• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Ahojky, jsem ráda, že stránka Supermaminek pokračuje s novým osazenstvem :slight_smile:
Naší "původní partu" zdravím a všem našim prckům, kteří nedávno oslavili nebo během pár týdnů oslaví své 5. narozeniny gratuluji :slight_smile:
Holky, jak se máte?
28. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
9. lis 2013 ve 23:17 • susannka
Ahoj, najdou se nejake maminky z Bohunic a blízkého okoli? Mam syna 2,5 roku a hledame nejake nove kamarady na hriste, do kavarny na vylety.....
1. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka Ahoj, jsem z Bohunic, mám tříletého syna, klidně se někde na hřišti můžeme potkat.
19. čer 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
do jak širokého okolí brna se můžeme hlásit? my jsme z tišnova, ale do brna jezdíme poměrně často :wink:
19. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy z Brna, idem zajtra s dcerou do Reprofitu a budeme mat asi hodinku cas, kym pojdeme zpatky na vlak. Neviete mi poradit nejake ihrisko, alebo inu jednoduchu, lacnu zabavu pre 4r dieta v okoli hlavneho nadrazi? Pozrieme si zvonka katedralu, ale co sa da este dalej robit? Nechceme odchadzat dalej do okolia, aby sme stihli vlak, kedze ide kazde 2 hodiny.
17. čer 2015 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek