• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
U nás to vypadá dobře.Večer se Matýsek osypal:slight_smile:S manželem jsme tancovali radostí.Kdybych to vysloveně nehledala,tak si toho nevšimnu,ale bylo to tam a ráno to bylo už vidět normálně.Bohužel večer dostal teplotu Áda,dokonce i zvracel a sem tam říká,že ho bolí bříško.Teď hodně řádí tyhle zvracecí virózy,tak to asi chytnul (byli s manželem v sobotu v bongu).Těžký je to v tom,že za ty 4 dny si Maty zvyknul na chování,tak se pořád vzteká,když ho někam dám.Abych se dneska nasnídala,tak jsem ho musela dát do postýlky,tam se kupodivu nevztekal.Je tam i teď než si dopiju čaj a pak valíme k doktorce.

@sharon2 :koukám,že jsme tady nevyspalé všechny.Alespoň už víš,proč ti to bojkotoval.Mě u obou nejlíp zabere nurofen.Střídám ho s panadolem a ten je celkem k ničemu.Na paralen jsem zapomněla,ale koupím:wink:
My na hory máme jet v pátek.Když Áda dostal teplotu,tak jsem to chtěla zrušit,ale teď si říkám,že pojedem.Prostě nebude lyžovat,ale horskej vzduch nám udělá všem dobře.Jen jsem měla už zaplatit ubytko,ale to si momentálně netrufám,tak uvidíme,jestli budou mít vůbec volno.
27. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi se taky hlásíme k marodům - Eli opět po odpolednách horečkuje z neznámých důvodů. No a dneska už horečkovala i Kló. Akorát je na tom šou - že Kló chce viset na mě když jí není dobře (nepotřebuje jíst, jen se držet) Eli samo taky což Kló nesnáší, odstrkujeji a ječí mi do ucha - z druhé strany ječí Eli a takhle probíhá den. Pak Kló odpadne. Eli to samotnou "nebaví" tak uvařím a po vyspání jedem nanovo do večera než přijde mm. To se Kló sebrala a pozornost přenesla plně na něj. Nemohl ani na wc.... si stěžova. Jsem se mu jen řechtala - že to znám moc dobře - ať si dcerky užívá.. :pensive:
27. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky to je teda mazec. U nás už je klid, kluci bez horeček, akorát soplí. S tím už jsem se smířila a dekuji "pouze" za rýmu!

@llllucka Luci, tak to má Adámek,asi to, co meli kluci. Kuba mel horecky dva dny, nicc poradne nejedl, ale vcera uz mu otrnulo a dneska uz je uplne v pohode. Krome te rymy teda.

@sharon2 ty jo, to si to teda zase "uzivas". Me by fakt zajimalo, jestli se ta chut mlika fakt tak strasne zmeni. Koukam, ze to u vas melo stejnej prubeh, jak u nas. U vas ale lepsi v tom, zes to dostala docela pozde, takze se nebudete asi trapit tak dlouho. Teda samo zalezi na tom, jak dlouho budete kojit. M se teda pred MS prsa i daleko min nalivaly :fearful: Jo a davam zasadne cipky (i Kubovi), zabiraji daleko rychleji, nez sirup. Davam jako prvni Nurofen a kdyz nezabere, tak stridam co 4 hodiny s Paralenem (taky cipkama). On jak je z horecky malatnej, tak se celkem da presvedcit. Za normalniho stavu, by si do zadku nic dat nenechal :sweat_smile:

U nas teda v noci nekojime. Ale ze bych se lip vyspala, ani ve snu :grinning: Zrovna vcera Filda prudil co hodinu. Ale uz asi ne kvuli prsu. Kdovi, s jakou zmenou se zas vnitrne srovnava... Kazdopadne se citim mnohem lip, kdyz me nevycucava tak casto. Snida Sunar, a sel po nem, jak vosa po bonbone. Jo a cerstve miry: 7560g a 77cm :sweat_smile:

Drzim pesti, at je vsem brzy lip!
Jinak stav podaných přihlášek v Brne: Vypsaný počet volných míst: 2 554 - Počet vydaných přihlášek: 4688
Docela mazec co? Vypada to, ze budeme spolu vsichni doma i za rok :rolling_eyes:
28. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem chtela. Holky, prosim nevite, kde by mohli mit v Brne v kocarkove prodejne skladem Cam Portofino? Chtela bych ho nejdriv videt, nez ho koupim. V Balli na TOmkove nam. a v Babycaru na Lidicke psali, ze je jen na objednani :zipper_mouth:
28. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile: U Matýska potvrzená šestá nemoc.Je teď strašně protivnej a chce pořád chovat,ale většinou je protivnej tak jako tak.U Ády to byla nějaká lehčí viróza a se zvracením to asi nesouviselo (uvědomila jsem si,že jsem předtím měla jogurt a on ho ze mě asi cítil,jak jsem mu měřila teplotu-jak ho cítí,tak zvrací).Ale prý je hodně střevních chřipek.

@janulava:Jani,příští víkend je veletrh pro dítě a řekla bych,že tam jich uvidíš plno:wink:Ty chceš kupovat novej kočár?Já jsem naštěstí spokojená s tím,co máme a už se těším,až vytáhnu golfky.teď by mi vůbec stačilo,kdybysme mohli jít ven:slight_smile:V pátek máme jet na hory,ale strašně se mi nechce.Potřebovala bych se hlavně vyspat a to tam rozhodně nehrozí.

@lanka:takže jsme v tom všechny.Já přimknutí s Matýskem řeším tak,že ho dám do postýlky,tam to naštěstí ještě jde,u Adámka je to horší.
29. únor 2012 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, tak to dobrý, že je to šestá :slight_smile: A mám pocit, že protivné jsou snad všecky mimina, co slyším z okolí. Filda je taky ukňouranej. Dokud mě nevidí, tak je v pohodě, jak se někde mihnu a vidí moje papuče nebo tepláky, tak konec zábavy a řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Luci, já jsem taky byla spokojená s našema golfkama. Jenže jsou absolutně neřiditelné jednou rukou, potřebuju něco se spojenou rukojetí. Máme tu hodně přechodů pro chodce, docela frekventovanou hlavní silnici, přes kterou musíme k MHD a zkoušela jsem jet s golfkama a vést Kubu za ruku a to prostě nejde. Tak vybírám něco levnějšího, typu golfek, ale se spojenou rukojetí. A zatím mám vybrané to CAM Portofino. Ale nemají ho nikde na prodejně. Na veletrh nevím, jestli se dostanu. Manžu tam nedostanu, samotné se mi nechce a tahat se tam s klukama už vůbec ne....
Na hory jeďte! Sice se člověk nevyspí o nic víc než doma. Ale změna prostředí a čerstvej vzduch taky určitě nakopne a dodá energii!
29. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava Kočár nevim - co ho zkusit naučit chytit se něčeho speciálního na kočáře. My na něm máme jakýsi úchyty pro skládání akorát pěkně k Eliné výšce. Takže Eli mi zásadně chodí vedle kočáru. Už si zvykla i že je peskována že má chodit u kraje silnice a né ke středu, takže vzorově obíhá kočár předem když přecházíme (chodníky tu nejsou). A když zapomenu nebo popojedu - tak na mě kříčí že potřebuje úchytku.... :grinning:
Třeba by na golfky stačilo přidat jen nějaký "poutko" co by se mu líbilo.
@llllucka no jo - jenže ona si ječením tu horečku ještě zvyšuje a když ji tam šupnu tak totálně hysterčí.

Jen koukám - my horečku srážími minimálně - obvykle než se rozhoupem tak je po ní. A nebo jen nějaká nižší. Jinak Eli co se horečky týče - tak se buď chová jako by ji neměla, nebo spí. S Kló nevim - to ještě nemám vypozorovaný.
29. únor 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:tak nech manžela doma s klukama a jeď sama.My se tam s manželem chystáme určitě.Chceme tam Adámkovi kupovat novou autosedačku.
Já nemám golfky se spojenou rukojetí,ale naštěstí jdou dobře manévrovat i jednou rukou.
A Kuba je dobrej,že si nechá dát čípek.To Adámek odmítal už od roku a nejenom čípek,ale i měření teploty jsme museli začít praktikovat jinak.
Na hory jedem,hlavně chci,aby se kluci dostali na vzduch.Ale jedeme s našima a budem všichni spát dohromady v apartmánu,tak mám strach,aby tam nebylo poněkud těsno:wink:

@lanka:buď ráda,že to nemáš odpozorovaný.Adam hrozně trpěl na zuby a 40 u něj nebyl problém.A teploty se mu sama nesrazí,to už mám odzkoušený,má to asi po mě.
1. bře 2012 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Autosedačku? a jak ji zkoušíte do auta? To vás ji nechají vynést ven a ozkoušet - nebo už jste někde zkusili a víte přesně pro co jdete a chcete jen slevu? Vyplatí se to když se přičte vstupné?
My budeme chtít pro Eli novou (aby Kló mohla ven z vajíčka) Máme vybrané dva typy, ale zatím jsme se nikde nedostali vidět je na živo a zkusit je do auta a posadit do nich Eli.
Romer kidfixsict nebo kidfix a další alternativa byl cybex Solution X2-Fix. S tím veletrhem, co se slev týče by to nemusel být špatný nápad, jen nevim jak s tím zkoušením.. :confused:
1. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, mě se tam samotné nechce, kočár bych tam ste´jně nekupovala, jak neřídím, neměla bych ho jak odvézt dom. Ale už jsme se doma domluvili, mají ho na prodejně v Modřicích, že tam př. týden zajdem.
Kuba si čípek nechá, ale jen když je mu opravdu špatně, i si změřit teplotu v zadku. On se jinak nedá změřit ani pod paží, nevydrží v klidu sedět. Jinak já teplotu srážím, až když má těch 39. To poznám i bez měření, jen leží a fakt mu hoří hlava. Pak změřím, jen na potvrzení. A srážím, páč si říkám, že ho musí i třeba bolet klouby. Mě teda brní a bolí fakt celý tělo, když mám horečku. Jinak ho nechávám být....
@lanka Lanko, sedačku mám pro Kubu vybranou stejnou, teda ten Romer :slight_smile: . Akorát mě teda vůbec nenapadlo ji zkoušet do auta. S tou co má teď, jsme to taky nedělali. Jen jsme do ní posadili Kubu na prodejně. Proč myslíš, že by se neměla vejít do auta? Podle mě jsou stejně ty sedačky velikostně hodně podobné, ne? Já mám spíš strach, kdy do té větší Kubu dáme. Je malej a hubenej (cca 13kg a 95cm), navíc mám strach, že bude blbnout a oddělávat si ten klasickej pás :unamused: . Ten pětibodovej má tak napevno, že to neoddělá. ALe u tohoto nevím. Kolik váží Eli? Každopádně moc na výběr nemáme. Filda půjde do Kubovy co má teď a Kubovi určo koupíme větší. Novou pro Fildu kupovat rozhodně nebudem. Filda dostal k narození nějakej dárkovej šek do Sambaby, takže ho využijem na nákup sedačky tam. Já nikdy na tom veletrhu nebyla. Fakt se tam dá nakoupit až o tolik levněji? Ten kočár chci totiž starší kolekci, nová se mi barevně nelíbí a je o 1000 dražší, ale právě pochybuju, že tam budou mít staré kolekce. Tam je to určitě hlavně o novinkách??
1. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka:taky chceme romera.Zkoušet do auta ji nebudem,ale kdybych chtěla,tak není problém,kamarádi ji mají.Adámka budeme brát sebou,takže si tam do ní sedne.My jsme tam kupovali 9-18 a byla za super cenu.Hlavně člověk vidí ty potahy a prodává to tam prodejna z Modřic,což je super kvůli případným reklamacím.
Na Cybex jsme se taky dívali,ale máme teď romera a jsme s ním spokojení.
Teď jsem si uvědomila,že u nás nemá smysl dávat ji do auta.Máme stejně dvě a za 2 roky kupujeme nový.

@janulava:já srážím už nad 38.Na Adámkovi je to poznat,už když má tuhle teplotu a manžel je už 38 nepoužitelnej.
Jani,my ji tam kupovali před 2 rokama,nejeli jsme tam kvůli tomu (jeli jsme tam kvůli manduce) a vyšla nás tehdy líp než na netu.Já tam půjdu s tím,že budu vědět,jak se to na netu pohybuje a podle toho jí koupím.Kočárky tam nebudou mít jen nejnovější kolekci,to se neboj.Já tam třeba brala kamarádce slevový kupón do nějaké prodejny,když si kupovala kočár.
Z autosedajdy strach neměj,kamrádka má taky syna drobotinu a normálně ji mají.Adam sice není hubeňour,ale nejvyšší taky ne.A pásy si dá dolů i v téhle autosedajdě-to je chvíle,kdy klidně zastavím a dostane na zadek (ještě se to nestalo ale ví,že když to udělá jednou,tak podruhé ho to má spočítaný,můj výraz je dostatečně odstrašující).
My tam půjdeme v pátek nebo v sobotu,tak bych vám mohla dát vědět.
2. bře 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vidím že se chystáte na PRODITĚ ja nad tím přemýšlím , ale nechce se mi do davu, nemmam to moc ráda:o( lonijsem touto dobou byla v porodnici, tak jsme to nestihali... láká mě to kvůli kočárkům chtěla bych nějaké skladné golfky nebo sporťák do auta, ten náš je sice super pohodlnej ale zabere hodně místa v kufru :unamused:

@llllucka jaký zhruba tam maji slevy kolem 10-20% a prodejna z modřic která?
2. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka a platí se přímo na místě nebo můžeš objednat a zaplatit později? asi jak u koho že
2. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane:obávám se,že ti nepomůžu.Já tam byla jen,když měl Adam pár měsíců a to jsme tam šli na manducu a mrknout na nějaké golfky s kámoškou a koupili jsme tam tu autosedačku,protože byla za super cenu (ani jsme ji ještě tehdy nepotřebovali).Jinak tam nechodím.Ale pracovala jsem dřív na výstavišti,tak jsem tam holkám chodila po slevách,ale to už ony měly vyhlídnuté,kterou firmu chtějí,takže jsem šla na jistotu.Je to tak 4-5 let zpátky a to byl ten veletrh o něčem jiném a mě tehdy dětský věci nezajímaly.Nemyslím si,že tam budou davy lidí,ta doba je podle mě už pryč,ale vím,že kočárky se tam hodně kupují.Podle mě,ale buď dostaneš kupon na slevu nebo musíš koupit,co mají vystavené.My to tak měli s tou autosedačkou,prodávali vystavené kusy,ale pořád naváželi zboží,takže jsme čekali,až navezou a pak vybrali.
Ta prodejna se jmenuje babydirekt.eu
2. bře 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka luci díky, zkusím nastudovat kočárky a zašla bych tam
Ppřišla mi na mejl pozvánka na slevněné vstupné 80,- kč vic bych teda asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale určo tam něco koupíme jsem byla nakoupit balonky na víkendovou oslavu a odnášela jsem tašku hraček :grinning: holt první dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
pro maminky z Brna a okolí jsme založili stránku na facebooku :slight_smile: Pokud chcete pridejte se k nám, budem rády.
http://www.facebook.com/pages/Brn%C4%9Bnsk%C3%A1-online-m%C3%A1ma/273719009363372
2. bře 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava my při měření teploty čteme pohádky - vydrží to obě a to máme klasickej rtuťák.
do auta zkoušíme od toho co jsme kupovali Eli - ta byla protisměru 0-18kg (protože vajíčko bylo už mimo pásama a Eli ještě neseděla) tak aby nám vyšel pás k připoutání a abychom ji vůbec dveřima do toho favorita v té době dostali.
Pak Co se kupovalo vajíčko teď Kló - chtěli jsme isofixovou základnu a nakonec jsme se toho museli vzdát - protože u ní nešel nastavit sklon, a mít vajičko na isofixu s tím že miminu bude padat hlava na hruď - to teda radši bez (bylo to nejspíš sklonem sedadel). Takže prostě počítáme že sedačku zkusíme do auta - jak bude sedět, aby se na sedadle nekymácela, dobře obsluhovala a Eli snadno nastupovalo. TAkže zkouška na prodejně jak Eli pasuje a pak v autě jak sedne sedačka do auta - a to v nejmenší i v největší verzi (tedy upravena pro mrňouse i pro těch 36kg) -U některých sedaček totiž uvádí že nelze opora pro krk nastavit do nejvyšší pozice kvůli zahnutí střechy auta a pod... tak proto budem určo chtít zkoušet. Asi to bude nákup martyrium na delší dobu.. :pensive:
Elu má 14 Kg - kvůli ní to ještě není - ale Kló ve vajíčku celý cesty vřeští jak pavián, takže radši ani nikam nejezdíme - předpokládám že z té součastné Eliné vidět ven bude a bude klid.
2. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka Lani, naši mají Felicii a dostali jsme do ní jakoukoliv Kubovu sedačku bez problémů. Ale zas pokud víte, že ji do jiného auta než vašeho nedáváte a že s tím máte problém, tak je jasný, že ji chcete zkusit. Jinak mi to přijde zbytečný, právě jak psala Lucka, když se bude měnit auto nebo když kluky veze někdo jiný. Tak to do všech aut stejně vyzkoušet nejde. Kuba taky ve vajíčku vřeštěl a přesednutím do velké byl pokoj. Tak snad to u vás taky zabere. Filda je v pohodě, jak vidí na Kubíka. Jak jedem sami bez Kuby, tak taky huláká :grinning:
Taky to neřeším kvůli Kubovi, na poutání jen 3boďákem mi přijde malej, ale kvůli Fildovi, je dlouhej, už má ve vaju jen kousínek nad hlavou. A nechci kupovat další 9-18 kg. Ale on zas ještě sám nesedí, takže bude muset ve vaju do konce dubna vydržet, snad tak rychle nedoroste a do té doby sedět bude... Kuba taky ví, že na pásy nemá sahat, je fakt že to udělal párkrát a dostal hodně vynadané a dal pokoj. Ale je to pokušitel, no :sweat_smile: Taky mě to přijde míň bezpečný, než ty 5bodové pásy, ale to je asi jen můj pocit... Jinak my slevu nenahoníme, budem kupovat jen v tom jednom obchodě, kam máme ten dárkový šek. Takhle na ni doplatíme max tisícovku, jinak nevím, na co bychom ten šek smysluplně využili. Tímto děkuji manžovým kolegům, hihi :sweat_smile:
3. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, opět nestíhám, Radecek se teď v noci budí co dvě hodiny a neuklidní ho nic než prso :frowning2: a to už jsem chtěla kojení omezit :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem, že to je tím, že se mu klube druhý zub, ale ten už je venku a R.se budí dál! snad vás co nejdřív zvládnu dočíst. zatím končím, pa pa
4. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Tak u nás si bacily podávají dveře anebo hrají chodí pešek okolo...... v pátek lehla Míša s angínou, v pondělí Juli přišla ze školky se střevní chřipkou a během dalších dvou dní si to prohodily - Míše je špatně a Juli kašle a soplí. Ondra zatím jen soplí a nespí.
Včera jsem byla s Ondráškem na rehabce (neotáčí se z břicha na záda a plazí se se jak Meresjev - jeden nebo oba lokty najednou, nohy tahá za sebou). Tak nemá hypotonii ani žádnou jinou patologii. Při vyšetřování říkala terapeutka, že není jediný důvod, proč by neměl lozit, sedat si atd. Až když jsme mluvili o tom, kdy byl očkovaný, a jaké byly reakce, tak se začala rozčilovat, že je to další dítě, kterému se zastavil (nebo zpomalil) díky očkování vývoj. Prý nechápe, proč se s očkování začíná v tu nejnevhodnější dobu - před 3. měsícem a předčasně narozené děti by se neměly začít očkovat dříve jak v půl roce..... No, pořád je ale dobré, že nemá žádný svalový problém, takže jsme začali s vojtovkou a snad se to rychle spraví (teď je podle vyšetření vývojově v 6. měsíci)

k autosedačce....my asi budeme kupovat druhou od 9 kg. Juli má sotva 11,5kila, kdoví, jestli bude mít 15 kilo v 1.třídě :grinning: Má Be safe, a ta je teda dost uzká, robustnější dítko by se do ní podle mě moc dlouho nevešlo (určo ne víc oblečené), takže tu druhou bych chtěla Romer - zatím bychom do ní dali Juli a Ondru do její a pokud by ji předrostl, tak ji zas šupneme zpátky :slight_smile:

no nic, letím - od půl 7 je u nás už po čtvrté křik.....je to děs, čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 :už aby bylo lepší počasí a ta naše dítka přestala být nemocná.A co ty,jsi zdravá?

My jsme byli o víkendu na horách.Adámek se tam "krásně" předvedl v lyžařské školičce,ale to je na dlouho a nemám sílu se v tom patlat.Každopádně výsledek je ten,že můj manžel ani nelyžoval,protože si hned natáhnul koleno,takže byl rád,že vůbec chodí a Matýsek si dovezl rýmu a kašel,protože moje mamka ho v pátek vzala ven jen v bodýčku,prý bylo teplo.Když jsem ji poslala domů,aby ho oblíkla,tak došla jen s čepičkou.Chybu si nepřipouští,ale odneslo to chudák dítě.
8. bře 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci...to naštve, co? Ale nějak s tím nic nenaděláme....

já jsem si tu angínu odbyla taky, ale bez antibiotik, v pátek jsem k mojí dr dvakrát nakoukla /podruhé 10 min. před koncem ordinační doby/ a pokaždé tam měla cca 8 lidí, což je minimálně na hodinu a půl a to já tam sedět nemůžu.

Holky, co takhle nějaký srazík? Vidím to na nějaký páteček koncem března :slight_smile:
8. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 Sharon, s těma bacilama je to u nás to stejný. Kuba už sice nemá horečky a nezvrací,a le strašně kašle a je už týden dost zahleněný. ALe není divu, v té inverzi, co zas všude je. A mě opět škrábě v krku a pálí nosohltan. Mě už to tak se*e :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A koukám, že má Ondrášek stejnej vývoj jak Filda. Taky jsme šli na RHB, že se nepřetáčel z břicha na záda a plazí se jak Meresjev :grinning: Akorát, že on je teda hypotonický. A to cvičení mu hodně pomáhá. Pokud je Ondra svalově bez problémů, tak to u vás půjde rychleji. Dneska jsme zrovna byli na kontrole a byl pochválenej :dizzy_face: . Je na všech čtyřech, snaží se popolízat, zatím teda spíš kolem své osy a je ve vysokém kleku. To by bez cvičení nezvládl. No a taky si začal stoupat v postýlce, ale v tom ho nepodporuju a RHB jsem to zatím zatajila :pensive: . Páč asi 20x říkala, hlavně ať s tím nezačne, aby nejdřív posílil mezilopatkové svaly a začal lézt. No, za 14 dní jí to už prásknu :sweat_smile: Už ani Vojtovku nemáme cvičit, jen s ním tak různě blbnout na baloně a na zemi. Takže to určitě pomůže!

@llllucka No, tak to mě mrzí. Ach jo, že fakt ty lidi občas nemají rozum :angry:
Pro sraz bych byla,ale my v pátky vůbec nemůžem :unamused: . Mě by zrovna vyhovoval čtvrtek 29.3. :sweat_smile: Máme na 10,30 rehabku, takže budem i ve městě. Ale i jiný den, kromě toho pátku, by šel....
8. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi máme za sebou roční kontrolu s výsledky . 81 cm a 10290 g :o) akorát má dr. pocit že malý na jedno očičko šilhá resp. mu sjíždí do koutku, tak to máme sledovat, nemáte některá zkušenost ?

ty nemoci jsou hrozný, já mám pocit že od ledna kdy jsem měla atb jsem pořád nějaká nachlazená, naštěstí jen já

veletrh jsme zavrhla jsme ve víru oslav tak se mi tam ani nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hezký víkend
9. bře 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky,jak jste si užily víkend?
My byli v sobotu na výstavišti,bylo tam hafo lidí,ale úlovky stály za to.Sedačku jsme koupili za dobrou cenu,jen neměli naši barvu,tak nám ji museli objednat (trochu mě naštvali,protože slečna tvrdila,že bude příští týden a po zaplacení mi jiná z počítače vyčetla,že bude až začátkem dubna).A nakoupili jsme už dárky na vánoce pro Ádu.
Jinak je u nás celkem klid,Matýsek pořád soplí a dneska jdeme s Adámkem na hodinu street dance,tak jsem zvědavá.
12. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak Kubu zas nevzali ani do jedné školky. Jako doprčic, to snad už není možný! :frowning2: :frowning2: Mě trefí :angry:
12. bře 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak víkend dobrý. Kuba byl u našich, tak jsem si celkem odpočala a konečně mám pocit, že nachlazení odchází. Snad navěky! :grinning:
My koupili golfky-sporťáček, jsem moc spokojená. Dokonce je měli ještě o 700 slevněný, a ani jsme nemuseli na výstaviště, takže pohoda. Dneska jsme je prubli a jsou super! Luci a jakou jste nakonec koupili a mohla bys napsat apsoň přibližnou cenu? Jen by mě zajímalo, o kolik se to fakt až může lišit. Jestli teda neva...

Adámek bude tancovat Street dance?? To je super! :slight_smile:
12. bře 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:Adámek tancovat nebude.Dopadlo to,jak jsem čekala,bez maminky ani ránu.Ze začátku dobrý,ale jakmile mě neviděl,tak tancovat nechtěl.Já jsem si myslela,že tam můžeš být s dětma,ale je to bez dětí.Vlastně mi to ani nevadí,protože jsem tam chtěla být s ním,když už ve školce je sám.Buď najdeme něco jinýho nebo to nechám,až bude větší.Jen je škoda,že by mu to podle mě šlo a hlavně by ho to bavilo,jen by tomu musel dát šanci.
Jani,koupili jsme Romer kidfix felix a stála 3800.Zkus dát do školky odvolání,třeba to ještě výjde.
12. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na veleth jsme to ani nezkusili - Eli opět víkend zakufrovala rýmou....
@janulava já ani nevim jestli to má smysl dítko do školky hlásit - naše statistika - únor - z pracovních dnů byla ve školce 5x, březen (pravda ještě nekončí) byla 5x asi už má odchozeno. Né - samo si dělám legraci. Bylo i líp....
@llllucka to je ten kidfix sict - nebo je to bez těch bočních? Street dance - to teda koukám že vůbec něco takového je pro takhle malé.
12. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak my veletrh nezvládli, protože Juli skončila v pátek se zánětem průdušek na ATB, Ondra dostal rýmu jak trám a žádná z babiček nemohla samozřejmě hlídat.
Začínám padat na hubu. Ondrovo spaní je čím dál horší. Vydrží se vztekat i 2,5 hodiny. Zkoušela jsem místo kojení sunar, nezabralo. V pátek jsem mu našla další 2 zuby, tak jsem si říkala,že bude líp, ale pokračuje dál. Manžel už to vzdal a odstěhoval se z ložnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lani...Juli už je teď taky druhý týden doma a je mi jasné, že jak do školky jen strčí paty, zase přitáhne minimálně rýmu

lllluci...dárky na Vánoce? To jste dobří, já ještě nepřemýšlím ani nad O. 1. narozeninama, J. 4. narozeninama......atd. atd. :grinning:

janulava....určo zkus to odvolání.

wiwiane....malému vše nejlepí k ročku. Tééda, takové míry neměla Juli skoro ani ve 3 letech :wink:
12. bře 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek