• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Ahoj holky, já myslím, že ta kouzelná kavárna je dobrá varianta - je to u Lužánek, takže když bude hezky, budeme v parku, kdyby pršelo,tak tam :slight_smile: ale jak je to tam s parkováním netuším. A co takhle čtvrtek nebo pátek? Mám mít kontrolu, tak se jí pokusím domluvit na stejný den.
3. srp 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je ideální čtvrtek.Pátek už něco mám,ale možná až odpoledne.Souhlasím s tou kavárnou.Mrknu na parkování,někde tam zaparkujeme vždycky.
4. srp 2012 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak budete časově stíhat.Začínají až v deset:frowning2:
4. srp 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co u Billy (na rohu sportovní a drobného) parkoviště dostatečně velké aby se místo našlo. Stromy tam jsou taky takže parkování ve stínu nebývá problém - akorát to dojít.... ale není to zas tak děsně daleko aby se nedalo.
4. srp 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, takže čtvrtek. A kdy tedy - dopoledne nebo odpoledne? Nám je to jedno, O. poslední týden přes den skoro nespí a když, tak je mu jedno jestli kočár nebo postýlka.
5. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám je to asi taky fuk.
Kló spát chodí většinou po obědě - což je někde po jedenácté....je zvyklá spát v kočáru - takže s tímhle - není problém..
5. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle nás se asi neřiďte.U nás chodí spát ještě obě děti.Takže dopoledne bysme se zdrželi max. do 12 a odpoledne můžeme od tří,spíše později.Ale vzhledem k vedrům bych upřednostnila radši dopoledne.

@lanka:díky za tip na parkování
6. srp 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vzhledem k tomu že jsme tu jen my tři co do toho mluvíme... zbytek se zatím neobjevil... tak to vypadá že tedy čtvrtek dopoledne.
Kavárna je od 10h - takže bych navrhovala setkat se v parku a pak se přesunout... Podle toho jak teda vyjde počasí... :wink:
6. srp 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mám na 8:45 Helios, když nebudu moc dlouho čekat, tak mezi devátou a půl desátou jsme v Lužánkách.
Holky, která máte číslo na některou z Janul, nechcete jim písnout smsku? Já bohužel o všechny telefony přišla loni když mi natvrdo odešel telefon.....
6. srp 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to napadlo. Měla jsem jen na janusun...ale bohužel jsem si loni na mobil postavila autosedačku a zachránil se jen seznam na simce... takže jsem bez spousty čísel a tohle je jedno z nich.. :unamused:
7. srp 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen na jana.sun.Na Janču jsem měla v minulém mobilu.Kde se teda přesně sejdeme (myslí,v které části parku).
8. srp 2012 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jana.sun by přišla,jen potřebuju vědět v kolik a kam.Druhá Janča má prý v tu dobu v parku už nějakou akci,tak s náma nebude,ale třeba ji alespoň uvidíme.Já bych tedy navrhovala tu půl desátou,ať to všechny stihnem,jen mi napiště,kde.Park neznám,tak někde abych tam trefila:wink:
8. srp 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, co takhle na tom dopravním hřišti? Je tam i pískoviště, průlezky, houpačky....
Luci, pokud jsi nezměnila číslo, tak na tebe jedinou telefon mám. Kdybych musela v Heliosu čekat a na půl 10 to nestíhala, tak ti pak brnknu, kde jste.
8. srp 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,to vím,kde je:slight_smile:
8. srp 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na pískovišti..... na dopravním hřiští jsou prý denně páni policisté a trénují děti na dopravu - naši mrňavci by to asi nedali....
8. srp 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jasně, tak se zítra budeme těšit :slight_smile:
8. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že jste si to užili.... nám se porouchalo auto.... takže se omlouvám že jsme se nedostavily......... :unamused:
9. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem vám z mobilu psala megazprávu a zapomněla jsem, že nejsem zaregistrovaná a ani mi to nešlo, takže.... :angry: :angry: :angry: no jsem magor no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
takže zdravím takto, srazík byl super, jsem ráda, že jsme se potkaly :wink: Škoda, že jsme teda neměly foťák, Janula něco fotila, ale nevím, jestli i nás??? :slight_smile:

@lanka Dani, auto už je OK? určo se uvidíme příště a litovat nemusíš, aspon jste s holkama nebyly vystaveny "nákaze".......
bohužel musím napsat, že Maty má streptokoka a určitě ho v sobě musel mít i ten minulý týden :pensive: :pensive: :pensive: moc se vám všem holky omlouvám, vůbec jsem to netušila, kdyby jo, tak s ním samo mezi děti nelezu :cry: :cry: Nejvíc mám teda obavy o Julinku, s tou byl Mates v kontaktu nejvíc :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo :zipper_mouth:
14. srp 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@jana.sun Jani, já a Míša jsme měly streptokoka na jaře a Juli to nechytla. Od vrstevníků sice chytá co se dá, ale nijak se tím stresovat nebudeme :wink: když bude problém, zajdeme na testy a kdyžtak přeléčíme.
Doporučuju nechat udělat testy všem doma, ať si to nepředáváte pořád dokola jak my :unamused:

@lanka lani, co auto? Už jezdí? :slight_smile:

Srazík byl fajn, snad ho v září - říjnu zopakujeme.
14. srp 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,srazík byl super.Doufám,že ho brzo zopákneme:slight_smile:

@jana.sun:moc mě mrzí,že je Maty nemocnej. Nevědělas, že není O.K.,tak to neřeš:wink:Hlavně,aby vy jste byli brzo v pořádku.

@lanka:co auto,jak je na tom?
15. srp 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad auto - jezdí bez auta by jsme byly namydlení tady v těch končinách.
Spravil to servis a 5táců - mm mi to sice vysvětlil co tomu bylo ale radši se mě neptejte. Asi to už nedokážu zopakovat prostě definice jak z marzu - o polovině toho co mi řek nevim že existuje.
@jana.sun tak doufám že už je Matymu líp.
17. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky za podporu. :pensive:
Maty je a byl OK, vlastně mu ani nic nebylo, o to hůř, už jsme od pondělí pořád doma a je to o nervy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechala jsem otestovat i Radečka, má to taky a já ne - kupodivu. MM se zatím testovat nestíhal :rolling_eyes: No, nacpat v noci do Radečka atb je horor, ale zato Maty překvapil, polyká prášky parádně bez problémů a to i v noci, když ho vzbudíme :wink:
V pondělí jdem na kontrolu, ale předpokládám, že jim udělají jen kontrolní výtěr z krku a atb budem dobírat, takže se ven asi jen tak nedostanem :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lanka Dani, hlavně, že auto jezdí, nám by tu definice závady taky nic neřekla :grinning:
18. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak nám to tad upadá!
Jak jste si užily konec léta? My samozřejmě v duchu přípravy na školu a školku. Juli několikrát denně počítá, kolikrát se ještě vyspí než půjde do té nové krásné školky :slight_smile: Míša naopak počítala, kolik zbývá dnů volna a za kolik dní MUSÍ do té debilní školy :grinning: :grinning: ale vydobyla si vysněný fialový batoh se stejným pouzdrem,tak je nástup snesitelnější /cena 1600,- mě teda dostala, ale pak jsem zjistila, že už jsou i aktovky za 4 tisíce.....bych teda nikdy nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: vidím ty rozdrobené svačiny, rozmatlané voskovky apod :grinning: ......./
Jo a Ondra nám už 14 dní běhá, zásadně jinam, než chceme :grinning: Zase se ozvu, zatím pa
2. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
my nakonec přesvědčili Matyho, aby zůstal poslední týden u babičky, tak se konečně zlomilo to, že tam nechtěl :slight_smile:
ted už jse zpátky ve školce a strašně moc spokojenej, večer se mě ptá, kdy už bude ráno a může do školky :grinning:
Radeček se taky konečně rozchodil, ale zato vymýšlí čím dál větší kraviny - tedy čím dál nebezpečnější, to dítě je fakt samozničující, musím mít oči i na zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a já skončila s osypaným obličejem (to bylo to poslední, co mi chybělo) a tak mi dr.nasadila kortikoidy i vnitřně :frowning2: kůže se zlepšila, ale špatně spím a pobolívá mě žaludek - ale zatím se to dá všechno zvládat, jen nevím, jak to dopadne, až ty prášky vysadím, asi se to vrátí do starých kolejí, holt já se musím jen modlit, at už to léto skončí no :confounded:

tak se tu mějte :wink:

Šári, tak aspon, že Julinka se do školky těšila a Míša to s tou novou aktovkou určo taky v pohodě zvládá, ne? :wink:
4. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,trochu nestíháme.Manžel konečně od pondělí začal pracovat v novém,tak se to pomalu usazuje,ale ještě je toho potřeba hodně dořešit.
Adámek začal chodit do školky a každý ráno bojujem,aby nemusel.Nechce tam spát,ale mě Matýsek v době oběda spí,takže pro něj jezdit nemůžu,i když bych klidně ze začátku jezdila.Takže holkám závidím,že děti do školky chtějí.
Matýsek dostal novou přezdívku,"Kamikadze".Miluje ježdění na odrážedle,ale občas se zapomene,takže nám na tom sjel už schody (kupodivu se mu nic nestalo) a všude to musíme tahat se sebou.Zkusili jsme dřevěnou houpačku,ale tam si sám vytahuje předek a skáče z ní dolů... Prostě pořád něco.
Prckům gratuluju k chození:slight_smile:

@jana.sun :přeju,ať se ti to brzo zlepší:wink:
5. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je? U nás dobrý, v rámci možností :dizzy_face:

@llllucka Kamikadze :grinning: :grinning: to sedí, tak hlavně, že se Matymu nic nestalo a at mu to vydrží - teda to, že se mu nic nestane :wink:
snad si Adámek na spaní ve školce rychle zvykne, je to pro některé ty děti ze začátku těžké, ale ono se to poddá :wink: Maty zatím chodil po "o" , ale v pondělí ho tam chci nechávat pravidelně spát, aby byl zvyklej, protože když je pak potřeba, tak tam brečí, tak jeden den v týdnu tam prostě bude spávat :pensive:

tak se všichni mějte a opatrujte :dizzy_face:
8. zář 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás školka začala tak že jsme v pondělí v poledne Eli odváděli s 38,4 druhý den nic, tak si nástup ve středu zopakovala. A od té doby tvrdí že se tak těšila na Toníčka s Daníčkem až z toho dostala horečku. Kluci to maj za děsnou švandu.... Ale je fakt že se jí tam moc nechtělo. A hlavně se jí nechce vstávat když s mm denně vstává v šest.
Že byl ale nastal doma klid větší než v létě to teda ani náhodou. Mám pocit že to bylo pomalu snažší když tu byly obě. To ode mne alespoň mm nečekal žádnej dvakrát výkon za den. :grinning:
Maty Kamikadze - hezký.
9. zář 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, kde jste???? Musím nás pošoupnout trošku dopředu, málem jsem nás nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jak se máte? My už za sebou máme první kolo nemocí - Juli lehla přesně týden po první návštěvě školky, Ondra začal soplit týden po ní.... ten už naštěstí bez horeček a kašle. Zato už týden skoro nic nejí, tak asi zuby. No máme jít na očkování, tak nevím nevím.
Míša byla týden v Jeseníkách - a samozřejmě dojela příšerně nachlazená :unamused:

lani, jak říkáš ......o nic větší klid doma není :slight_smile: U nás teda není problém se vstáváním, Ondra s Juli se budí nejpozdějí o půl 7, spíš před 6.

llluci.....Matýsek je dobrej, to ta naše háklivka jak se jen malilinko ťukne, tak hned hysterčí.

jani sun - tak jak zvládáte spaní ve školce?
25. zář 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla. nějak jsem líná psát :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď vám jdu jen předat info, kdybyste náhodou nevěděly...

Tak tohle jsem se převečírem dozvěděla:
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dokazte-ze-bydlite-v-cr-nebo-prijdete-o-rodicovskou_244515.html
Bohužel to není novinářská kachna, jak jsem si myslela :D.Volala jsem na úřad práce, kam spadám a kde jsem vyřizovala rodičák a opravdu je nutné do konce října podat to prohlášení o trvalém bydlišti, jinak přestanou vyplácet rodičák do té doby, než se jim tam to prohlášení dodá. Bohužel to prej nejde poslat poštou, musí se osobně. Ale prý se CHYSTAJÍ posílat nějakou výzvu, že se tam máme dostavit to podepsat. Na tu já teda čekat nebudu, abych pak stála někde ve frontách. Je možný dojít kdykoliv v úřední hodiny a podškrábnout jim to. Takže já vyrážím zítra. Určitě to platí pro rodičáky čerpané před lednem 2012. ty novější nevím.

Tak jen pro vás informativně, co zase vymysleli. Ať pak zbytečně nelítáte a nedohadujete se o zpětném doplacení rodičáku. Ale jako naštvali mě, že o takových věcech včas neinformují. Kdyby mě to nenapsala kámoška a jí zase sousedka, tak vím prd. A vzhledem k tomu, že je začátek října a oni tu výzvu ještě neposlali, termín ale mají do konce října, tak mi to přijde jak u blbých. Pak si pořád stěžují, že prý lidi vše nechávají na poslední chvíli a hroutí se jim systém, idioti! :D:D

Třeba jste to nevěděly, tak posílám dál...

Snad časem napíšu zněco aktuálního ze života mých zvířátek :grinning:
4. říj 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kdyb jste hledaly botky v centru tak jsem dneska šla přes Gaute na Lidické a v průchodu je nová obuv stonožka, tak sem jukla dovnitř a je tam milá paní, naváží zboží , že má otevřeno 3 dny, má klasiku dpk, fare, pak mi ukazovala nějakého Béďu? no určo tam ještě pujdu z prckem :wink:

hezký den
4. říj 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek