• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super maminky z Brna a okolí, přidejte se.

17. června 2015 
Jo, jinak můžeš mrknout na Áďu, mám založené druhé Album a tam je jenom on :wink: pokud jsi zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, bazén dneska manžel dovezl, akorát se má ochladit, takže ho prubnem až zas bude hezčí počasí. Jinak večery jsou u nás jediný klidný bod dne, Dejvík chodí spát v sedm. Usne docela rychle, ale musí ho ukládat MM, mě řve a spát nechce, opičák jeden malej!!
26. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že u nás se ta protivnost "po vývojovýho skoku" zvrhla v horečku.. :sweat_smile:
si užíváme... :zipper_mouth:
26. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak naše auti totál katastrofa!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:
MM ho včera dovezl, dobrý, pak dojel večer z práce - totál depka, že mu to při neutrálu chcíplo - na sjezdu z dálnice. Dnes to odvezl do servisu a je tam nějakej problém s válcema - nerozumím tomu -ale musíme zavolat odtahovku a vrátit to do toho bazaru - doufám, že nebude problém s vrácením peněz nebo že nám to případně na vlastní náklady opraví (byla to skrytá vada, nebo tak něco). No je to šok a mm je z toho fakt hotovej :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jdu dočítat
26. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes v noci taky měli teplotu a furt jsme pobékávali - nakonec z toho teda není zub, jak jsem původně myslela, takže asi včera dostal nějaký úžeh, jak jsme byli furt venku kvůli tomu blbýmu vrtání :angry:
Ale dnes už byl Maty v poho - tak jsem zvědavá na noc - snad bude v poho :pensive:

Marci - Devjík cestující s ohrádkou :grinning: :grinning: :grinning: Maty si takhle nadzvedne hrazdičku, co má na hraní a nohama si ji posunuje, kam chce - tak jsem mu ji zabavila a půjde k prodeji :dizzy_face:

Lani, napadlo mě, jestli ještě chceš ty savičky, tak ti je můžu donés na plavčo - jen řekni kdy a kam :wink:
a Betince bych donesla ty hračky - ale asi už je s Verunkou nechtějí :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
k prodeji půjde hrazdička - ne Maty :wink:
26. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja vubec nestiham :slight_smile: net :slight_smile:
naše nové foto
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2813578&vReferer=

už je nám půl roku to letí zby u nás v pohodě máme dva od 5měsíců :grinning:
26. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a taky jsem od dneška po třetí tetka ségra dneska porodila syna honzíka 3410g a 52cm :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, katko, my bazének už máme objednanej, tak se bude adidasce líbit i u nás :slight_smile:
Jani, auto :pensive: :angry: :confounded: snad vám fakt vrátí peníze :wink:
26. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno :slight_smile:

se tu ted "třepu" - mm právě vyřizuje tu reklamačku auta - ufffffffffffff :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Barči - nazdárek - jo, díky za sms k svátku :slight_smile: tak už máte ty zoubky dva :slight_smile: my stále nic :dizzy_face: tak gratulace ségře k Honzíčkovi, hlavně at je zdravoučkej :slight_smile:

Peti - tak to se uvidí, bylo by to nejlepší, kdyby je vrátili - každopádně i tak chut kupovat další auto veškerá žádná, ale je ho potřeba, nevím, jak to budem řešit :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Jani, teda to je blbý s tím autem :frowning2: Držím palce ať se to vyřeší a vrátí vám peníze. My máme taky jetý auto z Áček (10 let starý). Klepu na dřevo zatím dobrý (až na nějaký drobný údržbový investice). Než jsme ho koupili jeli jsme s člověkem z těch Áček k našemu známýmu automechanikovi, kterej to auto prolezl horem dolem a tu koupi nám schválil.

Jinak naší známé se dnes v noci taky narodilo miminko. Když jsem se dívala na fotky byla jem úplně na měkko :slight_smile: Nějak se mi vybavily vzpomínky jaký to bylo když se narodilo to naše zlobidlo :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím autem teda potěš... důvod proč my se ke koupi pořád ještě neodhodlali.... chybí nám ten známej automech.

Jani - dík moc za nabídku - jestli se ti chce vláčet se přes celý Brno - tak mi chodíme v pátek na 12:30 na lesnou -tzn že jsme chvilku před 12 na parkovišti u toho obchodu tam a odjíždíme jak kdy ale většinou chvilku před půl druhou... jenže s tou horečkou steně nevím jestli ji tam tenhle týden budu vláčet a nebo se na to vykváknu. Rozseknu to ve čtvrtek, podle toho jak jí bude.... zatím se to nelepší. Už s ní máme v noci i rozdělený služby aby jsme to dali... co vám budu vykládát - nejspíš to znáte :sweat_smile:

Jestli jsou to zuby netuším - ale myslela jsem si že šest by pro zatím stačilo. Jestli jo tak to chce asi stihnout těch dvacet v rekordním čase :grinning:
27. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, majitel "našeho" auta to chce dát na posouzení, jestli jsme to MY nějak nepřetočili nebo co :angry: :angry: :angry:

Katy, nám to byl zkouknout taky borec přes auta - ale až tak detailně to prohlídnout nemohl - navíc ta vada byla skrytá nebo co. :frowning2:

Lani, tak dej v pátek ráno vědět, jestli jedete - po té jedné hodině bych tam mohla být a počkat na vás - uděláme si tam někde zatím s Matym procházku -tedy pokud nebude nějak hodně hnusně :wink:
27. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj, kde steeeeeee??????????
28. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejspíš všichni v posteli s tímhle počasím se toho naspí.... teda doufám.
Jani - jedem - horrečky už ustoupili, tak snad nic nezkazím. Beru sebou i kočár, jde s náma omrknout plavání bývalá kolegyně, tak hádám že bude štěstím bez sebe když ji nechám chvíli vozit. Je tam celkem prima park.
29. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Jani: no je to fakt na prd s tím autem :angry:

Lani: teda nevím nevím s tím naspáním v tomhle počasí. Já bych spala hned, záleží co na to Aduš :slight_smile:

Jinak my se teď snažíme v noci Adel onaučit od jídla (máme 2 mlíka během noci), ale je to teda ooobr fuška a většinou to nevydržím a dám jí :unamused: Pořád tak nějak naivně doufám, že se to třeba upraví samo :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zvědavá jak se dá posoudit skrytá vada..... doufám že to pro vás dopadne dobře...
29. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, 2 mlíka za noc - co já bych za to dala!!! Dejvík tak 4-5 kojení. Dneska před půlnocí začal vřískat znova (po cca 45 minutách od předchozího kojení), tak jsem si řekli že ho kašlem a necháme ho řvát. Ležel mezi náma, obrátili jsme se oba zády a ten pidižvík řval víc než půlhodiny, úplně v transu, takže zase vyhrál!!!! Že mu už z toho mlíka není blbě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má mě v noci jak nápojovej automat :angry:
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: jenže ona se samo budí i mezi těma mlíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem jí do postýlky dát zábrany na obě strany ať se netočí na bříško a začala jsem ji znovu pevně stahovat do zavinovačky. Má teď období, že nějak nezvládá koordinovat svoje tělo ve spánku :unamused: Tak právě chci odbourat aspoň ten návyk na flašku v noci.
29. kvě 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi... ona se ještě vejde do zavinovačky?
Si nedovedu u nás představit.... a s tou koordinací těla ve spánku - malá leze po posteli jak divá a spí u toho... občas mě chytá šok že sebou někde sekne... zaplať Pán Bůh se jí to ještě nepodařilo.
Zatímco jak stojí tak sebou seká futr. Frajerka se drží jen za jednu ruku poliček a tak... a pak se to padá. Odednešního rána si stihla už udělat i modřinu na tváři...a stejně nedá pokoj. a bude stát a bude a bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě včera kamarádky vykládala jak ze dne na den odstavila malou od kojení v noci. Jednu noc se probudila až ve 4h a to si ta kamarádka řekla, že teď jí už nedá. Tak do rána víceméně chovala, dávala dudel a tak. No a druhej den to už bylo lepší - asi že stačil jen dudel bez chování a tak. Prostě že jim to šlo hodně rychle. Ovšem já Adel jen tak neukecám. A na to abych ji od cca půlnoci, kdy se probudí poprvé na jídlo, chovala po chvilkách až do rána zatím nemám :unamused:
29. kvě 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani: vršek staženej, nohy čouhají ven :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme uvažovali že ji odstavíme od nočního kojení... ale když ona furt nejí skoro nic ve dne. Tak pořád váhám jestli to udělat nebo ne.
To musí být pro to děcko docela těžký ne? když ho mamina chová tak je v podstatě hlavou přímo u zdroje a stejně nic nedostane. To je jak dívat se zblízka na zabalenou čokoládu ... :grinning:
29. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, že se doporučuje aby si na odstavování vzali službu v noci chlapi :slight_smile: U vás fakt nevím s tím jídlem - třeba by ti poradila doktorka.
29. kvě 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no poradila - stříknout do čehokoli mateřský mlíko - aby jí to prý vonělo.. :angry: jenže když ona nechce lžičku tak to může vonět jak si zamaneš. Ještě tak co si může sama vzít do ruky - ale z toho se zas nenají - toho nedokáže sníst tolik. Už jsem se i obětovala a zkoušela jestli by se nenajedla sama když ji v tom nechám ráchat ručky jestli je bude olizovat a ona opica jedna asi ví že je to k jídlu tak bylo všude kolem zašvihaný naprosto všechno a ruku k puse ani nepřiblížila... :confounded:
Tak já tak nějak doufám že se to vytříbří samo. I když už bych fakt potřebovala se aspoň části toho kojení splet. Kvůli svojí váze spíš než že by mě to jinak unavovalo a pod.
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, ono ani jídlo od kojení všechny mimča neodradí. Dejvík se nacpe jídlem, ale kojení nevynechá ani jedno. Furt na mě doráží, takže se kojí častěji než novorozenec. Včera jsem to počítala v noci 5x, ve dne 5x. Moje váha za posledních 14 dní zase mínus 2 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já doufala že s plným břichem by mohla nějaký to kojo. vynechat... no nic aspoň vím že jsem o nic nepřišla :grinning:
29. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechápu kam to dává. Večer snědl takovou misku kaše, že bych to ani já nesnědla, pak mě totálně vyždímal a začal řvát, že už to pořádně neteče. MM ho ode musí vždycky úplně odtrhnout a já se utéct schovat, protože je jak otesák......("sněd jsem mámu, sním i tátu.... :grinning: :grinning: )
29. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Tak to máte zas opačnej extrém :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: :grinning:

My jídlo tak nějak v normě, ale poslední dobou nechce Adu pít. Napije se jen pokud je to sladký a to poměrně dost a teď pár posledních dnů ani to ne. Napije se trochu jen při jízdě v kočárku, nebo když ji u pití vezmu do náruče a nosím po bytě, ideálně od okna k oknu. Potvůrka :grinning:
29. kvě 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek