• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
no Marci, dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
ale ono to spíš bylo myšleno, že se aspon začnou ručkama odrážet - samo na lezení to musí klouzat - tak aspon aby Maty pochopil, že se dá pomocí ručiček pohybovat dopředu nebo dozadu - to je jedno -hlavně někam :wink: protže se pořád jen koulí a koulí a koulí :pensive: tak at aspon pozná jiný pohyb - třeba ho to víc bude motivovat, aby začal lézt :pensive:
15. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, v tomhle souhlasím s marci, máme všude lino a to jí hrozně klouže, tak jsme ji koupili koberec a na tom se naučila lézt a ted teda leze i po linu a vždycky někam doleze pozadu k nějaké skříni a od ní se odráží :grinning:

jinak jani, drřžím pěstičky s tou vojtovkou, nedokážu si to moc představit, jen když malá pípne, tak je mi jí líto, ale tohle je pro dobrou věc a tak se to vydržet msí, já vím, mně se to říká co? :frowning2:

holky, tde mi volala tchyně, že její kolegyně včera porodila ve 27.týdnu chlapečka :frowning2: holky, my máme takový štěstí!
15. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

barco vítej zpět :slight_smile:

marci gratulace k tetovství :slight_smile: malé hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face:

Jani tak tys byla v jogušce trénovat jezení :grinning: držím pěsti z rehabkou :wink: Kuba se naučil lézt na plovoučce a nedělo mu to problém.
15. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to odeslala dřív než jsem chtěla.

Beti ty jo, doufám, že je mimčo v rámci možností ok :frowning2:

Byli jsme venku, Kuba už byl otravnej, sem si myslela, že mi venku usne a prd.
15. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my koupíme prckovi kus lina a naučí se to na tom a basta!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Beti, taky doufám, že chlapeček bude v pořádku - to je hrozný, tyhle příběhy mě moc dojímají a rozesmutnují - vždycky vezmu Matyho a strašně ho pusinkuju a "děkuju bohu" za něj. :pensive:

Kal, dojdete s Kubou do jogušky? ani ted nevím, jestli jsi psala nebo ne :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani měli bysme :wink:
15. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lidičky, jaký byl víkend?

u nás taťka v práci, tak včera nic moc se nedělo. Dnes tam byl jen chvilu, pak jsme jeli nakoupit do Globusu - mají tam levnější dvojky mlíčka a nějaké příkrmy a pak "na piknik" do Lužánek. Bylo to mooooc fajn, jsme se pěkně napapkali, projeli :slight_smile:

jinak holky, ste zdraví???? Úterý se blíží!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci, moc gratuluju sestře k holčičce!!!!! jak se jmenuje a kolik vážila, měřila? jinak marci, co zítra ten srazík, jestli půjdete (my jdeme určo), tak bych vás vzala sebou, jenže nazpátek bohužel ne, porotože z jogušky jedeme rovnou na plavání do Lesné (ledaže byste ještě seděli v jogurtárně než skončíme a plkali :grinning: :grinning:

u nás víkend super, v sobotu jsme nakupovali jídlo a samozřejmě drogerii, už jsem si pořídila věrnostní kartu od DM a za chvilku tam budu mít tolik bodů :grinning: protože u nás je ta spotřeba drogerie horentní :grinning: včera jsme byli s MM, malou s psiskem na Svatým kopečku a bylo to moc príííma až na to, že jsme nevěděli, jestli hlídat zlobivýho čokla anebo Verunku vyhazující boty, punčošky, hračky, jídlo z kočárku :grinning: večer jsme se vátili jak spráskaní psi a MM se mě ptal, jestli doopravdy chci ještě jedno dítě :grinning:

tak hezký den a moc se na zítra těšííííme! jani, hezký piknik!!!!! do Lužánek jezdím často s kamarádkou, bydlí v centru města, je to tam fajn
18. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak nás dnes čeká vyřizování ve městě - se fakt mooc těším :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Manželovi udělali špatně v práci danové přiznání - Matyho mu tam započítali od prosince, místo od srpna, takže jdu zjišťovat, co se s tím dá dělat - tak mi držte pěsti, at to dobře a taky rychle vyřídím :pensive:
A taky jdu platit komunální odpad - takže budu během minuty o 1500 chudší :cry: :cry: :cry:

Beti - váš víkend na Sv.kopečku :grinning: :grinning: :grinning: Verunka je teda číslo!!! Nápadně mi připomíná Simonku od Januli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,,

jani tak to jste se měli suprově

beti a chceš :grinning: myslím to dítě

zítra přijdeme
18. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my se s vámi zase nepotkáme :frowning2: Jsem zase na týden u našich na severu. Byla to jediná šance, kdy nás sem MM hodil, protože pak máme plný víkendy a v červnu jedeme na dovču. A chtěla jsem ségřinou malou vidět ještě jako malinký miminko :slight_smile: Odpoledne za ní jedu do porodnice a zítra jí snad pustí (jmenuje se Karolína, 49 cm, 3145 g). Chudina má žloutenku tak se tam opaluje.
Takže my ostudy se zase omlouváme.....
18. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, dostaneš na zadek, až se konečně uvidíme :grinning: Karolínka je moc hezký jméno, taky se mi líbilo jako favorit, ale vyhrála Verunka :grinning:
tak si to u vašich užij a aspon v rámci možností si odpočinte a snad bude Dejvík víc spát než minule.
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, nevěřím ti!!! Ty sis tu segru a mimčo vymyslela, abys nemusela jít s náma!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jani, jsi tady ještě?
18. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci tak za nás všechny popřej hodně zdravíčka oběma. :slight_smile: A gratulujem tetko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já musím nahlásit taky "výmluvu" hlásila jsem manželovi ten zítřek aby nám nechal doma auto. A on na to - ale to jste mi slíbili že se mnou jedete do Uherského Hradiště a už před měsícem.....nějak mi nedocvaklo že to datum koliduje... takže my se taky nedostavíme... :unamused:
Doufám si to užijete bezvadně i bez nás.....

Ale mám i dobrou zprávu - na plavání jsem sraz nahlásila sharon a ta vzkazuje že s ní počítat máte - jen se dostaví trochu později. Bohužel netuším jestli i s Míšou, ale Jůli s ní bude určitě... :grinning:

Jani - když tak ty savičky nech Sharon - vidím se s ní opravdu každý týden na plavání - ostatně stejně jako petapi.
18. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož děvčata!!! neštvite mě!!! :angry: :angry: :angry:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lani, jasan, savičky dám Sharon, aby ti je doručila. :wink: Nevím, jestli Petapi dorazí, Pyloušci se zítra chystají do toho Anthroposu - opět :slight_smile: tak Petap asi pujde s nima - si myslím :dizzy_face:

Miško - tebe zítra asi malinko "vyzpovídám" ohledně těch daní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska za ségrou a jsem z toho malinkýho miminečka úplně na větvi, takový prtě jsem ještě neviděla, Dejvík byl proti ní obr :grinning: :grinning: :grinning: Na ní plandá i oblečení velikosti 50!!!!!!!!!! Jinak má šíleně hodně vlasů, asi jako Elenka od Lanky, všichni jsou z toho u vytržení, že takové miminko ještě neviděli - já teda jo, na fotkách od Lanky :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak si holky zítra srazík užijte, mě je to už skoro blbý :unamused:
18. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nedíváte se náhodou na ČT1 na Strážce duší? Je tam Velkolosinský zámek - tam jsem v 97 provázela!!! :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bohužel nekoukáme - museli bysme si nejdřív pořídit televizi. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, tak to už stejně asi nestihnete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A máme ohromnou novinku - naše malá si v sobotu poprvé sama stoupla a od té doby to zkouší všude. Sice mě to stojí nervy (nemáme koberce - jen dlažba, tam kde jsme nejčastěji, a nebo dřevo v pokojích) protože jí to hodně podkluzuje. Už jsem sháněla i ty protiskluzný ponožky, páč na dece ji fakt neudržím a oni je jak na potvoru ve Slavkově nikde nemaj.... :unamused:
18. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jen se hlásím, že na sraz bohužel nepůjdem :unamused: Máme za sebou dost hroznou noc - jak jsem jednou letěla za řvoucí Adušdo vedlejšího pokoje, tak jsem v rozespání zapomněla, že jsou zavřený dveře a vzala to skrz ně. Byly skleněný, takže rána jak sviňa a celý se vysypaly. Vzápětí mi začala téct krev z čela. No hrůza....Teď ráno mě hodí MM k doktorce ať se mi na to čelo podívá. Tak si to tam pěkně užijte a dejte si něco i za mě.
19. kvě 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak počasí nic moc, ale my jedeme :slight_smile:

Lanko super, gratulace :slight_smile:

Marci jééé to musí být maluška :slight_smile:

katzi, teda, to zní hrůzostrašně :frowning2: snad jsi v pořádku!!!
19. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my se teda bohužel taky musíme omluvit, nejdeme dnes nikam, barunka je zasoplená a dost protivná, jsou to spíš zuby, ale budem doma, horší teda je, že katka taky nejde a ani lanka, tak asi teda jestli můžu poprosit janču.sun, že by mi vzala od betinky tu mast? nevadilo by ti to? že bys mi ji přinesla někdy? a beti, ty mi napiš to číslo účtu, ať ti to můžu zaplatit :wink:
jinak gratulace lankovic, šikulka :slight_smile: a protiskluzný ponožky asi teda pořídíš až v brně co? případně, kdybys neměla čas je někde shánět, tak ti můžu nějaký donést na plavčo... a hodně šikovný capáčky pro nechodící ale stojící děti jsou tyhle, sice dražší, ale kvalitní a hlavně, hrozně krááásný :dizzy_face: http://www.capacky.cz/katalog/12-kytka.html
jani.sun a byla to teda aspoň z části pravdivá historka v tom Strážci? nemyslím ty ufouny, ale existovala aspoň ta uršula?
19. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pěknou jogurtošku :slight_smile: Mě to sejří že tam nebudu!! Blbý počasí!!! Teď už je krásně, ale nestíhám, Ájidlo chrní
19. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - tak musím zkonstatovat, že žádnou další jogušku už já teda neorganizuju - téměř jsem v tomto propadla :confounded: :confounded: :confounded:

Dostavila se pouze Kalerat a Betinka - tak jsme tam vegetily více méně ve třech. což bylo celkem v pohodě, ale mrzelo nás to, že se tak často nedomlouváme, takže jsme se s vámi chtěly vidět - s některými i seznámit. Ale neberte to jako výčitku nebo tak něco - prostě nás to mrzelo. Vím, že jste každá měla svůj důvod nepřijít, tak to tak je a basta fidli.

Petapi - tak tymiánek mám jeden navíc, ale přiznám se, že jsem ho brala jako že pro Míšu - páč jsme si zaboha s Bet nemohly vzpomenout, kdo byla ta třetí osůbka, co ho chtěla a tak jsem ho nebrala. Ale obě jsme si teda dobře tiply tebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Každopádně ti dám zatím klidně ten "svůj" - my ho ted nijak akutně nepotřebujem a Míše dám ten druhej - klidně a já si počkám na další srazík - snad bude co nejdřív. :wink:

Míšo, Petap - chystáte se zítra některá na ten sraz s Pylouškama na Kraví horu -teda jestli nějakej bude ,ještě jsem nedočítala. mám ty tymiánky brát s sebou?

Jo, Lani, savičky nebyly komu předat, ani se Sharon ani s Petapi jsme se neviděly :pensive:
A to jsme s Kal, když Beti odjela s Verunkou do plavča, tak jsme se sebraly a jely za Pylouškama do Lužánek. Za prvé, abychom provětraly děti - po 3 hod. v jogušce to potřebovaly a za druhé jsem si říkala, kdyby tam Petapi byla, tak bych předala ty savičky.
No, holky, dnes to asi byl den blbec, když se přihodilo tolik událostí, které vám zabránily přijít :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lani, gratulace k postavení - ted začne "sranda" :slight_smile:

Katy, jak je??? Co čelo, dobrý??? :confused:

Pavlinko -TY TY TY!!!! :angry: :dizzy_face:

Petapi - co si tak matně pamatuju, tak nějaká Uršula tam žila, ale většina už se mi vykouřila z hlavy a na zámku se teda tenkrát tolik o čarodějnických procesech nemluvilo - jen tak "okrajově". To spíš, co jsem si tak tenkrát vyčetla já. Tam se spíš probírali Žerotínové a vybavení zámku :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zítra určitě taky nejdu, i když jsem to v plánu měla, ale nebudu to pokoušet, jdu jen ke kadeřnici, pak k luci s průvodcem do paříže a domů, tak....
19. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se zapomněla "pochlubit" - Maty tam začal trochu "kolínkovat" a taky se trochu plazil - tak snááád konečně!!! se někam pohneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti, tak "příště" :wink:
19. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gratulace matymu :wink:
jinak k té kadeřnici jdu s katkou, tak pak poreferuju, jak ji ty dveře pokřtily :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Jani: ani nevíš jak mě mrzí, že jsem nešla, těšila jsem se. Byly jsme teď s tím stěhováním s Adel hodně samy a často doma, tak jsem se těšila na společnost a změnu. Chápu tvoji frustraci z organizace :frowning2: U mě ale celej dnešní den už od noci stál za h....Aduš byla od té noci nedospaná ( stalo se to 4.20), pak už víceméně v tom humbuku co nastal nespala. Pak nespala i u těch doktorů (byla jsem u mojí Dr. a v Úrazovce), takže byla pořádně protivná. Já unavená, s rozseklým čelem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ji celý odpoledne pacifikovala. Teď za velkého řevu usnula, no mám toho fakt dnes dost. Jinak ale až na to, že vypadám pěkně blbě mi nic není - žádný šití a nic. Měla jsem štěstí v neštěstí, že ty střepy nešly třeba do očí :confounded: Tak já jdu všechno zaspat, snad dnešní noc bude lepší.
19. kvě 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek