• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
@sharon2:Šári,tak díky tobě jsme už taky bez plín.Po přečtení tvého příspěvku jsem se rozhodla,že to taky zkusíme.A mělas pravdu,za 2 dny byl bez plín přes den,před 14 dny jsem mu je vzala i na noc a dobrý.
11. dub 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

llluci gratulace k odplenkování, u nás se to zastavilo, byla jsem s Ondrou v nemocnici na vyšetření střev, kvůli té zácpě (dělali mu klystýry, výplachy a nic), pak byly děti týden na Moravě.....takže jsme zase začali znovu. Přes den už je to stoprocentní krom dne kdy už nezvládá zadržovat kadění, v noci čůrá jak amina, asi by se nevzbudil, takže to zatím neřeším.

Školka stále není, příští týden jdeme k zápisu :frowning2: taky se strašně perou, dělají si naschvály, ječí......někdy už mám nervy na pochodu. Co chvíli řešíme kdo co komu udělal. U Ondry to teda většinou odnese hlava, přitahuje maléry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

můj "samostatný" život .... lani, jestli gratulovat, to ještě nevím, zatím se protloukáme, jak to jde.
Kupodivu nejvíc v pohodě je Míša. Prvních 6 týdnů bylo náročných, tím že tam byly Vánoční prázdniny, tak byla ve škole vlastně dvakrát "nová". Před svátkama bylo dost děcek nemocných, když se pak všichni nahrnuli do školy, tak se s ní zase nikdo nebavil, do konce ledna jsme se spolu denně šprtaly, aby dohnala školu, najela na jiný systém.........párkrát si i pobrečela, ale v únoru už to bylo lepší a teď už má kamarádky, ve škole si zvykla, dokonce to tu zvládá líp než ve staré škole, je fakt v pohodě.
Ondra, ten to moc nevnímá, ale proti baráku mu vyhovuje, že má přehled kde jsem, všude může za mnou, často vidí jiné děti, tak je spokojený. Jen poslední týdny strááášně piští. Je horší jak holky, na všechno reaguje ječením, kvílením.....došla jsem ke konečnému závěru, že kluci jsou fakt větší citlivky a tragédi než holky :grinning:
No a nejhůř to snáší Juli. Je to asi i tím, že není školka. Vzpomíná, jak bylo v Loučkách líp a jak měla ráda děti ve školce atd. Pořád si hraje na rodinu, ptá se na tátu, říká, že ho má ráda atd atd. Takže o tom dokola mluvíme, ale je to pro ni těžko pochopitelné. Snažím se, aby ji to co nejméně poznamenalo. Když jeli o Vánocích na 2 dny na otočku na Moravu, tak řekla, že takhle jezdit nechce, že se jí to nelíbí- tak jsem svolila a manžel jezdí za dětmi sem.....psychicky je to pro mě náročné....ale snažíme se oba, aby byli děcka v pohodě.
Jak to celé snáším já......na jednu stranu hrozně, hlavně když je večer najednou ticho a klid.... na druhou mám pocit, že je můj život zase aspoň trochu v mých rukách, že mám možnost rozhodování, nejsem závislá na někom, kdo buď problémy odmítá vidět nebo odkládá jejich řešení. A hlavně se mnou už skoro o ničem nemluví.........poslední měsíce mezi námi byly hrozné, ale stejně mi chybí.....je to takové malé soukromé peklo :frowning2:
18. dub 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 Tak třeba školka bude.
Zvyk je železná košile. Situace se ti nelíbila natolik, že jsi se rozhodla k odchodu a přesto ti chybí. Co jiného to může být než zvyk.
Nějak nevim co dodat - nedokážu se dost dobře vcítit.....
Na jednu stranu jsem ráda že je ti líp (aspoň doufám) na druhou stranu je mi líto, že už se asi nepotkáme - druhej koneč republiky, pravda není druhej konec světa ale...

Ségřiny děti z toho docela dobře vyrostly (ze stesku po tátovi) jenže tu už je víc než deset let co od něj odešla.
22. dub 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2
@lanka
@llllucka Ahoj holky! :slight_smile:
Tak jsem po sto letech nakoukla a co to ctu! :confused: Sharon, je mi to teda lito, ze to u vas nakonec vedlo az k rozchodu. Ale Tebe moc obdivuju a gratuluju k takovemu zasadnimu rozhodnuti. Chce to hodne velkou davku odvahy. Tak doufam, ze je vam takto opravdu lip! I kdyz je jasny, ze deti to ponesou ruzne a budes mit v tomhle smeru hodne tezke. Ale porad je toto lepsi varianta, nez co se stalo kamaradce. Ktere manzel jednou vecer z niceho nic oznamil, ze od nich odchazi (maji stejne stare deti jako my). Ze je UZ dva mesice zamilovany do kolegyne v praci, ona je opravdova laska jeho zivota a s kamoskou to enma cenu davat dohromady, at se anepokousi a papa. Fakt se do 3 tydnu odstehoval a zijes kolegyni :confused: Pricemz pred tim fakt nemela zadne indicie, ze by nekoho nekde mel, nebyly. To pak taky musi byt mazec. Takze asi je dobry, ze to bylo Tve rozhodnuti... Ale musi to byt tezke.

Jinak odplenkovani u nas na bode nula. Je to hodne podobne tomu Kubovemu. Sam hlasi, jen kdyz cura do pliny. Kdyz se trefim, ze se mu chce curat, tak se do nocniku pocura. Ale sam si tam nesedne, kdyz pby potreboval. Spatne se mi to odhaduje. Kdyz ho posadim a nechce, tak nevydrzi sedet ani 5 sekund. Pak vstane a udela nekde louzi. Mokry teplaky ho netrapi... Nevim, mozna to proste neumim. Takze to nechavam bejt. Do skolky ho stejne za rok nevezmou, tak mame casu... :grinning: Premyslely jste, jak to bduete delat, kdyz se vam decka nedostanou a budete muset nastupit do prace? Ja vubec nevim, co budu delat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani nevim, jake mam moznosti... U nas zase Filip pritahuje urazy na zuby a pusu. Od 8 mesicu mel uz asi 10x obrazenou vrchni jednicku, vzdycky mu z ni tece krev. Nescetnekrat mel dodreny a prokously ret. nechapu, jak a proc pada porad na pusu. Naposled asi pred mesicem lezl po ctyrech po schodech a tukl se zas do pusy. Jednicka se mu viklala, ma sedrenou normalne dasen nad tim zubem.Nechali jsme to a zas se to srovnalo a nehybe. Deda zubar rikal, ze se s tim u tak malych decek nic nedela, vetsinou se to zase samo spravi. Pokud by byl vyrazeny, tak se vytrhne a nechava se jim dira. Ale dlouho jsem kontrolovala, jestli mu ten zub nesedne a nemrtvi. Des. Se bojim, ze ma dany, ze si proste ma vyrazit, nez mu sam vypadne :confounded: Protoze blbe je, ze kdyz pak tem malym detem chybi predni zuby, hodne casto spatne mluvi. Ale doufejme, ze to se nas tykat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A chtela jsem se zeptat, nemate nejaky tip na kolo pro Kubu? Porad nevim, jestli koupit jen malou 12tku. Protoze si myslim, ze ji lip uslapne a naucil by se na ni asi rychleji jezdit, ale zas mu bude za rok mala. Nebo jit uz rovnou do 16. ALe zas mam strach, ze na ni bude jeste malej a odradi ho to. Porad je hodne drobnej a mensiho vzrustu.

A gratuluji Luccinymu Matyskovi k narozeninam!!! :slight_smile:
24. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2:Šári,taky si myslím,že odejít od manžela není snadné a máš můj obdiv.Představit si to nedovedu,protože rozkoly s manželem nemám (teda mám,ale klasika).To přechodné období pro tebe musí být nejhorší a je jasný,že ti chybí.Přeci jen jste spolu byli x let,máte 2 děti ... Jůlinka si určitě zvykne.Za chvilku jsou prázdnin,tak bude doma i Míša a bude to zase jiné.

@janulava:na odplenkování kašli,on si k tomu dojde sám,až nastane čas.Viděla jsem to na Matym,opravdu to šlo ze dne na den.
Jani,my jsme koupili 16 a pokud zvládl Kuba kolo odrážedlo,tak není problém.Adam sedl a jel.Během jednoho odpoledne se naučil i sám rozjíždět,zatášet,zastavit.Nejdřív jsme asi 2x jeli ven,aby se naučil šlapat,pak jsme sundali klečka a okamžitě to uměl.Žádný učení neproběhlo.Držela jsem ho za sedátko,zkusila pustit a on prostě sám přejel celou ulici.Jen mi pak nadal,že jsem ho pustila.Kolo ho baví a pokud nejedeme na výlet na kolech,tak každý den jezdí.Jestli máš strach,tak si zkus to menší kolo někde půjčit,ale kupovat 12 nemá smysl.
Matýsek už zkouší kolo odrážedlo,takže sranda.
25. dub 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka Luci, a jakou značku a typ máte? My půjdem pro letošek asi do té 12 a za rok ji dostane Filip. Kuba má jen 14 kilo, myslím, že by tu 16 neušlápl a zas nechci, aby se na ní dřel a měl pak ke kolu odpor. Ono jak mu něco nejde hned, tak to pak zavrhne a nedá se přemluvit. Byla by to škoda. Beru tu 12 jako ideální na ovládnutí kola. Bude ji mít rovnou bez malých koleček. A za rok až trochu povyroste a snad i zesílí :rolling_eyes: dostane 16. Samo i tu 12 nejdřív zkusíme v obchodě. vyberem nějakou vyšší, ale lehoučkou. Kdyby mu byla hodně malá, tak pohledáme zas spíš menší 16 :grinning: . Ale ty jsou zas těžké... Stejně letos kvůli Filíkovi žádný cyklovýlety nehrozí a na naučení se a popojíždění do školky, v parku a na procházkách, by mu mohla stačit. Nechce se mi totiž koupit kolo za 5 tisíc, aby nám pak celej rok leželo v garáží, než do něj doroste a zesílí. A navíc by tak promarnil tohle léto, kdy by se mohl začít učit šlapat... On je prostě pořád malej a hubenej oproti vrstevníkům. :angry: Právě chceme Kubovi pořídit kolo, aby Filip mohl na odrážedlo. Jde po něm jak divej, jakmile si ho Kuba vytáhne :grinning: Snad už tenhle víkend manžela k nákupu dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@llllucka
@janulava oběma klukům vše nejlepší k 2. narozeninám :slight_smile: taky se nám to blíží a já marně přemýšlím, co Ondrovi koupit......krom klučičí motorky, aby nemusel drandit na růžové :grinning: takže uvítám nějaký super tip :grinning:

U nás kolo pro Juli nehrozí, ptz na něj nejsou finance, navíc jedno zůstalo na baráku, takže když si ho tam vyzkouší a nááááhodou jí to půjde - což myslím, že při jejích 13kg a 94 cm nehrozí, Míša ho neušlápla snad ani v 6 letech, byl to drahej ale těžkej krám- tak si ho doveze. Letos bych stejně byla raději, kdyby zůstala u kola-odrážedla, bydlíme v oblasti, kde je to samý prudký kopec a stačí mi, že neustále odchytávám Ondru, aby se mi nekontrolovatelně někam neřítil na motorce. Sice se taky snaží dostat na Julinčino odrážedlo, ale je drobeček, nemá šanci dosáhnout na zem ani ho uvézt :wink:

Jinak jsme byli u zápisu a zapsala jsem i Ondráška :slight_smile: sice jsem se s ředitelkou rovnou domluvila, že ho nevezmou, ale příští rok bude mít bod k dobru :grinning:
26. dub 2013 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulava:Jani,my máme spoecialized.Pravda je,že Adam má 18 kg (což teda na jeho věk taky není moc),ale v pohodě ušlápne.Jen se musel naučit šlapat,protože to nikdy nedělal.A odrážedlo Filípkovi je?Matýskovi do něj konečně dorostl.Chtěl ho už předtím,ale nedosáhnul na sedátko.Teď zase pro změnu chce pořád kolo.Jak ho Adam pustí,tak na něj běží:slight_smile:))

@sharon2 :Šári,my jsme ještě neslavili,protože nemáme kdy,ale koupenou má dřevěnou garáž.On je po autech jako divej.Manžel ho už dokonce učí poznávat značky aut a kupodivu už něco umí.U nás se před spaním čte jedna pohádka Ádovi a pak se prohlíží knížka s autama s Matýskem:slight_smile:No a taky dostane knížku Mašinka Tomášek a Auta.
Hokly a vzali jsme kluky na Matýskovi anrozky do cirkusu a Matýsek byl úplně nadšenej.Vydržel to od 18 do 20:30,tleskal,smál se,..... fakt paráda.
26. dub 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharon2 Tak s dárkem teda neporadím - taky jsem docela dlouho přemýšlela.... nakonec z toho byla knížka.
U nás je to s kolem tak, že mm chtěl učit Eli loni - to mu nevyšlo, páč se kousla, takže jezdila na odrážedle a kolo zůstalo ležet. Letos už ji ukecal a tak za ni po večerech běhává po dědině. Jezdit sice umí, jako šlapat, ale nezvládá začátek - odrazit se a jet, konec jak kdy. Ale hlavně moc nedává bacha co kolem, zatím má plnou hlavu šlapání, takže jezdí po celé šířce silnice - takže běhání je nutné hlavně kvůli autům.
No a Kló podědila to odrážedlo. Moc se jí nezamlouvá.

Zato je u nás velký hit králík - Eli měla slíbeného od loňska (na dvůr, do králikárny). No a funguje to tak, že Kló ráno vstane jen otevře oči už vyvolává "ven" "kálik" Dneska jsem je v rámci bezpečnosti měla v obrovském květináči kam chceme přesadit vánoční stromek (Kló a králíka).

Mimochodem - včera ho pořádně nezavřeli, takže mm u snídaně hlásí - hele králík (hopsal si po dvoře) nebo se možná snažil krýt - proháněla ho tam sousedovic kočka.
26. dub 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,mozme sa pridat? byvame v Bystrci :slight_smile:
5. čer 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prepáčte, že vám sem vstupujem, ale snažím sa šíriť, kde to ide.
Včera sa kamarátke stratila sestra v lokalite Brno-Slatina. Má chrípku, berie atb. V noci okolo druhej vstala a manžel si myslel, že sa šla len napiť, tak zadriemal. Keď sa o štvrtej zobudil, zistil, že nie je doma. Prehľadal dom a okolie, zavolal políciu. Odvtedy ju hľadajú okrem polície aj známi, rodina. Žiadna stopa...Doma majú polročné mimino...

------------------------
TOHLE NENÍ VTIP: Prosím pomožte v hledání mé sestry. Ak by vás napadlo, kde by mohla být, kam třeba chodíva zavolajte mi prosím na 603766351. V noci kolem 3 hodiny odešla s pokoje oblečená ven a od té doby o ní nevíme. Brala anitbiotika, je tedy možné že je pod vplyvem tabletek, třeba někde spí.Má na sobě pohorky. Ďekuji za každé info

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=8490613130602
14. čer 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, taky nakukuju po dvou a půl letech strávených v holandsku jsme se vrátili zpět do Brna. Bylo tam fajn, ale doma je doma. Mateřská mi akorát skončila, takže se vrhám hledat práci :( Oliver je dnes poprvé ve školce (soukromé, ve státní se mi všude vysmáli, že nejdřív za rok) horší je, že tu nemáme babičky a hlídání nic :( takže ani do bývalé práce nastoupit nemůžu, končila jsem v šest a v půl 7 bych byla ve školce, což fakt nejde :( no uvidíme, co bude.

@sharon2 Držím pěsti v "novém životě"! a velký obdiv ;)
5. srp 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,cekam druhy mimco. TP 31.10. /prvni dcera pujde ted do skolky/. Kamaradka uz mi za ty tri roky utekla do prace a tak hledam novou spriznenou dusi nejlepe s chuti zajit si po mimcu porad zacvicit a hlavne s mimcem na ruzne kurzy atd. Je mi 25,stridave bydlime v brne a za brnem.. Budu rada za zpravy
18. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak se máte??????

@racatko :A kde za Brnem bydlíš?
24. srp 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@racatko Ahojky, cekam holcicku v pulce az koncem zari...mam uz velkeho syna a hledma maminku na pokec, prochazky s kocarkem, apod...jsem z Cernych Poli...ale muzu dojet kamkoliv:slight_smile:
24. srp 2013 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matfyz ahoj, já teda miminko nemám, Oliver akorát začal chodit do školky, ale přistěhovali jsme se po dvou letech zpět do Brna, bydlím na StaŇkové-Ponava, tak můžeme třeba na kafíčko, nemám tady skoro žádnou kamarádku, tak se ráda seznámím. :slight_smile:
9. zář 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. zář 2013 ve 21:39 • lnmamca
Zdravím maminky z Brna a okolí... a mám takovou netradiční prosbu :sunglasses: Jelikož za necelé dva měsíce rodím své druhé dítě, které je velmi blízko věkově mému prvnímu, rozhodli jsme se s manželem pořídit nějaký sourozenecký kočárek. Líbí se nám Phil and teds, jenže jsme zjistili, že v Brně není nikde možnost si ho ošahat, vyzkoušet. Plánujeme koupit nějaký z bazárku přes internet, ale rádi bychom si ho nejdříve vyzkoušeli v praxi a nechali si poradit s manipulací. Tak jsem Vás chtěla poprosit, zda tu není nějaká hodná maminka, která ho používá a má doma a dovolila by nám se na něj dojet podívat. Nebo pokud by někdo věděl, kde v obchodě v Brně se dá prohlédnout. Předem moc děkuji za rychlé reakce, trošku nám hoří za patama :slight_smile: Petra
18. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatifa Asi to pro vás bude moc pozdě, ale 31.10. by měla být velká prodejní výstava kočárků v Modřicích (u Brna). Já jsem tam byla minulý podzim a udělala si představu o dvojkočárcích, protože jich tam bylo naživo snad 30. Zkus si vygooglit kočárky Daniela z Kolína. Taky se mi líbil ze začátku Phil and teds, ale poté, co jsem ho viděla naživo (jednou na výstavě + 2x venku), bych do něj nešla. Přišel mi malý. U mě si můžeš prohlídnout ABC design zoom. Zvykla jsem si na něj, je to velký těžký tank. Nekupovala jsem ho protože by mi přišel nejlepší, ale proto, že jsem na jiný použitý za přijatelnou cenu v okolí Brna nenarazila. :slight_smile: Nelituji :slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Ta prodejní výstava už je na nás dost pozdě. Já mám TP na začátku listopadu a ráda bych nějaký sourozenecký kočárek měla doma už do 2-3 týdnů, ať jsem klidná. Ale díky za tip. Já jsem právě viděla Phil and teds jen na dálku u jedné maminky a od té doby jsem si zjišťovala o něm víc a zatím se mi líbí, ale je pravda, že jsem ještě neměla možnost i ho vyzkoušet v praxi, což je pro mě teda důležitý :unamused: ABC design zoom mě úplně nezaujal a myslím, že se z něho nedá pak složit jen kočár pro 1 dítě, že? To se mi líbí u P&T, že tam se může poskládat kočár pro 1 nebo 2 děti.
18. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatifa Kamarádka má tento: http://www.britaxusa.com/strollers/b-ready/image-gallerym, vysel ji dovoz cca na 9 tis. a je velmi spokojena, jezdi s nim uz pul roku, deti ma od sebe 2 roky
18. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda prosim nemáte někde odkaz na nejake stránky ohledne Té výstavy? :slight_smile: moc rada bych se podívala :slight_smile:
18. zář 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 ten odkaz mi nefunguje :/ My budeme mít děti o 16 měsíců :slight_smile:
18. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatifa peti v bali na tomkove namesti meli PT dot. Takze jsem mela moznost ho videt na zivo a jak se mi tyhle kocarky libily tak des. Ukazovala nam verzi kdy to male dite lezelo v te vrchni sedacce a nad nim byla ta co je normis dole ale asi jen 10 cm takze na to dite co lezelo nebylo videt ani poradne jsi se na nej nemohla dostat jedine pres strisku ktera byla divna a foukalo by mu pomalu na hlavu. Kdyz jsem chtela videt jak to vypada kdyz je ten kocarek pridelanej dole tak to prodavacce neslo sundat ze pry neni vybehany! Pritel to oddelal a dalo se to dolu kde si neumim mimco predstavit a pry se jeste do toho spodniho sedatka casto kope:( takze jsem se s kocarkem rozloucila. Dalsi co se mi libil baby joger select jsem neuvezla ani prazdnej:( je to 14 dni co jsme tam byli. Nakonec jsme koupili stupatko a budeme muset tu zimu nejak prezit.
PT mi prijde fajn pro vetsi deti ale ne pro mimi a vetsi. Nevim mozna jinej tip je lepsi.
18. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlha99 díky moc za reakci. Určitě se tam zajdeme co nejdřív na ten kočárek podívat a pak se rozhodneme. Jak to popisuješ, tak už mám strach, že budu zklamaná, ale radši teď, než pozdě :unamused:
18. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hatifa Ten můj kočár se nedá dát jen pro jedno dítě. Respektive dá, ale vypadá divně a není na to konstruovaný. Taky jsem měla v plánu kočárek, co půjde i pro jedno dítě, ale když jsem to viděla naživo, nebylo to ono. Ten P&T jsem okukovala u maminky, kterou jsem potkala u doktora, co měla 14denní miminko. Nahoře jako v golfáčích sedělo starší dítko a jakoby dolů do košíku šoupla to miminko. Nebylo na něj vidět (samo taky nic vidět nemohlo) a měla jsem pocit, že by se tam 2 měsíční dítě (nebo prostě trochu větší) už nemohlo vejít. Navíc leželo dost dole. Pak jsem jednou viděla dítě, které v golfáčích spalo divně zkroucené a já si říkala, proč ho víc nepoloží. Až přijeli blíž, viděla jsem, že je pod ním (za ním) další dítě a tudíž se nedá horní sedačka položit. Nedávno jsem viděla kočár pro dvojčata (dvě hluboké korby), který byl na podvozku jako pro jedno dítě, což mě dost zaujalo. myslím, že se jednalo o Patron, tak zkus pohledat. Prý mají nějaké novinky :wink: Mně se na zimu osvědčil kočárek pro 2 děti, protože malá, ač chodila brzy, v zimní kombinéze, botech a ve sněhu chodit nechtěla. (Sníh byl až do dubna, kdy měla 22 měsíců). Jakmile se oteplilo, používám často i kočárek pro jedno dítě. Ale každé dítě je jiné :wink:
20. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
20. zář 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda díky za další tipy, kouknu na patron...ale jelikož je to novinka, tak to asi nebudou prodávat v bazarech a my bychom chtěli asi koupit ojetý kočarek za levněji. Zítra jsme domluveni s jednou maminkou na prohlídce kočárku P&T, která ho chce prodávat, tak jestli nás extra nezklame, tak ho asi vezmeme. Stejně asi předpokládám, že první 3 měsíce bych vozila mimčo v korbičce ve svým starým kočárku a snad mi babička vypomůže se starším dítětem. A pak až budou obě děti sedět, tak bych je vozila v tom Philu. No, uvidíme, co nám ukáže praxe :slight_smile:
20. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek