• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Ahoj holky,
já nějak nic nestíhám - konečně nám vypadli dělníci ze dvora, takže mám plno práce na zahradě.
Jani Matyáškovi ty látkovky seknou, my jsme byli s Dejvíkem právě sbírat suché plínky na dvoře:slight_smile:
Dneska od rána bojujeme s Dejvíkovým kaděním. Chudák po těch příkrmech nějak zatuhl :angry:, takže kadí nad nočníkem.....a je to boj:slight_smile:
23. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, chtěla jsem látkovat hned od začátku - nakoupila jsem z druhé ruky kalhotkové pleny po jednom dítěti - no a ony to jsou převážně jednovelikostní - tudíž na malé mimi dost objemné, no a další byly vel.L - takže nám to všechno začíná být teď :wink:
A nepřešla jsem uplně - jen "částečně" :slight_smile:

Marci, taky jsme po příkrmech "ztuhli" - ale hlavně kadíme 3-5x denně :unamused: před tím tak 1-2x. uff :zipper_mouth: Nočník bych mu ted u zadku musela držet pořád :dizzy_face:
23. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci, tak už se dostaneš z bytu co? :grinning: :grinning: jani,taky jsem přemýšlela, že až malá povyroste, že budu látkovat, no ještě jsem se k tomu nějak nedostala, tak uvidíme.

ATB mi už asi zabírají (tuk,tuk). tak snad bude brzo líp. dneska jsem byla u kamošky, byla v anglii a dala jsem jí penízky na nějaký hadříky pro malou, mají tam opravdu o doooost levnější oblečení, jenže je jí to ještě moc veliký, takže mě stejně čeká nákup tady u nás nějakýh hadříků.

čeká mě ted pracovní víkend (slíbila jsem něco do práce), tak se mi moc nechce, ještě když má být hezky, hlavně jsem teda utahaná jako kotě :angry:
23. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
beti, držím palce, abys zvládla pracovní víkend. já teď měla celý pracovní týden. no nic moc...nebavilo mě to, chtěla jsem jít ven a tak... :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tož to je hrozný, člověk místo aby si "užíval" na mateřské, tak musí kvůli penězům pracovat (nebo pracujete, že vás to baví? :confused: ) Beti a co ty děláš?

No, holky, pěkně si užijte opět hezký víkend, my zas odpo vyrážíme na chalupu, tak musím balit - to fakt nemám ráda, to balení :angry: ale holt musí to být, tak jdu pomalu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé jani, to balení ti nezávidím, ale tu chatu moc, má být hezky, tak si to moc a moc užijte. jinak jani pracuju v reklamní agentuře, takže třeba po večerech můžu psát projekty, tak to je fajn, že mi to práce umožnuje, jinak to moc fajn není :grinning:

míši, jj, na druhou stranu si zase říám, že myšlenkama se zase dostávám do práce a udržuju si mozek :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy.... zááávidím. Mě mozek úspěšně zakrňuje... :grinning: Ale netuším kdy bych takové věci stíhala... Moje super aktivní dítko se v posledních "dnech" rozhodlo, že mu stačí spánek do půl druhé a vstává... spát jde až si pohraje a unaví se... tzn klidně až ve čtyři a v šest burcuje nanovo :sweat_smile:
24. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - co jste na dvoře pokládaly....
my budem shánět někoho kdo umí kočičí hlavy... máme jich tu spoustu (byly tu, jen nepřežily bagr, když ve dvoře ryl septik) tak je škoda to vyhazovat chtělo by je znovu položit...
24. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

teda,teda, všechny jste vzaly nohy na ramena na víkend a utelky :grinning: dneska je venku faaakt takovej debilní fučáka a ta moje rodinka si to vyrazila do lesa, tak úplně umírám, aby se mi vrátili zpět, bojím se padání stromů. Veruš ted krásně baští (naštěstí) a dneska mi stáhla 250 g mixu kukuřice,brambor a špenátu, jsem ani nestačila koukat. na odpo mám pro ni nachystaný jablko s hruškou, tak jsem zvědavá.
jinak je mi dneska zase na chvípnutí a podezříám krční páteř, bolí mě hlava, je mi zle od žaludku, jenže musím makat do práce,tak tady u toho sedím a koukám do počítače, ach jo :angry:

hezký zbytek neděle holky!
26. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to koukám mám asi jediná dítě který jídlo naprosto nezajímá. Ať dostane co dostane - jak zjistí že jsem ochotná jí to cpát do pusy. Má okamžitě zamčeno nejmíň na dva západy. Takže když jsem hodně šikovná, tak sní i dvě lžičky :sweat_smile:
26. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, nejsi jediná, my též nejíme a to tak že ve velkým, jenže my se ani nekojíme, takže je to kolikrát o nervy a jsme jak na houpačce, většinou něco naberem, pak zase dost zhubnem a tak furt dokola :unamused:
26. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lani, tak třeba aspon chce malá kojit, u nás zase veruš má v poslední době tendenci kojení bojkotovat:(
26. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Beti jak ti je a jaký byl pracovní víkend, šlo to nebo opruz? :wink: Pet vstáváme se Simčou definitivně mezi 6-7, jak kdy,ale samozřejmě další prospané noci se nekonají, jen mě navnadila a prd, zas odbije 3-4 a řvounek začne,ale říkám si, že když je to jednou za noc tak díky i za to :sweat_smile: včera jsme byli skoro celý den s Lukym na svatbě kamarádky, měla to dopo v kostele u Jakuba a pak hostinu v Tetčicích, tak to bylo příjemné odreágování. Na Simču byly obě babičky a prý se fest zapotily, tak je asi zas na dlouho po hlídání,celý den jim potvůrka nespala :rolling_eyes: :grinning: .Jediný s čím nemáme vůbec žádný problém je to jídlo,sní toho otesánek za tři děti :dizzy_face: .
26. dub 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak u nás se baští taky dobře, akorát bych řekla, že Aduš víc jede zelenina s masem než třeba banán, nebo jablko, což nechápu když je to sladký :slight_smile:

No jinak novinky u nás: Adeli řekla včera první "slovíčko": bá- bá, nebo vá- vá, nebo tak něco :slight_smile: A začali jsme balit byt na stěhování, tak je tu totální chaos a já už to chci mít za sebou :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi, to stěhování ti opravdu nezávidím, je to záhul i bez miminka,natož ještě s malou. hlavně, at to vše proběhne rychle a hladce:(
27. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi - už to je fajn že to jde... stěhování zvládneš - nic jiného ti nezbyde...taky jsem to zvládla i s malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice mi to trvalo skorem 14 dní, ale šlo to. :wink:

Beti - nevim přesně co bojkotem myslíš... jestli to že nemá kdy jíst a stará se o cokoli co se kde šustne nebo si třeba vzpomene že to tam je a chce se podívat jestli to neuteklo místo jídla. Tak to mi dělá běžně, je ochotná se ode mne najíst jen v případě že je opravdu unavená (to u toho obvykle usne) a nebo v noci (kdy se u toho většinou asi ani nevzbudí... prostě začne kňourat, dostane jídlo, ale že by otevřela oči... :grinning: )
27. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, jojo, tak to dostaly s veruš stejnou chorobu :grinning:

rozdhodla jsem se, že budu chodit na masáže nebo nějaký cvičení, v sobotu v noci mě zžejmě chytla krční páteř a pokračovalo to celý den včera, super zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže už to takhle dál nepůjde. nevěděla jsem, jestli to nejsou třeba vedlejší přáznaky ATB, ale bolely mě i ruce, tak ta moje rodinka to včera musela zvládnout sama. šla jsem spát s hrůzou, jak to bude dneska..a je to lepší jakžtakž, tak honem do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

januli, jsem ráda, že jste si aspon s Lukym odpočinuli, i když to odnesly babičky :grinning: to mě pobavilo, jelikož když si člověk představí, že to mimino utahá celou rodinu a my jsme na ně samy, no jo no, takovej je život :grinning:
27. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

díky holky za podporu do balení. Právě si dávám pauzu - vždycky si ji tak po nějaké době musím udělat a dát si něco dobrého, protože mě po nějaké době popadne vždycky zoufalství, že mi ten bordel a krámy pod rukama snad rostou a neubývají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Definitivně bysme se měli stěhovat 9. 5. Je supr, že příští víkend je delší s tím svátkem, tak s tím s MM snad hodně pohnem. Bohužel balím s Aduš, protože ji moc nejde dát někomu na hlídání. Dnes mě ale třeba úplně překvapila, že tu spala i když jsem dělala pořádnej rachot - spadly mi lyže i s hůlkama, pak jsem tu šustila se sáčkama, šoupala krabicema..... :slight_smile:

Beti: to je dobrej nápad s těma masážema - u toho se i zrelaxuješ a odpočineš.
27. dub 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, všechny moc zdravíme a hlásíme se v pořádku po návratu z chaty. :slight_smile:
Vítr nás nikam neodnesl :sweat_smile:

Už aby přestalo tak hnusně funět, páč se mi ani ven do toho nechce :angry:

Petapi, Lani - aby vám taky holky pěkně jedly, když za ně všechno sní Simonka!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, vážně, vím, že když dítko nejí, že jsou to hrozné nervy - viděla jsem u kámošky. TAkže jsem ráda, že Maty papká hezky a i když u toho dělá šílené kraviny, tak hlavně že většinu jídla dostanu do něho :pensive:

Katy - tak hodně sil do stěhování - ale už to brzo budeš mít za sebou a bude ve větším - to se hned ty "krámy" líp "schovávají" :wink: :dizzy_face:

Beti, na masáž si zajdi, určo ji potřebuješ - a pěkně dej Verunku na hlídání mm a pořádně si u toho zarelaxuj :wink:

Januli, tak Simonka se vrátila k ranímu buzení, jo? No jo, ale jak píšeš, hlavně, že je to jen jednou :wink:

jinak gratulujem Adélce k "prvnímu slovu" :slight_smile: my ted vyslovujeme něco jako EMU, EVU, EBU - hlavně teda, když bulí a "nadává" - stěžuje si. A někdy mi přijde, že při jídle slyším ŇAM :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: a že jsou sladcí když tak žvatlají? :slight_smile: Určitě víc než když piští. Adélka u toho svýho teď hodně oblíbenýho bá bá - vá vá legračně kroutí pusenkou a je prostě k sežrání :slight_smile: Jo a taky to dělá i když "nadává", akorát to u toho přidá na decibelech a vloži do toho tu naštvavost :grinning:
27. dub 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jj, barunka to taky říkala, hlavně když nadávala, to bylo furt babababa, mamamamama :grinning:
27. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky, přišel mi ten tymináke, tak mi písněte, kam to mám poslat!
27. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, faakt, tak to je rychlost? Super, napíšu adresu a ty účet :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK, no ona ta mastička přišla už v pátek, jen já jaksi nestíhala:(
27. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, máš i pro mě?

jj, to jejich žvatlání je úplně super :grinning:
27. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,tak jsem se konečně dostala k PC.Byli jsme na víkend v Praze a malej to krásně zvládnul.Je to šikulka.Byli jsme u kamarádky,co má skoro ročního chlapečka a byla překvapená,jak je malej ukecanej a jak se pořád směje.Prý je to pohodář.Snad se to nezmění.

Kal:to stěhování ti nezávidím.Ještě mám v živé paměti naše stěhování v říjnu,takže ti rozumím.

Beti:už jsi zdravá?
27. dub 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani,mám i pro tebe a illuci
27. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:co máš pro mě?
27. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, máš i pro mě?
27. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pardon,to je za MD, místo lucky míša :grinning:
27. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí