• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
betinko, takže pro mě máš? pošlu adresu a ty účet, ok?
27. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, doufám, že mastičk ve zdraví užijete

ted dávali v televizi o té prasečí chřipce, fakt super, aby se člověk opravdu pořád bál, ach jo:(
27. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, já ti pošlu penízky na účet a mastičku mi můžeš klidně pak dát osobně, až se uvidíme na nějakém srazíku :wink:
27. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dobré ranko všem :slight_smile:

My dnes vyrážíme na socku a pak do Lužánek s Pylouškama - teda jestli nás neodfoukne ten hnusnej vítr :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak dneska jsem poznala Janču a bylo to moc fajn. Domluvíme už se na nějakém to srazíku?
28. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

my jsme teď s tím balenímí víc doma, takže srazík bysme zatím nestíhaly, nebo jen na chviličku kdyby se šlo třeba jen do jogušky. Dala bych si tam něco pořádně sladkýho. Právě taky pracuju na Adélčiných dětských sušenkách - nic jinýho doma nebylo :grinning:
29. dub 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, chudák Aduška - ty ji "sežereš" sušenky, jooo!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Míšo, moc rádi jsme tě s Tomíkem poznali - jste moc fajn :wink:

TAk holky, kdy se konečně "srazíme" ???
29. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: a kdyby ještě chudák malá věděla jak ty sušenky byly dobrý :grinning: Já jí dávám jen neslaný, nesladký "blafy" :grinning: Ten sraz - my na nějakou tu chvilku můžem kdykoli kromě 12., 13. 5.
29. dub 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Katy, takto ujídat chudákovi dítěti!!! :fearful: :grinning:
29. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak co třeba v úterý 12.5. - od 11.h - klidně jogurtárna - ale můžem si dát třeba sraz i někde jinde - můžem někam na procházku, nebo tak něco :wink:
29. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jsem pro termín, co píše Janča.
29. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no já právě toho 12. a 13. 5. nemůžu, jindy kdyžtak jo :slight_smile:
30. dub 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, pěkný den všem :slight_smile:

Katy, já su tydýt, že??? Sem se pěkně trefila :sweat_smile: :pensive:

takže měním datum na 19.5. - čas 11 h může zůstat?

co vy na to???
30. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jj já jsem taky pro sraz :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ne musela jsem se tomu zasmát. Jakože zachraň se kdo můžeš před tou dvojkou K&A :grinning: My bysme toho 19. 5. mohly :grinning: V 11h myslím můžem. A kde - joguška?
30. dub 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu, že se má prý ochlazovat, tak asi joguška - ale můžem to ještě klidně "dopilovat". a zachránit se před vámi nechceme!!! My se na vás těšíme!!!! :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: :slight_smile: Tak předběžně teda počítáme s 19. 5., 11h joguška.
30. dub 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

v tomto článku, když najedete dolů - je tam mapa, na ní najdete Králíky a Červenou Vodu a mezi nimi máme chalupu, kam co 14.dní jezdíme na víkend :slight_smile:
http://www.novinky.cz/domaci/167766-unikatni-nemocnice-v-orlickych-horach-muze-bojovat-s-praseci-chripkou.html
30. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak počítáme s tím 19. 5. v 11 hodin. Budeme se těšit. :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

taky se hlásíme na sraz!!!! má se ochlazovat? ani nevím..
30. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přejeme všem krásný první máj :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy, kde stéééééé??? si povídám sama se sebou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. jaký byl víkend? bylo to tak super, že byl delší. já nesnáším ty pondělky, jsem dneska zas celá přešlá... :frowning2:
4. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:

no, dnes se nám počasí pěkně ukazuje!! Ale prý to má být jen do čtvrtka - tak to přežijem :wink: aspon ted budu s Matym víc doma a poctivě cvičit Vojtovku. Ve čt jdem na 8.měs.kontrolu a třetí hexu, tak pak cvičit nebudem moct, tak to aspon naženem. :dizzy_face: a pak prodloužený víkend a my budem na chajdě -teda aspon doufám :sweat_smile:

Míšo, neboj, zas bude dlouhej víkend - jen pár dnů a je to tu :wink: a pak se můžem třeba domluvit na nějaké procházce :wink:
4. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo, Jani, to bychom mohli. Moc ráda bych na prochajdu s tebou a Matym vyrazila a Tomíšek se směje,že prý také. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,koukám,že tady to moc nežije :unamused: My byli včera nahrazovat plavání,měli jsme jinou instruktorku a bylo to super.Takové akční.Tak jsem zvědavá na klasickou sobotní lekci,jestli se to tam už taky pohlo.A co vy,jak se máte?
5. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, teda je tady ještě někdo. je fajn, že se Lucka ozvala. já se mám dobře, jen mám raději víkendy než pracovní dny, ale to asi všichni. co Adámek? co umí nového?
5. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem zase u našich, tak na netu moc nejsem. Luci my teď chodíme na plavání v jiný den a máme jinou instruktorku a je to skvělý. To předchozí na nás bylo už nudný. Teď to tam odsýpá a je to i větší zábava :grinning:
5. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:kdy chodíte?Nevím,jestli to bylo tím,že to bylo pro začátečníky,ale teď to bylo opravdu o něčem jiném.Dělali jsme už přípravu na potápění ....... Moc se mi to líbilo.Ale manžel chce chodit taky,takže my jinej den než o víkendu nemůžeme.Ale mám dost náhrad,jak jsme byli nachlazení a taky za víkendy,kdy jsme byli mimo,takže pokud to půjde,budu chodit na náhrady sem.Příští pondělí jdeme zase:slight_smile:

Míšo:Adámek se má dobře.Jeho oblíbená poloha je dávat si ruku pod hlavu,jakoby si tím podpírá hlavu,ale dělá to,i když si tu ruku nemá o co opřít.Jinak se plazí,ale zatím jen dozadu a už válí sudy.A co vy?
5. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek