Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
jana.sun
15. kvě 2009
no Marci, dobrý 😃 😃 😃
ale ono to spíš bylo myšleno, že se aspon začnou ručkama odrážet - samo na lezení to musí klouzat - tak aspon aby Maty pochopil, že se dá pomocí ručiček pohybovat dopředu nebo dozadu - to je jedno -hlavně někam 😉 protže se pořád jen koulí a koulí a koulí |-| tak at aspon pozná jiný pohyb - třeba ho to víc bude motivovat, aby začal lézt |-|
betinaautor
15. kvě 2009
jani, v tomhle souhlasím s marci, máme všude lino a to jí hrozně klouže, tak jsme ji koupili koberec a na tom se naučila lézt a ted teda leze i po linu a vždycky někam doleze pozadu k nějaké skříni a od ní se odráží 😃

jinak jani, drřžím pěstičky s tou vojtovkou, nedokážu si to moc představit, jen když malá pípne, tak je mi jí líto, ale tohle je pro dobrou věc a tak se to vydržet msí, já vím, mně se to říká co? 😞

holky, tde mi volala tchyně, že její kolegyně včera porodila ve 27.týdnu chlapečka 😞 holky, my máme takový štěstí!
kalerat
15. kvě 2009
ahojte holky,

barco vítej zpět 🙂

marci gratulace k tetovství 🙂 malé hlavně hodně zdravíčka x-)

Jani tak tys byla v jogušce trénovat jezení 😃 držím pěsti z rehabkou 😉 Kuba se naučil lézt na plovoučce a nedělo mu to problém.
kalerat
15. kvě 2009
Jsem to odeslala dřív než jsem chtěla.

Beti ty jo, doufám, že je mimčo v rámci možností ok 😞

Byli jsme venku, Kuba už byl otravnej, sem si myslela, že mi venku usne a prd.
jana.sun
15. kvě 2009
tak my koupíme prckovi kus lina a naučí se to na tom a basta!!! 😃 😃 😃

Beti, taky doufám, že chlapeček bude v pořádku - to je hrozný, tyhle příběhy mě moc dojímají a rozesmutnují - vždycky vezmu Matyho a strašně ho pusinkuju a "děkuju bohu" za něj. |-|

Kal, dojdete s Kubou do jogušky? ani ted nevím, jestli jsi psala nebo ne :-N
kalerat
15. kvě 2009
Jani měli bysme 😉
jana.sun
17. kvě 2009
ahojky lidičky, jaký byl víkend?

u nás taťka v práci, tak včera nic moc se nedělo. Dnes tam byl jen chvilu, pak jsme jeli nakoupit do Globusu - mají tam levnější dvojky mlíčka a nějaké příkrmy a pak "na piknik" do Lužánek. Bylo to mooooc fajn, jsme se pěkně napapkali, projeli 🙂

jinak holky, ste zdraví???? Úterý se blíží!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
betinaautor
18. kvě 2009
ahoj holky,

marci, moc gratuluju sestře k holčičce!!!!! jak se jmenuje a kolik vážila, měřila? jinak marci, co zítra ten srazík, jestli půjdete (my jdeme určo), tak bych vás vzala sebou, jenže nazpátek bohužel ne, porotože z jogušky jedeme rovnou na plavání do Lesné (ledaže byste ještě seděli v jogurtárně než skončíme a plkali 😃 😃

u nás víkend super, v sobotu jsme nakupovali jídlo a samozřejmě drogerii, už jsem si pořídila věrnostní kartu od DM a za chvilku tam budu mít tolik bodů 😃 protože u nás je ta spotřeba drogerie horentní 😃 včera jsme byli s MM, malou s psiskem na Svatým kopečku a bylo to moc príííma až na to, že jsme nevěděli, jestli hlídat zlobivýho čokla anebo Verunku vyhazující boty, punčošky, hračky, jídlo z kočárku 😃 večer jsme se vátili jak spráskaní psi a MM se mě ptal, jestli doopravdy chci ještě jedno dítě 😃

tak hezký den a moc se na zítra těšííííme! jani, hezký piknik!!!!! do Lužánek jezdím často s kamarádkou, bydlí v centru města, je to tam fajn
jana.sun
18. kvě 2009
ahojky 🙂

tak nás dnes čeká vyřizování ve městě - se fakt mooc těším 8-( 8-( 8-( Manželovi udělali špatně v práci danové přiznání - Matyho mu tam započítali od prosince, místo od srpna, takže jdu zjišťovat, co se s tím dá dělat - tak mi držte pěsti, at to dobře a taky rychle vyřídím |-|
A taky jdu platit komunální odpad - takže budu během minuty o 1500 chudší 😢 😢 😢

Beti - váš víkend na Sv.kopečku 😃 😃 😃 Verunka je teda číslo!!! Nápadně mi připomíná Simonku od Januli :-N :-N :-N
kalerat
18. kvě 2009
ahojte holky,,

jani tak to jste se měli suprově

beti a chceš 😃 myslím to dítě

zítra přijdeme
marci
18. kvě 2009
Ahoj holky,

my se s vámi zase nepotkáme 😞 Jsem zase na týden u našich na severu. Byla to jediná šance, kdy nás sem MM hodil, protože pak máme plný víkendy a v červnu jedeme na dovču. A chtěla jsem ségřinou malou vidět ještě jako malinký miminko 🙂 Odpoledne za ní jedu do porodnice a zítra jí snad pustí (jmenuje se Karolína, 49 cm, 3145 g). Chudina má žloutenku tak se tam opaluje.
Takže my ostudy se zase omlouváme.....
betinaautor
18. kvě 2009
marci, dostaneš na zadek, až se konečně uvidíme 😃 Karolínka je moc hezký jméno, taky se mi líbilo jako favorit, ale vyhrála Verunka 😃
tak si to u vašich užij a aspon v rámci možností si odpočinte a snad bude Dejvík víc spát než minule.
jana.sun
18. kvě 2009
Marci, nevěřím ti!!! Ty sis tu segru a mimčo vymyslela, abys nemusela jít s náma!!!! ]-( 😃 😃 😃
misasvobodova
18. kvě 2009
Ahojky holky. Jani, jsi tady ještě?
lanka
18. kvě 2009
Marci tak za nás všechny popřej hodně zdravíčka oběma. 🙂 A gratulujem tetko. :-p

Tak já musím nahlásit taky "výmluvu" hlásila jsem manželovi ten zítřek aby nám nechal doma auto. A on na to - ale to jste mi slíbili že se mnou jedete do Uherského Hradiště a už před měsícem.....nějak mi nedocvaklo že to datum koliduje... takže my se taky nedostavíme... :-|
Doufám si to užijete bezvadně i bez nás.....

Ale mám i dobrou zprávu - na plavání jsem sraz nahlásila sharon a ta vzkazuje že s ní počítat máte - jen se dostaví trochu později. Bohužel netuším jestli i s Míšou, ale Jůli s ní bude určitě... 😃

Jani - když tak ty savičky nech Sharon - vidím se s ní opravdu každý týden na plavání - ostatně stejně jako petapi.
jana.sun
18. kvě 2009
tož děvčata!!! neštvite mě!!! ]-( ]-( ]-(

😃 😃 😃 😃 😃

Lani, jasan, savičky dám Sharon, aby ti je doručila. 😉 Nevím, jestli Petapi dorazí, Pyloušci se zítra chystají do toho Anthroposu - opět 🙂 tak Petap asi pujde s nima - si myslím x-)

Miško - tebe zítra asi malinko "vyzpovídám" ohledně těch daní :-N :-N :-N
marci
18. kvě 2009
Tak jsem byla dneska za ségrou a jsem z toho malinkýho miminečka úplně na větvi, takový prtě jsem ještě neviděla, Dejvík byl proti ní obr 😃 😃 😃 Na ní plandá i oblečení velikosti 50!!!!!!!!!! Jinak má šíleně hodně vlasů, asi jako Elenka od Lanky, všichni jsou z toho u vytržení, že takové miminko ještě neviděli - já teda jo, na fotkách od Lanky 😃 😃 😃
Jinak si holky zítra srazík užijte, mě je to už skoro blbý :-|
jana.sun
18. kvě 2009
holky, nedíváte se náhodou na ČT1 na Strážce duší? Je tam Velkolosinský zámek - tam jsem v 97 provázela!!! 🙂
lanka
18. kvě 2009
Tak to bohužel nekoukáme - museli bysme si nejdřív pořídit televizi. 😃 :-p
jana.sun
18. kvě 2009
Lani, tak to už stejně asi nestihnete :-p 😃
lanka
18. kvě 2009
A máme ohromnou novinku - naše malá si v sobotu poprvé sama stoupla a od té doby to zkouší všude. Sice mě to stojí nervy (nemáme koberce - jen dlažba, tam kde jsme nejčastěji, a nebo dřevo v pokojích) protože jí to hodně podkluzuje. Už jsem sháněla i ty protiskluzný ponožky, páč na dece ji fakt neudržím a oni je jak na potvoru ve Slavkově nikde nemaj.... :-|
katzi
19. kvě 2009
ahoj holky,

jen se hlásím, že na sraz bohužel nepůjdem :-| Máme za sebou dost hroznou noc - jak jsem jednou letěla za řvoucí Adušdo vedlejšího pokoje, tak jsem v rozespání zapomněla, že jsou zavřený dveře a vzala to skrz ně. Byly skleněný, takže rána jak sviňa a celý se vysypaly. Vzápětí mi začala téct krev z čela. No hrůza....Teď ráno mě hodí MM k doktorce ať se mi na to čelo podívá. Tak si to tam pěkně užijte a dejte si něco i za mě.
kalerat
19. kvě 2009
ahojte holky, tak počasí nic moc, ale my jedeme 🙂

Lanko super, gratulace 🙂

Marci jééé to musí být maluška 🙂

katzi, teda, to zní hrůzostrašně 😞 snad jsi v pořádku!!!
petapi
19. kvě 2009
ahoj holky, tak my se teda bohužel taky musíme omluvit, nejdeme dnes nikam, barunka je zasoplená a dost protivná, jsou to spíš zuby, ale budem doma, horší teda je, že katka taky nejde a ani lanka, tak asi teda jestli můžu poprosit janču.sun, že by mi vzala od betinky tu mast? nevadilo by ti to? že bys mi ji přinesla někdy? a beti, ty mi napiš to číslo účtu, ať ti to můžu zaplatit 😉
jinak gratulace lankovic, šikulka 🙂 a protiskluzný ponožky asi teda pořídíš až v brně co? případně, kdybys neměla čas je někde shánět, tak ti můžu nějaký donést na plavčo... a hodně šikovný capáčky pro nechodící ale stojící děti jsou tyhle, sice dražší, ale kvalitní a hlavně, hrozně krááásný x-) http://www.capacky.cz/katalog/12-kytka.html
jani.sun a byla to teda aspoň z části pravdivá historka v tom Strážci? nemyslím ty ufouny, ale existovala aspoň ta uršula?
pavlina05
19. kvě 2009
Holky, pěknou jogurtošku 🙂 Mě to sejří že tam nebudu!! Blbý počasí!!! Teď už je krásně, ale nestíhám, Ájidlo chrní
jana.sun
19. kvě 2009
ahojky - tak musím zkonstatovat, že žádnou další jogušku už já teda neorganizuju - téměř jsem v tomto propadla :-S :-S :-S

Dostavila se pouze Kalerat a Betinka - tak jsme tam vegetily více méně ve třech. což bylo celkem v pohodě, ale mrzelo nás to, že se tak často nedomlouváme, takže jsme se s vámi chtěly vidět - s některými i seznámit. Ale neberte to jako výčitku nebo tak něco - prostě nás to mrzelo. Vím, že jste každá měla svůj důvod nepřijít, tak to tak je a basta fidli.

Petapi - tak tymiánek mám jeden navíc, ale přiznám se, že jsem ho brala jako že pro Míšu - páč jsme si zaboha s Bet nemohly vzpomenout, kdo byla ta třetí osůbka, co ho chtěla a tak jsem ho nebrala. Ale obě jsme si teda dobře tiply tebe :-N :-N :-N Každopádně ti dám zatím klidně ten "svůj" - my ho ted nijak akutně nepotřebujem a Míše dám ten druhej - klidně a já si počkám na další srazík - snad bude co nejdřív. 😉

Míšo, Petap - chystáte se zítra některá na ten sraz s Pylouškama na Kraví horu -teda jestli nějakej bude ,ještě jsem nedočítala. mám ty tymiánky brát s sebou?

Jo, Lani, savičky nebyly komu předat, ani se Sharon ani s Petapi jsme se neviděly |-|
A to jsme s Kal, když Beti odjela s Verunkou do plavča, tak jsme se sebraly a jely za Pylouškama do Lužánek. Za prvé, abychom provětraly děti - po 3 hod. v jogušce to potřebovaly a za druhé jsem si říkala, kdyby tam Petapi byla, tak bych předala ty savičky.
No, holky, dnes to asi byl den blbec, když se přihodilo tolik událostí, které vám zabránily přijít 😞 😞 😞

Lani, gratulace k postavení - ted začne "sranda" 🙂

Katy, jak je??? Co čelo, dobrý??? =-)

Pavlinko -TY TY TY!!!! ]-( x-)

Petapi - co si tak matně pamatuju, tak nějaká Uršula tam žila, ale většina už se mi vykouřila z hlavy a na zámku se teda tenkrát tolik o čarodějnických procesech nemluvilo - jen tak "okrajově". To spíš, co jsem si tak tenkrát vyčetla já. Tam se spíš probírali Žerotínové a vybavení zámku :-N
petapi
19. kvě 2009
Jani, zítra určitě taky nejdu, i když jsem to v plánu měla, ale nebudu to pokoušet, jdu jen ke kadeřnici, pak k luci s průvodcem do paříže a domů, tak....
jana.sun
19. kvě 2009
Jinak jsem se zapomněla "pochlubit" - Maty tam začal trochu "kolínkovat" a taky se trochu plazil - tak snááád konečně!!! se někam pohneme x-) x-) x-)

Peti, tak "příště" 😉
petapi
19. kvě 2009
tak gratulace matymu 😉
jinak k té kadeřnici jdu s katkou, tak pak poreferuju, jak ji ty dveře pokřtily 😃 😃
katzi
19. kvě 2009
ahojky,

Jani: ani nevíš jak mě mrzí, že jsem nešla, těšila jsem se. Byly jsme teď s tím stěhováním s Adel hodně samy a často doma, tak jsem se těšila na společnost a změnu. Chápu tvoji frustraci z organizace 😞 U mě ale celej dnešní den už od noci stál za h....Aduš byla od té noci nedospaná ( stalo se to 4.20), pak už víceméně v tom humbuku co nastal nespala. Pak nespala i u těch doktorů (byla jsem u mojí Dr. a v Úrazovce), takže byla pořádně protivná. Já unavená, s rozseklým čelem :-p jsem ji celý odpoledne pacifikovala. Teď za velkého řevu usnula, no mám toho fakt dnes dost. Jinak ale až na to, že vypadám pěkně blbě mi nic není - žádný šití a nic. Měla jsem štěstí v neštěstí, že ty střepy nešly třeba do očí :-S Tak já jdu všechno zaspat, snad dnešní noc bude lepší.