• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
autor
míši, jojo mám i pro tebe :grinning:
11. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuji Betinko
11. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není zač, míšo a bude ti to stačit až v jogurtárně nebo ji chceš poslat?
11. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betinko,kdybys mi jí poslala, tak bych byla ráda, protože tomíka zrovna trápí ten kašel. Ale pokud toho máš hodně, což jak čtu máš, tak to počká do jogurtárny. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míšo, pošlu v pohodě, nejsem si jistá,jestli jsi mi posílaka adresu, jestli ne, tak pošli a já obratem pošlu mastičku
11. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak to je Verunka (prvně jsem napsala Berunka - ale to je taky hezký, že? :slight_smile: ) moooc veliká šikula, že si takhle sama sedne - gratulujeme a opět, jako Míše - závidíme. My stále nic - koulení sudů nám stačí a víc ani prd :pensive:

Beti, pisni mi to svoje č.účtu do IP a přesnou částku za ten tymiánek - raději ti to pošlu takto - je to pro mě lepší než dávat hotovost :wink: Mastička pak stačí do jogušky :slight_smile: my jsme furt zdraví - tuk tuk tuk :dizzy_face:

Míšo, chudáček Tomík - ale tymiánek mu určo udělá dobře :wink:

Kal - sraz 19.5. od 11.h - joguška

akorát musím mrknout na net na telefon a zamluvit tam místa - dovolila jsem si pozvat i Pavlínku a holky z "Depek" - beztak je tu taky znáte (teda některé) a jsou to holky moc fajn - a vypadá to, že by mohly všechny 3 Brňačky dorazit :slight_smile: teda minulý týden to vypadalo - ted jsem za víkend ještě nedočítala, tak nevím, co se tam u nich děje - musím do večera zvládnout pročíst :wink: Jsem dnes dostala MS a jsem jak praštěná polenem, pořád spím - teda zrovna když spí Maty a jinak jsem k ničemu :rolling_eyes: tak se musím nějak nastartovat - o půl sedmé večer je to už nasnadě, že? :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, jojo MS mrcha jedna, vždycky se potím jak dveře od chlíva, dostanu průjem a mám bolesti, jenže si můžu vzít tak max.paralen :angry:

moc se na srazík těšíme, jen budeme muset odejít o chvilku dříve, máme od 14:00 plavčo. Verunku to moc baví, tak jsem ráda.

holky, mně tak chybí zahrada, jak jsem byla u rodičů, tak to bylo moc fajn, byly jsme celý dny na zahrádce, pes se vyblbnul...njn nedá se nic dělat
11. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jj MS fuj fuj fuj!!! :frowning2:

a zahrada - paráda, taky mi to chybí. U našich i na chajdě jsme byli furt venku - prostě blbej blbej panelák :angry:
11. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky dneska jsem plela na zahradě a nadávala jak špaček :grinning: .........ale jo je to fakt bez zahrady je to nanic, my máme uzavřený dvůr, kde nikdo nevidí, takže tam Dejvíka uspávám ráno i v noční košili než se stihnu zkulturnit :grinning:
11. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé, Marci - zááááááávist!!! a taky tam můžeš věšet látkovky - tady na tom balkoně je to hruza, každej tu dokola kouří :angry: :angry: :angry: :angry: ale látkujeme, látkujeme. Jen ted ještě sháním nějaký dobrý na noc, zatím dávám na noc papír :pensive:
11. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani smraďoši sousedi, to je nanic,co? Jak jsme bydleli na Vinohradech, tak takoví smraďoši bydleli nad náma a klepali nám popel na balkón :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Noční plíny - já můžu doporučit bamboo extra (lepší noční jsem zatím nenašla).
11. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - juknu na to, díky. Ještě mám v merku tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23039125&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22259985&tab=0

je to za zaváděcí cenu - tak mě to zaujalo :wink:

mají tam i jiné látkovky za zaváděčky od té firmy - zajímavé ceny. :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tady na ty Sketche jsem četla jen samé negativní ohlasy, prý je to ušité jak doma na koleně, nekvalitní atd. Zkus to pohledat tady v diskusi o látkových plenkách, tam se na to holky ptaly a žádný kladný ohlas tam ty plíny neměly.
12. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ve 20tt, z Brna, a slyšela jsem, že se prý už musím v porodnici, kterou si vyberu, nějak zaregistrovat už teď. Je to tak? Vy už jste zaregistrované? V Praze se musejí registrovat už ve 12tt, no nerada bych nakonec rodila doma:slight_smile:) Pište, pa
12. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evko, my už tady asi žádná zaregistrovaná nejsme, protože už všechny děti máme, ale pokud vím tak v Brně žádná porodnice takhle předem neregistruje, prostě ke konci začneš do porodky, kterou si vybereš docházet na monitor (ale ani to není nutné někteří gyndaři si dělají monitory sami ve své ordinaci až do konce těhu), ale i tak můžeš i pak rodit kde chceš - pokud je volno tak tě vezmou, aspoň na podzim když jsem rodila já to tak bylo.
12. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj evi,

to, co jsi psala, platí poze pro Prahu. Tady v Brně chodíš do poslední chvíle ke svému dr. na gyndu a teprve před porodem se registruješ do porodnice a na to tě upozorní tvůj doktor.

my už tady máme po registraci, protože jsme už všechny odrodily :grinning:, ale já třeba měla problémy ke konci těhu, tak už ksem do porodnice docházela od 35.týdne.

přeji mnoho úspěchů ve výběru porodnice a štastné miminko!!!
12. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, se srazem ten příští týden počítám :slight_smile:

Kdo vlastně všechno půjde?
12. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak jsme přestěhovaní. Hurá :slight_smile: Ke konci nás už tlačil čas, takže jsem zbytek věcí házela do krabic hlava nehlava. Taky jsem plánovala byt předat uklizený, což neklaplo :grinning: Ale ještěže jsem se s tím neuklízela - ty lidi nám byt předali taky neuklizenej, měli psa a kočku, všude chlupy, špinavý zeme,....Tak se to tu teď snažím dát do provozu schopnýho stavu a hlavně do stavu, ve kterým by na zemi mohlo lozit dítě :confounded:

No jinak se mi ale nový byt líbí - teda zatím se mi líbí spíš ta představa, jak to tady bude vypadat až to všechno opravíme :grinning: To bude stát ještě hodně času, nervů a peněz :unamused:

S joguškou počítáme - na chvíli se tam zastavíme na nějaký ten sladký doping :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Katzi, blahopřeji k přestěhování. teď už to bude jen lepší :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo: děkuju. No jen lepší - ty úpravy nám myslím dají ještě dost zabrat. Ale pak už to opravdu bude jen lepší :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, já vím, znám to, ale ta vidina toho hezkého ... to je fajn, ne? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsem na to natěšená. Konečně snad budu mít po různých stěhováních po podnájmech a provizorních bytech něco pořádnýho, kde trošku víc zainvestujem aby to nějak vypadalo :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Adeli a její ublinkávání? už jste se toho zbavily?
12. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím po delší době, máme se dobře, nevím, jestli to zvládneme na sraz,ale betinko určo mi pošli číslo účtu a katka by mi to předala jo? :wink:
na katčin bejvák jsem zvědavá a obdivuju, že už máte net? :slight_smile:
a ty plínky, sice o nich nic nevím ani jsem o nich neslyšela, ale odradil by mě už jenom ten výrobce, vím, že si všichni stěžují na jejich šátky, tak bych to asi ani nepokoušela jani.. :unamused:
12. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Katy, tak veeeeeeeeeeeeelikáááá gratulace k přestěhování :wink: čeká vás sice ještě moooře práce, ale to už je na svým, to už je prostě paráda :dizzy_face: a přijd si za nama do jogušky pro doping - rádi vás s Ádou uvidíme :slight_smile:

Holky, kolik mám objednat míst? Asi zamluvím 3 stoly vepředu, jak je ten koberec, že?

Jo a díky za info o těch plenkách - ještěže jsem je ještě neobjednala! Ani to neudělám, stačí, co jste mi tu napsaly vy, to mě dokonale odradilo. Takže moc díky - bylo by mi těch peněz dost líto! Takhle za ně můžu Matymu koupit něco jiného :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s tou joguškou já to předem slíbit nemůžu. Ségra čeká každým dnem mimčo a já nevím jestli tam zas na delší dobu nepojedu. Jinak teda dotaz......když jdete na 11 hodinu, to tam budete mimča krmit?? Pro nás je to naprosto nerealizovatelné. David je při jídle prase největší - krmím ho nahatého jen v pláštěnce, sebe kryju čím se dá a stejně je to po jídle u nás je ve chlívku........
12. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, se mnou můžeš počítat, moc se těšíme
12. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak mám po delší době zase trochu času.

Kal:gratulujeme ke stěhování:slight_smile:

My se máme dobře,ale máme toho moc.Začali jsme chodit do cvičení a plavat teď chodíme dvakrát týdně,plus návštěvy,takže jsem ráda,když můžu být jeden den v týdnu doma.Malej je šikula.Leze (pořád jen dozadu),pivotuje o 106 a pořád piští.Zaměsíc bysme měli začít s příkrmama,tak jsem zvědavá.My do té jogušky určitě nedorazíme,protože máme to cviko a kámošku,tak by toho už na malýho bylo moc.
12. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi gratulace k přestěhování :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, my se prostě s tou Marci a Llluci neseznámíme :grinning: :grinning: ony nás totiž nechtěji poznat osobně - jsem to odhalila!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marci, jestli budte moci dorazit, tak klidně až po obědě - jen třeba Lanka vždycky říkala, že jí to vyhovuje víc dopo, aby pak nemusela jezdit domů v dopravní špičce :wink: já tam Matyho nakrmím - holt to risknu - ale většinou v cizím prostředí papa hezky - má dost jiných vjemů, než se mi montovat do jídla - ale uvidíme, třeba budu litovat :pensive:

Míšo a Tomíkovi už je líp? Tak ho hlavně do úterka udrž zdravého, abyste mohli dorazit :wink:
12. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek