• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
@lanka:je to bez těch bočnic.My bočnice nechtěli,protože ta sedačka je pak strašně široká a na delší cesty si sedám k nim.
To studio,kde jsme byli se zaměřuje na street dance,ale samozřejmě s těmahle prckama jen tak blbnou.Dělali hada a tak.

@sharon2:ty jo a už je Julince líp?
Šári,měli tam hrozně moc vychytávek,které jsme neznali a veletržní slevy,takže jsme koupili a Adámek to bude mít na vánoce.Mě se hrozně líbila hra SMART GAMES - Chytré autíčko , ale Áda si vybral Den a noc.
13. bře 2012 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllluci..... ty smart games jsou pěkné, ale teda pár kousků dřeva a ta cena :astonished: co jste ještě koupili, potřebuju tipy na dárky k 1. roku na kluka a třeba i k tomu 4. pro Juli. Hodim si to do oblíbených a až to bude aktuální,tak budu ráda za každý nápad :slight_smile:
jjo Julinka už "jen" kohrcá a je unavenější. Ale včera odpol začal pokašlávat Ondra, v noci mu vylítla horečka a vypadá to, že to má taky na průduškách :angry: a moje tělo je solidární, přece nemůže o něco přijít,že - už to cítím taky :confounded: u mě to jistí orofar, s Ondrou raději zajdu k dr, ať to kdyžtak podchytne hned,teď je tu v okolí pár mimin se zápalem plic.
Mám strach poslat příští týden Juli do školky, že zas něco dotáhne :frowning2: v pátek bylo u dětské plno, některé děti si tam byly pro 3. antibiotika. Ať už je pořádné jaro a tohle skončí!!!
13. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka
@janulava
já chodím do centra na zumbu a mají tam "tanečky" i pro děti http://www.beatup.cz/brno/zajemci/
13. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava s těma školkama je to teda všude hrůza co slyším ,ale aspoň si spolu kluci vyhrají
13. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 děkujeme za přání holt máme doma dlouhána :o)´

a co nějaký gelík na zuby by nepomohl ?
13. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 ať jste brzo fit to vlastně patří VŠEm taky už chci jarooo :grinning:
13. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:Šári,máš pravdu,ty ceny jsou šílený.Ale pravda je,že to autíčko se mi vážně líbilo.Měli to pěkně udělané,takže by si s tím mohl klidně hrát i Matýsek (tahal by to na šňůrce jako kačera:slight_smile:) a i když se to na první pohled zdálo jednoduché,tak si myslím,že u toho musí děcka hodně přemýšlet,aby to složily (kupodivu to Adovi šlo).Ty smart games jsme koupili 2.Jednu si vybral manžel.Byla pro děti od 4 let do 99 let a fakt je,že se manžel dost zapotil,aby to složil.Pak jsme koupili nějakou skládačku na principu kostek z lega,která je s ledkama,takže si to dítě složí a zároveň mu to slouží jako noční světýlko.Ale to se do ČR zatím nedováží.Pak nějaké vystřihovánky a hlavně playmobil,protože ho tam měli až s 70% slevou.Matýskovi jsme koupili jen plastovou skládačku,jinak tam pro ty mrňata nic neměli.Ale naši mu koupí nafukovací autíčko:http://www.funkids.cz/cz/menu/113/katalog-hracek/hracky-dle-znacky/intex/clanek-42464-intex-48661-nafukovaci-auto-bazenek-135-x-142-x-99-cm/
Adámek měl něco podobného a hodně si v tom hrál,ale teď v něm kluci blbli a prasklo nám.A pak se mi ještě líbilo tohle:http://www.mrakyhracek.cz/fp-aktivni-puzzle-zviratka-p5050 a nějaký autíčko,protože si s nima rád hraje.

@wiwiane:taky gratuluju k narozeninám:slight_smile:
Díky za tip,ale já chci něco,kde můžou být i rodiče.Koukala jsem na selesiány a ty toho pořádají hodně.Adámkovi vadí,že je tam moc cizích dětí.On je hodně stydlivej a hlavně si myslím,že je na to ještě malej.Blbý je,že to,co se mi líbí nám nevyhovuje časově,protože tam chci chodit jen s ním a nebrat sebou Maťulu.
13. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, to je s isofixem a bez boční ochrany navíc? Ty jo, my se už taky musíme rozhoupat, aby nám ty kupony nepropadly...
Taky koukám, do čeho všeho už se dají takhle malý děti přihlásit. My tancujem doma kolo, kolo... Měla bych se nad sebou zamyslet :grinning:
@sharon2 Šmarjá, taky už v tom zase lítáte? Už ať je pořádný jaro a ty bacily si dají pokoj. Je to hrůza :confounded: To spaní je u vás teda fakt divočina, snad ho to brzo pustí :unamused:
Jsi mi připomněla, že bude mít Filouš narozeniny a nějaký dárek by asi nebyl tak úplně špatný :sweat_smile: . Ale vůbec nic mě teda nenapadá. Nemáte nějaké tipy? U nás je pořád jen jeden zub a noci jak kdy. Většinou v noci kňourne 2x, napije se vody a spí. Včera dostal poprvé před spaním místo prsa Sunar a teda byl nadšen :slight_smile: . Poslední dny mi totiž to prso pouštěl a plival. Takže kojím jen jednou denně, kolem páté ráno. I tak spí manža taky často na gauči v obýváku a mě to teda ani moc neva. Jeho chrupkání Filipa budí, takhle se vyspíme líp všichni. Přemýšlím, že za chvíli dojde k sestěhování kluků. Ale obávám se, že spolu budou tak divočit, že FIlda jen tak u Kubíka nusne...
Odvolání nevím, on je ted elektronický zápis a myslím, že po ukončení už moc jiných míst nebude. Je to na prd...
13. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já se omlouvám, jsem viděla jen po stranu 148, tak jste tu už mezitím odpovídaly, až teď to vidím celé...

@wiwiane Taky moc gratuluju malému k prvním narozkám! Míry opravdu parádní!!
A díky za odkaz. Já chci kluky přihlásit do Javorníčku nebo Valášku, ale to nejdřív až v pěti letech. Zatím budem blbnout spolu doma :slight_smile:

Já s těma dárkama vůbec ještě nevím. Máme tolik hraček, že je to děs. Asi nějakou látkovou knížku a nějaký látkový kostky. Já fakt nevím. Oni si hodně spolu vyhrají bez hraček. Kuba staví bunkry a tam se spolu schovávají, nebo mlátí do plastových misek nebo se tak různě nahánějí po bytě. Filda je fascinovanej otáčením koleček na autech a k mé nevelké radosti ho začalo zajímat otvírání dveří, ale vystačí mu i otvírat a zavírat Rybilku :sweat_smile: . Asi máme s těma dveřma nějaké rodinné prokletí nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, pak něco vyberte... :D
13. bře 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo, ještě jsem chtěla dát tip na tohle: http://www.mutabene.cz/logico_primo.htm
Mám to v oblíbených pro Kubíka na narozky/Vánoce....
13. bře 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava no na zumbě blbnu zatím jen já s prckem jdeme dneska vyzkoušet cvíčo a´t si zvyká i na kolektiv, přece jen návštěvy jsou něco jiného i když to je taky pěkný mumraj jak je dokupy 3 a více dětí

tip na dárek asi neporadím, ja myslela že budu dělat knížkukam bych dala fotky naší rodiny, ale nějak jsem se k tomu nedokopala, myslím že to i nějaká firma vyráběla, ale bohužel jsem si to neuložila, nicméně frčí prý toto http://www.svet-stavebnice.cz/geomag-baby-sea-mini-415.html
u nás jsou stejně neoblíbenější kalíšky na skládání a co jsem teda koupila úplně náhodou tak u vichra mají autíčko/vláček push and go a malý je z toho nadšený
14. bře 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava ale i když je le. zápis tak odvolání by mělo být přípustné ne ? nedívala jsme se jak to funguje ale kamarádka říkal, že je ještě varianta, tím že je malý v březnu jít k zápisu příští rok a platit školkovné až do jeho tří let, ale jak vidím tak 3leté nikde moc neberou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava?Jani,Matýsek taky vlastně nic nepotřebuje,ale něco mu dát musíme:wink:Ještě jsem zapomněla,že dostane knížku.Má rád jednu po Adámkovi,ale je v hrozným stavu,některý zvířátka tam už ani nejsou,tak koupím ještě tu.Matýsek si právě s autíčkama už hezky hraje.Leze po čtyřech a opravdu s nima jezdí po zemi nebo po stěně.A my žádný vysloveně dětský nemáme,protože Adam na to nebyl a u angličáků mám strach,kdy z nich něco odpadne.

Geomag jsem tu už jednou dávala.Máme po Adovi a dobrý.
14. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím z lazaretu :wink: minulé úterý skončil s bronchitidou na ATB i Ondra, u dětské jsme čekali 2 hodiny, Juli tam stihla chytit nějakou virozu, takže ve čtvrtek ráno, po 6 dnech braní ATB vstala s horečkou skoro 39.
Míša šla v úterý do školy, ve středu byla na kontrolních odběrech /které jsem si teda vyžádala, žádná automatika po atb/, ve čtvrtek ráno ji bolelo v krku a ze školy přišla s horečkou. V pátek měla dr výsledky a prý krom streptokokové angíny prodělala asi i mononukleozu, že má špatné jaterní testy.Takže klid a dieta..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, od soboty u nás nikdo nemá horečky, jen Ondrášek ještě hodně kašle. Ale po 5 probdělých nocí, které prokašlal u mě v posteli, konečně spí zase ve své postýlce a budí se "jen" na 2 kojení - vzhledem k tomu, že krom přesnídávky do něj během dne nic nedostatnu, to není zas tak strašné.
Zítra mě opět čeká přesvědčování Juli, že bude čůrat jinam než na záchod /v pátek jsem byla neúspěšná/ a odchyt do zkumavky u Ondry....doufám, že obojí do té jedné hodiny stihneme :grinning: :grinning:

llluci- to nafukovací auto /bazenek/ vypadá dobře. Měli jste to na kuličk nebo i na vodu? ale je to teda dost velký....
19. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:šári,koukám,že si to pěkně vyžíráte.Snad se to s lepším počasím zlepší.

U nás dobrý,jen jsem přemýšlela a vlastně si nepamatuju,kdy Áda neměl rýmu.Pořád mu teče z nosu,tak se chci domluvit s doktorkou na výtěru a pokud se tam nic nenajde,tak budu chtít doporučenku na alergologii.Bojím se,jestli nemá alergii na chlupy a kamarádka mi říkala,že to taky může souviset s jeho "alergií" k mléčným výrobkům,tak uvidíme.
20. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám lazaret totálně všude - my tak přemýšleli kdy naposled byl víkend aby ani jedna z holek neměla horečku - přišli jsme na to že o vánocích :pensive:
Už aby tu bylo slušné jaro a zbavilo nás problémů - Eli už je opět 14 dní doma.... co dodat..
20. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se taky hlásím od horeček, rýmy a kašle. Kluci byli zdraví celý jeden týden: Minulou středu lehl Kuba se zánětem nosohltanu, v pátek se k němu přidal Filip a mě začlo bolet v krku včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě už to taaaak sejří! Filda měl z pátku na sobotu 41 horečku, fakt mazec. Nejdřív jsem tu panikařila, pak jsem volala na pohotovost a tam mě navedli a uklidnili co dělat, naštěstí to pak po čípku kleslo. Ale bylo to děsný, fakt pro mě nejhorší noc mého života :cry: Horečky přes 39 měl až do neděle, ale teď už je celkem OK. Když nepočítám šílenou rýmu a kašel, ze kterého dost ublinkává. Do toho mu vylezl dsalší zub. Kdy toto skončí....
Kubu jsem včera zvážila, protože na něm vlajou punčochy :sweat_smile: a má 12,5 kila, takže od ledna , co měl dvě střevní chřipky a teď tenhle hnus, jedno kilo dolů. Fildu radši nevážím. Ale nebude mít ani osm kilo, tipuju :unamused:
Jinak Filda začíná konečně lozit a Kubu vzali do školky - huráááá! Sice ne do té u našeho baráku, budem chodit tak 10 minut pěšky, ale aspoň něco a zas je to blíž ke tchýni, kdybych potřebovala vyzvednout...

Holky, fakt myslíte, že jaro pomůže? Já začínám být nějaká skeptická :unamused:
Všem marodům brzké uzdravení a všem pečujícím mamkám hodně sil, energie a pevné nervy!
21. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulava....gratulace ke školce :slight_smile: 10 minut je pohodaaaaa!!
k váze - včera na kontrole udělala doktorka Ondrovi opožděnou 10měs.prevenčku - výsledek je 7,1kg,o čtvrt kila míň než v 8 měsících. Je fakt, že těch posledních 8 dní jsem do něj během dne dostala po troškách max jednu přesnídávku a občasné kojení.....

lani....to je hustýýý (jak by řekla moje dcera)

a ještě něco konečně nemardního od nás - včera jsme byli po dlooooouhé době na krátké procházce s kamarádkou. Nejenže naše Juli ukazovala trucování a takové schválnosti, že jsem to nevydržela a dostala na zadek (doprovázeli jsme je na bus, zastávka u hasičky - silnice,nájezd do mírného kopečka, 5krát jsme opakovali a vysvětlovali proč nemá jezdit do silnice, 2 krát jsem ji na poslední chvíli chytala), ale ještě zaslechla, jak si kamarádka posteskla, že její dcerka kouše ve školce děti..........a hned to musela prubnout taky - dnes rafla příšerně Odnru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme v tom všechny:frowning2:Mě včera lehl Adámek.S Matýskem jdu dneska plavat,předpokládám,že taky něco chytne.Prý je teď všude plno viróz.
Mladší synátor mě taky těší,protože už vyleze úplně všude.Začalo to postelí,ale teď už vyleze na gauč,stolek ... takže jen sundávám dolů a trnu,kdy spadne dolů.

@janulava:gratuluju ke školce a k lezení

@sharon2:dětí ví,kdy mají ukázat,jak jsou hodné

@lanka:slušný,asi je lepší nesumírovat
22. bře 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já teda koukám, tady furt dokola samí marodi, tak to my jsme hoooodně velké vyjímky!!! Snad to nezakřiknu a něco nepřivolám, ale u nás dobrý!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Matymu dávám imunoglukan, slyšela jsem na něj samou chválu, tak asi fakt zabírá a já teda 1x týdně beru oscilo....bla bla - určo to znáte :wink:
všichni marodi, dejte se brzy do kupy, at si můžete užívat to super počasí, co ted je, my jsme hodně venku :dizzy_face:

jo a Jani, velká gratulace ke školce!!! :wink:

a ty Vánoce, jak tu řešíte, jste mě dostaly!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale díky za všechny tipy :wink:
22. bře 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomoooooc......my jsme v tom ZAS....nebo ještě pořád :angry: :angry: :angry: Julinka dnes odpoledne zase dostala horečky přes 39, bolí ji hlava, krk, nohy....
A nejvíc mě štve, že je to podle mě proto, že protože Juli s Ondrou měli typickou bronchitidu, tak jim dr nedělala výtěr z krku. Horečky co měla Juli min. týden se přičetly opět viroze.
Výtěr dělala v pondělí jen Míše a na výsledky se čeká týden!!! Takže my se až dnes dověděli, že Míša, i když už nemá teploty ani ji nebolí v krku je opět pozitivní na streptokoka /před deseti dny dobrala penicilin/ :angry: doktorka jí nechtěla dát ATB, že máme jen desinfikovat krk Až když jsem se zeptala, jestli může teda v pondělí do školy /nemocná je skoro 3 týdny plus týden jsme byli na horách/, tak najednou, že se teda nasadí antibiotika, aby nebyla infekční a když nemá žádné problémy, tak do školy za 4 dny může....... jako že je infekční doma, kde jsou další malí, motáme se v horečkách, rýmách atd . už několik týdnů.....to nevadí?!? :angry: já chápu, že druhá antibiotika po sobě nejsou moc dobrá, ale pokud nepřeléčí všechny najednou, tak se z toho asi nedostaneme -
Jsem už fakt otrávená, naštvaná.....potřebuju s malým na neurologii, imunologii a kyčle, Míša měla být už v prosinci v pedagogicko- psych. poradně a na kožním, já měla jít na ultrazvuk prsou, gyndu a endokrinologii.....o tom, že u zubaře jsem měla být už na podzim raději ani nepřemýšlím, jen se modlím, aby mě zase nezačaly bolet zuby.........jako jak nás mám někam objednat, když je pořád některý z malochů nemocný a když už by ten objednaný byl nááááhodou zdravý, tak já fakt nemám NIKOHO, kdo by přijel pohlídat toho nemocného. Manžel byl nejdřív v Praze, nedávno nastoupil v Novém městě, aby si vzal volno zatím nejde,tchán s druhou ženou se přijedou podívat občas v neděli a tchýně je už 4 měsíce na nemocenské. Doufala jsem, že s jarem se ten její astmatický kašel a ostatní problémy zlepší, jenže se jí rozhodila cukrovka, alergologie a já nevím, co všechno ještě. Takže sama je u doktora 3 krát do týdne, hrozí ji nemocnice atd. atd.
Ufff, jsem se vypsala.....že by mi ale bylo líp, to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: začíná na mě padat taková bezmoc až depka.....ještěže svítí sluníčko a já můžu občas utéct na zahradu.....
23. bře 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 A jak ti můžem pomoct?
S tím léčením - obávám se že jediná cesta je přednést svůj názor ošetřující lékařce.....
S tím ostatním to vidím leda začít shánět hlídání v sousedství (pokud se nepletu jsi na dědině - co se poptat babek kolem jestli by na pár hodin, když by věděli datum předem nepohlídali), kdyby jsi nebyla tak daleko.........
Důchodci jsou kolikrát rádi i jen za to že maj změnu. Za zeptání nic nedáš.
@jana.sun já myslím že holky řešili dary k narozeninám - nějak jsem si vánoc nikde nevšimla. Fajn že se ozveš. U nás Eli imunoglukan zabírá asi tak, jako by nic nebrala :grinning:
@janulava máme to podobně a to jsme zvažovali tu novou autosedačku - jestli se tak bude marodit i nadále, tak se na 15kg Eli nevyškrábe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@llllucka no jo - ale už mi z toho domácího "vězení" hrabe... :pensive:
25. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 šmarjáá, vy si to teda fakt vyžíráte :frowning2: Pokud nejsi spokojená s doktorkou a přístupem, jakože asi nejsi, jak to čtu, nemůžeš vyměnit? Vím, že to není lehký, ale tohle by mě k tomu už asi dohnalo. Minimálně bych postup konzultovala ještě s někým jiným a pak se rozhodla. Držím moc pěsti, ať už je to poslední choroba,co vás letos schvátila!!!!
S tím hlídáním je to u vás taky na pytel, jako u nás. :unamused: Ale s těma důchodkyněma, jak psala Lanka, to možná není špatný nápad. Nebo nějakou studentku? Kamarádka takhle náhodou na cvičení narazila na holčinu, co studuje pedák a naráz má super hlídačku i k postiženému synovi. Tak třeba zapátrat v okolí? Já jsem fakt ráda, že mám občas k ruce moji ségru, i když s jejím rozpisem služeb je to náročný, nakonec to nějak vymyslíme. ALe pokud je něco akutního, jsem taky úplně v pytli :unamused: Manža je v tomto směru opravdu k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Né, že by nechtěl, ale taky věčně v prachu...)

@jana.sun Jani, nazdááár! Super, že nahlídneš :slight_smile: a že je Maty zdravej!!! A díky za gratu ke školce. Ano, jsem nadšená :dizzy_face: . Jen se děsím, že mě nadšení pustí s prvním bacilem, co odtam Kuba přinese... Nám Imunoglukan letos vůbec nefungoval. Jo a řešily jsme narozky. Se nám ty první kvapem blíží!
@lanka Lani, tak oni mají těch cca 15 kilo oblečení, ale v letním ohozu se obávám, že to nedáme. Leda s lyžákama na nohách :grinning: Fildovi začíná být vajo už opravdu malé, má nad hlavou cca 5 cenťáků, ani ne :unamused:

My dnes opustili izolaci a vrhli jsme se na písek. Teda Kuba a to doslova, na podzim by se ho nedotkl a dneska se v něm labužnicky prohraboval. Fildu chci vypustit zítra, dneska nebyl pořádně oblečený.
26. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja.....
lani,.....pomoct nijak, to byl jen takovvý "výkřik" beznaděje po té, co jsem si právě říkala, že už už se z toho vězení dostaneme a spadli jsme tam zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si v ten pátek připadala jak ve zlým snu - v úterý u dr, v pátek u dr, už to konečně vypadalo, že si užijeme sluníčko a pak sáhnu na Juli a je to v pytli.....
Já nemůžu říct, že bych s naší dětskou byla nějak nespokojená - navíc je to tady v okolí nejlepší doktorka. Vždycky se s ní nějak dohodnu, jen se mi nelíbí, že nebere krev po atb a tentokrát teda ten náš bludný kruh trochu podcenila. No, v pondělí jsem dovedla Ondru i Julinku, udělala jim oběma výtěr z krku, čekáme na výsledky. Já byla na výtěru minulý týden, jak jsme se dověděli, že má Míša streptokoka - samo ho mám, takže už beru ATB taky a manžel šel povinně dnes. Tak doufám, že do Velikonoc už budeme všich i OK.

ad hlídání a babky....nikoho tady moc neznám, ale všechny co znám i jen od vidění, tak jsou babičky a mají co chvíli na krku nějaké své vnouče.....ale ono bude zas líp, jen co se dostaneme ven - na ten písek a trampolínu, co jsem o víkendu poskládala :wink:
27. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky:slight_smile:

@sharon2:držím palce,aby se to u vás brzo vyřešilo a až se všichni přeléčíte,bude snad líp.

Holky,s tou autosedačkou,podle mě nejde ani tak o kila jako o cm.Adámek má teda těsně 15 kg,ale kdyby byl menší,tak ho do ní stejně nedáme,protože by mu šel blbě ten pás.

U nás to vypadá tak,že Maty opět soplí a má kašel.V sobotu kluky hlídali naši,protože manžel nutně potřeboval nové rifle a já je nerada do obchoďáku tahám,tak se naši nabídli,že je máme dát k nim.A mamka se opět rozhodla,že se musí Maty otužovat.Tentokrát sama uznala,že to přepískla,tak doufám,že se z toho poučí.V sobotu jdeme na maškarní a má zase hlídat.Nějak mám strach,jestli to to moje dítě vůbec přežije:wink:S Adámkem jsme byla dneska na výtěrech,tak uvidíme,jestli se něco ukáže.Stejně si myslím,že ho radši objednám na tu alergologii,protože mi příjde divný,že by ta rýma byla čirá.
Dneska jsem si užila super noc,Maty ji skoro celou prořval.Nic ho nebolelo,ale chtěl prostě prso.Jakmile jsem ho oddělala,tak řval.Snažila jsem se ho nechta vyřvat (nerada,když má tu rýmu),ale ani to nezabralo.
28. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak jak se daří marodům? Doufám, že jsou na tom všichni líp. Akorát to počasí se nám teda dost pokazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás každá druhá noc naprostá katastrofa. Není to teda prsem, v noci už měsíc nekojím a od pondělka vlastně nekojím už vůbec. Takže se dá Filouš považovat za odstaveného :sweat_smile: Ale každou druhou noc je mezi půlnoci a 4 ráno tak dvě hodiny vzhůru. Neřve, ale prostě se tam batolí, stoupá, kecá a já u toho spát nemůžu, takže jsem totálně KO. Asi se mu mění režim a přechází na jedno spaní přes den. Jenže někdy to ještě nevydrží a usne dopo a pak po obědě a pak v noci mózuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Strašný, tady ty přechodné období :rolling_eyes:

Co plánujete dělat o víkendu? My máme plavání a pak nevím, ale na nějaký výlet to asi moc nebude, v takové zimě...

Jo, jinak k těm autosedačkám, Römer právě dělá ty sedačky tak, že jsou vhodný i pro menší děti, od 94cm. Tak váha zas tak důležitá není, teda prý. Takže by s pásy mít problém neměli. ALe taky to určitě budem pořádně na Kubovi zkoušet. U nás je blbé, že Filda zatím sám nesedí a ani nevypadá, že v dohledné době začne. Takkže do větší jít nemůže,ale to vajo už je mu fakt naknop :frowning2: Tak nevím, jak to udělat. Možná někde zkusím půjčit větší vajíčko nebo nevím... :unamused:
30. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska budeme objednávat večer, kdo byste měl zájem, je tam akce 1+1 a nad 900,- poštovné do dneška zdarma, my uřčitě dvě povlečení kupovat budeme....
http://www.matejovsky-povleceni.cz/akce-1-plus-1-zdarma.html
31. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,my už výsledky výtěrů.V krku nic a v nose hemofil (to je to stejné,co jsem měla já).Takže dostal lokální ATB.Ve středu jdu nechat udělat výtěr i Matýskovi,jestli to taky nemá a chci ještě jednou nechat udělat výtěr sobě a manželovi,jestli jsme to zase nechytli.Doufám,že pokud se to přeléčí,tak konečně přestane mít rýmu a nebude to ještě něco jiného.
A co vy,jak jste na tom?
2. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, takže to Adámek chytil od Tebe? Tak snad to přeléčení pomůže a zbavíte se toho všichni a napořád!

U nás zatím dobrý, už celý jeden týden jsme zdraví :sweat_smile: Snad to tak bude i nadále. Zítra jde Kuba po měsíci do školky, doufám, že zas hned mezi dveřma něco nelapne.
Já v sobotu docela hnusně slítla za barákem. Mám obražené obě kolena, jedno úplně fialové a druhé dost sedřené, že jsem si přitom pádu až roztrhala rifle na kolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Blbý je, že jsem nesla Fildu v sedačce a ta mě prý vylítla z ruky (což si v tom šoku nepamatuju), naštěstí dopadla normálně v pořádku na zem, Filípek jen brečel z leknutí a já jsem dodřená tak, že nemůžu chodit, klečet, sedět... Jak jsem měla plné ruce a nemohla jsem s nima zmírnit ten pád. Dost praktické u dvou dětí :sweat_smile: Dneska dopo jsem obelhala město a nechala dělat klukům pasy a já si koupila nové rifle, protože jsem si ty jediné roztrhla :angry: A to jsem si nic kupovat nechtěla, stále jsem doufala, že do starých zhubnu :rolling_eyes: . A díky těm kolenům je zas aspoň na 14 dní odpískané cvičení, se kterým jsem měla tuto středu začít!

Jinak nic nového není. Snad už jsou i ostatní v pořádku a zdraví!
2. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás ženské osazenstvo na ATB, kluci čistí, bez streptokoka :slight_smile:

Luci......taky doufám, že po přeléčení všech najednou bude aspoň chvíli klid.
Janulava...auauau.
Já mám taky jediné rifle,zhubla jsem na váhu, co jsem měla ještě před Juli. Všechno na mě příšerně visí, ale stejně mám špeky, protože nezvládám donutit se cvičit :angry: no pohled děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A stopla jsem noční kojení. Museli jsme teda vyklidit ložnici, protože stačí aby někdo vešel do dveří a Ondra je vzhůru, ale jak je tam sám, tak se přestal budit co 40 min a doba řevu se ze dvou hodin zkrátila na 5-10 minut. Na dnešek se probudil už jen dvakrát - v jednu a ve čtyři. Doufám, že během pár dní najede na celonoční spaní Jen nevím, co s tím, že má ten spánek tak lehký. Obávám se, že když se vrátíme do ložnice nebo ho dám k holkám, tak to bude zase v háji :frowning2:
2. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek