• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
holkyyyy ahoooooj, konečně jste se taky ozvaly!!! Huš jsem o vás začínala mít strach!!!

Marci, tak užívej pohody u vašich a co Dejvík - je hodnej? co noci??? :dizzy_face:

Luci, Adámek je prostě šikula :slight_smile:

marci, luci - jdete 19.5. na srazík do jogušky????

Miško, jj, domluvíme se bud v neděli nebo v ponděli - uvidím, jak se dostanu k počítači, ju? :wink:
Tomíka moc zdravíme :slight_smile: jsem zvědavá, jestli se budou kluci kámošit - nebo mlátit :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, doufám, že se budou kámošit. :slight_smile:
Luci, Tomík se má také dobře, už leze, takže musím být stále ve střehu a dneska se naučil si sám sednout.
5. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:to je srazík pyloušků?Já úterky nemůžu:frowning2:

Míšo:a počkej,za chvilku se ti začne stavět.
5. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to je Tomík fakt šikulka!!! My jen závidíme :slight_smile:

Llluci - ne, to je náš srazík. Pyloušci se převážně srážejí ve středu, tak jsem to navrhla na úterý, aby se to nekrylo. nemůžeš vůbec, ani na chvíli??? :fearful:
5. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky- nádherný počasí a pořádná nestíhačka.... to je co mě drží mimo :unamused:
Malá mi začala úplně bojkotovat lžičku - stačí i to že ji vyndám z kredence a vezmu do ruky a už ječí.. takže řeším čím jiným a jak ji krmit... předtím snědla lžičku dvě příkrmu, v součastné chvíli do ní nedostanu vůbec nic.
Asi budem muset sehnat nějakou lahvičku - buď s dudlíkem na kaše a nebo nějaké pítko kterým kaše projde... :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak se taky hlásím po delší době - finišujem to balení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď v neděli by to mělo proběhnout, ale jsou s tím pořád zatím nějaký problémy.

No jinak Adélka teď taky začala se víc plazit, takovou zvláštní metodou "přískokem vpřed", ale dojde si tak už vcelku daleko a hlavně kam nemá :slight_smile: A naše noci stojí stále za prd, naštěstí spí vcelku OK před den.

Lanko: to musí být docela stres s tím jídlem. Držím palec ať se vám to zlepší.
6. kvě 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jo je to šikulka, ale teď ho zrovna trápí kašlík, tak jsem z toho špatná.
Katzi, kržíme palce, aby stěhování vyšlo co nejlépe.
6. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:a v kolik to je?Já chodím každé úterý s kámoškou ven,tak uvidím:wink:

Jinak jsem dostala opar,takže teď malýho sleduju,jestli to nechytl.
6. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo: děkuju :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. :slight_smile:

Lani, taky držíme pěsti, at se to jídlo nějak zlepší. Napadá mě ještě, že jsou lahvičky, kde je na konci lžička - nevím, jestli by to pomohlo, ale.... a jinak - mám doma 2 ks úplně nových saviček s dírkou na kaši - koupila jsem je omylem, blbě jsem se podívala a vyhodila obal - takže mi tu jsou na nic - takže jestli budeš chtít, tak ti je donesu do jogušky a věnuji :wink: jsou antikolikové a od 6.měsíce :wink: řekla bych, že tím proteče i řídčí jogurt :dizzy_face: teda aspon, co kupuju bio o Olmy, tak ten je dost tekutej.

Míšo, tak at se Tomíkovi brzo uleví, myslíme na vás :wink:

Katy, jj, taky držíme pěsti, at je stěhování co nejvíc v poho - ale sama si ještě naživo pamatuju to naše (2 roky) a to jsme neměli prcka :confounded: :pensive:

Luci, bude to tak od jedenácti - ale záleží, jak kdo dorazí - můžeš klido dojít odpoledne, ještě tam určo někdo budem :wink:
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi - tak ať to v pohodě zvládnete.. :pensive: jestli se to vůbec v pohodě dá.

Záhul to je o tom žádná. Navíc mi Dr. tvrdí že už musí dosvávat něco jiného že už je jí docela dost měsíců a bude jí chybět železo a minerály (ovšem jak to do ní dostat to už mi neřekla....) :sweat_smile:
Takže od rána cca 6 hodin denně "hladoví" a je jí nabízeno všechno možné i nemožné ve všemožných hrncích lahvičkách s dudlíkem bez ve flaškách od minerálky s takovou tou blankou aby to nekapalo a já nevim jak jinak všemožně. Stejně si vezme naprosté minimum.
No a aby to nebylo tak jednoduché tak mi moje mamka ještě začala "spravovat" předtěhotenské oblečení... kalhoty zašívá tak o 5cm atd. prostě mi všechno padá v naprosto děsným stylu. Oblíknu svoje věci co jsem naposled nosila na základce... a zrovna já to hubnutí tak moc potřebuju... zachvílu mě nebude vidět pokud se neobleču :unamused: což je další důvod k tomu aby malá konečně aspoň pár jídel denně dostala jinak. :sweat_smile:
No nic - du bojovat dál...
6. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani, držím mooooc palce, aby malá začala jíst. věřím, že to musí být hrozné.
6. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, drž se - chjo, kdyby to šlo, tak těch 5 kg ti klido přenechám - mám je jaksi navíc :pensive:
6. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, Jani: taky děkuju :slight_smile:

Lanko: fakt těžká rada :confounded: Ono se to jednou ale musí zlomit. Tak ještě jednou pevný nervy a ty se na jídle nešiď :slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, dobré ráno :slight_smile:

náš cipísek se rozhodl vstát o dvě hodky dřív, tak jsem tu "neobvykle" brzo - dítě již nakrmené a přebalené :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jani. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, já tě třeba s tím oblečením potěším. Já na sebe už nekoupím vůbec nic, všechno ze mě padá, tak jsem se minulý týden naštvala a kalhoty a šaty si koupila v dětském oddělení v CaA (obojí velikost 152, tudíž taky jako na děcka ze základky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, Marci, Lani - musite dojit do jogušky, my vás tam trochem vykrmíme!!!! :dizzy_face: a navíc bych vám opravdu ráda předala ty moje kila navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marci, mám dotaz - jsi spoky s tím slunečníkem? Mi dorazil ted, tak jsem ho ještě jaksi nemohla vyzkoušet, bo bych v tom počasí vypadala jak tydýt. Ale já mám nějakej nepohyblivej - myslela jsem, že s tím půjde nějak točit (jako naklonit ho - jestli mi rozumíš - mám vyjdařovací schopnosti dítěte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
7. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsou na něm takové dvě pružiny pomocí kterých to jde ohýbat (jedna je myslím na tom držáku a druhá nahoře na té tyčce).
7. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci a jde ti to v pohdě? Já to právě zkoušela a je to docela tuhé - tak jsem to nechtěla zlomit :confused:
7. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to jde ztuha, MM říká, že se to ale rozhýbá :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, aha, tak já to teda taky zkusím rozhýbat - mám docela páru, tak to snad neurvu :confused: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak se taky hlásíme ještě od todičů, naštěstí jste moc nepsaly, tak stíhám i dočítat. naivně si vždycky myslím, že když odjedu k rodičům, že si odpočnu. no tak ani náhodou, jelikož malá zapřáhne nás úplně všechny.

Lani, moc mě mrzí to papání a nevím, co poradit, jen snad tu flašku s velkou dírkou na kaše apod...my ji máme od firmy Sauvinex, zdá se mi super velká, tak by ji malá mohla.

jani sun, pet, tyminánek asi vezmu sebou do jogušky anebo jak se vrátím domů. tak písnu, abych poslala!!

hezký prodloužený víkend holky!
7. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha Beti tak to jsme na tom stejně - taky vždycky jedu naivně k našim jak si odpočinu a pak tu kmitáme všichni a mrtvá jsem skoro víc než doma. Akorát je to trochu vypadnutí ze stereotypu, to jo:slight_smile:
Ale jinak už se těším jak za náma dneska dojede MM, protože být v noci s tím upírem sama je o nervy. 6 - 7 kojení zvládá s přehledem - to doma si tolik nedovoluje :unamused:
8. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tos mě marci opravdu potěšila.. bohužel nemám na 152 tu správnou výšku - asi bych v tom vypadala jak při čekání na povodeň :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tady je nějak mrtvo :frowning2: tak jaký jste měli prodloužený víkend? u nás celkem dobrý, Veruš už tři dny sedí (teda když ji posadím, tak vydrží :grinning: :grinning: , ale jinak...mám pocit, že zdechnu, ona by se chtěla všude dostat, sílu na to má, ale ještě neví, jak lézt dopředu a tak se vzteká a vyžaduje dělat blbosti celý den a jsem teda už úplně KO. navíc ted spí jen tak 2 denně 20 minut a ostatní se provzteká, že má mamka dělat blbiny. a noci jsou standard-4-6 vstávání, ale je to ideál opravdu na hubnutí, mám už 4 kila dole :grinning:

a jak jste oslavily den maminek? hezký týden!
11. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak víkend byl super - chajda, vysedávání venku, grilovačka,.... :wink:
taky jsem konečně pobyla delší dobu u našich, tak jsem si projela rodnou vísku a nestačila se divit, kolik tam přibylo nových baráků a taky ulic - no je to tam úplně jiné! :dizzy_face:

Beti, tymiánek stačí do jogušky - nepotřebuješ poslat peníze hned? Kdyžtak mi pisni do IP č.účtu a já ti je hned pošlu, ju :wink:
jo a malou neposazuj - nemá se to dělat, říkali mi to na neonatologii - děti se mají posadit až samy - z lezení. JInak jim kazíš záda - zapojují špatné svaly :wink:
no jo, Verunka je další hyperaktivka, co? Byste na ni potřebovali posilu :pensive: a co MM, už je to s ním lepší?

Lani, donesu ti do jogušky ty savičky s dírkou na kaši - my je stejně nevyužijem a můžeš tak malé dát třeba jogurt a do něj "propašovat" mrkev :wink:
11. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak kdy má být ten sraz?
11. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, jak kdybysme se o tom sezení dneska nebavily, verunka si poprvé před chvilkou sama zvedla, šla z břicha na čtyři a pak si ty zadní nožky šoupla pod sebe a posadila se :grinning:

kal, myslím, že jsme se bavily o 19.5 ne?
11. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. tak prodloužený víkend byl fajn, ale Tomíkovi se vrátila rýma a přidal se k tomu kašel, takže jsme ho strávili jen doma.
Beti - už jsem se jednou ptala, ale máš prosím tě pro mě tu tymiánovou mastičku?
11. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek