Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

Holky ze Začínajícíh těhulek z Brna a okolí sem 😃
jana.sun
19. kvě 2009
Katy, Peti - tak si zítra užijte kadeřnici 🙂

Katy, tak hlavně, že nic horšího - to jsem ráda, že to nakonec bude "jen" nevyspání a "kosmetická" záležitost. Já jako malá prolítla sklem ve dveřích hoooodněkrát - se divím, že se mi nikdy nic nestalo - jen pár škrábanečků - jednou nade mnou visel obrovskej střep - ale naštěstí nespadl =-)
katzi
19. kvě 2009
Jani, teď ještě čtu o Matyho pokrocích. Super! Jak na to začíná přicházet, tak už to bude brzo jen lepší.

S tou kadeřnicí - už jsem Peti psala, že jsem plánovala hodně zkrátit a zešikma zestříhat afinu. Teď ale nevím nevím jestli si na afinu nechám šáhnout - je to moje jediná maskovací záchrana abych mohla mezi lidi 😃 Tu náplast co mi v Úrazovce nainstalovali přes celý čelo jako nárazník jsem doma dala pryč 🙂
jana.sun
19. kvě 2009
Katy, nech si to ostříhat, jak jsi chtěla - však šrám z čela zmizí 😉

musím přenechat PC mm- tak pa pa.
jana.sun
19. kvě 2009
holky..ještě odkaz na fotečky....směr doprava 😉
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
betinaautor
20. kvě 2009
ahoj holky,

prosím vás, vy , co už máte zoubky. nám se tde jeden aktuálně klube, v noci jsme skoro nespaly, malá byla neklidná a ted ráno měla 37,9. chodíte s mimčama aven, když je zvýšená teplota a je to třeba ze zoubků?děkuju
lanka
20. kvě 2009
V tomhle teple chodím. Jen víc dávám bacha aby se nezpotila a pak jí nebylo chladno a taky na vítr.
Ale malé ta teplota většinou skočila jen přes noc a přes den kdy se pohybovala byla nižší...
lanka
20. kvě 2009
Teda koukám že srazík se vydařil tak jak posledně (to jsme tam s pylouškama byly taky tři 😃 )
jani neva...
petapi - ty capáčky sou fakt krásny. Protiskluzný ponožky jsem sehnala v Hradišti když už jsme tam byly tak jsem jednu obuv prubla. Vykoupila jsem celý obchod (máme dvoje 😃 :-p )
kalerat
20. kvě 2009
ahojte holky,

škoda, že včera byla taková malá účast...No snad příště to vyjde.

Beti taky bych ven šla
jana.sun
20. kvě 2009
ahojky

to tak vypadá, že na sraz pravidelně dorazíme jen 3 mamky. Bych jednou asi měla já vynechat, at se trochu prostřídáte :-N :-N :-N

Beti, jak píše Lanka - dávala bych pozor na ofouknutí.
Jo a hračky, které jste si s Verunkou nechlaly v jogušce, tak máme my doma 😉 Dovezla bych ti je třeba na příští plavčo - jen mi řekni, kam a v kolik 😉
katzi
20. kvě 2009
dobré ráno,

koukala jsem na fotky ze srazu. Beti: teda na to, že v noci nespíš vypadáš super! Já teda vděčím za mnohé kosmetickému průmyslu, že se mi po ránu podaří vždycky nějak dát jakž takž do kupy, ale stopro to není 😉 Jsme si teď zrovna s jednou kamarádkou z porodnice vyměňovaly zkušenosti co je nejlepší na kruhy pod očima 😃

Jani: my bysme příště určo došly, pokud se teda zas o něco nepřerazím nebo tak něco 😃 Však to neva, že nás tam bude pomíń, akorát asi ta rezervačka stolu nebude nutná 🙂
katzi
20. kvě 2009
Jo a ještě Beti chci se zeptat: jak jsi poznala, že se vám klube zoubek? Kromě té teploty je to nějak vidět v pusině? Já asi od 5. měsíce Aduš koukám do pusy, protože čekám zuba (furt si to v pusině něčím škrábe, sliní, nespí,..), ale nic tam nevidím. Tak nevím jak se to pozná, že roste?
kalerat
20. kvě 2009
katzi na dásňi se objeví jakoby zrnko rýže...
jana.sun
20. kvě 2009
Katy, holt na sebe musíš dávat víc pozor a asi raději nezavírat dveře :-N

Jo a zoubek nekontroluj po tom, co dáš na oběd Adušce rýži 😃 😃 😃 :-p
betinaautor
20. kvě 2009
katzi,

děkujiza pochvalu, ano je to všechno kosmetický průmysl a 5 minut ráno údržby 😃 jinak Verunce, jak píše Kal, se objevilo jakoby zrníčko rýže a ještě předtím měla takový jakoby zkrvavený dásínko, ale iklidním tě, to zrnko tam už je asi týden 😃 a malí slintá asi od 3.měsíce 😃
katzi
20. kvě 2009
Tak jsme dnes byly na prohlídce u dětské dr. v 8. měsících a dle jejího tipu budeme mít dřív vrchní zuby než spodní. Tam nahoře má Aduš už delší dobu jakoby ze přední strany té dásně takový 2 býlý čmouhy, ale ze spodu jak roste zub nemá zatím nic. Ty zrnka rýže myslíte jako z té přední strany? 🙂

Jani: dveře už nezavíráme, hlavně na noc 😃 MM jak šel v noci na WC tak nechal všude rozglábíno 😃
petapi
20. kvě 2009
koukám, že katka je taktní a pomlčela, že kadeřnice se kvůli mě nekonala, prtž jsme přišly na místo a kadeřnice nám řekla, že jsme objednaný na zítra, ehm, no objednávala jsem to já |-|
jinak to čelo má celkem hezký, není to moc vidět, za chvilku to bude pryč, ale každopádně to určo nebyla sranda, když se to stalo |-|
ad zuby, nevím, zrnko rýže jsem tam nikdy neviděla, vždycky jsme měli otekolu dásničku, bouličku, která postupně klesala a klesala až byla celá boule na tom místě a pak se prořezal... jinak nám teď lezou horní dvojky, noci jsou neklidný, ale na tu dnešní jsem jí dala jantarový korálky a vypadalo to líp, tak nevím, jak moc to působí...
jana.sun
20. kvě 2009
add kadeřnice: 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hlavně, že ne včera 😉 😉 😉

My a zuby stále nic. :-N :-N :-N

Ale máme teda takovou polonovinku. Maty se už pohybuje směrem vpřed - ale takovým způsobem, který nemá název - není to ani plazení, ani lezení - já to nazvala "píďalkování" :-N
petapi
20. kvě 2009
jani, barunka se tak taky pohybovala a říkala jsem tomu plazolezení nebo píďalkování 😉
katzi
20. kvě 2009
Peťo, jantarový korálky? To jsme nějak moc nerozebíraly. Funguje to jen jako od bolesti, nebo i na klidný spaní? Jestli na to spaní, tak to chci taky 😃 Kolik stoji? A kam si jí je dala? Na krk?
petapi
20. kvě 2009
no já jsem ti o nich říkala už dávno, ale asis to nepochytila, na spaní nevím
http://www.4babies.cz/e-shop/jantarove-koralky-...
katzi
20. kvě 2009
jj, já vím, žes to říkala, ale nějak jsem to asi nepozorně vnímala. Možná je taky koupím. Tonoucí se stébla chytá 😃
petapi
20. kvě 2009
a jj na krk 🙂
jana.sun
21. kvě 2009
dobré ranko 🙂

tak Maty mi dnes udělal budíček po šesté hodině, tak jsem mu dala mlíko, přebalila a šel zas spat.
A já místo abych šla s ním, tak jsem začala uklízet 😃 blázen, hoďte na ni síť!!!! 😃 😃 😃

Peti, to ráda slyším, že nejsme sami v tom píďalkování 😉 stejně jsem zvědavá, co tomu řeknou na rehabce - teda jestli jim to milostpán předvede x-) ptže popisovat to je docela složité 😃 😃 😃
lanka
21. kvě 2009
jé.. tak naše malá taky začala.. od té doby vylepšila techniku a naprosto si s tím vystačí... 😃 i když pravda na čtyřech jsem ji viděla už popolézt taky (ale moc to nepoužívá) :-N
katzi
21. kvě 2009
Jani: Adu taky píďalkuje 🙂 Po kolínkách jde jen hooodně zřídka a to ještě jen pár "krůčků" Ty máš teda elánu - uklízet po šesté ráno 🙂 To mě by se nestalo, já jsem po noci vždycky tak zbitá, že minimálně do 10h jen přežívám 8-(
jana.sun
21. kvě 2009
no, Katy já normálně taky a to máme noci "v klidu" - i když to naše pozdní usínání!!! |-| Ale já už se na to chystala taaaakovou dobu a dnes ráno mě to trochu chytlo, tak jsem se "přemluvila" a šla na to - není to nějaký superúklid - ale něco jsem tu porychtovala.
Akorát jsem dnes Matymu konečně umyla a "nainstalovala" puzzle na zem, co jsem 20 ks vyhrála na MMA za 90 Kč a on i to tu rozebírá a okusuje =-) jsem myslela, že to bude mít jako svůj "kobereček" :-N

Užijte si kadeřnici - DNESKA 😃

Moni, vše nejlepší k svátku 🙂
kocurek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jana.sun
22. kvě 2009
ahoooj, krásný den 🙂

si píšu sama se sebou. TAk hezký víkend Jani a těm tetkám tady a bobíškům taky. Jdu balit a odpo valíme na chajdu, tak doufám, že bude hezky 🙂 pa pa pa
lanka
24. kvě 2009
noooo už to tak rozhodně vypadá... 😃 že trpíš samopisem (rozuměj samomluva na klávesnici)

to víš.. hezký počasí, zahrada a stavba... to s tím mrnětem odčerpá času.. |-| Na druhou stranu je to lepší než zima... x-)
kalerat
24. kvě 2009
Jani vše nej k svátku 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli