• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Katy, Peti - tak si zítra užijte kadeřnici :slight_smile:

Katy, tak hlavně, že nic horšího - to jsem ráda, že to nakonec bude "jen" nevyspání a "kosmetická" záležitost. Já jako malá prolítla sklem ve dveřích hoooodněkrát - se divím, že se mi nikdy nic nestalo - jen pár škrábanečků - jednou nade mnou visel obrovskej střep - ale naštěstí nespadl :confused:
19. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, teď ještě čtu o Matyho pokrocích. Super! Jak na to začíná přicházet, tak už to bude brzo jen lepší.

S tou kadeřnicí - už jsem Peti psala, že jsem plánovala hodně zkrátit a zešikma zestříhat afinu. Teď ale nevím nevím jestli si na afinu nechám šáhnout - je to moje jediná maskovací záchrana abych mohla mezi lidi :grinning: Tu náplast co mi v Úrazovce nainstalovali přes celý čelo jako nárazník jsem doma dala pryč :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nech si to ostříhat, jak jsi chtěla - však šrám z čela zmizí :wink:

musím přenechat PC mm- tak pa pa.
19. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..ještě odkaz na fotečky....směr doprava :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2783198&vReferer=
19. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

prosím vás, vy , co už máte zoubky. nám se tde jeden aktuálně klube, v noci jsme skoro nespaly, malá byla neklidná a ted ráno měla 37,9. chodíte s mimčama aven, když je zvýšená teplota a je to třeba ze zoubků?děkuju
20. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tomhle teple chodím. Jen víc dávám bacha aby se nezpotila a pak jí nebylo chladno a taky na vítr.
Ale malé ta teplota většinou skočila jen přes noc a přes den kdy se pohybovala byla nižší...
20. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám že srazík se vydařil tak jak posledně (to jsme tam s pylouškama byly taky tři :grinning: )
jani neva...
petapi - ty capáčky sou fakt krásny. Protiskluzný ponožky jsem sehnala v Hradišti když už jsme tam byly tak jsem jednu obuv prubla. Vykoupila jsem celý obchod (máme dvoje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
20. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

škoda, že včera byla taková malá účast...No snad příště to vyjde.

Beti taky bych ven šla
20. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

to tak vypadá, že na sraz pravidelně dorazíme jen 3 mamky. Bych jednou asi měla já vynechat, at se trochu prostřídáte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Beti, jak píše Lanka - dávala bych pozor na ofouknutí.
Jo a hračky, které jste si s Verunkou nechlaly v jogušce, tak máme my doma :wink: Dovezla bych ti je třeba na příští plavčo - jen mi řekni, kam a v kolik :wink:
20. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

koukala jsem na fotky ze srazu. Beti: teda na to, že v noci nespíš vypadáš super! Já teda vděčím za mnohé kosmetickému průmyslu, že se mi po ránu podaří vždycky nějak dát jakž takž do kupy, ale stopro to není :wink: Jsme si teď zrovna s jednou kamarádkou z porodnice vyměňovaly zkušenosti co je nejlepší na kruhy pod očima :grinning:

Jani: my bysme příště určo došly, pokud se teda zas o něco nepřerazím nebo tak něco :grinning: Však to neva, že nás tam bude pomíń, akorát asi ta rezervačka stolu nebude nutná :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě Beti chci se zeptat: jak jsi poznala, že se vám klube zoubek? Kromě té teploty je to nějak vidět v pusině? Já asi od 5. měsíce Aduš koukám do pusy, protože čekám zuba (furt si to v pusině něčím škrábe, sliní, nespí,..), ale nic tam nevidím. Tak nevím jak se to pozná, že roste?
20. kvě 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi na dásňi se objeví jakoby zrnko rýže...
20. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, holt na sebe musíš dávat víc pozor a asi raději nezavírat dveře :sweat_smile:

Jo a zoubek nekontroluj po tom, co dáš na oběd Adušce rýži :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi,

děkujiza pochvalu, ano je to všechno kosmetický průmysl a 5 minut ráno údržby :grinning: jinak Verunce, jak píše Kal, se objevilo jakoby zrníčko rýže a ještě předtím měla takový jakoby zkrvavený dásínko, ale iklidním tě, to zrnko tam už je asi týden :grinning: a malí slintá asi od 3.měsíce :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes byly na prohlídce u dětské dr. v 8. měsících a dle jejího tipu budeme mít dřív vrchní zuby než spodní. Tam nahoře má Aduš už delší dobu jakoby ze přední strany té dásně takový 2 býlý čmouhy, ale ze spodu jak roste zub nemá zatím nic. Ty zrnka rýže myslíte jako z té přední strany? :slight_smile:

Jani: dveře už nezavíráme, hlavně na noc :grinning: MM jak šel v noci na WC tak nechal všude rozglábíno :grinning:
20. kvě 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že katka je taktní a pomlčela, že kadeřnice se kvůli mě nekonala, prtž jsme přišly na místo a kadeřnice nám řekla, že jsme objednaný na zítra, ehm, no objednávala jsem to já :pensive:
jinak to čelo má celkem hezký, není to moc vidět, za chvilku to bude pryč, ale každopádně to určo nebyla sranda, když se to stalo :pensive:
ad zuby, nevím, zrnko rýže jsem tam nikdy neviděla, vždycky jsme měli otekolu dásničku, bouličku, která postupně klesala a klesala až byla celá boule na tom místě a pak se prořezal... jinak nám teď lezou horní dvojky, noci jsou neklidný, ale na tu dnešní jsem jí dala jantarový korálky a vypadalo to líp, tak nevím, jak moc to působí...
20. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
add kadeřnice: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hlavně, že ne včera :wink: :wink: :wink:

My a zuby stále nic. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ale máme teda takovou polonovinku. Maty se už pohybuje směrem vpřed - ale takovým způsobem, který nemá název - není to ani plazení, ani lezení - já to nazvala "píďalkování" :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, barunka se tak taky pohybovala a říkala jsem tomu plazolezení nebo píďalkování :wink:
20. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, jantarový korálky? To jsme nějak moc nerozebíraly. Funguje to jen jako od bolesti, nebo i na klidný spaní? Jestli na to spaní, tak to chci taky :grinning: Kolik stoji? A kam si jí je dala? Na krk?
20. kvě 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ti o nich říkala už dávno, ale asis to nepochytila, na spaní nevím
http://www.4babies.cz/e-shop/jantarove-koralky-popolini-45-444679
20. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vím, žes to říkala, ale nějak jsem to asi nepozorně vnímala. Možná je taky koupím. Tonoucí se stébla chytá :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jj na krk :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:

tak Maty mi dnes udělal budíček po šesté hodině, tak jsem mu dala mlíko, přebalila a šel zas spat.
A já místo abych šla s ním, tak jsem začala uklízet :grinning: blázen, hoďte na ni síť!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, to ráda slyším, že nejsme sami v tom píďalkování :wink: stejně jsem zvědavá, co tomu řeknou na rehabce - teda jestli jim to milostpán předvede :dizzy_face: ptže popisovat to je docela složité :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé.. tak naše malá taky začala.. od té doby vylepšila techniku a naprosto si s tím vystačí... :grinning: i když pravda na čtyřech jsem ji viděla už popolézt taky (ale moc to nepoužívá) :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: Adu taky píďalkuje :slight_smile: Po kolínkách jde jen hooodně zřídka a to ještě jen pár "krůčků" Ty máš teda elánu - uklízet po šesté ráno :slight_smile: To mě by se nestalo, já jsem po noci vždycky tak zbitá, že minimálně do 10h jen přežívám :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Katy já normálně taky a to máme noci "v klidu" - i když to naše pozdní usínání!!! :pensive: Ale já už se na to chystala taaaakovou dobu a dnes ráno mě to trochu chytlo, tak jsem se "přemluvila" a šla na to - není to nějaký superúklid - ale něco jsem tu porychtovala.
Akorát jsem dnes Matymu konečně umyla a "nainstalovala" puzzle na zem, co jsem 20 ks vyhrála na MMA za 90 Kč a on i to tu rozebírá a okusuje :confused: jsem myslela, že to bude mít jako svůj "kobereček" :sweat_smile:

Užijte si kadeřnici - DNESKA :grinning:

Moni, vše nejlepší k svátku :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. kvě 2009 ve 13:49 • kocurek
ahoooj, krásný den :slight_smile:

si píšu sama se sebou. TAk hezký víkend Jani a těm tetkám tady a bobíškům taky. Jdu balit a odpo valíme na chajdu, tak doufám, že bude hezky :slight_smile: pa pa pa
22. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo už to tak rozhodně vypadá... :grinning: že trpíš samopisem (rozuměj samomluva na klávesnici)

to víš.. hezký počasí, zahrada a stavba... to s tím mrnětem odčerpá času.. :pensive: Na druhou stranu je to lepší než zima... :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vše nej k svátku :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek