13. led 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hezký víkend všem, my zas jedem kolečko, naši, tchýně, chalupa...má se prý ochlazovat, tak jsem zvědavá, kolik kde bude sněhu? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@llllucka Luci, aha, jsem to s tím šelestem špatně pochopila - ale hlavně, že z toho vyroste :wink:
a jak to proplachování Ada snáší? Je v poho? My jsme teda s děckama asi ten opačný případ, hlavně teda já jako alergik si do uší hrabu pořád a jak jsem loni touto dobou byla na píchání ucha (měla jsem v těhu virozu a dostalo se mi to do ucha a oni mi to rovnou píchli - prvně v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak dr.říkala, že mám ten zvukovod krásně čistej, tak jsem se smála, že kdyby viděla, co všechno já do ucha strčím, abych "se poškrábala", když mě svědí sliznice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
s tou vodou díky - budu dál používat tu z kohoutku :wink:
13. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.sun Jani, má měkké pítko, nemá žádné zuby :sweat_smile: , tak mi to měkčí přijde zatím lepší. Příkrmy vařím v normální vodě z kohoutku. A na pití dávám taky tu, nepřevařuju. Dr. mě už ve 2 měsících říkala, že to není třeba. Že je v Brně kvalitní voda z Březové. A zatím teda žádné žaludeční potíže nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nedávné případy různých hnusů, co našli v kojeneckých vodách mě jen utvrzují v tom, že už ji kupovat ani nebudu. Je fakt, že kdoví jak a kde to v obchodech skladují.
Třeba začíná Maty obracet a začne malého víc brát za parťáka, jak bude růst. U nás je to už fajn a vždycky mě to tak dojme :dizzy_face: (jsem pořád nějaká poporodně dojímací :rolling_eyes: ), když je spolu vidím. I v autě, jakmile je dáme do sedaček, začnou svoje rozesmívací etudy. Kuba se chechtá na Fildu, asi se na něj pitvoří a on se taky nahlas směje, nebo ho jen tak pozoruje. Je to dobré, že nám v autě nepláče, i když v něm nespí. V sobotu odjíždíme na hory do Rakouska, tak doufám, že i tu 5 hodinovou cestu zvládne v pohodě. Tak třeba je to u vás taky na téhle cestě!

@llllucka Luci, taky jsem nějak nepostřehla, co má Adámek za problém s ušima, snad to fakt nic není. Každopádně Tvé obavy u toho vyšetření chápu, Kuba by teda absolutně nevydržel bez hýbání. Adámek je dobrej, že to zvládl. Jinak naše doktorka se ani Kuby na barvy nebo tvary neptala. On je děsnej kecka a když je nervozní, tak pořád něco mele. Takže jí během vyšetření sám popsal, co má kde na zdi za obrázky, písmena, čísla a podobně. Ovšem kdyby se ho cíleně zeptala, ani by nepípl. Myslím, že by ho Dr. už měla znát, takže to asi proto ani nijak nehrotí, ne?
Capáčky jsem objednala na Mimibazaru. No, ostatně, jako všechno, co klukům kupuju.

Ach jo, už teď se děsím toho pátečního balení. TO bude děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A toho prádla po návratu :angry: No, ani nemluvit!
14. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava Jani, tak at se vám na horách líbí, máte co nejlepší počasí a at kluci cestu v poho zvládnou :wink:
Já teda tu vodu ještě filtruju, baleným taky moc nevěřím - poté co jsem si po porodu Radečka koupila 2 lahve aquily a obě byly z té "špatné" várky, tak to mě fakt dostalo!!! :zipper_mouth: :frowning2:
se moc těším, až budou kluci taky víc partáci, už ted to občas funguje - ale to jak popisuješ ty, to zatím ne, ale zní to opravdu moc hezky, tak snad nás to taky čeká :dizzy_face:
17. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:Jani,s ušima má to,že se mu v nich tvoří nadměrně maz,který domácím čištěnáím nejsme schopni odstranit,takže musíme jednou za čass na ušní,aby mu to tam vyčistili.A došla jsem k závěru,že oipravdu hůř slyší,takže si nechám nechat doporučenku na vyšetření.
Mě taky příjde,že od té doby,co Matýsek stojí se z nich stali větší parťáci než předtím.Až začně chodit,tak se to ještě zlepší.Já s Matýskem ráno vstávám nejdřív a fakt se těším,až se vzbudí Adámek,protože si s ním začně hrát a já se můžu v klidu nasnídat a jít na PC.Pomalu už budeme muset řešit sedačku do auta,protože ta dětská mu začíná být malá.Jinak u nás je novýho to,že Matýsek od neděle opravdu leze (tzn.že se už vůbec neplazí) a Adámek měl včera teplotu,tak zlstává tento týden doma.Sice už večer vypadal,že mu nic není,ale odpoledne měl přes 40.Manžel ani nepoznal,že mu něco bylo.
Užijte si hory a pak poreferuj.My jedeme v únoru a na balení věcí se netěším už teď.Jenom to jídlo,co musím pobalit.Adam začal jíst ovocný přesnídávky,tak musím vzít i jemu a na snídani je zvyklej na něco od maminky,tak budu dělat něco do skleniček pro něj,manžela a mýho taťku (jedeme do srubu,kde si vaříme,tak proto).
Holky,byla jsem na slevách a nakoupila jsem Adámkovi už věci na příští rok.Na MMB už vůbec nenakupuju,protože to pak na 2 děti nevydrží.

@jana.sun: ono se to s klukama zlepší,neboj:slight_smile:
18. led 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava TAk ať je to volno podle představ :grinning:
@llllucka Taky jsme najeli na slevy. V HM triko dlouhý rukáv 75Kč. To už je skoro cena jak na mmb (když připočítám poštovné....) a je pravda že to nevydrží na obě. Ale na druhou stranu jedna je v létě druhá v zimě, takže sezóní věci asi stejně pojedou nadále z druhé ruky.. :wink:
@jana.sun Jani klid - u nás taky žádný kamarádčofty nejsou.....co chce jedna to i druhá a většinou je řev (páč obvykle se přetahují o mě... :confounded: )Navíc mám pocit že z Eli se stává miminko, páč nic sama nezvládne od sundání bot, kdy by si zmáčkla bříško, až po jezení, kdy ji hrozně bolí ručičky a spaní kdy ona ale nechce být sama v posteli.... no děs....
V pátek jde na opravu auto - teče z něj olej tak jsem zvědavá na tu paletu kolik za to budou chtít.
18. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, tak gratulace, že Maty už pořádně leze :wink: a at je Adámek brzy fit :pensive:
To budeš mít teda co balit, až pojedete - snad máte pořádně velké auto? :wink: a kde jsi nakupovala ve slevách? dej tip :wink:

@lanka teda, že by Eli chytla pozdní žárlivost??? :confused:
tak at je oprava co nejlevnější :pensive:

jinak Radeček si začal vykládat a broukat a to dost nahlas a dost často, k tomu ukecanej Maty, no je to blázinec :grinning: máme dva ukecané chlapy - po kom to mají???!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth:
20. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tradičně nestíhám.
Míša měla tu střevní chřipajznu přes týden, ještě neskončila a O. měl 5 dní teploty a pak 5 dní vysoké horečky, které opět nešly nijak srazit, takže protivnej,ubrečenej, spali jsme v noci po hodinách, ve dne po 20 min. Včera už měl jen teplotu, ale noc opět hodina spánek, hodina řev..... a zub to asi nebyl, tak prý ještě snad 6. dětská (/zatím se neosypal) nebo nějaká záhadná viroza bez kašle a rýmy....

Už zase ryčí, zase se ukážu, pa
25. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 držte se, u vás je to pořád dokola, ach jo :pensive:
25. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak u nás to taky všechno leží.Já pořád ještě bojuju s bolestí v krku,manžel taky není schopen se toho zbavit a navíc ještě polehává,Adámek má od soboty teploty a dneska dostal ještě nějakou vyrážku,takže zítra valíme k doktorce a když tam budeme,tak nechám poslechnout i Matýska,protože už taky dlouho pokašlává.
30. led 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže u nás se balení na hory vyřešilo samo,nikam nejedeme.Adámek má spálu,takže 10 dní nesmí z baráku.My jdeme s manželem dneska k doktorovi,protože nás oba hodně bolí v krku a manžel má teď strach,jestli to není spálová angína.Naštěstí je zatím Matýsek zdravej a jen doufám,že to nechytne.
1. únor 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
llluci...tak to je smůla. Člověk se těší na hory a pak lítá kolem marodů. Chudák Adámek. Co říkala dr, jaká je pravděpodobnost, že to chytí Matýsek? Asi velká, co? Pamatuju si, že když jsme byli děcka, tak se se spálou i podezřením na ni leželo v nemocnici.
A co ty a manžel?
Míša měla spálovou angínu v 5 letech. Taky je u toho osypání.

U nás je to fak pořád dokola. Vyhrabal se z toho Ondra, dva dny na to přitáhla ze školy rýmu Míša, teď už 3 dny příšerně kašle..... Zajímavé je, že ať střevní chřipce, tak O. horečkám a nachlazení všech se "UŽ" měsíc vyhýbá Juli. Tak jsem zvědavá, do čeho spadne chudina ona. Vzhledem k tomu, že všude kolem řádí neštovice, spála, bronchitidy a angíny, tak má celkem velký výběr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lanko....,,,tak už Eli taky reaguje na menší dávku pozornosti.....

My mezi horečkama a teplotama stihli opožděnou 8měs. prevenčku. O. má 67cm a 7,3 kg. A od minulého pátku se plazí. Bohužel se mu hrozně líbí J. židlička, konferenční stolek a bedýnky na hračky. A to vše hroooozně přitahuje jeho čelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže má hlavu furt červenou a pláč co chvíli. Ale nedá si říct a nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukam, ze se tady teda na vsech stranach marodi :frowning2: To je des teda. Luci, to je mi lito, ze ty hory nevysly a Adamek ma spalu. Snad to fakt nechytne Matysek! Maji takhle male deti nejaky horsi prubeh? A neni nejaky rozdil mezi spalovou anginou a spalou nebo to je to same?

My jsme si hory uzili, manzel se pochlapil a opravdu kazde odpolko hlidal oba kluciky a krasne to zvladli. Opravdu jsem si lyze uzila.Takze jako chuva se osvedcil. Uz se tesim, az prestanu kojit a jeho sluzeb zacnu vice vyuzivat :sweat_smile: :dizzy_face: Kuba byl na lyzich asi 3x zkusebne a moc se mu to libilo. Takze za rok, pokud mu nadseni vydrzi, posupajdi do lyz. skolky. A tim konci ta pozitivni zprava a nasleduje negativni. Hned v sobotu v noci po navratu me totalne smetla strevni chripka. Prozvracela jsem a nasledne prospala celou nedeli. Bylo mi desne. Dostavam se z ni bohuzel jeste ted, jsem strasne unavena. V nedeli ji v nastesti velice lehke forme dostal Kubik a Filda je zatim porad v poradku. Snad uz to nechyti. Nechapu, ze se me to drzi uz 5 den :frowning2: Asi mam fakt tim kojenim oslabenou imunitu. Tak jen pisu, ze rozsirujeme rady marodu...
Snad tyhle mrazy trochu ty bacily utlumi. Ale je to strasny teplotni skok. Opet. My mame jet pr. nedeli na tyden do Jeseniku, doufam, ze to vystoupa bliz k nule. Jinak asi zustaneme doma.

Tak vsem preji brzke uzdraveni!!!
1. únor 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:jsem rádam,že jste si hory užili a ty se brzo uzdrav.
U nás to vypadá tak,že nám doktor vzal stěry a já dostala ATB.Angínu mám určitě,teď se jen zjišťuje,co za streptokoka tam je.Jani,i když má malej spálu,tak můžeme od něj mít spálovou angínu.Tam jde o to,kam si ta spála sedne.Jen u dospělých jsou ty projevy různé.Matýsek to chytnou může i nemusí.Můj brácha měl taky\spálu a já to nechytla.Naštěstí má mamka dovolenou,tak si vzala Adámka na pár dní k sobě,dokud bude infekční (v pátek pro něj manžel jede,tak se už těším),aby to Maty nechytl a ten zatím žádné projevy nemá,tak myslím,že to je snad dobrý.
@sharon2:to je šikovnej,že se už plazí:slight_smile:On to za chvilku vybalancuje:slight_smile:U nás jsou pády už jen většinou zapříčiněné Adamem a musím teda říct,že už tu pěkně tekla krev.

Holky,všechny se držete:slight_smile:
Jo a nevím,jestli jste koukali v úterý na sama,tak kdyžtak dám odkaz a mrkněte,řešili tam očkování proti TBC a po shlédnutí jsem se rozhodla,že očkovat nedám.Ještě se musím poradit s manželem,co on na to.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/212562220600018/
2. únor 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se musím pochlubit,že Matýsek už krásně sám dělá,jak je veliký a paci,paci.Včera ho manžel hlídal a když jsem přišla domů,tak prý,že ho naučil říkat tata a mama a chtěl mi to ukázat a ono nic :grinning:
2. únor 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Teda llluci, Matýsek je nějaký moooc šikovný, ne? :wink: to u nás nic takového ani v náznacích. Ondrse řehní, ale že by se sám angažoval, to nee.
Ale v plazení je už mistr, je jak ještěrka a Juli začíná mít problém s obhajováním svého teritoria a hraček :slight_smile:
zatím to řeší zvýšeným úklidem a snahou nabídnout mu něco jiného, ale je mi jasné, že je otázka času, kdy začne tvrdý boj a řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme už pár dní všichni OK /kašlající Míša odjela na prázdniny, doufám, že se vrátí v lepším stavu)
a mám opačný problém jak lanka s Klo - v pátek ráno jsem Ondru bez problémů nakojila a od té doby prso odmítá. Takže my z plného kojení /večerní, 2-3 noční, ranní a 2-4krát malé cucnutí přes den/ máme totální bojkot. Umíte si představit, co moje prsa, nalitá, bolavá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufala jsem, že aspoň v noci něco odpije, ale ačkoliv se budí jako dřív,tak kojení odmítá, když mu ho nabídnu, tak se propne do luku, začne řvát ještě víc.....tenhle víken byl příšerný. Hodina spánek a hodina až dvě řev. Bohužel neumí pořádně pít z lahve, bere ji spíš jako hračku, víc vody je na oblečení a všude kolem. V noci ale nechce ani lahev, ani dudel (ten má taky jako hračku před spaním, kouše do něj a vykecává s ním), plenu. Jediné, co ho na chvíli uklidní, je pochodování u zrcadla, což mi teda nepřijde jako nelepší trávení noci. Navíc v okamžiku, kdy se přiblížím k posteli, tak zas spustí. Takže to vypadá tak, že nabídnu pochování, prso, vodu, dudel.....každá věc ho ještě víc rozzuří, až kolem sebe mlátí a kroutí se jak žížala v křeči, opět pochovám a poté, co mě několikarát praští do bolavých prsou /tričko vycpané plínou, páč mlíko teče :stuck_out_tongue_closed_eyes:/ se naštvu a šupnu ho zpátky do postýlky, dám mu na dosah dudlíky, hračky a muchlací plínku, lehnu si a čekáme, až¨z řevu přejde do nadávání, povídání a spánku.....
Jsem docela KO, v pátek jsme spali asi 3 hodiny, na dnešek už to bylo "lepší", řval jen od půl1 do 2 a od 4 do půl 6. V 7 už jsem raději vstávala.
Blbé je, že má málo tekutin. Umělé mléko odmítá taky a vody do něj moc nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fakt by mě zajímalo, proč to kojení tak najdenou odmítá. Říkala jsem si, že třeba dostanu MS, ale nic, No jsem zvědavá na dnešní noc, blíží se doba 1.buzení......
5. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Klaudince všechno nejlepší k 1. ročku !!!!!
5. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, rozkoukávám se tu a jak vidím všechny už máte 2 a více dětí, poradíte mi kam s prckem nejlépe v centru Brna k zubaři, díky :wink:
6. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:šári,mě to malej taky dělal,že prostě najednou nechtěl pít a strašně se u toho kroutil.NIkdy jsem nevypozorovala čím to je.Ale fakt je,že šlo jen o to jídlo,u vás to je asi o něčem jiným.
Matýska baví hry s rukama,proto mu to podle mě jde.Te´d říká pořád táta,tak je z toho manžel celej na větvi:slight_smile:

@wiwiane:ty chceš vysloveně dětského zubaře nebo proč nechodí ke stejnému jako ty?
6. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucka no moje dr. dětské pacienty nebere narovinu mi řekla že s nimi nemá zkušenost
6. únor 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Téda Luci, Matýsek je fakt šikula. Filda tyto hry taky ignoruje. Teda nastaví ruce a čeká, až mu je buď zvednu nebo mu s nima zatleskám. Ale sám nic. Zato hodně mluví, tata taky říká, pak baba a dede a neco jako eme. Máma z něj nedostanu, to se akorát řehtá :slight_smile: Kubík zas pořád říkal máma a na táta se manža načekal hodně dlouho...

@sharon2 Tý jo, Šári, to je teda šílený. Kámošce takhle její holčička přestala ze dne na den jíst příkrmy (a to už jedla 3x denně) a z nekojení zas najednou celej měsíc plně kojila. Bylo to zubama, ale u vás je to opačně, tak je to asi blbost. To mě fakt nenapadá, co ho může trápit. Ale možná by to mohlo být blížící se MS nebo ovulací. Já už to poznám, mám míň nalitý prsa a Filda míň pije 3-4 dny před tím, než to dostanu...
U nás se přes den nekojí, jen v noci. Zato se teď v noci strašně ječí. Pořád péruje na kolínkách a to i ve spaní, což ho samo budí. Takže únavou a v polospánku brečí v postýlce a je na kolínkách. Taky na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak s pitným režimem bych si hlavu moc nelámala. Filda přes den mlíko nemá a za celý den vypije tak max.100ml vody, někdy ani to ne. Kuba nepil ani to a přežil bez nějakých závažných problémů. Dr. mi taky říkala, že to nemám hrotit, že má tekutin i tak dost v příkrmech přes den. Tak to nehrotím a zatím žijem :sweat_smile: A jak přijedem z hor, chci začít ráno dávat Sunar. Počítám že bude trvat dýl, než to přijme. Ale kaše v hrnku mu teda jedou. Takže zprvní krok - pití z hrnečku - bychom už měli :sweat_smile:

Jé a KLÓ VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! Tak už tu fakt máme prvního ročáka! :slight_smile:

Jinak nevím, jestli to Brňandy víte, ale do MŠ se teď hlásí celobrněnsky elektronicky. No, je to sranda. Až teď si uvědomuju, že už vlastně děti ve školkách máte. Takže to tu asi budu "prožívat" sama :grinning: V Řečkovicích je ve školkách 118 volných míst. Tak vzhledem k tomu, že jen do té naší se vloni hlásilo 130 dětí, máme asi opět velké šance :angry: , všude berou cca 30 dětí.
6. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane My chodíme ke Sv. Anně na Stomatologickou kliniku. V 5. patře jsou dětští zubaři.
6. únor 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane,@janulava:upřímně,na klinice hodně záleží na koho narazíš.Od spousty zubařů tam bych si nenechala do pusy ani podívat.
Ptám se proto,že hodně zubařů,co bere dětské pacienty,tak je bere jen v případě,že tam chodí i rodiče.je to jednodušší.Pošlu ti do IP kontakt na zubaře na Hybešce:wink:
7. únor 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně jsem přehlídla,že má Klo narozeniny.Strašně to uteklo.Všechno nejlepší:slight_smile:
7. únor 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka
@janulava
holky děkuji za info, právě na tu sv, annu sem se dívala, ale nevím jak to tam funguje jestli se chodí k jednomu dr. nebo jestli se to tam nějak střídá, z toho bych měla strach

kdy se začaly vaše děti krmit sami nebo spiš kdy jste jim zkoušely dávat lžičku?
7. únor 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji vše nej malé oslavenkyni, nás to čeká za měsíc :o)
7. únor 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane:Janča by ti určitě řekla,když tam chodí.Já tam naštěstí nikdy jako pacient nebyla,ale manžel tam určitou dobu pracoval a máme dost kamarádů,kteří tam dělali a třeba ještě externě dělají,takže vím,jak to tam chodí.
7. únor 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek