• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Ahojky holkyyyyyyyyyyy,

jaký byl víkend??? U nás dobrý - až na občasný hnusný studenák, který nam kazil pobyt venku, ale jináč pohodka :dizzy_face:

my máme zítra 3/4 roku!!!!!!!!!!!!! šílený jak to letííííí!!!!

tak máme zaplacenou zálohu na auti - a ve středu ho jde mm koupit :wink:

Lani ... jj, samopis, to je moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kal, díky moc :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Jani, rovněž vše nej nej ke svátečku! jaké at budete kupovat?

nás víkend dobrý, byli sme u tchánovců, tak se malá vyřádila, šla zase z ruky do ruky, ale alespon si mamka trochu odpočinula :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti taky děkuji :slight_smile:
to je fajn, že sis odpočinula. Maty jde taky na chalupě z ruky do ruky a já si odpočnu. Ale pak ho vždycky "odnaučit" v neděli večer, že už se chovat nebude - uffff :sweat_smile:

mmch - Januli2008 - vše nej nej nej :wink:

jo, budem kupovat Ford focus combi - samo ne nový, na to nemáme :pensive:
Beti, kdy a kam ti mám donést ty hračky, co jste zapomněly v jogušce????
24. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jé jej - ani jsem to nepostřehla že je Jany..... přidávám se ke gratulantům s přání všeho nej.

Beti - a malá se ještě nechá? naše už začala protestovat. Jen já a hotovka... žádné pujčování. Naopak když jsme doma samy tak je ochotná si hrát na zemi, jak jsme na návštěvě tak na mě visí - co kdybych se rozhodla jí zdrhnout... dělá to tak posledních 14 dni nebo co. :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lani, u nás je to střídavý, minule se ode mě nehnula, tentokrát dělala blbosti se všema, ale maminku musela mít nadohled:slight_smile: ted máme strašný problémy se spaním, hrozně sebou mlátí a cestuje po postýlce a je to opravdu extrém, takže asi bude muset za náma do postele, což jsem celou dobu nechtěla :frowning2:

jani, to je dobrý autíčko, halvně velký a to se u nás cení :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se taky přidávám ke gratulantům a Janičce přeji vše nej.... :slight_smile:
Já se dnes vrátila z týdenního pobytu u našich a teď večer jsme s MM dávali dokupy zahradu :slight_smile: Ještěže Dejvík chodí spát už před sedmou - natáhli jsme si tam chůvičku a do 21.30 tam makali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beti, my spíme s Dejvíkem tak od půlnoci už docela dlouho. Docela se nám to osvědčilo - neustále vstávat, když kňoural se nám nechtělo, takhle ani moc nekňourá :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
beti... nedoporučuju to. Malá cestuje po naší posteli, a občas mám strach že slítne. Přece jen na dospělácké jsou zábrany minimální a ona se plazí vpřed i ve spánku. Takže kde je kraj nevnímá.... docela z toho mám vítr a spíš uvažujem že na postýlku vrátíme bočnici a přimějeme ji spát tam... :grinning:
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

Jani: taky dodatečně vše NEEEJ! :slight_smile:

My byli na víkend u mojí mamky a slavilo se: já narozky, Adu 8. měsíců a mamka je taky Jana :slight_smile: Předtím než jsme tam jeli jsem mamce referovala, jaká je Aduš teď protivka a ejhle u mamky to bylo nejhodnější dítě, který si hraje, nebo se chová (ale bez řevu), nebo spí ( a to třeba 1,5h dopol. a 2,5 h odpol.). No jo venkov dělá divy, budem tam muset jezdit častěji :grinning:

Jinak Beti to cestování po poslýlce máme taky. Já to řeším tak, že když je to víc nocí po sobě, nebo často za noc a já jsem už KO, tak Adel šupnu do golfáče, který je úplně do lehu. Tam necestuje :wink: Vím, že to taky není ideální řešení,ale občas to tak udělám. Dnes tak třeba spala od půlnoci až do 4.30 v kuse! To by mi v postýlce nikdy nedala :unamused:
25. kvě 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
my jsme taky byli u mamky, taky se slavily narozky a mamčin svátek, ale jana není :grinning: měla svátek v sobotu, bratr v sobotu ty narozky, on je voják a dostal dort tank, vypadal teda neuvěřitelně, nechápu, jaktože jsou některý baby tak šikovný, že tohle stvoří :slight_smile: fakt byl boží, no a Berunka taky se předvedla, úplně vynechala denní spánek a celou dobu byla sluníčko, prtž věděla, že tak na sebe strhne veškerou pozornost.

a spaní v naší posteli musíme řešit zábrana, beru leží mezi náma, takže naše nohy to jistí a když ráno manžel odejde, tak se přesunu na jeho místo a jistí to z jedné strany postýlka, z druhé já a ze třetí barikáda z té manželové peřiny, jinak by taky žuchla :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Petapi, mamka je Vladimír?? :confused: - jen že v sobotu měl svátek Vladimír :grinning: :grinning: :grinning:
My taky Dejvíka jistíme barikádama z peřin, aby nežuchl :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci, odpovím za Petapi: mamka je Vladimíra :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, katka má pravdu, vladimíra v kalendáři není, tak to slavíme takhle :wink:
25. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo, já už myslela, že máme blbý kalendář :grinning: :grinning: :grinning:
My máme dneska nějakou krizi. Jsme zavřeni doma, protože Dejvíka nebaví sedět/ležet v kočárku, řve v něm jak pominutý. Když ho dám venku na deku na trávník, tak jedinou jeho zábavou je rvát si trávu do pusy, když mu to překazím, tak zase řev.......... Prostě ho baví jenom řvaní, případně žraní trávy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zbytek času leží na zemi a tluče hlavou o zem.......... Už aby pořádně lezl nebo seděl..... takhle je protivný jak jak mraky!!!! Holky co děláte s mimčama venku, máte je jen v kočárku???? Nebo vám taky spásají trávu???
25. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj marci,

Veruš je na dece nebo se plazí po mně a jinak na dece spásá sedmikrásky :grinning: ale sedí, tak je to dobrý, že aspon se mi všude neplazí, to dělá jenom na mě :grinning:
25. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky beti,

jsem tě viděla před barákem... jak se vůbec máš. Ani se neozveš a já tě nechci otravovat zbytečnými sms :wink: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
marci, občas vstanou dětičky už ráno prdelí napřed a celej den pak stojí za to co? :angry: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

moc děkuji za všechna přání k svátku :slight_smile:

My dnes vstali oba s Matym šokem - v 8h nás vzbudilo vrtání - fakt síla!!! :angry: Nevím, že ti sousedi nemůžou na nástěnku dopředu napsat, že budou celý den vrtat - člověk by se podle toho zařídil. Mohla jsem si už včera večer nachystat věci, domluvit se s kámoškou a na celý den v klidu vypadnout.
takhle jsem to řešila narychlo, potřebovala jsem do města něco vyřídit, tak jsem popadla co mi pod ruku přišlo a vyrazila. V polovině cesty na šalinu mi volá mm a že máme dojít dom, že tam za chvíli bude - no, tak otočka a zpět - no jasně - nevydržel a dovezl naše "nové" auti už dneska :dizzy_face:
ani jsem se nemohla projet, páč Maty zrovna usnul v kočárku a moc to potřeboval, bo to vrtání ho fakt dost děsilo a nemohl u toho spát a furt brečel :frowning2: Tak jsme ho jen okoukli a mm stejně musel do práce, tak se svezu zítra :dizzy_face:
A ten veeeelikej kufr!!!! To fakt potřebujem, pořád taháme na chalupu plno věcí - jsme hrozní, všichni se nám smějou, kolik máme vždycky zavazadel :sweat_smile:

Jo a mmch - ve městě jsem byla samo s Matym v kočíku a paní na Axe mě oslovila "slečno" - tak asi vypadám, že jsem si Matyho někde jen vypůjčila :angry:

My jsme venku jen v kočíku - i když dnes jsme byli venku hoooodně dlouho kvůli tomu vrtání a to už se Matymu nelíbilo - takže budu muset s sebou brát nějakou deku
25. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jani, jj, to s tou slečnou moc potěší, to věřím...mě zase stresuje, že mě zdraví i školácí Dobrý den :angry: :angry: no, každá nějak vypadáme, že :grinning: a gratuluju k auti, to bude pro vás velká úleva

luci, klidně písni, opravdu neotravuješ, já tě viděla včera večer, šla jsem s čoklem, ale seděla jsi tam s kamoškou, tak jsem nechtěla houkat a mávat :grinning: vždycky tady navečer sedíme s Verunkou, přes den ted jezdím do Brna, nějak jsem si nabouchla program. Luci, mně stačí písnout a my se rády stavíme!!!!!!!!!!!!!!
25. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

tak my a kočárkování : kapitola sama pro sebe :grinning: Když je Adel dostatečně vyspaná z domu, tak je ochotná tam se mnou jezdit a koukat. Nesmí to ale trvat moc dlouho a ideálně v lokalitě kde se něco děje (např. centrum města), jinak se nudí. Když není z domu vyspaná tak tam usne,ale teda předtím je řev. Pokud se tam prubudí dřív než za hodinu, tak je už zbytek cesty zpruzená. A teď jsem ji tam ponovu začala uplácet kukuřičnýma křupkama, nebo čajem. Jak začne dávat najevo nespokojenost, už dostane křupku :grinning:
26. kvě 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci a jak píšeš o té krizi: tak něco podobnýho jsme měli taky celý minulý týden. Byly jsme s Adel hodně jen spolu a hodně doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mám odzkoušený, že lepší je jí to rozdělit: dopol. doma, po obědě spát a po spaní vyjet do terénu. No a večer zas doma. Tak se se ní dá vydržet :grinning:
26. kvě 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé katzi to bych měla kočár jak prase, naše malá křupku strčí do pusy, zjisí že je to jídlo a začne ji vyndávat a otírat kde se dá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my krom deky hodně používáme síť na zahradě - houpání se jí líbí. A pak ještě skluzavku na dětským hřišti to taky vydrží věky, ale musíme tam být sami.
v neděli jsme si po polňačkách vyšli na výlet cca 6km kopcama, lesem. Místama jsme ji nesli protože to bylo 4hodiny cesta. ale všechno jí zajímalo a vůbec neusla, já asi na usínání v kočáře musím jezdit jen kde to zná a kde se nudí :grinning:
26. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás krize asi pokračuje. Dejvík leží na zemi opřené čelo o zem a řve. Po takových prudivých obdobích by měl přijít nějaký vývojový skok - že by třeba začal lézt a sedět???? Už aby to bylo........on je totiž vzteklej, že mu jde jenom to plazení, které ho už nebaví a nic jiného zatím neumí :angry: Včera mu MM koupil na venek velký zelený koberec, dneska ráno jsem mu na to dala ohrádku, jenže se mu tam začal dobývat tchánův pes, kterýho nesnáším a navíc Dejvík za 5 minut odešel i s ohrádkou mimo dosah koberce......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme minulý týden výšlápli s Dejvíkem v manduce údolí Bílé Opavy v Jeseníkách. Na to že tam byly na 2 místech řetězy, tak to docela šlo. Ten nejhorší terén prospal. Byl to takový trénink na dovolenou za 3 týdny.
26. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to netuším u nás se ječí teď hlavně v noci a zjevně bez příčiny. Takže u nás by to muselo být po vývojový skok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten před vývojový jsme nějak vynechali. :grinning:
26. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lani: já mám taky kočár jak prase a to ty křupindy Adel jí :grinning: A jak vy vlastně s jídlem - už do ní něco občas dostaneš?

Marci: a víš že možná jo. Adel se teď o víkendu se víc rozlezla a je to s ní lepší. Jak jde po těch kolínkách tak je z toho vždycku úplně přešťastná, tlemí se a fakt má radost, že jí to jde. Taky se snaží už občas i stoupat o nějakej kus nábytku. Tak vydrž :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Lani: že by zuby? Já to tak říkám vždycky když je Adeli protivná. Zatím nemá ale ještě ani jeden :grinning:
26. kvě 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
střídavě oblačno...občas se zapomene a pár lžiček sní, ale třeba teď jsem zkoušela puding z nutrilonu a sice pusu otevřela, ale hned v zápští si to z ni ručkama zhnuseně vyndala... :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky, to vám dám super tip na výlet, z adamova pěšky po zelené do blanska, na cestě jsou oslíci, zřícenina, na které se točí pivo a dá se tam opíct špekáček, téměř celou cestu lesem, takže ve stínu, jenom jeden brutální kopec na tu zříceninu, ale není to teda na kočárek, jeden úsek cesty se jde pořád po úzké cestičce po vrstevnici, ale je to krásný :wink:
26. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marci,

to, co popisuješ, jsme měly taky, s malou bylo ki nevydržení, protože chtěla lézt a sedět, aby byla už více sama a byla naprdlá, že to nejde. ted je to opravdu o poznání lepší, už sedí a ode dneška i leze a myslím, že je to pro ni i pro nás lepší :grinning: večery jsou stejně protivný, ale to už bude asi vždycky :grinning:
26. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci: ještě mě napadá když máte dvorek a zahrádku, neuvažujete, že byste tam Dejvíkovi pořídili dětský bazének? My dnes byli na zahradě u kamarádky a ta právě takovej ten dětskej nafukovací měla. Aduš se to líbilo a docela se tam i dlouho zabavila :wink:
26. kvě 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj beti,

koukám, že jste si s MM vyšli na výlet za garáže :grinning: to jste asi venčili hafíka, že?
Já dneska odpoledne seděla pod slunečníkem a záviděla našemu Áďovi, jak se rochnňá v bazénu.
Klidně se můžeš stavit kdykoliv půjdete ven i s MM, rádi vás všechny tři uvidíme. Většinou sedíme na zahrádce a volných židlích máme dost..akorát teď do konce týdne je to takové náročné, protože jdu už zítra na zákrok a když to půjde dobře, tak za pár dní po něm budu mít v bříšku miminka... ale víc bych ti buď řekla osobně nebo napsala do IP.

Tak se měj pěkně a pozdravuj doma :wink:
26. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek